Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Janota gara tārpi...
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Mimi
Nu n te kāds teiks, ka Janotu nedrīkst pie Sensejiem turēt? o_õ
Šis darbs ir fascinējošs. Vēl viens liels solis tuvāk Mākslas Olimpam~
Tā tik turpini... Par fonu = hmmm. es jau iedomājos viņu sēžam kaut kādā gultā ar baltu, zīdainu segu, u.tml. A__A Vispār, man baigi patīk.
exile
Peedeejais darbs izskataas interesanti vieniigais nepateiksi ka gaisma kristu no muguras.
Klokjvaarpsta
QUOTE(exile @ Apr 24 2007, 23:41) *

Peedeejais darbs izskataas interesanti vieniigais nepateiksi ka gaisma kristu no muguras.


Vai runaa par eenu, kas kriit gaismas virzienaa?

No taviem darbiem shis vareetu buut labaakais, bet tomeer tik daudz kas vareetu buut labaaks sad.gif
Alexa De Šarlote
kopumā darbs ir ļoti labs bet, kaut kas nav labi ar acspīdumiem....
zeloco
QUOTE(Janots @ Apr 18 2007, 17:59) *

IPB Image
IPB Image

Holy crapmuffins.... O_O super!
Janots
varat mani sist nost bet es turpinu ar savam stulbam pikcam
IPB Image
parak liela galva, bet ja skatities no augshas norm

ultraviolet
evergreen
skyblue
bet ka nosaukt dzeltenu? golden?
Huney Bunny
Man patīk. Nu protams ir kļūdas, tikai ļoti ļoti sīkas, kuras gandrīz vai nevar pamanīt, un kuras gandrīz visi pieļauj (piemēram es). Trīs vārdos es teiktu: Tu smuki zīmē! Tev acis,lūpas,deguns un spārni izdodas vienkārši labi. Bet man te tomēr vairāk patīk tie skatieni un tas uzzīmētais cilvēks pats par sevi, un arī man patīk visas šīs sejas izteiksmes. Tu kārtīgi esi pastrādājusi, Janot! cool.gif
Tigra2
;_; time is going to waste....
proporcijas onegai, proporcijas....
IPB Image
Janots
QUOTE(Tigra2 @ May 6 2007, 21:44) *

;_; time is going to waste....
proporcijas onegai, proporcijas....

proporcijas man vienmeer klibo sad.gif tnx
nezinu kur shito moski nokeru, kluudas? ieteikumi?
IPB Image
Alexa De Šarlote
man nepatīk tā roka no mans puses kreisā un vel nekad nezimē otru aci mazāku neka ta kura ir.....kaut kas ar vidukli nav kā vajag, vajag kreiso pusi pavidīt nedaudz pa kreisi.
Jā man patīk ka ar katru reizi tev sanak aiz vien labāk un labāk izkrāsot, jā siekala tek uz tavas krāsu sajūtas....biggrin.gif
viuks
Kraasas tieshaam ir jaukas.
Mimi
IPB Image
es ar sarkanu krāsu iezīmēju to krūšu līniju. redzi, pēc tām līnijām var spriest, ka krūtis jau ir beigušās... bet zem krekla vēl ir ļoti lielas krūšu daļa. nu mani laikam nesaprot...vnk iesaku to līniju izdzēst, savādāk izskatās, ka tur zem krekla būtu vēl kādas 7 krūtis laugh.gif
Janots
QUOTE(Roserette @ May 9 2007, 14:02) *

IPB Image
es ar sarkanu krāsu iezīmēju to krūšu līniju. redzi, pēc tām līnijām var spriest, ka krūtis jau ir beigušās... bet zem krekla vēl ir ļoti lielas krūšu daļa. nu mani laikam nesaprot...vnk iesaku to līniju izdzēst, savādāk izskatās, ka tur zem krekla būtu vēl kādas 7 krūtis laugh.gif

ooo ja tagad redzu!!! blink.gif ka 3x reizigi polsteri biggrin.gif paldies, meginashu labot (sanaak man daudzos darbos sita kluuda, es tikai nevareeju saskatiit! ph34r.gif )
Alexa De Šarlote
Nu jā, tev labi sanāk ar krāsošanu un idejas arī labas bet, ta kā tu jau māki labi krasot tagad spied tikai uz proporcijām...Jā žēļ ka man nav plančetes, krāsošanā mācītos no tevis.....biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Pēdējam tie ragi izskatās ka pie galvas pielipinati, nevis augtu un ar vidukli nav labi. Par iepriekšējo Tigra jau visu pateica vienīgi piebildīšu ka diemžēl skats ka no augšas nekādi nesanāk grozi ka gribi
Kikyou
Pamēģini ragiem apakšējās līnijas pabalināt/izdzēst, kā tev pašam labāk. Citādi neredzu, par ko vēl varētu piesieties. Varbūt tikai to, ka tev vienmēr krūtis šķiet par augstu ir zīmējumos un rezultātā viduklis par garu izskatās.
Huney Bunny
Priekrītu Kikyou
Janots
izmainas sanaaca minimaalas. Vai ir kaut bishku labaak? blink.gif ar vidukli pagaidam neko iipasu nedariju tik pataisiiju resnaaku, uztaisiju mamoplastiku in purna korekciju
IPB Image
Alexa De Šarlote
oh maladics, nu jā visa vidukļu daļa izskatās labi, krūtis arī izskatās cilvēcīgas, vismas mans koments par vidukli tika izlabots.
Tu teici ka tu uztaisiji sejas korekciju a kur ...????
Tenma
QUOTE(Alexa De Šarlote @ May 14 2007, 07:09) *

oh maladics, nu jā visa vidukļu daļa izskatās labi, krūtis arī izskatās cilvēcīgas, vismas mans koments par vidukli tika izlabots.
Tu teici ka tu uztaisiji sejas korekciju a kur ...????

ragu kontūrlīnija?
Janots
QUOTE(Tenma @ May 14 2007, 10:20) *

QUOTE(Alexa De Šarlote @ May 14 2007, 07:09) *

oh maladics, nu jā visa vidukļu daļa izskatās labi, krūtis arī izskatās cilvēcīgas, vismas mans koments par vidukli tika izlabots.
Tu teici ka tu uztaisiji sejas korekciju a kur ...????

ragu kontūrlīnija?

aha biggrin.gif mazmazlietin palielinaaju labo aci un samazinaaju apaksheejo lupu. Ar nedaudz izmainiiju sejas eenojumu
Alexa De Šarlote
Man jau likās ka ir kaut kas mainijies, bet nevarēju saskatīt kas mana vaina.......
Janots
SHAUSMAS!!! es namaaku taisiit backgraundus wacko.gif
IPB ImageIPB Image
zala man patiik labaak tongue.gif
Alexa De Šarlote
man sarkainais simpatizē vairāk nekā zaļais....
Mishelin
uz pirmo likaas ka zaljais smukaks bet drusku paskatoties abi patiik smile.gif
Taa tik turpini smile.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
IPB Image

Nja... darbs ir uzlabots, bet ir joprojam lieta kas vismaz man krīt acīs - gurna līnija pārejot uz vidukli neatbilst tam kas ir talāk.
Janots
shita labak?
IPB Image
Asuka
apskatot visus darbus gribās teikt - got damn it! tie ir labi!
[tagad par pēdējo]
pēc visiem labojumiem darbs beidzot ir ieguvis pilnību..
jā, bet man tomēr liekas, ka kreisā roka (no mūsu skatapunkta) ir nedaudz par tievu, bet nu ignorējiet mani. darbiņi tiešām priecē, un galvenais, ka prieks uz viņiem skatīties.. smile.gif
ir, ir smuki. ļoti vēlos redzēt vēl jaunākus un svaigākus darbus.
Tigra2
Krāsojums , kā vienmēr, wow ^.^
Darbam ir īpatnēja, kruta noskaņa, ko lieliski izceļ krāsas un, it īpaši, acu skatiens.
Man nepatīk tas pufīgais audums, no kā veidots krekliņš... izskatās pufīgi... :BTomēr krekliņa fasons ir kewl... ":3

Backgraunds gan šitamam daļēji kruta, tomēr līniju izplūdums šoreiz nav pluss, bet mīnus ._. Manuprāt. Kabachi ir un paliek kabači.
zeloco
kaa tu dabuu tik taisnas liinijas? peedeejaa darbaa, ko taisiiju tiiri tikai uz datora man pagaaja 4 dienas, lai uztaisiitu "decent" taisnas liinijas :/

peedeejaa ljoti simpatizee tas "goo"kuraa vinja ir iemerkusi roku un pati kamaa ir iekshaa ^.^
Kikyou
Sarkanais man patīk labāk, bet zaļajam arī sava pievilcība, zaļajā arī vieglāk saprast, ka meiča tuvojas gaismas avotam (tas tur, fonā pēc gaismas avota neizskatās, tātad viņa uz gaismas avotu skatās).
Bet fonus taisīt tu māki, izņemot, ka tēls viegli neiederās fonā... Tas laikam būs līniju dēļ, iespējams vajag nedaudz gaišākas. Bet varbūt nē. Skujviņzin.
Gatavais variants ir ļoti skaists. Nav daudz ko piebilst. :3
Janots
sanaak stulbums... izmainiju uz cell-style

IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image

pirms peedeja vel kaadas 2 lpp tikai pagaidam tik nesazimeetas
nezinu kaa isti latviesu valoda saucaas taa kaartis, bet te tai ir divu dazaadu celu noziime, divi dazaadi risinaajumi...
Arts
Iemīlējušies?Viss ir smuks un skaits,tikai pietrūkst texta..though.
Klokjvaarpsta
Jaa, tieshaam normaali uzziimeets, bet storiju saprast nevar tongue.gif
Janots
teksts bus pec tam, kad sapratiishu vai verts komiksu taisiit vispaar.
jap, laikaam taa arii saucaas
Cowkiller
sitat mani nost, bet nevaru saprast tavu komiksu...
Alexa De Šarlote
Galigi šmigā bez teksta nav saprašanas man par ko iet runa tongue.gif ka jau mans iepriekšejie komenti labs krasojums...par proporcijām laikam ka pati zini, nav ko piekasīties tur....
Janots
meginaajums uzzimeet kaut ko tada pasha stilaa ka iepriekseejais darbinsh. Uzsaakta ap 3 ned atpakal ( pirma bilde) un sodienas darba rezultaats (otra) Kreisa roka (no sai pus ekraana skatoties) galiigi nesmuka, meginaashu slept eenaa. Kluudas???
IPB Image
IPB Image
laikaam matus jaataisa ne tik striipainus...
Alexa De Šarlote
Afigena! kas vispār notiek šodien.....visi liek tik labus darbus man jāsak raudāt....
Janots visi mani jej.....
Kļūdas! man tas neintresē....
Es tev izteikšu komplimentu, tu vis labāk māki izkrāsot darbus...es te nerunāju par profiem kā visu māk, bet gant par tevi tādēļ ņem vērā....

P.S.-man patiešām nevajadzēs kafiju.....
Sorrow
galvenokārt iekrita acīs jau tas, ka tās acis nav vienādas.
Un forši, ka viņai tie pirksti uz otri pusi lokās...
Mimi
Jā, manuprāt labajai acij no manas puses vajadzētu būt nedaudz lielākai, degunam mazliet taisnākam... un matiem mazliet lokanākiem, maigākiem, nu mazliet anti-kantainākus... wink.gif
Kļūdas ir tikai line-artā. To labo aci (ekrāna puse) vajadzētu lielāku... Tiešām! XD
Es joprojām apbbrīnoju krāsojumu;
Isabel Carmin fon Edelhain
Pagaidām viss kas tajā darbā patīk ir krāsojums un aste. Rokas itsevišķi plaukstas liekas kroplas - kreisās, skatoties no ekrāna, novietojums ir dīvains ar savādu ne izliekumu , ne izaugumu un ir resnāka neka labā, kuras pirksti, savukārt, izskatās salauzti. Viduklis ar izskarās par tievu... Domās sekojot līnijai no labās paduses, par strauju sašaurinās. Deguns izskatās nedaudz ielauzts, bet tas vairāk ēnojuma dēļ.

Toties komikss gan patīk... Ir šadas tādas nianses, bet visādi citādi tīri labi izstrādāts.
Pinky
taa kaa visi grozaas ap aeonserafu, tad paviesoshos sheit un iztekshos. Janot, tu ziimee loti, pat loti labi. tev ir individuaals stilinsh. keep up the good work. buchas. smile.gif
Alta Melissa
krāsojums ir tiešām burvīgs. piekrītu visām iepriekš minētajām kļūdām, bet mati gan man patīk , vienīgi par strīpām tev taisnība - biku par daudz.
un vēl man tā aste drusku dīvaina liekas.. pārāk plata neīstajā vietā.. nu nezinu... ja citiem liekas, ka labi tad labi biggrin.gif vienvārdsakot - labs darbs cool.gif

/es ar ieliktu savus 2 darbus ja tagad pie rokas būtu foroaparāts dry.gif .. maybe vakarā/
Janots
beigu variants. Daudz labojumu eenojumaa, acis joprojam dazadaa lieluma (lai gan izmainiitas),mati plivinaas pa gaisu, kroplas rokas un skiiba silkes aste. Viens ne te ieteica domu ieziimet nedaudz dibenu un pataisiit sauraaku "celgalu joslu", manos planos dibena gan nebija bet ka nu Jums skiet? Kluudas???
IPB Image
Tramvajs
Man patīk debesis un jūra. Skaisti. smile.gif
Kikyou
Fons ir dievīgs... Čars, savukārt, man īpaši pie sirds neiet. Tas laikam ir dēļ tās sāpīgās pozas un pāris aspektiem, kas ir vienkārši gaumes lieta. =w=
Mishelin
Negribas jau teikt, bet pirmais iespaids galiigi garaam sad.gif
Piestraadaa pie maakonjiem, un vilnjiem....
Un ja kas izskataas ka vinja ir augstu klintii, un man liekas ka tas neiederas sad.gif wink.gif
Alta Melissa
sākumā man likās, ka viņa būs ūdenī, bet nu labi. man vēl joprojām nepatīk aste un manuprāt par daudz pelēkās krāsas matos kreisajā pusē... Man patīk kā izdevusies klints cool.gif
Mimi
Jūra un debesis, un arī klints tiešām izskatās forši. Bet.. man liekas, ka darbs nav īsti pabeigts. Dažviet ir redzami šādi tādi švīkājumi, kurus es labprāt tavā vietā piemīkstinātu. Piemēram, tur, kur zīmēji mākoņis.
Kaut gan, iespējams, tā ir tikai gaumes lieta, bet iepriekšējos darbos tev tā nav bijis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.