Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Janota gara tārpi...
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Red Devil
Taa photoshopaa kraasots, bet kaa tu kraaso??? paarvelc liinijas izmanto kaadu no lasso tools vai veel kaa savaadaak??
Janots
vispaar photoshopaa es ismantoju gandriiz visu, kas ir iespeejams gan lasso, gan brushes, step tool, burn & dodge tools, magic wand (galvenokaart shos) un citus arii tik atkaribaa kads efekts vajadziigs
Janots
loti vajag padomu - kas ir labs un kas nav? varbuut kads ieraudziis kluudu, LUDZU uzrakstiet!
image
Janus
Viss butu normali bet seja kaut kada divaina es saprotu ka kakis, bet nu nesaskan ar parejo kermeni.
Kikyou
QUOTE(Shumins @ Dec 1 2005, 20:18)
Ja taa ir sailermoona, tad es eju uz Anime festu un +Chibi+ ir 2m gara  dry.gif
*



Super, nu sensei ir garāka par mani!
Ievucis laikam runāja par šo -> reku.

Vēl tikai pasaki, ka nav no sailormoon. =_=
iewucis
...man liekas kad i lab ....vieniigi vb mazliet ausis par lielu...
Kazuki
iewucis nolasiijis manas domas. man ar liekas ka ausis par lielu.
saliektaa roka ar taada bik pajociiga.
iewucis
...heh smile.gif ........ aa jaa roka aiz lociitavas paraak gara...mazliet vajadzeetu saiisinaat...
X_Kamui
Es iztaisiitu kavaiigaaku seju wink.gif
Un tad izskatitos ļoti labi..... ^^
Kaede
Nav man pat ko sacīt! Lieliski! Tik spilgti attēlota kustībā! laugh.gif
Janots
esmu slinka.... domaju labot, UN NEKO NEIZDARIJU!!!!!!! wacko.gif wacko.gif wacko.gif varat mani sist..... ph34r.gif
image
Janots
psc... laikaam nevienam nepatiik sad.gif
izmainiiju stilu, nosaukums *sweet blood*, pardon par english
image
*horror & miserable rulzzz* laugh.gif
Arts
Tas asinssūcējs pie vienradža nav ņemts kadrs no HP 1. daļas?Un vēl,kas:vienradžiem ir parasti sudrabainas asinis(lai skaistāk būtu),ar tavu ingliš viss ir kartībā wink.gif .Piedodiet,ja pārāk piekasos,bet man šodien nav garastāvokļa un iedvesmas tik drīz nebūs. dry.gif
Smukajai kaķenītei varētu aplikt apkārt dasistus ļaunos džekus,lai būtu smukāk.Bet dari,kā gribi un vairāk nekādas vainas neredzu. tongue.gif
Sushi
Nja vienradzis uzziimeets taa ne visai, bet ziimeejums kopumaa labs!
Tas ljaunais atgaadina kaadu pirmatneejo cilveeku no mediciinas veestures muzeja. Bet man shis darbs diezgan patiikaas! smile.gif
Red Devil
taa jau ljoti labi, vieniigais vienradzis un tas zibens... vinjsh taa kaukaa diivaini izskataas
vampire_kiss
wow..nav nemaz tik slikti..man jau patiik..smile.gif
Janots
bzzz... kapeec uzreiz vienradzis???? tas nav vinsh! lai juus zinaatu zirgs ar ragu pieree taa arii saucaas - zirgs ar ragu peireee! (sorry par kalamburu tongue.gif ). bet vienradzis izkatas pavisam citaadaak! nezinu kads sulbenis saka attelot vinju taa.... mad.gif mad.gif mad.gif
special tiem kam nepatiik iepriekšeejais skriceleejums, nosaukums "moutain angel"
image
Janots
nuja. ta jau domaju nevienam mani darbi nepatiik... dry.gif nax es vispaar zimeeju un postus ieladeeju?
image
valentine day post
Aven
Shitas lol ziimeejums, bet tas rainbow engjelis rulz biggrin.gif
Karamele
Dikti smuki...Un nesaki tā ka tavi darbi nevienam nepatīk. Man piemēram ļoti patīk. Tas mountain angel ir vienkārši super...tā tik turēt
Janots
tomeer esmu treda favorite tongue.gif image
Keydan
Ļoti labi! Tikaj man liekas ka kautkas nav kartiba ar labo aci... Bet ļoti skaisti.
Kirara
Tavi darbi ir vnk super! smile.gif
Ljoti kraasu bagaati, bet tomeer.. wink.gif
Janots
jaaa... acs man ar nepatiik, it ka perspektiivas nav un rotation.
so skici es tagad inkoju AP, bet visu var izlabot. Pliiiiz ja kads redz kluuudas uzrakstiet!!! image
Kirara
Man tikai nepatiik matu gali. Tie ir kaa taisna liinija.
Janots
izinkoju - image
vai buutu labaak ja uzzimeetu skipsnotus galus???
Keydan
Уо! Нормально! Как ты делаеш лаинарт???
marca1
QUOTE(Janots @ Jun 24 2006, 22:44)
jaaa... acs man ar nepatiik, it ka perspektiivas nav un rotation.
so skici es tagad inkoju AP, bet visu var izlabot. Pliiiiz ja kads redz kluuudas uzrakstiet!!! image
*


shitas smuks wink.gif smile.gif smile.gif
Janots
QUOTE(Keydan @ Jun 25 2006, 01:52)
Уо! Нормально! Как ты делаеш лаинарт???
*



если чесно, то никогда от руки - это корявище несусветное получается! tongue.gif А в АР есть такой Pen Tool (P) - если разобраться и попрактиковаться любую линию перфэкты нарисовать можно wub.gif
Kirara
QUOTE(Janots @ Jun 25 2006, 00:01)
izinkoju - image
vai buutu labaak ja uzzimeetu skipsnotus galus???
*



Krievu valodu es nemaaku un var arii gadiities, ka es atkaartoju Keydana rakstiito, bet kur ir palicis tas rakstinjsh uz meitenes?
Janots
nep, vins jautaaja ka es to inkoju.
vienkaarsi tie rakstini bus tatoo un ziimesu es to uzreiz uz aadas, bet akmentinu linarts bus citaa kraasaa image - apmeeram
Karamele
wow baigi labi,. šitais viens no smukākajiem darbiem ko esmu otaku vospār redzējusi...man nenoarmāli patīk *.*
*snuggle snuggle kapē es tā nemāku zīmēt T.T
Janots
thanks! tongue.gif blush.gif mani iedvesmo citu cilveeku darbi..
Karamele
tavs darbs mani pamudināja zīmēt elfus ^^ cerams ka tu šo darbu izkrāsos, ja tā tad gaidīšu ar nepacietību.
Janots
ehhu! es atkal esmu te!! nezinu kas par problemu bija bet tagad vis ir OK! Liels paldies tam kurs palidzeeja!!! biggrin.gif sorry nezinu vina niku..
un tagad pabeigts darbins, vinu sauc Lir'ann vai vienkarsi Lira ©!!!!
Click to view attachment
ReD_FoXy
kruutis pa taalu viena no otras bet taa jau ir super. good work.
Janots
tnx! & sorry izlabot nevareshu. darbinjs zimets 2 men atpakal, un potoshopa fails jau sen izdzests unsure.gif
LeoR
Hmm, loti smuki (liekam pie sienas smile.gif ) tik nez, deguns gan, manupraat, diezgan neveiksmiigi sanaacis izkraasotajaa versijaa.
Janots

jauna darbina skricelejums. domats krasosanai Photoshopa, it ka vina lido virs gridas
IPB Image
Janots
fotomontaza by Janots!!! visu ko es domaju par skolu!! sorry par krievu valodu!
IPB Image
iru-chan
man baigi patik tavi darbini vini ir smuki un efi man pasai ari pati pameiginasu es ari uzimet
Janots
nezinu ko uzsakt, pilnigi nepatiik ka es uzzimeju fonu... varbuut kaads var pateikt kadu ladu domu??? plz
vai tos teddishus vispar dzest??
Click to view attachmentClick to view attachment
Kikyou
Viens ir par spilgtu, otrs par blāvu. Tāpēc abus sakombinē.
Kaut vai kautkā šitā, bet es visai primitīvi uztaisīju.
Janots
mmm... man vispaar ir arii tresa versija.. tur teddisi pilna krasaa, brunigi (apmeeram ka lacuks meitenes roka)
bet varbuut vispar kaut ko citu uz fona likt?? vai ari meiteni izmainit? man pirms skolas galva pilnigi nestrada
LeoR
Peedeejais darbs tieshaam smuks (Shii versija http://otaku.lv/index.php?act=Attach&t...st&id=1896)
Patiik kraasas, laciishi un protams meitene ( ...kaads tuuliit dabuus nazi veederaa) smile.gif
Keydan
WOW! Красиво то как... всё... коплю деньги и покупаю ВизардПэн, надаело как логу всё карандашом да карандошом.
Janots
mmm... ta ari nevaru izdomat... A shi versija??? IPB Image

QUOTE(Keydan @ Sep 1 2006, 01:13) *

WOW! Красиво то как... всё... коплю деньги и покупаю ВизардПэн, надаело как логу всё карандашом да карандошом.

Keydan, в даторных делах я полный лох.. ВизардПэн это что? и чем те каранадш не по нраву? я все лаинарты только механ карандашом и рисую и не жалуюсь. Или я че то не понимаю?
kahi
nu nē, lācīši vēl jo projām tādi dīvaini - tādi kā no citas pasaules... kaut kā liekas, ka tomēr neiederas. un kaut kas ar nazi nav kārtībā. man izskatās, ka viņš pēc spala ir saliekts 90 grādos.
Keydan
Ну визарпэн это и есть тот самый мышка-ручка для рисования для на компе. Карандаш - нормальноая вещ но колько ля скечей и неполных рисунков.
Janots
nebija ko darit un uzkepajo sito. Stulbi sanaca, ipasi pabeigta versija (roza) gribeju kaut ko heavenly & light un ar "nepabeigtu" bekgraundu
IPB Image
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.