Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Ginta
IPB Image
Koneko
IPB Image
aruka_sei
nedaudz atsvaidzināju savu desktopu ^___^

IPB Image
Niks
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Kenshin
IPB Image
EruLaif
IPB Image
sunder
Bez otra ekrāna kā bez rokām jūtos
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Arta
IPB Image

Visā daiļumā jums rādu savu lepno, rōzā, nekārtīgo penguindrum desktopu.
Žēl, ka nav tāda iespēja ''desktop! sakārtojies!''un shazam. Nekārtīgs desktops vienmēr ir bijusi mana problēma, gan datōrā, gan IRL. biggrin.gif
Niks
Sakārtot virtuālo darba galdu ir ļoti viegli - izslēdzam ikonu rādīšanu. Ja kāds zina, ko darīt ar fiziko darba galda nekārtību, sakiet.
El4an
pssshh. Es, laikam, tādā nekārtībā nojūgtos biggrin.gif

IPB Image
zenofex
QUOTE(Niks @ Jan 3 2012, 18:57) *

Sakārtot virtuālo darba galdu ir ļoti viegli - izslēdzam ikonu rādīšanu. Ja kāds zina, ko darīt ar fiziko darba galda nekārtību, sakiet.


Nezinu, vai iepatiksies. Pagriez galdu pa 45 grādi.

IPB Image
zenofex
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
sunder

IPB Image
Dzonis
es pārmetu krustus un upurēju pāris aitas ieraugot zeno desktopā lotus ikonas smile.gif
upd: pie reizes laikam jāiemet arī bilde, lai būtu topika tēma
IPB Image
TomoyaChan
IPB Image
3rdHalf
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
aigarius
Tas saucās "Welcome to the 1990s?" Ja dators vecs, tad labāk uzliec Linux, neblamējies. Tas arī atrisinās daudzu cilvēku problēmas ar pārbāztajiem desktopiem. It īpaši ja paņem Gnome3 - tur vispār ikonu uz desktopa nav kā šķiras smile.gif
3rdHalf
IPB Image

@aruka_sei: klausi aigariusu un maini uz Linux.
aruka_sei
QUOTE(aigarius @ Jul 30 2012, 14:09) *
Tas saucās "Welcome to the 1990s?"

Nē tas saucās "Welcome to the 2000s'', jo windows ir 2000 gada.
QUOTE(aigarius @ Jul 30 2012, 14:09) *
Ja dators vecs, tad labāk uzliec Linux

es no tiem linuksiem neko nesajēdzu wacko.gif
QUOTE(aigarius @ Jul 30 2012, 14:09) *
neblamējies.

Ko, ko???

QUOTE(3rdHalf @ Jul 31 2012, 11:03) *
klausi aigariusu un maini uz Linux.

Atkārtoju! Es no tiem linuksiem neko nesajēdzu!
Isabel Carmin fon Edelhain
IPB Image
aigarius
QUOTE(aruka_sei @ Jul 31 2012, 11:52) *

QUOTE(3rdHalf @ Jul 31 2012, 11:03) *
klausi aigariusu un maini uz Linux.

Atkārtoju! Es no tiem linuksiem neko nesajēdzu!


Well, lielākā daļa cilvēku rolleyes.gif arī no Windows nekā nesajēdz, tas gan acīmredzami netraucē viņiem tos lietot. tongue.gif
aruka_sei
Ha, ha laugh.gif esmu windows fans tongue.gif
aruka_sei
IPB Image
FuschichO
Puhii!
IPB Image
anti
Trippy! Un ikonas interesantas.
Niks
Kā parasti Linux, kā parasti jaunākais KDE, versija 4.9.0, stipri pielāgots.
IPB Image
Un sistēma lietojot (kwin tiling režīmā, tādēļ redzamie logi vienmēr aizpilda visu pieejamo vietu), lai jau var redzēt, kā izskatās Linux darbībā.
IPB Image
EruLaif
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Niks
Kā vispār ar Windows 9x var skatīties mūsdienu anime?
Vai tiešām vēl joprojām laikam tiek veikti transcode uz XviD? PS3 draudzīgi faili ir bieži redzēti, bet kaut kā šķita, ka AVI un XviD beidzot ir miruši.
aruka_sei
QUOTE(Niks @ Sep 12 2012, 19:03) *
Kā vispār ar Windows 9x var skatīties mūsdienu anime?

redz ka var smile.gif
Ginta
IPB Image
Niks
Šoreiz galīgi nav anime otaku fons, bet pēc nerd standartiem laikam būs labi.
IPB Image
EruLaif
IPB Image
Ginta
Man vōlpeiperi visam gadam jau zināmi. laugh.gif
Pagājušajā mēnesī:
IPB Image

Tagad:
IPB Image
wolfbankai
IPB Image
aruka_sei
Nopirku jaunu kompi smile.gif

IPB Image
Niks
Johaidī, man pirms desmit gadiem bija CRT ar 1024x768@85, kas nemaksāja pat 100 latus, kas ar šo pasauli ir noticis?!
IPB Image
Abi attēli ir sīklietotnes, vai kā viņus tur sauc (widget).
Atvainojos, sīklietotnes ir applet.
aruka_sei
QUOTE(Niks @ Mar 16 2013, 18:26) *

Johaidī, man pirms desmit gadiem bija CRT ar 1024x786@85, kas nemaksāja pat 100 latus, kas ar šo pasauli ir noticis?!

Pie manis staav LG Flatron biggrin.gif
Niks
Lūk, tik ilgs laiks pagājis, ka vairs pat neatcerējos, ka vispār bija 1024x768. Acu nav žēl? Protams, lielākos bojājumus rada blenšana tuvu esošā punktā visas dienas garumā, taču CFC gaisma nav tas labākais acīm, bet CRT vispār labāk tuvumā nebūt. LED vienīgais mīnuss ir, ka tas ir backlight - monitors izstaro gaismu nevis atstaro apkārt esošo gaismu, kā tas ir ar "elektronisko papīru". Cik man zināms, tas nav tieši kaitīgi, taču rada lielāku slodzi redzei.
Un, ja grasies stāstīt par CRT teicamo krāsu atainojumu, vismaz uzliec pelēkas tēmas krāsas kā man, citādi tāda muldēšana vien sanāk, jo krāsainas tēmas traucē krāsu uztverei.
aruka_sei
QUOTE(Niks @ Mar 16 2013, 23:26) *
Lūk, tik ilgs laiks pagājis, ka vairs pat neatcerējos, ka vispār bija 1024x768.

Dauzos kantoros un skolās vēl līdz šim laikam stāv veci moņiķi un cilvēki kas tur strādā, nežēlojas)
FuschichO
Man arī ir CRT. Es gan ticu, ka tas bojā redzi, un varbūt laiks ir ko pamainīt, bet mani diezgan besī LCD ekrāni, jo reizēm liekas, ka neviens skatu punkts nav pietiekoši labs, lai melnie toņi paliktu melni. CRT arī, liekas, vairs neattaisno savu līdzšinējo lietojumu- drukas darbu radīšanu, jo izskatās, ka katrā drukātavā mašīnas ir tik dažādi kalibrētas, ka pofig, kādu ekrānu izvēlies...
aruka_sei
QUOTE(FuschichO @ Mar 17 2013, 11:24) *
bet mani diezgan besī LCD ekrāni

Man arī besī LCD ekrāni >_<
Lars
QUOTE(FuschichO @ Mar 17 2013, 11:24) *

Man arī ir CRT. Es gan ticu, ka tas bojā redzi, un varbūt laiks ir ko pamainīt, bet mani diezgan besī LCD ekrāni, jo reizēm liekas, ka neviens skatu punkts nav pietiekoši labs, lai melnie toņi paliktu melni. CRT arī, liekas, vairs neattaisno savu līdzšinējo lietojumu- drukas darbu radīšanu, jo izskatās, ka katrā drukātavā mašīnas ir tik dažādi kalibrētas, ka pofig, kādu ekrānu izvēlies...
Ja cītīgi meklē, tad var atrast arī cienīgu eksemplāru -> http://www.prad.de/en/monitore/review/2009...09wa-part7.html

Lietoju Dell 2209WA (IPS matrica) jau 3 gadus, neko labāku par šo nevarēju atrast savā laikā. Attaino 99.5% no sRGB paletes, skatu leņķi super, melnie toņi arī labi. Ja nokalibrē, tad vispār esot sapnis.

Trūkumi - rijīgs pēc velna, karst labi, ziemā var pie ekrāna sildīties biggrin.gif. Lai acis netecētu arā, spilgtums uz "0" un kontrasts uz "50". Vairāk diemžēl šo monitoru neražo.
Shumins
QUOTE(aruka_sei @ Mar 17 2013, 12:43) *

Man arī besī LCD ekrāni >_<


Oh hoho, kāds spams panesies par CRT un LCD monitoriem cool.gif
Gandrīz vesala atsevišķa off tēma sanāk!

Mani arī kaitina viens būtisks LCD monitoru trūkums.

Ja vēl no vecā lampu 800x600 CRT nogura acis un ik pa laikam mēģināju atpūtināt tās, attejot nost no datora.
Tad tagad pie sava LCD pavadu n-tās stundas geimojot, pat acis nepamirkškinot laugh.gif
Un pieceļoties kājās, lai aiskrietu pēc jaunā alus vai tualeti, viss apkārt miglains un grūti iefokusēt skatienu.

Tāpēc uzskatu, ka LCD bojā redzi!

P.S.

Niks, tev uz desktopa dzīvo simpātiks lapšuks ph34r.gif
IPB Image
Lars
QUOTE(Shumins @ Mar 17 2013, 13:53) *
Tāpēc uzskatu, ka LCD bojā redzi!
Nevis LCD bojā redzi, bet gan tas, ka tu neievēro lietošanas ergonomiku. biggrin.gif Protams, es arī neievēroju..
aruka_sei
QUOTE(Shumins @ Mar 17 2013, 13:53) *
Ja vēl no vecā lampu 800x600 CRT nogura acis un ik pa laikam mēģināju atpūtināt tās, attejot nost no datora.

Man arī bija tāds prikols, kāmēr neuzstādiju masimālo takts frekvenci videokartei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.