Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Kazuki
IPB Image
AnGeL_LoVe
IPB Image
Mishelin
IPB Image
xikes
IPB Image
mms61
IPB Image
Seniorita
IPB Image
attels tika samazinats....
Sushi
IPB Image
+Chibi+
IPB Image
Karamele
IPB Image
mms61
IPB Image
Kaede
IPB Image
Nana-chan
IPB Image

mms61
IPB Image
xikes
IPB Image
Seniorita
IPB Image
mms61
IPB Image
Dead Star
IPB Image
Seniorita
IPB Image
mms61
IPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
yes, yes spam, bet man te i pamatīgas aizdomas ka te i persona kas liek desktop bildes tik lai palielītos kādi wallpaeri uz datora glabajas. Katru dienu likt nu tas jau nav nopietni vairs.

Hinata
un? lai jaw liek ja citu nav ko dariit kaa katru dienu wallpaperus mainiit... biggrin.gif laugh.gif
Kikyou
Pievienojos Isai... Nevar būt, ka katru dienu sev maina wallpaperus.
Es piemēram wallpaperu mainu turpat vai reizi divos mēnešos, citreiz biežāk, citreiz retāk. o.ō

Un lai nebūtu pilnīgs spams...
IPB Image
Pielāgojos sezonai.
jurc
widescreen cool.gif

IPB Image
CirvjaKaac
Te kaķēni arī kust? Ta gan būtu dikti feini!
harpy
njez, es reizeem manu dekstopu kaadas 5-10 reizes diena akameer atrodu iisto, shad tad mainu reizi meenesii...vienmuljiiba nogalina...

IPB Image
IPB Image
Church
mhmm. arii nedaudz izbriina wallpapera mainja ik dienu. kaada psihologjiska probleema var buut, vai nesaskanjas gjimenee. varbuut vienkaarshi der atrast meiteni, vai saakt straadaat kaadaa darbaa? ;>. imho ik dienas mainiitaajiem/postotaajiem adekvaataaks buutu threada nosaukums nevis "post your desktop", bet vienkaarshi "post pics", jo vienkaarshi liels laiks dienas/dziives veltiits jaunu bilzhu mekleeshanai, kaarteejo reizi wallpapera nomainjai, kaarteejam postam sheit. varbuut tas gan ir kaads veids sevis pashapliecinaashanai zemapzinjaa? ;>
sorry for flame if someone got offended.
Kikumi
Vienkārši tā biežā nomaiņa ir cenšanās palielināt ierakstu skaitu un līdz ar to iegūt jaunu lietotāja pakāpi. Nožēlojami... Tā nu tas ir. ph34r.gif

IPB Image
Seniorita
Nu es gan biezhi wallpaperus nemainu... bet gadas ta ke mekle kadu wallu lai perfecti atbilstu tavam noskaņojumam tieshi taja diena, bet jau ritdien dribi to nomainit...
IPB Image
xikes
IPB Image
mms61
Nu taa , es vienlārši nespēju izturēt ja man ilgāku laiku staav viena un taa pati desktopa bilde! Parasti manu 3-4 reizes diena! Visas es pat nepostoju!
Ja kādam nepatīk.... Nav mana problēma!

IPB Image

tongue.gif
Ray
Es laikam esmu nobriedis un bez problēmām, jo man desktop bilde stāv aptuveni gadu xD

IPB Image
harpy
QUOTE(Kikumi @ Oct 10 2006, 19:27) *

Vienkārši tā biežā nomaiņa ir cenšanās palielināt ierakstu skaitu un līdz ar to iegūt jaunu lietotāja pakāpi. Nožēlojami... Tā nu tas ir. ph34r.gif



nevajag jau visus sev pieliidzinaat wink.gif
Kikumi
Haha, pasmējos jau ļoti gardi. Hahaha...
harpy
IPB Image
Sword
IPB Image
Kaede
IPB Image
Church
postu skaits imho i pie kaajas visiem.
personiigi man nepatiik tas, ka threada 4/5 satura veido 1.5 cilveeku posti. ja jau maini vairaakas reizes dienaa, un nespeej iztureet bez atraadiishanaas citiem, tad nodibini saveejo .. nu kaut vai "Harpy's uber screenshots" threadu.
vairums citu ieposto vienreiz (paarskataamaa laika periodaa) paraadiidami savu gaumi/domaashanas veidu/raksturu, liidziigi kaa threados, kur posto savu atbildi/domas konkreeta jautaajuma/probleemas sakaraa. vienpersonisks floods imho ir .. narcisisms? vai ekshibicionisms?
Seniorita
IPB Image
Revol
IPB Image
Karamele
IPB Image
OverIke
IPB Image
xikes
IPB Image
harpy
QUOTE(Church @ Oct 17 2006, 00:27) *

postu skaits imho i pie kaajas visiem.
personiigi man nepatiik tas, ka threada 4/5 satura veido 1.5 cilveeku posti. ja jau maini vairaakas reizes dienaa, un nespeej iztureet bez atraadiishanaas citiem, tad nodibini saveejo .. nu kaut vai "Harpy's uber screenshots" threadu.
vairums citu ieposto vienreiz (paarskataamaa laika periodaa) paraadiidami savu gaumi/domaashanas veidu/raksturu, liidziigi kaa threados, kur posto savu atbildi/domas konkreeta jautaajuma/probleemas sakaraa. vienpersonisks floods imho ir .. narcisisms? vai ekshibicionisms?

jaukum, es postoju labi ja reizi meenesi shajaa topikaa, es vienkaarshu saku, ka ir cilveeki, kas maina wallus biezhi, nelien te ja tev nepatiik, tava briive izveele ne taa? Taa ir muusdienu sabiedriibas taa sauktaa briiviiba, citi posto nezjeedziigas dienas graamatas, citi ir posto bildes, kas, manupraat, ir mazaakais no shiem diviem ljaunumiem. Labaka buutu pieseejies anime sadaljaa postiem, kur katrs izsakaas, "jaa es noskatiijos jau 2. seeriju" , kruta un to dara peec katras seerijas nomainot tik ciparu, taadaa gadiijumaa pat emo dienasgraamnatas ir daudz patiikamaaka un pilniigi noteikti sakariigaaka un saturiigaaka lasaamviela...
what ever

IPB Image
Church
QUOTE(harpy @ Nov 16 2006, 00:51) *

...
jaukum, es postoju labi ja reizi meenesi shajaa topikaa, ...

atvaino, es laikam pilniigi nepareizi skaitu, domaajot ka eg. augustaa tu postoji septinjas reizes ik peec pusnedeeljas, bet man daudzi ir aizraadiijushi sliktu laika sajuutu sad.gif. tavi posti laikam dubultojaas aciis, bet tas no alkohola.
harpy
QUOTE(Church @ Nov 16 2006, 03:40) *

QUOTE(harpy @ Nov 16 2006, 00:51) *

...
jaukum, es postoju labi ja reizi meenesi shajaa topikaa, ...

atvaino, es laikam pilniigi nepareizi skaitu, domaajot ka eg. augustaa tu postoji septinjas reizes ik peec pusnedeeljas, bet man daudzi ir aizraadiijushi sliktu laika sajuutu sad.gif. tavi posti laikam dubultojaas aciis, bet tas no alkohola.


un tas veeljoprojama naf katru dienu biggrin.gif laika izjuuta nekad nav bijusi mana stipraa puse.
Kaa jau es teicu, ja tev nepatiik - neskaties, neviens a pistoli tev nestaav blakus ne?

p.s. tagad saac piesieties manai neprasmei rakstiit un sliktajai gramatikai wink.gif
p.p.s. nedzer vienatnee, taa nekad naf laba ziime, ja nevar atrast kompaaniju pameeghini atrauties no postu skaitiishanas
X_Kamui
IPB Image
Keydan
IPB Image
CryRat
IPB Image
<3
lilion
IPB Image
Sushi
As I love Range Murata!
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.