Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Revol
QUOTE(baseboalbatboy @ Apr 24 2005, 13:16)
QUOTE(Ella @ Apr 24 2005, 09:14)
Emm tev XP ir????
*



Jā man Windows Xp huh.gif
*


Taadaa gadiijumaa dari shitaa:

Go to the Control Panel of Windows and open the "System" control panel.
Select the "Advanced" tab.
Click on the "Settings" button under the Performance heading.
Find the option "Use drop shadows for icon labels on the desktop" and enable that option.
Click "OK" and "OK".

+Chibi+
man tas pirmais ir citā editā..

image
Revol
image
anti
Linux kastes jaunais skrīnšots :]

image
Revol
image
SheWr
image
taa kaa tagad man liels Bleach fanaatisms, tad ar uzliku attiecoshu backgroundu
Revol
Gaish un viegli paarskataams:
image
deleted-ray

image
anti
atkal kārtējās pārmaiņas :]
StyleXP (theme: Foton), ObjectDock (ikonas: AeroOrbs), AveDesk (ikonas: WhiteIcons) un Y'z Shadow.
beidzot uzinstalēju 5o Winampli, bet tas, maita, biki bremzē uz manas sūda kastes :/ žēl.

image
SheWr
hehe - ilgi mekleeju peec kaada bleach/shingami wallpapera, bet neko neatradu! taadeelj, izdomaaju pats sev vienu uzmeistarot!

image
Revol
image
arteck
image

Reālais izmērs (1600x1200)
anti
QUOTE(arteck @ May 1 2005, 11:36)


vismaz vēl viens minimālisma piekritējs :)
arteck
"jo mazāk, jo vairāk" smieklīgs jau īstenībā teiciens smile.gif
Revol
Some Ghibli :
image
Ella
Aww..... ^^ How sweet ^^ wub.gifwub.gifwub.gif
zweihander
image
anti
QUOTE(zweihander @ May 3 2005, 12:15)

*



heh, vecais labais WindowsBlinds :)
Nuin
image
FaNtA
image
vel kkas pietruuks, tik nezinu kas unsure.gif
GunMetaL
mans dektops ir šāds naujau jau nekas ipaš bet tomer mans

image

vel joprojam mekleju kadu sarkanu color scheme smile.gif
FaNtA
uztaisi pats happy.gif ja protams ir apneemiiba, man taas nebija dry.gif
GunMetaL
caur kuru progu ? nezinaju ka var pats taisīit
FaNtA
kaa piemeeram fotoshop biggrin.gif tikai jaamaak un jaabuut pacietiigas, tas ir laika ietilpiigs darbs ohmy.gif
GunMetaL
hmmm vari atsūtit kadu linku kur kautkas ka to darit butu aprakstits ?
man vaig pienacigu color scheme prieks si jauka wallpeipera
huh.gif
jurc
Ja gribat tiešām izmest izaicinājumu labam desktopam un atšķirīgam no vienmuļā windows.. tad iesaku izmēģināt Aston. Pats nesen uzdūros šim virsū un tagad tā iepatikās ka domāju ka vairs neņemšu nosti. Ļoooooti parocīgs + vari mainīt visu pēc sava prāta, ļoti lielas iespējas. Apskatās tajā mājas lapā themes sadaļu... ir labs....
Mans dižais desktops:
image
GunMetaL
beidzot izdevās nostilot par labu wallpaperam hehe ievertejiet

image
anti
QUOTE(JurCHiX @ May 5 2005, 23:16)
Ja gribat tiešām izmest izaicinājumu labam desktopam un atšķirīgam no vienmuļā windows.. tad iesaku izmēģināt Aston. Pats nesen uzdūros šim virsū un tagad tā iepatikās ka domāju ka vairs neņemšu nosti. Ļoooooti parocīgs + vari mainīt visu pēc sava prāta, ļoti lielas iespējas. Apskatās tajā mājas lapā themes sadaļu... ir labs....
*



papētīju, izskatās gana interesanti. pat dažas tēmas manai izlepušajai gaumei atbilstošas :)
kā ir ar RAM - dikti šamais Aston viņu rij? ja nē, tad pat varētu padomāt par pāriešanu no StyleXP un šito..
anti
QUOTE(EliminatoR @ May 6 2005, 01:14)
beidzot izdevās nostilot par labu wallpaperam hehe ievertejiet
*



offtopiks: negribu piesieties, protams, bet moš izlabo kļūdas signaturē?
tb, crazy, nevis "creazy" un watch, nevis "whach" ;]
swordsman
image
X_Kamui
smile.gif Nu ko varu pateikt...........SupeR!!! rolleyes.gif
image
FaNtA
image
viss tiek saskaņots sleep.gif
bloody_dragon
QUOTE(Forgotten*Memory @ Mar 9 2005, 16:34)
image

Wallpapers ņemts no DA'a. Skaists māxlasdarbs (fanart's) un ļoti fascinē šī darba noskaņa - drūma un vientuļa - tieši kā radīts manam raxturam.
*


waah ,ljoti labz !!wai kaadz weel newar ielikt kaadu Rip van vinkle wallpaperu?
bypass
QUOTE
viss tiek saskaņots
O! Plaģiātisms. smile.gif

Visu var saskaņot tad, ja tev pietiek uz dotās darba stacijas resursu, lai laistu liekus, relatīvi daudz resursus tērējošus procesus - desktopa raibinātājus.
Esi tik mīļš, nopērc man +256 rama un es uzlikšu desktopa raibinātāju, kas pieskaņos ikonus un taskbāru vālpeipera tonim.

Esmu nonācis pie secinājuma, ka normālu neuzkrītošu, ne-raibu anime vālpeiperu praktiski nav, ja ir, tad tie ir rezolūcijā zem 1600*1200. Pie tam uz darbam domāta datora bez vālpeipera var mierīgi iztikt, būtībā varētu teikt, ka lielākā daļa no tiem tevi novērš no darba, nevis rada vēlamo atmosfēru.

Starp citu, kurš ir taupīgākais raibinātājs? StyleXP?
GunMetaL
cik zinu stylexp aiznem loti maz eam vismaz man.
un vispār kas tev nepatīk ka viss tiek saskaņots?
bypass
QUOTE
un vispār kas tev nepatīk ka viss tiek saskaņots?

Tu lasīt proti? - Vari neatbildēt, tā pat redzams, ka neproti.

QUOTE
cik zinu stylexp aiznem loti maz eam vismaz man.

"Maz" - šis viens vārdiņš izsaka ļoti daudz. Precizē, cik maz.
FaNtA
QUOTE(bypass @ May 7 2005, 18:51)
Visu var saskaņot tad, ja tev pietiek uz dotās darba stacijas resursu, lai laistu liekus, relatīvi daudz resursus tērējošus procesus - desktopa raibinātājus.
Esi tik mīļš, nopērc man +256 rama un es uzlikšu desktopa raibinātāju, kas pieskaņos ikonus un taskbāru vālpeipera tonim.

Esmu nonācis pie secinājuma, ka normālu neuzkrītošu, ne-raibu anime vālpeiperu praktiski nav, ja ir, tad tie ir rezolūcijā zem 1600*1200. Pie tam uz darbam domāta datora bez vālpeipera var mierīgi iztikt, būtībā varētu teikt, ka lielākā daļa no tiem tevi novērš no darba, nevis rada vēlamo atmosfēru.

Starp citu, kurš ir taupīgākais raibinātājs? StyleXP?
*


he he, tu jau nako nesaproti, ja es gribeetu raibinaat, tad man buutu visas iespeejamaas kraasas uz desktopa, es jau speciaali uztaisiiju taadu pie kura vart relakseeties, es tev varu kko iedot 1600x1200 bet man pa6am vis iet uz 1280x1024 happy.gif + man ir nepietiekami ram es gribu 3gb ram unsure.gif tad es buutu daudz man apmierinaats
Kinori
Greetings, everyone! I'm a new member here and it is a pleasure to meet you all! I kinda don't understand a word you all are saying so....I think it makes me a troublemaker, don't you all agree? *scratches head* I was surfing the net to find some pics of Vision of Escaflowne and I found this anime forum. It's nice and all but I hope there are some english speakers here, I appreciate to learn a little about your language so, I'll do my best! ^ ^ Anyways, here is my current desktop.


image
This is my current desktop. ^ ^


image
This is my old desktop.

image
I'm playing a bishoujo game, this is Tsukushite Agechau 4, so I think there are some bishoujo players here. I'll be glad to meet them. ^ ^
Church
kaads no maniem ..image
anti
QUOTE(Church @ May 8 2005, 07:23)
*



ō, gnome :)
a kas pa distru?
Church
QUOTE(anti @ May 8 2005, 12:24)
ō, gnome smile.gif
a kas pa distru?
*


tas pats kas cryrat-am, - slackware + dropline gnome2. savaa laikaa paargaaju no vairaakus gadus lietotaa window maker uz gnome2, un pie taa arii paliku. ar windows dekoraacijaam utml iipashi neaizraujos, taapee diezgan standartiigas. visi quicklaunchi/menjuchi ar apvienoti for screen estate saving purposes un augshaa lai iisaak ar peli braukaat no aplikaaciju pogaam/menus.
CryRat
blackbox ( style by myself btw ), torsmo, beep, irssi, nautilus, gvim
image
good stuff [tm] ;)
NetHamster
Mans tagad:
image

Pirms tam bija shii:
image
Church
QUOTE(CryRat @ May 8 2005, 23:05)
blackbox ( style by myself btw ), torsmo, beep, irssi, nautilus, gvim
good stuff [tm] wink.gif
*


offtop
irssi lietoju senos laikos kad jamam bij arii gtk+ versija, bet peecaak paargaaju uz xchatu, kad jamo variantu vairs nebiidija taalaak, tik taapeec, ka seezhot vienlaiciigi > 15 chanos > 4 ircnetos consoliigie klienti vienkaarshi nau tik eerti kaa GUIskie;>
P.S.
kaa currentajam blackbox-am bij ar unicode suportu?
P.P.S.
bij vairaaki blackbox spinoff-i/forki, fluxbox (port to C++) utml. kaa jamie saliidzinot ar blackbox? (jau kaadu laiku briest doma paariet uz ko minimaalistiskaaku nekaa current metacity+gnomepanel. apsveru alternatiivas .. blackbox/kaadreiz lietotais wmaker/u.c. ..)
anti
QUOTE(CryRat @ May 9 2005, 00:05)
blackbox ( style by myself btw ), torsmo, beep, irssi, nautilus, gvim
good stuff [tm] ;)
*



āāh, minimālisms :) baudījums acīm. krāsu izvēle arī kicks ass :>
Kikyou
image

Hmm... :3
CryRat
QUOTE(Church @ May 9 2005, 07:26)
kaa currentajam blackbox-am bij ar unicode suportu?
*
ar unicode laikam nekas labs, neesu īpaši pētijis bet izskatās tā ka logu title nemainās ja ir kāds nestandarta simbols un iekš menu vienkārši nepareizi tiek rādīts:image

QUOTE(Church @ May 9 2005, 07:26)
bij vairaaki blackbox spinoff-i/forki, fluxbox (port to C++) utml. kaa jamie saliidzinot ar blackbox? (jau kaadu laiku briest doma paariet uz ko minimaalistiskaaku nekaa current metacity+gnomepanel. apsveru alternatiivas .. blackbox/kaadreiz lietotais wmaker/u.c. ..)
*
jā ir daudz visādu tur... ko tagad varu atcerēties mēģinājis ir tas fluxbox, par kuru daudzi fano, bet personīgi man diezko nepatika. bbox ir pamatīgi vienkārš un skaists a flux piebāzts ar visādām nevajadzīgām fiškām - skiniem var izmantot bildītes, jebko var pataisīt caurspīdīgu, daudz ko var konfigurēt no menu un vēl daudz, daudz kas... īsti neatceros bet vobšem man nepatika...
kā bbox mīnusus varētu pieminēt to ka varbūt pārāk vienkārš viņš, nav nemaz [Alt]+[Tab] un nekādus kborda shortcutus nevar konfigurēt, bet tas ir viegli izārstējams ar bbkeys, vēl tāda lieta ka ar pēdējo versiju ( 0.70 ) nomainījās skinu formāts līdzarto neviens no tūkstošiem bbox skinu nerādās pareizi un kad pēdējo reizi skatijos priekš 0.70 bija tikai pāris skini, tādēļ arī pats taisiju to kas screenshotā ( īstenībā nav grūti esošu pārrakstīt priekš 0.70 ), vēl viena lieta kas man mazliet traucē ir logu izvietošana, kaut kā nav perfekti... ar metacity man reti kad vajadzēja logus pārvietot, bet ar bbox ( un vispār jebkuru citu wm ) daudz biežāk...
anyway ieteiktu to pašu bbox pamēģināt ja gribi kko vienkāršu, ja tomēr kko interesantāku ta jau labāk paskaties openbox ( labu iespaidu šitas wm atstāja un btw nav tur nekā no bbox koda ) vai pekwm ( kaut kā pašvaki izskatās bet iespējas ir pamatīgi labas ) vai varbūt e17 :)

QUOTE(anti @ May 9 2005, 14:23)
āāh, minimālisms :) baudījums acīm. krāsu izvēle arī kicks ass :>
*
:) jā krāsas man ar ļoti patīk... ko es nevaru atrast ir beep ( nu tas pats xmms, tas pats winamp ) skinu no tā Japan|04 seta... varbūt kādam ir aizķēries ? autors nez kādēļ visur viņu izdzēsis :\

EDIT: aizmirsu pieminēt vēl vienu bbox mīnusu - ievēro ka screenshotā, taskbarā ir tikai viens xterm, tas tādēļ ka bboxam nav taskbara ;) vobšem kkā baigi nejēdzīgi tur rādās tikai tā loga title kurš ir aktīvs un viss, ar tām bultiņām var tjipa pārslēgties uz citiem logiem... personīgi man netraucē, nekad nav bijusi vajadzība pēc tiem taskbariem, bet redzēju ka tu tādu izmanto...
anti
QUOTE(CryRat @ May 9 2005, 23:14)
QUOTE(anti @ May 9 2005, 14:23)
āāh, minimālisms :) baudījums acīm. krāsu izvēle arī kicks ass :>
*
:) jā krāsas man ar ļoti patīk... ko es nevaru atrast ir beep ( nu tas pats xmms, tas pats winamp ) skinu no tā Japan|04 seta... varbūt kādam ir aizķēries ? autors nez kādēļ visur viņu izdzēsis :\
*




ir šamējais winampļa & co skins :)
get it here!
deBUGa
Nekas sevišķs jau nav... bet sen nekas te netika iepostots... happy.gif
image
P.S. Vēl joprojām nevaru savest kārtībā wm konfigurāciju... rokas pa īsu... sad.gif
P.P.S. Sorre... nejauši paķērās pilnizmēra bildīte... bet gan jau zilā krāsa labi kompresējas... tongue.gif
jurc
Smuks wallpaperiits..
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.