Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Post Your Desktop
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Saiko
QUOTE
kaa tam sasodiitajam winXP var nomainiit folderu ikonas...?

ja padalīsies ar wp tad pateikšu smile.gif

... pats izmantoju IconPackager ir ok
xikes
Heh.. nu tas wp .. es vinu atradu shinii forumaa.... wink.gif
http://roze.lv/f/index.php?showtopic=4&view=findpost&p=2428
Thnx.. par linku.. biggrin.gif
keitaro
kā man patīk šis dzīvnieks!
user posted image
karlik
well, eerta manta, Y'z Dock
Piepz
Y'z Dock slimība...
user posted image
Kikyou
user posted image

FMA X3
deleted-ray
Nekas dizs, bet mani pilniibaa apmierina ")

user posted image
deleted-ray
Au volza - atsuuti man savu desktopa valpaperu uz emailu ( to ar drakoninju ") uz b-ray@inbox.lv
darknight
user posted image
deBUGa
Hmm... nekaada sakara ar anime un art, bet ja jau visi, tad es ar 'iekakaashu'... tongue.gif
user posted image

Update prieksh tiem, kam probleemas ar OS atpaziishanu laugh.gif
CODE

buga@metabuga:~$ uname -a
Linux metabuga 2.6.7 #10 Thu Jul 15 17:51:36 EEST 2004 i686 GNU/Linux
Yume
blink.gif man tieshaam bija probleema ar OS atpaziishanu... naa, ko lai dara maz saskarsmes ar Linux...

Nu tad jau es arii iepostoshu savu dasktopu... man shodien uznaaca.. un es uzliku kaadu gaishu wallu.. happy.gif

user posted image
deBUGa
Nekaadi nevaru saprast, kaa var dziivot uz pavisam gaisha (balta) vai pavisam tumsha (melna) desktopa... tas ta4 griezh aciis...
deleted-ray
QUOTE (deBUGa @ Aug 10 2004, 10:42 PM)
Nekaadi nevaru saprast, kaa var dziivot uz pavisam gaisha (balta) vai pavisam tumsha (melna) desktopa... tas ta4 griezh aciis...

Ar laiku pierod pie visa ")
Yume
Nekaa.. man vienkaarshi apnika visi raibie, kraasainie.. utt. walli.. es ieliidu photoshopaa un ieliku kadu miilju bildiiti uz baltas lapas, nedaudz ietoneeju [ar gaishi-gaishi zilu] un pieliku sirdij tuvu fraazi... man vismaz prieks uz dasktopu tagad skatiities.
Martins
Ja jau par alternatīvajām OS, tad te būs manējais. Arī Linuks, patiesībā.
user posted image

Un btw Yumei baigi jaukais tas desktops happy.gif
deBUGa
QUOTE
Ja jau par alternatīvajām OS

Alternatiivaas OS t.i. Windows famiilija... tongue.gif

pareizam desktopam (taapat kaa jebkuram dizainam) jaasatur ne vairaak par trijaam pamatkraasaam (neskaitot kraasu paarejas)... un nekaadus kontrastainus un spilgtus pasaakumus... Ar taam kraasaam pat taa - jo mazaak jo labaak... un neaizmirstam, njemt veeraa saderiibu ar OS logu kraasaam/skinu...


kaa piemeeru skataamie Saiko, Rozes (nu varbuut iznjemot peedeejo wink.gif ) un volzha desktopus no pirmaas lapas...
Yume
Klau, tas ko tu tur saraxiiji ir sviests.....
Katram sava gaume, un man piemeeram tiiri labi patiik komtrasta toni wallos....
Tas viss tachu ir tiiri individuaali... dry.gif
deBUGa
QUOTE
man piemeeram tiiri labi patiik komtrasta toni wallos

un kaads vecaaks
QUOTE
man vienkaarshi apnika visi raibie, kraasainie


QUOTE
Klau, tas ko tu tur saraxiiji ir sviests.....

sviests labs produkts... ja es vareetu rakstiit sviestu, buutu bagaats cilveeks... tongue.gif

ja kaadam kaadas pretenzijas var veelreiz paarlasiit manu parakstu (signature)
Kikyou
QUOTE (deBUGa @ Aug 12 2004, 12:12 PM)
QUOTE
man piemeeram tiiri labi patiik komtrasta toni wallos

un kaads vecaaks
QUOTE
man vienkaarshi apnika visi raibie, kraasainie


QUOTE
Klau, tas ko tu tur saraxiiji ir sviests.....

sviests labs produkts... ja es vareetu rakstiit sviestu, buutu bagaats cilveeks... tongue.gif

ja kaadam kaadas pretenzijas var veelreiz paarlasiit manu parakstu (signature)

Ir viltiigi izvilkt aaraa no miskastes pieraadiijumus >=3
deBUGa
QUOTE
Ir viltiigi izvilkt aaraa no miskastes pieraadiijumus >=3

[steidziigi baazh pieraadiijumus atpakalj un saak taisnoties]
nevien neko nenokuries nevilka aaraa... viss tepat... viss uz vietas... rolleyes.gif

a kas par pieraadiijumiem? ( a byl li mal4ik?)
Yume
Taa, nu es uzdroshinaashos atgaadinaat ka shii ir sadalja par dasktopa teemaam, nevis par tieslietaam....
Man taa arii gribaas panemt un padzeest.. bet nu... es tik pabriidinaashu... rolleyes.gif

Nu un pilnam priekam, man vals tikko nomainiijaas.... tagad tas izskataas shaadi...
user posted image
Laba lieta -Webshots... happy.gif
deBUGa
Shis jau labaaks... biggrin.gif

QUOTE
es uzdroshinaashos atgaadinaat ka shii ir sadalja par dasktopa teemaam

es uzdroshinaashos atgaadinaat, ka shii sadalja ir "Anime -> Art" so desktopu (kuros lielaakaa izmainja ir nomainiits wallappers un samestaas ikonas) postoshana ir tiiraakais offtop. Ja jau tautai ir tik liela veeleeshanaas paraadiit savu wallpaperu, tad jau var izveidot sadalju wallpapers... neviens no taa neko nezaudees (visi ir redzeejushi XP taskbaaru un 'Mai Komputaa' ikonu)... plus veel tiem, kuriem iepatiikas buus iespeeja noka4aat... rolleyes.gif
Martins
Ak tu mī un žē! Anime-Arts, saki. Nu tad (ja tas ir tik svarīgi), lai admini pārvieto uz citu piemērotāku sadaļu un būs miers mājās. Man, piemēram, patīk paskatīties kādus citi desktopus ikdienas novēro savā deguna galā..
deBUGa
Ak tu mii un zhee... tauta jokus vairs nesaprot...
es jau tikai par to, ka offtop var buut dazhaads... nu mazss offtop threadaa, kuraa 70% no postiem ir garaam...

ar shito postu es laikam dabuushu veel vienu briidinaajumu no Yume smile.gif
Kikyou
QUOTE (Martins @ Aug 13 2004, 01:03 PM)
Ak tu mī un žē! Anime-Arts, saki. Nu tad (ja tas ir tik svarīgi), lai admini pārvieto uz citu piemērotāku sadaļu un būs miers mājās. Man, piemēram, patīk paskatīties kādus citi desktopus ikdienas novēro savā deguna galā..

Un man likaas ka man ir smadzenes sviestaa sagaajushas jo man arii patiik skatiities uz citu desktopiem =D
xikes
Blue..blue like the ocean...
user posted image

btw.. kaads nezin, kaa var parastos folderus(kad vini atveerti) dabuut caurspiidiigus taa, lai arii vini ir caurspiidiigi visu laiku, nevis tikai tad, kad to iesleedz...?
Start menu, winamp'u un veel citas lietas man izdevaas dabuut caurspiidiigas, bet pashus folderus... huh...
Kikyou
Eu forshs taskbar theme =O Kur taadu dabuuji?
xikes
kaut kur themeXp.org .. smile.gif
Neesmu tagad maajaas, nevaru paskatiities, kaa preciizi saucaas...
Ak jaa nu to caurspiidiigumu ar styleXP 2.12
Kikyou
Cool. Paldies ^^
deleted-ray
Paseedeeju sodien un uzmeistaroju sho desktopu, kas patiik labaak par ieprieksheejo ") user posted image
Kikyou
user posted image

=3
Unmei
QUOTE (Yume @ May 3 2004, 01:40 PM)
Vaa...kaadi jums smuki windi... man ar dereetu dizainu nomainiit... tikai operatiivaa jau taa nosligita, pavisam bremziigs buus...
Mans uz parastaa XP dziivojaas... man tikai dikti patiik kaads walam uzraxts.. user posted image

Zini, šim uzrakstam ir arī otrā/pirmā daļa - ZEM ASFALTA IR PLUDMALE - atrodas uz Ilūkstes ielas, pļavniekos smile.gif Interesanti, kurš no šiem uzrakstiem tapis pirmais..
Yume
Nopietni.. vaa.. jaiet focheet.. happy.gif
Naa, iisteniiba shitie te uzraxti baigi labi paliidz nejusties garlaiciigi uz ielaam.. happy.gif Kautvai tas pats "пасмаиди", nu paejot tam garaam nevar tachu nepasmaidiit.. rolleyes.gif

*sorry par offtopic*
Kikyou
QUOTE (Yume @ Aug 25 2004, 08:55 AM)
Nopietni.. vaa.. jaiet focheet.. happy.gif
Naa, iisteniiba shitie te uzraxti baigi labi paliidz nejusties garlaiciigi uz ielaam.. happy.gif Kautvai tas pats "пасмаиди", nu paejot tam garaam nevar tachu nepasmaidiit.. rolleyes.gif

*sorry par offtopic*

Nja... Uzraksti uz sienas pievelk paaraak daudz lai vinjus neizlasiitu =D

Vienreiz kautkur kuldiigaa redzeeju uzrakstu "Andža pārdod kandžu" O_o;

</offtopic>
Seven_of_zero
Mans milais desktops biggrin.gif
Yume
blink.gif O, veel kaadam ir Qplayers... laba lietinja..

Naa, es gribeeju atrast veel kaadu uzraxtu uz sienas un nofocheet, bet mediibas neveiksmiigas... visi uzraxti banaali, taadi kaa " Love is fundamental" un " Izsleedz TV" ...
Nu tad naacaas palikt pie saviem vecajiem... dry.gif
user posted image
Puma
blink.gif Taads nu ir mantas deskops blink.gif user posted image
Yume
Naa, atkal te es ar savu dasktopu.. bet nenotureejos... pirmaa asociaacija ieraigot tagadeejo valu bija " vasaras atbalss"....un kad es paskatiijos pa logu tad pilniigi kautkaa beediigi palika... sad.gif Saules nav, palmu nav... juuras arii nav...

user posted image
Kikyou
Kur tu shito wallpaperu raavi, Yume? =DDD
Nja... taisniiba par to vasaru =/... bet itkaa septembris buushot nedabiigi silts =3
Yume
Naa, man ir savi resursi.. happy.gif Yaoi scanlations saiti ir labi ne tikai mangas dabuushanas gadiijumaa.. Te buus..
asamashii ritori banpaia
user posted image
keitaro
peec gits innocence noskatiishanaas....

user posted image
ONIX
Daudz ko var saprast..smile.gif
Yume
user posted image
Njā, laikam rudens iespaidā... kautgan, kas zin, var būt arī FMA iespaida..
Puma
smile.gif
user posted image
Siriuss[FN]
My screen reloaded:
user posted image
xikes
Peekshni kaut kaa uznaaca veelme peec spilgtaam kraasaam...
user posted image
Yuki
xikes: blink.gif Man desktopaa arii ir Breath of fire, Grandia 2 un triis YGO speeles... Manas miiljaakaas. happy.gif
xikes
Heh.. smile.gif Man jau arii patiik, zel tikai, ka uz PC taadu speelu pamaz..
tostermaize
a kā jūs tās desktopu te iedabujat pasakiet tās pogas ar kāds
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.