Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Janota gara tārpi...
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
LeoR
Smuki, smuki (it iipashi BG un putninja mati). Un jaa, man liekas, ka labaak izskataas versija bez taa rozaa.
Keydan
Гы! Красиво! Давай есчё! smile.gif
Janots
liels jautajums: MAN SITU STULBENI TALAK ZIMET??? vai nav parak krasaini mati???
IPB Image
shaomina, citu vinas versiju var redzet posta #37. zimets pirms 13 menesiem
Keydan
Продолжать - однозначно!
kahi
kleita, spārni un debesis - da best, pārējais netikļotipatīk.
un tu uzminēji. mati tiešām nav pārāk krasaini! vienīgais - sprādze, vai kas tur sien matus kopā - pa lielu. mazāku un smalkāku, piem. lenta vai divmetrīga auduma strēmele. citādi izskatās pēc lady liberty.
hypnotize
protams ka vajag turpinaat...
un man piemeeram ljoti patiik tieshi tie mati...laba ideja......un
poza arii laba......man vispaar patiik tavi darbi...ljoti labi.....smile.gif
pati taa gribeetu maaceet...gribeeju paprasiit...vai taa var izkraasot arii ar peli...vai tur vajadziigs kkaac speciaals dator ziimulis vai kkas tml????
Janots
hypnotize:> nee, kraasots ar peli.

shitais bus real size kuraa es to visu ziimeju. tagad bus vel viens jautaajums : Kaada kraasa lai es uzzimeju zobeenus???

man ar skolas saakumu pilniigi svaki ar izteeli sad.gif
IPB Image
LeoR
Njaa zobeniem ir vissarezgiitaak izdomaat kraasas, bet pameegini piemeeram nokraasot zalu ar rozaa striipinjaam.
Taison
hmm... par zobeniem nu nez.... man gan pie sirds labaak iet standarta peleekais...
bet nu taa ir tava izveele...
Keydan
Золото, серебро, бронза... лазурный (но эта экзотика)!
Janots
ou va!!! man vel kas interese...
vai kads ir dzirdeijs par "Prisma colour markers(pencils)" un tria markers, pro markers. tie it ka amerikanu nosaukumi, nez ka tie varetu saukties eiropa. vai kaadu lidzigus markerus var nopirkt Riga???
dzirdeju ka ir arii kads "makslinieku veikals", plzzz kads vareetu iedot adresiiti???!! es neesmu no riigas.. dry.gif
Janots
freaky dry.gif
IPB Image
hypnotize
oho...kkas origjinaals.....
tikai taa roka nereaali staav aiz muguras...un ar galvas proporcijaam arii nav labi...bet man patiik ideja.....un kraasu salikums...smile.gif
Keydan
Negaidiju kautko tadu no tevis!
Bet man tdi zimejumi nepatik. Ka tu pati teica "freaky".
Janots
jap! jap! tadas pasas domas par to visu, bet par proporcijam ta ari vajadzeeja. parak kaulaika, parak tieva, un nereali prieks cilveka "cuskaina" tongue.gif
a vot sxitai man gan patiik vairak, lai gan baigi krasaina. Irida © by me!! IPB Image
Miky
AR ko krāsoji?
Janots
avarelkrasas, akvarelzimuli & akrilkrasas happy.gif akrilkrasa rulle!
Janots
kam kadas domas par shito??? bikses vel nepabeigtas, var but kaut ko linearta vajaga iznainit???
IPB Image
Tigra2
eu vispār baigi interesanti...patīk tavs zīmēšanas veids; vismaz kautkas oriģināls and so...

vispār: I want you for CO!

hmm..interesants maģisko zīmju pielietojums(tas iepriekšējā) kļūda nav zīmējumā, bet saturā; tās zīmes sastopamas bija pergamenta rituļos un uz tāsīm, ne grāmatās. (bet tas tāpat nav nozīmīgi..)

(kā izskatīsies pabeigts... nevaru sagaidīt)
Sushi
Janot, man ļoti patīk tavi darbi! Tie ir krāsaini un labā izpildījumā.
Varbūt vienīgais, kas man mazliet nepatīk varētu būt stils, bet tas tikai manas jocīgās gaumes dēļ. XD
Turpini tādā garā, tev labi (ļoooti labi) padodas krāsojums!
ayame
tu patiešām forši zīmē.. vēl nav no taviem darbiem kāds tāds, kas man nepatiktu.. un šis izskatās maģiski labs.. biggrin.gif
Kikyou
Skaists krāsojums. Šķiet, ka lineartā viss ir tā, kā tam vajag būt. Gaidu pabeigto. :)
Janots
QUOTE(Tigra2 @ Sep 17 2006, 18:27) *

eu vispār baigi interesanti...patīk tavs zīmēšanas veids; vismaz kautkas oriģināls and so...

vispār: I want you for CO!

hmm..interesants maģisko zīmju pielietojums(tas iepriekšējā) kļūda nav zīmējumā, bet saturā; tās zīmes sastopamas bija pergamenta rituļos un uz tāsīm, ne grāmatās. (bet tas tāpat nav nozīmīgi..)

(kā izskatīsies pabeigts... nevaru sagaidīt)

es vispar esmu arii ieintereseta klut par CO biedru, bet probleema ka es neesmu no Riigas un nevareshu piedaliities sanaksmees. Tas magiiskaas ziimes ir ruunas, keltu rakstiiba un arii zilesanas veids. man pasai ir taadas kartis in tie labi darbojas wink.gif
QUOTE(Sushi @ Sep 17 2006, 18:48) *

Janot, man ļoti patīk tavi darbi! Tie ir krāsaini un labā izpildījumā.
Varbūt vienīgais, kas man mazliet nepatīk varētu būt stils, bet tas tikai manas jocīgās gaumes dēļ. XD
Turpini tādā garā, tev labi (ļoooti labi) padodas krāsojums!

paldies tev Sushi par labiem vaardiem, man jau it kaa ir savs ziimeshanas stils bet man patiik eksperimenteet, tas arii ir labs trenins. biggrin.gif Kaads stils tad tev patiik? Un paldies par informaaciju, busu Riiga un noteikti meginaashu veikalinu atrast wub.gif

shitais te darbins nav pilniigi mans. Lineart ir loti labas makslinieces Rukiaprincess darbs. Es tikai izkrasoju to. Speciaali contestam tongue.gif
IPB Image
Sushi
Hmm, nu man patīk tāds stils.. es pat nezinu kāds XD grūti tā pateikt.. smile.gif
Šim darbam krāsojums ir tiešām labs, vot tas tev padodas ļoooti labi! Un vispār ideja interesanta. :]
Janots
nu vot! toties izkraasoju. lai gan beigās bija jamaina gandrīz visu krāsu shēmu wacko.gif
nosaukums : Pure snow blink.gif
IPB Image
Steam
6itais baigi smuks darbs. biggrin.gif
Tigra2
riktiigi labi; gandrīz nevar atpzīt.
Nezkāpēc man liekas, ka tēmai pure snow gan tā īsti neatbilst, bet to jau var dažādi interpretēt. Patīk krekla ēnojums ><
Janots
dazi doodelejumi no pirmaam mana komiksa lapaam, kurus tik tiko saku taisiit un mans dators visus tos izdzeesa!! sausmas... sad.gif unsure.gif
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image
kahi
izskatās pēc tā seriāla w.i.t.c.h.... nē, tavie daudz labāki! un pure snow ir ļoti skaista josta, divas elfenes arī izkrāsotas ļoti labi, štrunts, ka nezīmē tu. krāsot arī jāmāk.
Janots
viens no druumajem, zimeets vasaras sakumaa peec draudzenes pasutiijuma ph34r.gif
IPB Image
ayame
Nu vnk perfektu atmosvēru rada... super... biggrin.gif
vanda
you'r jobs rock biggrin.gif my s.cks dry.gif ...
Tigra2
nu nevaidzēja dibenu tik apaļu, tas liek pasmīnēt... ^^
bet tā ļoti labi, nelielas problēmas ar profila zīmēšanu, bet tas tā.
hypnotize
nu man gan dibens liekas tiiri laps...

spaarms baigi labais...Tu tieshaam ideaali kraaso....
un piekriitui Tigran2 par profilu...taac bik jociigs
Karamele
tu gadījumā neesi arī iekš elwooda? O_o
darbi ļoti labi, man patīk.
Janots
QUOTE(Karamele @ Oct 1 2006, 10:27) *

tu gadījumā neesi arī iekš elwooda? O_o
darbi ļoti labi, man patīk.

nee elfwoodaa bija parak lieli kezelijumi ar registraaciju. negribeejas visu to lasiit tongue.gif

shitais ziimets nakoshajaa dienaa peec I'll be with U pikcas. prichene patiik laugh.gif IPB Image
Keydan
Ja... ka vienper man patik.
Labs tev stils...
Janots
pirmais izpildiitais ar akvarelziimuliem, diezgan vecs ziimets decembrii 2005 nez kapeec visiem loti patiik, man ar tongue.gif
IPB Image
Cilveeks
pirmais kas man ienaaca praataa ieraugot bildi bija - Hermione.. biggrin.gif
Janots
nja... tiesam! ohmy.gif nebiju pat iedomajusies...
Janots
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image
tikai nevajaga mani sist ar vecaam smirdiigam cibaam
ESMU DRAGON laugh.gif FANE
Keydan
Честно скажу - драконы на 9 с +!
Лично у меня никогда они толком не получались... разве что головы или крылья...
kahi
ar ko tu šitamos zīmē? patīk melnais, bet pēdējam tāda lame ķepa. un tu aitas, vai jērus arī zīmēt nemāki, bet pūķi sanāk vienreizīgi...
Storm
man taa hermione un tas aitu puukis pattik, bet peedeejais taads diivains izsk... cool.gif

Edit : P.S Niks rada maldiigu priexstatu par dzimumu.. ph34r.gif
Erik4xp
Turpinu apbrīnot tavas krāsošanas spējas . . .
Mati lieliski sanāca. ohmy.gif
iru-chan
cik smuki drakoni bet tas pedejais tisam tads dinains.. bet treseja man jers nepatik bet tomet pirmie divi ir briskigi
Kikyou
Pūķi ir vienreizēji... Melnais ar mēnesi man vislabāk patīk.
Un tad vēl pirmais šajā lapā arī man atkāra žokli līdz grīdai. Super super~!
Janots
kahi
tas pedejais gleznots ar guashu, tris pirmie ar guashu+akril kraasas. Eeru es pirmo reizi ziimeju un ar lielu otu unsure.gif
Storm
nu ja zinu... tongue.gif vienkarsi mani klasesbiedri ta mani sauc jau no pirmas klases, ar laiku kluva par manu otru vaardu pat negribas no ta skirties ph34r.gif
iru-chan
pedejais gleznots kad man bija 13 gadi uz A1 formata ph34r.gif to laik bez kluudam nekaa cool.gif skolotajas toreiz smejas : kugja buras latvijas karoga kraasaas rolleyes.gif

shita ziimeta prieks animaacijas par dzimto pilseetu... wacko.gif Balvu lauminja
IPB Image
baseboalbatboy
Godiigi sakot kad ieraudziju dazhas bildes nez kapeec iedomaajos par poteru! laugh.gif
Janots
huh.gif kaadas tad??? unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.