Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
deleted-ray
image
slay3r
image
anti
lai arī esmu gaišu desktopu piekritēja, šoreiz nolēmu pamēģināt kaut ko nedaudz patumšāku. vispār nau ne vainas, tīri patīkami arī ar tādu.

VS: Lutetium
Avedesk un ObjectDock ikonas: Litho

image
anti
darba skrīnšots. nu jā, atzīstu, te nudien nekā interesanta nau, bet nu.. darbā jau tā nevar māžoties kā mājās :(

image
SheWr
anti, vari iedod kaadu lapu kur tu dabuu visas taas avedesk un objectdock iconas? (varbuut ari kur wallpaperus ?) Man tas labi noderees kad dabuushu savu datoru uz pekaam...
anti
QUOTE(SheWr @ Aug 5 2005, 13:38)
anti, vari iedod kaadu lapu kur tu dabuu visas taas avedesk un objectdock iconas? (varbuut ari kur wallpaperus ?) Man tas labi noderees kad dabuushu savu datoru uz pekaam...
*



nu, es savējās savācu lielākoties no http://www.deviantart.com & http://www.customize.org & http://www.themexp.org & http://www.iconfactory.com un vēl dažām, visas uzreiz atcerēties nevar. man tomēr tas ikonu kolekcijas folderis aizņem kādus 1,25 gb un turpina papildināties ik pa laikam.
bet nu, tajās lapās gan daudz sūdu jāapskata, līdz kaut ko normālu atrodi, btw.

wallpeiperus lielākoties no Deviantarta, Minimalistic sadaļas (citi man kaut kā šķiet pārāk raibi un nekārtīgi).
Kikumi
Kheh, topiks tāds bišku pamiris...
Te būs mans jaunais desktops! Man ļoti patīk! Tāds nomierinošs un mistisks... wub.gif

image
deleted-ray
image
jurc
image
Pinky
image

rolleyes.gif
Takashy
image
CloudX
image
X_Kamui
image
GunMetaL
image
Niks
image
schamps
QUOTE(Westy @ Apr 15 2005, 18:40)
image
*


viņa cietais ir pilns ar krekotām programmām
deleted-ray
Un tjipa tavs nav biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Niks
Pierādi! No kura cauruma tu to izrāvi?
P.S. Tas, ka tu tā dari, nenozīmē, ka visi ir tādi.
schamps
nepērc zagtu labāk nokačā un iemauc kreku ph34r.gif (E.Repše)
aigarius
Es tomēr ietektu lietot tikai legālu programmatūru, piemēram Ubuntu Linux. Pateicoties tam, man uz datora nav nevienas nelicenzētas programmas.
Dero
QUOTE(aigarius @ Sep 14 2005, 15:37)
Es tomēr ietektu lietot tikai legālu programmatūru, piemēram Ubuntu Linux. Pateicoties tam, man uz datora nav nevienas nelicenzētas programmas.
*



Nu tu esi baigais linuxa fanāts, bet vai tu arī papildini distributīvu ar saviem veidojumiem?
aigarius
QUOTE(Dero @ Sep 14 2005, 15:49)
QUOTE(aigarius @ Sep 14 2005, 15:37)
Es tomēr ietektu lietot tikai legālu programmatūru, piemēram Ubuntu Linux. Pateicoties tam, man uz datora nav nevienas nelicenzētas programmas.
*



Nu tu esi baigais linuxa fanāts, bet vai tu arī papildini distributīvu ar saviem veidojumiem?
*



Jep, piemēram, SBackup. Programmēt ar Python un Glade ir patiešām ļoti vienkārši un ir ļoti daudzi labi piemēri no kuriem var smelties. Bet nu tas jau ir offtopiks.

Lai tā nebūtu - re mans tagadējais desktops smile.gif
image
Rudoru-san
image
Baigi kārtīgais, ne? smile.gif
*Visi krāmi tiek sabāzti iekš "Rudolfs HD"*
GM
Visiem te tik bezgaumīgi desktop'i, ka atļaušos iemest arī savu bezgaumīgo desktop'u:

image
CryRat
Nekas daudz nav mainijies, visam jaunākas versijas un krāsu salikums cits. Man patīk...

image
Niks
Vai man tikai liekas, ka esmu vienīgais KDE lietotājs, bet visi pārējie lieto Gnome.
Church
QUOTE(Niks @ Sep 18 2005, 23:00)
Vai man tikai liekas, ka esmu vienīgais KDE lietotājs, bet visi pārējie lieto Gnome.
*


savlaik izveeleejos gnomi tikai un vieniigi taapeec, ka gandriiz visas bez iznjeemuma lietotaas apas - browsers/maileris/office suite/burning app/media players/utml bij gtk+. kaads rezons tad atsevishkji staleet DE no kura vairums libu netiek izmantots? galeon/evolution/bmp/mplayer/gcombust/OO.org utml utjp.
Niks
Ja ir vajadzīgās bibliotēkas, tad arī ar KDE var izmantot programmas, kas kā API izmanto GTK+.
P.S. Offtopicu turpinām šeit.
ReD_FoXy
Esmu bik nojuugusies uz Miyavi wub.gif wub.gif wub.gif He IS sexy...

image
Niks
image
GM
QUOTE
He IS sexy...


HE??? Tas supostāts ir vīrietis?
Kariina
man ir iepaticies shis..

image
ReD_FoXy
QUOTE(GameMaster @ Sep 28 2005, 23:56)
QUOTE
He IS sexy...


HE??? Tas supostāts ir vīrietis?
*


Negribu tasiit offtopicu, bet jaa Miyavi ir pusis ja neesi ieveerojis... jeb viirietis jeb nee puisis.... nee nu kr4 tavas dzimetes paarstaavis laugh.gif
un vinsh ir pat ljoti sexiigs... un tici man - tev vinju nepaarspeet wink.gif tur vienk nav veerts pat censties...
yorsa-kun
HAHA Foxy do valjaa, gameram tagads tik jaaieliek savs PIKCHERS^^ un tad saliidzinaasim:D Bet kad tiko tu "puisi" ieraudziiju, pirmais kas iekrita aciis ir tas , ka vinsh sevishki viirishkjiigs neizskataas tongue.gif
anishuara
image

xe xe butu pateiciga ja kads varetu pateikt kur to bildi var atrast, jo mana masa vinju pazaudeja (izdzesa sad.gif ) un es tagad nevaru atrast
Sushi
Shis man nav shobriid, tachu uzliku k0kad par godu mammai. biggrin.gif biggrin.gif
image
Angelina
mans desktops...mmmm...vnk dievinu sho bildiiti....kaa arii neesmu nokraavusies ar liekaam ikonaam un citiem pribambasiem cool.gif
image
Zuzix
Wow... tas tik ir something!!!! Wari luudzu uzrakstiit no kurienes tas ir? (es wnk neredzu, kas tur par adresiiti)... shitas ir jaapaskataas...


GOMEN par offtopic, ja tas tieshaam taads ir unsure.gif
Hikaru
image
Angelina
QUOTE(anishuara @ Oct 6 2005, 00:08)
xe xe butu pateiciga ja kads varetu pateikt kur to bildi var atrast, jo mana masa vinju pazaudeja (izdzesa sad.gif ) un es tagad nevaru atrast

man taada bilde ir kompii. ja ir vajadziiba,varu aizsuutiit uz meilu vai kkaa savaadaak wink.gif
Ghoul
Well, mans necilais Desktops!!! biggrin.gif
image
Lija
heh... mans sviestainais desktops...
image
Sērfijs
image
X_Kamui
rolleyes.gif Turpinaašu manu trdiiciju - Tikai CLAMP darbu wallpaperi =PPPP
image
SHadoW_DeVIl
image

oh yea BLOOD!!!!
Revol
mans patreizeejais:
image
pinksakura
image
jurc
image
EndlessReality
image
anti
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.