Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Kikyou
IPB Image
Zero! :3

QUOTE(IN`KO @ Nov 8 2007, 17:39) *

Nu tas kaadu laicinju atpakal`, bet taa kopumaa.. standarts Geimera desktops biggrin.gif

Lol, IN`KO, ka tikai kādam te online spēlēs nepatīk... XD
eto_silo
IPB Image
Pakkun
šitā vieta no IN'KO d-topa ellīgi atgādina vienu manā darbavirsmā biggrin.gif

IPB Image

šeku reku:
IPB Image
Shade de Monesko
IPB Image
an ma ri 2006
Pirmais...
IPB Image
otrais...
IPB Image
hihihi fonaa ir mana taisiitaa bilde tongue.gif .. khmmm uznaaca totaalais besis un nedaudz pamaazojos dry.gif .... tikai gruuti kautko atrast sad.gif .., paaraaak raibi.... unsure.gif ai ir labs... biggrin.gif
Ginta
IPB Image
AnGeL_LoVe
IPB Image
AnGeL_LoVe
IPB Image
Hibiki
IPB Image
xikes
Beidzot kaut kas jauns.
IPB Image
AnGeL_LoVe
IPB Image
Niks
Mans Gentoo Linux:
IPB Image
Church
reti gliisha Arcuied bilde piemekleeta
FuschichO
Nesmejieties
IPB Image
Klokjvaarpsta
IPB Image
baseboalbatboy
Pats ljoti lepojos ar saviem desktopiem!Luudzu,Shis man ir tagadeejais ^__^ (Win XP)
IPB Image
AnGeL_LoVe
IPB Image
Nuin
IPB Image
jurc
IPB Image
Storm
Mjaa.. visi vienmeer speciaali saposhs tos desktopus un tad raada? vai arii es esmu desktopa izmantotaajs? ph34r.gif

IPB Image
FuschichO
IPB Image
viņa tiešām atrausies ph34r.gif
Tramvajs
LOL. Kautkāda māsu mīlestība? xD
FuschichO
QUOTE
rono' date='Jan 24 2008, 16:34' post='119008']
LOL. Kautkāda māsu mīlestība? xD


wub.gif 100 punkti. Jūtu, ka savējais- tev arī ir māsas, brāļi?
Misa
ū, stormiks 50 cent klausās.
reku karameles desktops :3
IPB Image
FuschichO
ahūna seksīgs!!! wacko.gif pirmo reizi redzu (don't know a thing bout j-rock or wateva it is)
Karamele
@ FuschichO, well that's Saga-sama to you~ ;D alice nine.
Storm
QUOTE(Misa @ Jan 24 2008, 17:21) *

ū, stormiks 50 cent klausās.


Hhaha XD nup, taa ir parodija par to nigg'a laugh.gif
Niks
Vismaz es īpaši nepošu - man patiešām patīk pilnīgi tukšs desktop, lai var redzēt fonu. Muahaa.
Storm
QUOTE(Niks @ Jan 24 2008, 19:16) *

Vismaz es īpaši nepošu - man patiešām patīk pilnīgi tukšs desktop, lai var redzēt fonu. Muahaa.


Nu... kaa nu kurs, cits uz seez un blenz uz desktopu (tapeec novaac ikoninjas xD), cits vinju lieto kaa aatraako piekljuvi vajadziigajaam lietaam tongue.gif Un fonaa kaadu bildi peec noskanojuma...
Tramvajs
QUOTE
100 punkti. Jūtu, ka savējais- tev arī ir māsas, brāļi?
Brālis. Diena skaitās neizdevusies, ja neesam pastrīdējušies. Btw, arī par torentiem. xD

IPB Image
Niks
QUOTE(Storm @ Jan 24 2008, 19:27) *
Nu... kaa nu kurs, cits uz seez un blenz uz desktopu (tapeec novaac ikoninjas xD), cits vinju lieto kaa aatraako piekljuvi vajadziigajaam lietaam tongue.gif Un fonaa kaadu bildi peec noskanojuma...
Tā nu sagadījies, ka parasti grafiski palaižu tikai Firefox un Konsole, bet Amarok, Azureus, XChat un Skype tiek palaisti automātiski pie manas KDE sesijas sākšanās, savukārt gandrīz visam pārējam izmantoju termināļa emulātoru (ja vēl uzliktu yakuake, tad no GUI es palaistu vispāŗ tikai vienu programmu), jo pieredze rāda, ka parasti tas ir visātrākais un ērtākais.
FuschichO
Var teikt: "tu esi kļūdījies", vai arī "tavs viedoklis ir galīgi debīls", vai arī "Tā spriež tikai pēdējie l0hi, ieknāb sūdā, ja tev tas nepielec", taču nav pareizi apgalvojuma formā teikt: tu esi idiots, jo tas vēl ir jāpierāda.
IPB Image
Church
nodzeesu paaris postus. OS flame wars vieta ir offtopikaa. un veelams citaa forumaa. starp otaku community to, who cares about that, dalja nepaarsniedz 2% imho.
Tramvajs
IPB Image
IronSoul
Visu laiku bija anime walls unsure.gif

IPB Image
Texx
IPB Image
AnGeL_LoVe
IPB Image
FuschichO
Kādam gan ir biedējoši daudz ikonu. Profilā, kuru esmu izveidojusi tikai sev un savām vajadzībām, nekas lieks uz d-topa nestāv gan tāpēc, ka man patīk minimālisms un pārskatāmība, gan tāpēc, ka man ir skaldīts cietais disks un daļa, kas atbild par desktopu ir biedējoši maza
IPB Image
xikes
bardaks, bardaks...
IPB Image
Ragana
IPB Image
Puscaurspīdīgie paneļi wub.gif
baseboalbatboy
Boo-yah! cool.gif
IPB Image
Tjipa motivaacijai !
Karamele
IPB Image
OverIke
IPB Image
AnGeL_LoVe
QUOTE(baseboalbatboy @ Feb 11 2008, 16:55) *

Boo-yah! cool.gif
IPB Image
Tjipa motivaacijai !

omg i just love your wall ... could you post the image please ^0^
AnGeL_LoVe
IPB Image
Kikyou
IPB Image
Kā man patīk šitādi. ¦D
FuschichO
IPB Image
Pinky
:>
IPB Image
Seniorita
IPB Image
Ginta
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.