Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Niks
Nevis video kartes, bet monitora vertikālo atjaunināšanas frekvenci, tas par CRT, un tas nemaina faktu, ka CRT ir raksturīgs spēcīgs elektromagnētiskais starojums, iespējams pat rentgenstaru diapazonā un apkārtējā gaisa jonizēšana a la BOFH labākajās tradīcijās.
LCD ir dažādu veidu matricas, TN (twisted nemetic) ir parasti 6 bitu krāsas uz kanālu jeb 18 bitu kopā, bet VA (vertical alignment) gandrīz vienmēr ir vismaz 8 bitu krāsas uz kanālu, kas ir tas pats RGB32, turklāt daudz labāks skata leņķis. IPS tipa matricas laikam vispār ir tikai no 8 bitiem līdz varbūt pat 12 bitiem uz kanālu, skata lenķis vēl platāks nekā VA. Atbilstoši kvalitātes pieaugumam, pikseļu reakcijas ātrums samazinās, taču vismaz VA vēl ir izmantojamas FPS. Šajā sakarā jāpiebilst, ka vairāk par 8 bitiem uz kanālu atbalsta vienīgi Display Port, tas ir, ar HDMI neko labāku par RGB32 dabūt nevar, ja arī monitors atbalsta augstāku krāsu kvalitāti. Protams, ir dithering, bet tas nav tas pats, kas reāli izmantot, šķiet, RGB48.
Tad vēl ir nozīme backlight, galddatoru un portatīvo datoru LCD ekrāni agrāk izmantoja CFC, kas ir tās pašas ekonomiskās lampas, kuras, star citu, izstaro UV starojumu, ja vien netiek izmantoti UV filtri [iekštelpu apgaismojuma lampās parasti netiek, tā kā no tām var ziemā dabūt zināmu iedegumu kā man, hehe]. Nu jau kādu gadu vai divus arvien vairāk jauno LCD modeļu ir LED backlight - CFC vietā ir gaismu izstarojošās diodes, kurām vajadzētu būt bez UV komponentes, turklāt LED nevajag 10 kV līdzstrāvu, kas nozīmē, ka nevajag invertorus ar ierobežotu mūža ilgumu, lai gan laiks rādīs, cik uzticamas būs komponentes, kas ražo LED vajadzīgo reāli zemā sprieguma līdzstrāvu - ja kas, tad 230V maiņstrāvu jau saucās zemspriegums, lai gan līdzstrāvai laikam bija cita robeža star zemo un augsto spriegumu.

Shumin, attēlu autoru un MD5 hashus var redzēt skrīnā, bet kam tu te pin iekšā Kuma-san gan nav skaidrs, bet laikam jāpriecējas, ka vismaz kažokfaniem nav sava maskota.
3rdHalf
Vakar manam datoram nosprāga cietais - līdz ar to man ir jāizmanto mans rezerves "dators"...
IPB Image
sunder
Par ekrāniem runājot. kopš nopirku vienu LG ISP ledinieku uz tiem esmu vien pārgājis. Superīgas krāsas un labs skata leņķis (imho) tāds pats kā CRT monitoriem. Pa 100ls+ var dabūt normālus 23" 1080p. Esmu dzirdējis, ka tiem (itkā) esot zems reaction time, bet pats to gan neesmu jutis - CS turnīros nepiedalos. wink.gif
aruka_sei
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
HottyIceCat
IPB Image
sunder
Liela bilde biggrin.gif
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Ginta
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Koneko
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Ginta
QUOTE(Koneko @ Jun 21 2013, 14:46) *
SNK wōls
Lovely. *w*

Enīvēj~ Jauns mēnesis = jauns desktops.
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
EruLaif
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
HottyIceCat
QUOTE(EruLaif @ Jul 21 2013, 17:37) *

IPB Image


vai vari iedot linku man uz so bildi? smile.gif
aruka_sei
IPB Image
wolfbankai
IPB Image
aruka_sei
By Чёрный Ветер.
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
TradeMAAK
QUOTE(aruka_sei @ Nov 24 2013, 21:14) *

IPB Image

Jā, ļoti seksi. Interesanti, vai Tu iesi ar tādu desktop sēdēt lekcijās, vai arī tas noslēpts kaut kur pagraba nostūrī uz PC?
sunder
Es vismaz uz sava studiju laptopa parasti turēju pusplikas (ne-anime) meičas uz fona. Neredzu tur neko savādu. smile.gif
aruka_sei
QUOTE(TradeMAAK @ Dec 4 2013, 00:05) *
Interesanti, vai Tu iesi ar tādu desktop sēdēt lekcijās, vai arī tas noslēpts kaut kur pagraba nostūrī uz PC?

Vispārībā pie manis stacionārais PC.
aruka_sei
IPB Image
Ginta
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
EruLaif
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Shumins
QUOTE(EruLaif @ Nov 1 2014, 17:16) *

...


Labprāt apskatītu labi noslēpto Ecchi folderu ph34r.gif

+Arī mana darba virsma

(maz brīva laika, lai aizrautos ar tās sakārtošanu)

IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Niks
Vecā darba virsma (KDE SC 4.14.9):
IPB Image

Un jaunā darba virsma (Plasma 5.3.2):
IPB Image
Diemžēl pagaidām attēlus uz darba virsmas novietot nevar, bet nākotnes versijās šai iespējai vajadzētu atgriezties.
anti
Kas ir tas dzeltenais kvadrāts? Kaut kāda post-it/to-do-list proga?
Niks
Tieši tā, vienīgais veids, lai es par kaut ko neaizmirstu, ir to pierakstīt uz lapiņas sev deguna priekšā, un arī tad jau patlaban tas saraksts ir faktiski ieguvis surströmming kvalitātes īpašības. Pats rīks ir darba virsmas sīklietotne/widget, kas nāk līdzi Plasma 1 (KDE SC 4) un Plasma 5 (jā, viņi pēdējā brīdī Plasma 2 pārsauca par Plasma 5, jo tā ir [daļa no(?)] KDE 5).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.