Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Kikumi
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 9 2005, 12:59)
image



hē, hē, Edam īstākā modeles poza.... XD Bet man tapat šitais nenormāli patīk. XD
*



Eiiiiiiiiii! Vai tu man šito nevari iedot, Chibi-san?! Tāaaaāds jaukums! happy.gif
SheWr
kaads jau nevar pasviest adresi ar kaadu labu FMA wallpaperi kur Homunculi ir virsuu...? happy.gif Buutu jau labi ar Greed, bet pats mekleejot, zinu ka to atrast ir neiespeejami.......
jurc
QUOTE(SheWr @ Mar 9 2005, 17:42)
kaads jau nevar pasviest adresi ar kaadu labu FMA wallpaperi kur Homunculi ir virsuu...?  happy.gif  Buutu jau labi ar Greed, bet pats mekleejot, zinu ka to atrast ir neiespeejami.......
*


paskaties TE, ļoti lēni veras vaļā, bet šo to var tur atrast....
Kikyou
image

Atkal nomainīju wallpaperus. :3

........bet StyleXP man vēljoprojām guļ bezsamaņā... ._.;
aprofes
luuk mans klasiskais desktop...image
jurc
Kādam šitādus vajag? Ar visām skaņām! biggrin.gif Parādās tikai uz aktīva loga.. bet nu tā patās ir ok... Kawaiii..
Domāju ka sapratīsiet kur viņus dabūt happy.gif

image
rebelstrik
kur tadus wink.gif dabuut var??? un kautkas jedziigaks tur nav??????
piem dbz?
ETM
njaaaa..... tur tanii browsera address baraa ir redzama kaukaada adresiite, kuru tu driiksti paarrakstiit sava browsera adreshu laukaa un nospiest taustinju "enter"
jurc
QUOTE(rebelstrik @ Mar 10 2005, 17:20)
kur tadus wink.gif  dabuut var??? un kautkas jedziigaks tur nav??????
piem dbz?
*


Nu moins.. tomēr atradās kāds tik dumš... biggrin.gif
Ja labi paskatīsies ta ieraudzīsi ka tur ir arī adrese kur to var dabūt. Un tur nav nekas vairāk par Love Hine meitenītēm!
SheWr
kautkas jeedziigaaks...? Neesmu iipashi Love Hina skatiijies, bet man tas liekas daudz jeedziigaaks nekaa DBZ.... wink.gif
-nDigo-
'Love Hina' sakariigaaks par BDZ? wink.gif
SheWr, liecies mieraa...
image
ETM
Nu man daudz labaak patiikas redzeet uz loga kaadu charu no Love Hina nekaa no DBZ.
deleted-ray
JurchiX tiem subjektiem ir kaads specifisks nosaukums? tjipa screen seiver, wallaper.... ?
jurc
QUOTE(Ray @ Mar 10 2005, 18:14)
JurchiX tiem subjektiem ir kaads specifisks nosaukums? tjipa screen seiver, wallaper.... ?
*


Nezinu kā viņus īsti sauc. Bet nu tajā lapā viņi ir nosaukti kā "Window Sitter". Īstenībā atbilstoš nosaukums...
Kikumi
Tie Window Sitteri ir kawaii! laugh.gif Nenoturējos un lejuplādēju visus... ph34r.gif
Nuin
image
aprofes
shitais ir labs vari pateikt kur nokatchaji?
tik krasains un dinamisks atels ka prieks skatities biggrin.gif
aprofes
smile.gif image

OK! biggrin.gif gaidu!!!
baseboalbatboy
Šis man patīk vislabāk no visiem kas man bijuši
image
Nuin
Izraku veel.
image
X_Kamui
Mmmm... uzreiz nomainiju kad amv ieraudziju Kuju no FF9... tongue.gif
image
Kuja... best...
deleted-ray
image
Ella
image
Nez, man e visai patiik animi izmantot wallpaperos... ja nu vieniigi tam jaabuut kautkam tieshaam satriecosham... cool.gif
Netaa bij raxtiits ka shis esot kkads skats no Versaljas Francijaa, Neesu bijusi ne Versaljaa ne Francijaa so nevaru neko apgalvot =]
Yume
Es biju, un... em, ka tur augtu palmas nu dien neayceros.
Vīnes stūrīti ar lopiņiem atceros... bet palmas... un vēl pie tam, tādos daudzumos.. nea...

Nu un lai nebūtu offtopic.. šis ir mans walls...
image
Kikumi
Man kaut kāda Čobitu mānija uznākusi... dry.gif

image
Ella
Tas man izskatas peec parka dry.gif un palmas ir lielos taados kaa pukjupodos sastaadiitas dry.gif Taa kaa viss ar laiku mainaas .....
dash3
kaa juuus vinus uzliekat seit?????es parasti uzspiezu print screen un ieeju paintaa un uzspiezu Ctrl+v man vins paraadaas tur .tad es uzrakstu nosaukumu un saglabaaju.bet tad kad es meeginu te ielikt man nekaa nesanaak vins prasa kautkaadu (jpg, .jpeg, .edg, .pga) a kaapeec taa notiek huh.gif blink.gif sad.gif unsure.gif
Ella
Bildes formaatam jaabuut JPG vai GIf man liekas nu es vismaz taisu uz JPG kad tu to bildi iekope paintaa, logaa kuraa tu vinju saglabaa tieshi zem taas ailes kuraa tev jaaraxta nosaukumu ir logs kuraa var izveeleeties formaatu, izveelies to kur raxtiits JPG (iespeejams ka tur vel kaas pieraxtiits klaat) un liec iekshaa vesels =]
swordsman
QUOTE(dash3 @ Mar 16 2005, 16:39)
kaa juuus vinus uzliekat seit?????es parasti uzspiezu print screen un ieeju paintaa un uzspiezu Ctrl+v man vins paraadaas tur .tad es uzrakstu nosaukumu un saglabaaju.bet tad kad es meeginu te ielikt man nekaa nesanaak vins prasa kautkaadu (jpg, .jpeg, .edg, .pga) a kaapeec taa notiek huh.gif  blink.gif  sad.gif  unsure.gif
*





jaa man ir taa pati probleema. mad.gif jaa tiesaam kaapeec taa notiek??????
dash3
QUOTE(Ella @ Mar 16 2005, 16:44)
Bildes formaatam jaabuut JPG vai GIf man liekas nu es vismaz taisu uz JPG kad tu to bildi iekope paintaa, logaa kuraa tu vinju saglabaa tieshi zem taas ailes kuraa tev jaaraxta nosaukumu ir logs kuraa var izveeleeties formaatu, izveelies to kur raxtiits JPG (iespeejams ka tur vel kaas pieraxtiits klaat) un liec iekshaa vesels =]
*





jaa paldies Ella tagad es arii ieliksu saveejo desktopu. smile.gif thanks,thanks,thanks!!!!!!!!!
Ella
QUOTE(swordsman @ Mar 16 2005, 16:45)
QUOTE(dash3 @ Mar 16 2005, 16:39)
kaa juuus vinus uzliekat seit?????es parasti uzspiezu print screen un ieeju paintaa un uzspiezu Ctrl+v man vins paraadaas tur .tad es uzrakstu nosaukumu un saglabaaju.bet tad kad es meeginu te ielikt man nekaa nesanaak vins prasa kautkaadu (jpg, .jpeg, .edg, .pga) a kaapeec taa notiek huh.gif  blink.gif  sad.gif  unsure.gif
*





jaa man ir taa pati probleema. mad.gif jaa tiesaam kaapeec taa notiek??????
*


NOtiek tieshi taapeec ka forums nepieljauj citus formaatus bildeem, iisteniibaa taa ir lielaakajaa daljaa forumu, ka nenjem pretii jebkuru bilzju formaatu, parasti JPG njem pretii visur =]

dash3: No problem =]
swordsman
rekur arii maneejais!!!!!!!!!!!!!! nekas dizs jau nav bet ir biggrin.gif !!!!
image
FaNtA
bieži mainu, bet pārsvarā kko mierīgu
image sleep.gif
swordsman
es kaa tiko nomainiiju man tagad ir saads
image
Kikyou
image

Atkal desktopu maiņa... x_X
zenofex
Mans:
image
swordsman
nomainiiju atkal desktopu
image
SheWr
heh...tikko kaa uzliku jaunu wallpaperu, iedomaajos pats vienu uztaisiit, nu tad luuk saskanjots ar manu sigu laugh.gif

image
+Chibi+
QUOTE(Kikumi @ Mar 9 2005, 18:37)
Eiiiiiiiiii! Vai tu man šito nevari iedot, Chibi-san?! Tāaaaāds jaukums! happy.gif
*




image


you're welcome. happy.gif sorry, ka tik ilgi aizņēma, mans PC bija prom uz re-hab. XD







Man atkla patīk SheWr desktops. dry.gif Nav godīgi, ka vienam cilvēkam vienmēr ir kaut kas labs.
baseboalbatboy
QUOTE(Kikumi @ Mar 16 2005, 12:22)
Man kaut kāda Čobitu mānija uznākusi... dry.gif


Khmmnn...vai tu man lūdzu nevarētu iedot šo walperu? unsure.gif
bypass
Es te tā skatos, kā tik tie desktopi nav izraibināti.
Tajā pašā laikā galvā apmēram kalkulējot, cik uz darbvirsmām atrodamais pirātiskais softs varētu izmaksāt. Īpaši, ja gadās kāds CADs vai Maya, Softimage, M$ Vizuālstudija, etc.

Nezinu, esmu mēģinājis likt pāris wallpeiperus ar anime čariem, bet praktiski tie visi ir pārāk uzkrītoši vai raibi un reāli traucē darbam, IMO. Priekš datora jukeboxa der - okej.
Kikumi
Kuram no jums te vajadzēja šo paklāju? huh.gif

image
xikes
Mans peedeejais. Nedaudz paarveidoju vienu citu style`u, sho to pieliku, sjo to paarveidoju un luuk rezultaats..
image
image
image
xikes
Btw, redzeeju sheit daudziem taadi kalendaarini ir uz desktopiem. Kur vinu iisti var dabuut? Kaads mosh var ieteikt.. huh.gif
Yume
Tur kautkur šī topika sākumā, es to pašu jautājumu uzdevu, paskaties vienu no pirmajām lapām, es tagad neatceros kas tā bija par progu.
X_Kamui
tongue.gif Re kur mans labakais desktops...
Un vņš man vel iilgu laiku tads buus mmmmm.... rolleyes.gif
image
xikes
QUOTE(Yume @ Mar 27 2005, 14:46)
Tur kautkur šī topika sākumā, es to pašu jautājumu uzdevu, paskaties vienu no pirmajām lapām, es tagad neatceros kas tā bija par progu.
*


Nez, varbuut man kaut kas ar aciim, bet ruupiigi caurskatiiju 2x visu sho topicu un neatradu.. unsure.gif Eh, nu labi, pamekleeshu kaut kad netaa, gan jau kaut kur ir..
misty_moonlight
Kaut kur jau jaasaak.. happy.gif
image
asamashii ritori banpaia
image
volzha
Xikes man liekas tu domā par Rainlendar

Bet daži lieto Samurize, bet tā proga nav tik vienkārša kā liekas, ja pats grib visu smuki sakonfigurēt!

Es jau kādus 3 mēnešu bez desktopa maiņas dzīvoju un zini vairāk arī neko nevēlos, nekādus samurize un rainlendarus!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.