Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Janota gara tārpi...
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Janots
nu var buut gaumes lieta, vienk man maakslenee skolotaaja vienmeer maacija ka lietas taalumaa un foons nav galvenais un jaziimee sviikani un dubl'aini (atceros vinas vaardus biggrin.gif ) bus laiks un iedvesma meeginaashu ko labot

date: 19.06.07 -lainarts
tagad top kraasainais variants akvareles/akriles, roka galiigi greiza
charas name Kissate/Satty
IPB Image
Mimi
tīri jauks linearts, un nevaru sagaidīt akrilvariantu, jo tev tas baigi labi padodas. divas lietas, kas man nepatīk, ir plauksta un krūšu pārlieku liels tuvums, saraukums... =)
Bet tas nekas.
Par gaumi - jā, iespējams... Jo tas darbu padara tādu, bezrūpīgāku un brīvāku ^^
Ar ko zīmēji lineartu?
Mishelin
Es jau tagad juutu ka buus labi smile.gif
Janots
QUOTE(Roserette @ Jun 24 2007, 20:33) *

tīri jauks linearts, un nevaru sagaidīt akrilvariantu, jo tev tas baigi labi padodas. divas lietas, kas man nepatīk, ir plauksta un krūšu pārlieku liels tuvums, saraukums... =)
Bet tas nekas.
Par gaumi - jā, iespējams... Jo tas darbu padara tādu, bezrūpīgāku un brīvāku ^^
Ar ko zīmēji lineartu?


pa preiksu tteiksu ka bilde sanaaks diezgan raiba ne visiem tas var patikt tongue.gif esmu stulbene! sitai kleitai nevajadzeeja ziimet to liiniju starp kruutim! tikai tagad sapratu ka tur iisti veidojas
lainarts ar gela pildspalvu, briinums atradu taadu kura neizpluust uudenii
exile
izskataas ka tavi lainarti paliek aizvien labaaki - shis jau ir baudaams pats par sevi, pieverot acis uz pashas mineeto kluudu. Varu ieteikt vienu triku - kad ziimee rokas laiku pa laikam paskaties uz saveejo pagriezhot to atieciigajaa lenkji.
Nothinga
Darbi labi, amn personīgi aptīk. Iespējams pie vianas ir dažādie krāsošanas veidi, bet man pēdējie lieks krietni albāki apr pirmajiem, kaut gan arī vienm no pēdējajiem krāsotajiem (nārai) šis tas šķiet krietni jāpielabo. Linearts labs un arī komikss man patika. Ziņkārība moka uzzināt stoyline ^^
Ko vēl varu teikt? Daļai darbu man nepatika krūtis, izskatījaš amzliet pārāk uzpūstas/apaļas/polsterētas/pielīmēti pusaplīši. Mazliet īpatnējas dažos darbos ir plaukstas. Apģērbi lieliski! Sejas - kā kura - citām defekti mazāk redzami un/vai paŗvērsti apr efektiem, bet dažām, īpaši pa vidu, izskatās kā veidoti no plastalīna vai māla - pārāk nošķelta virspuse, tomēr jaunākajos darbos tie jau izskatās kreitni labāki.
Tev sanāk brīnišķīgi zīmēt, man personīgi patīk, pat ļoti. Darbiem ir savs stils ar nelielām variācijām. Tērpi lieliski - gan ēnojums, gan stils.
Turpini zīmēt!
Janots
piedodiet nekaa kraasaina pagaidam nebuus, mans skaneris visus kraasainus darbus vienk kroplo (laikam dazs zina, kad tumsaaki laukumi paliek striipaini)
pagaidam tikai shis
Tools: laikam atkaal akriles/akvareles
Name: Lillate/Litty (Sattijas maasa)
IPB Image
Mimi
Ooo! Reāls line-art ^^ Man pat labāk patīk Litty, nekā Satty. smile.gif Nevaru sagaidīt akrilvariantu.
Ayumi
Ar labo(vai kreiso(no kuras puses skatoties.. xD)) toč kkas nav kārtībā. Sejiņa baismīgi foršiņa sanākusi. :>
Nothinga
Pēdējā darbā man seja izskatās mazliet šķiba, manuprāt par daudz kroku kreklam un jocīgi stāv zeķes uz ka'jām. Tomēr tie ir tikai sīkumi, kas pamanāmi kaŗtīgāk eiskatoties. Lai vai kā, darbs man patīk ^^ Turpini!
zeloco
biggrin.gif buushu uzmaaciiga *bother, bother* bet negribi peedeejos divus ielikt sheit?

Priekshpeedeejais vnk ouno *__*
Pakkun
par darbu kvalitāti nesūdzos - izcila! pēdējais biš foršāks liekas, jo man tie mati patīk labāk kā priekšpēdējas skruļļainie.
litty lūpas pīrsings izskatās mazliet nepareizs. varbūt es kko nezinu, bet man liekas, ka pīrsus lūpas gaļā tieši nedur(var izaugt ārā), bet gan zem/aiz lūpas.
Alta Melissa
Es nevaru izlemt kura no šīm divām man patīk labāk. Ir pāris tādi sīkumi, kurus ierauga, ja paskatās ilgāk. Bet visā visumā darbi tiešām burvīgi ^^
Asuka
Lillate mans favs!
nenormāli patīk. mati, tērps, acis, izstrāde... nu manās acīs ideāli? un ģitāra vispār uhh..
bet viena lieta - es nekad neesmu redzējusi ģitāru ar piecām stīgām. bet tas sīkums. darbs owno!.! vai dzirdi owno!! smile.gif
P.S. kissatei ļoti patīk tērps. ^__^
Janots
kura no shiim labaaka? linearts gandriiz netika mainiits, viss paarejais pilniigi
GOMEN par valodu
IPB ImageIPB Image
Saint_one
Mē grib lasīt turpinājumu smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Foršiņš smile.gif komiksiņš smile.gif
Janots
mermaid/16 page
IPB Image
1 chapteris skicees gatavs
5 pirmaas lappusees paarziimeetas otrreiz, dazas tresho
bet turpinaajumam domu nav!! noskanojums *real rebel*
Asuka
QUOTE(Janots @ Jul 6 2007, 20:18) *

kura no shiim labaaka? linearts gandriiz netika mainiits, viss paarejais pilniigi
GOMEN par valodu
IPB ImageIPB Image

manuprāt pirmais variants ir daudz labāks. vienkārši krāsas dzīvākas un patīkamākas. smile.gif un ēnojums vairāk patīk.
Ayumi
Nārai tās krūtis un pleci nav pareizi...un viena roka resnāka par otru.
Janots
QUOTE(Ayumi @ Jul 12 2007, 16:16) *

Nārai tās krūtis un pleci nav pareizi...un viena roka resnāka par otru.

lab ka tu tar dibenu neko nepateici, tas visiem nepatika visvairaak biggrin.gif
---
vaf! slinkums kaut ko dariit, shis redzeets kaut kur un ziimets peec atminjas
IPB Image
edit
un sis tas, vienk skices
yana-naara varbuut buus redzama vienaa no cover page'm
IPB Image
taa augseeja pieder pie pheerai rases (NAV elfs!)
IPB Image
undux
Tajā komiksā man personīgi labāk patik otrais variants.
Janots
QUOTE(undux @ Jul 13 2007, 12:04) *

Tajā komiksā man personīgi labāk patik otrais variants.

ok, paldies zinaasim

undux
Lūdzu nav par ko! Es ar viedokli neskopojos.
Pakkun
otrai nārai foršas acis XDDD nešķielē bišku?
undux
Man tā neliekas
Janots
QUOTE(Pakkun @ Jul 13 2007, 13:43) *

otrai nārai foršas acis XDDD nešķielē bišku?

nedaudz ir XD, man tas biezi gadaas, bet tach skice smile.gif
Mimi
Pēdējo darbu sērijā man vislabāk patīk tas photoshopa kalnu glezna. Ļoti labi sanāca.
Kā vienmēr, arī pārējie ir OK, bet, tiklīdz tu zīmē galvu 3/4, tev viena acs ir neproporcionāli maza pret otru. Pēdējā darbā vislabāk patīk tā, kas guļ uz vēdera.
Tai, kas tur augšā, lūpas pa lielu un pa tumšu, un auss arī tāda pamilzīga.
Gaidu izkrāsotus. ^-^
Janots
QUOTE(Mimi @ Jul 13 2007, 21:09) *

Pēdējo darbu sērijā man vislabāk patīk tas photoshopa kalnu glezna. Ļoti labi sanāca.
Kā vienmēr, arī pārējie ir OK, bet, tiklīdz tu zīmē galvu 3/4, tev viena acs ir neproporcionāli maza pret otru. Pēdējā darbā vislabāk patīk tā, kas guļ uz vēdera.
Tai, kas tur augšā, lūpas pa lielu un pa tumšu, un auss arī tāda pamilzīga.
Gaidu izkrāsotus. ^-^

vispaar tie domaati tikai ka skices, un realizeeti netiks (ja tik nebus iedvesmas)
---
te vel viena autes bruninieku skica, pavisam kropla, no visiem patiik tik skyblue
Urght
Espana
Sill'ya
Grin'hay
IPB Image
Alexa De Šarlote
Smukākā no viesām ir lila meiča Urght....un tev labi sanāca līnijas uztaisīt tādas stipras un biezas....
Janots
QUOTE(Alexa De Šarlote @ Jul 16 2007, 17:19) *

Smukākā no viesām ir lila meiča Urght....un tev labi sanāca līnijas uztaisīt tādas stipras un biezas....

labaakais cilveeku izgudrojums - mehaniskais ziimulis
---
back ka vienmeer noslinkots
IPB Image
Pakkun
dēm.. XD tās acis.. nevar būt, ka man vienīgajam šķiet, ka viņas šķielē. viņas labo aci prasās ne tik daudz pa labi.
viss pārējais ir lieliski, protams.
Alexa De Šarlote
QUOTE
labaakais cilveeku izgudrojums - mehaniskais ziimulis


Gadiem tik ar to zīmēju...
Janots
ar aciim labaak?? fons bisk labaak, nep? IPB Image
Alexa De Šarlote
Acis ir labas , bet tie burbulīši traucē uztaisi viņiem gaišāku apvalku, tumšākas ēnas būtu vajadzīgas nārai, jo pēc fona spriežot viņa neizskatās ka būtu kadā gaišā vietā...labo aci no manas puses vajadzētu tomēr uzleju, jo viņa ir noliekusi galvu līdz ar to arī atcs ir zemāk...., bet tā kā jau parasti, patīk man tavi darbi....
Pakkun
ir, ir ar acīm labāk. daudz labāk! smile.gif
Janots
QUOTE(Alexa De Šarlote @ Jul 19 2007, 21:24) *

Acis ir labas , bet tie burbulīši traucē uztaisi viņiem gaišāku apvalku, tumšākas ēnas būtu vajadzīgas nārai, jo pēc fona spriežot viņa neizskatās ka būtu kadā gaišā vietā...labo aci no manas puses vajadzētu tomēr uzleju, jo viņa ir noliekusi galvu līdz ar to arī atcs ir zemāk...., bet tā kā jau parasti, patīk man tavi darbi....


smile.gif paldies, pielabots!
---
shitas var uzskatiit par skiceem. Neesmu viniilacaino fane, bet tas bij pirmais anime ko redzeeju un vispaar sakot, SM del es arii saku ziimeet
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image
Mimi
Nu, vislabāk sanāca Sailor Mars.
hmm,SM arī manu dzīvi vairāk saistīja ar anime, pirmā multene, pirmie zīmējumi, viss ap to... ^-^
Skicēm prasītos vairāk ēnojuma un proporciju pareizību - jo Sailor Moon, piemēram, ir ļoti mazāka par Marsu... wink.gif
zeloco
Peedeejaas skiciites atljaushos nosaukt par pro-cieniigaam *envy* <3
Janots
IPB Image
pirmais pixel art, base by charmy
Mimi
Oo. Kādreiz sēdēju kaut kādā i-lappusē, kur bija čats, kurā vajadzēja taisīt šāda tipa cilvēciņus... Nu, izvēlēties apģērbu, matus utt.
Tev sanāca ļoti līdzīgi. happy.gif
Kaut gan man tomēr labak patīk tavi lielie darbi, jo salīdzinājumā ar iepriekšējiem, šis ir 5 minūšu skricelējums, un es zinu, ka tu vari daudz labāk priekš sava līmeņa.
Tāpēc par šo darbu nejūsmoju.
Cilveeks
QUOTE(Janots @ Jul 22 2007, 15:59) *

IPB Image
pirmais pixel art, base by charmy


oo pixelarts.. sweet.. cik kraasas izmantoji?? vareeji mazaak kraasaas un izmantot dithering(nezinu kaa lai labaak latviski pasaku)... aadai lielaaku kontrastu vajadzeetu un varbuut some AA uz aareejaam malaam. wink.gif
MuGenJi
teikšu 3 lietas: impressive!
nicely done!
un dikti jau smuki!
a cik ilgi tupeeji lai pabeigtu šādus smukumus?
Janots
QUOTE(Mimi @ Jul 22 2007, 17:12) *

Oo. Kādreiz sēdēju kaut kādā i-lappusē, kur bija čats, kurā vajadzēja taisīt šāda tipa cilvēciņus... Nu, izvēlēties apģērbu, matus utt.
Tev sanāca ļoti līdzīgi. happy.gif
Kaut gan man tomēr labak patīk tavi lielie darbi, jo salīdzinājumā ar iepriekšējiem, šis ir 5 minūšu skricelējums, un es zinu, ka tu vari daudz labāk priekš sava līmeņa.
Tāpēc par šo darbu nejūsmoju.


ja, lielaaki darbi izskataas smukak, bet nu izmeiginaat vajag visu biggrin.gif

QUOTE(Cilveeks @ Jul 23 2007, 03:48) *

oo pixelarts.. sweet.. cik kraasas izmantoji?? vareeji mazaak kraasaas un izmantot dithering(nezinu kaa lai labaak latviski pasaku)... aadai lielaaku kontrastu vajadzeetu un varbuut some AA uz aareejaam malaam. wink.gif

kraasas.. ap 4 katraa puse no midtone, adai jau bija baaze tapee to nemainiiju. vispaar bija domaats ka .gif ar nelielu animaaciju bet nu saite neatlaava ieladeet arii kraasas pazaudeetas un laini nav redzami

QUOTE(MuGenJi @ Jul 23 2007, 04:22) *

teikšu 3 lietas: impressive!
nicely done!
un dikti jau smuki!
a cik ilgi tupeeji lai pabeigtu šādus smukumus?



paldies laugh.gif, doll ap divam stundaam, pet vispaar viens darbs aizneem 2-3 dienas pa 5-6 stundaam
----

IPB Image

kaut kas ar priekseeju roku, var nevarat dot padomu?? un arii citas kluudas plz uzradiet, vai neskiet par tievu?
Mimi
Janot, kaut kas ar to roku ir pirkstu tievums.. Tie ir pārāk atdalīti viens no otra, tiem vajadzētu būt ciešāk kopā... vai arī resnākiem... wink.gif
Vēderu varētu bišķīt platāku wink.gif
Pārējā kļūdas grūti atrast... :?
Isabel Carmin fon Edelhain
Pirmais jau tas, ka tu mēģini izgrozīt to plaukstu kautkā nedabīgi - ja mēģina ta saliekt tos divus pirkstus tā, kā tas ir zimejumā, tad pēc loģikas arī mazais pirkstiņš liecās līdzi vai arī, ja to sanāk taisni novieot, tad nu noteikti nebūs pirksti tik atstatu. Bonusā tie vēl ir pārāk tievi. Pavēro labāk savu plaukstu, nevis ko šauj uz dullo.
Un atkal krūšu daļā liekas līnijas. Spriežt pēc krūstura, tam nevajag spiesties tik daudz uz augšu - tā tev nav nekāda korste.
Liekas ari ar kaklu uz tuvākās rokas pusi kautkas ne tā.
Vidukli attiecība pret gurnu daļu 3-4mm platāku uz katru pusi.
Alexa De Šarlote
Nezināju ka lai paskaidro, bet es izdariju tā....es neko īpašu nepamainiju...un sorry par švīkaino darbu tas tā uz atro, ceru ka palīdzēs. smile.gif
IPB Image
Green Marta
Nu par tiem pirkstiem es varu piebilst tikai to, ka tā viņus turot mazaiz pirkstiņš mierīgi var atrasties tispat vertikāli kā rādītāj pirksts, bet no jebkura rakursa viņš ir īsāks apmēram 2/3 no rādītājpirksta, un vidējie (noliektīe) pirksti vienmēr ir cieši blakus kopā un zēmāk noliecas tb lielāku delnas daļu nosedz. smile.gif
Janots
QUOTE(Alexa De Šarlote @ Jul 24 2007, 18:46) *

Nezināju ka lai paskaidro, bet es izdariju tā....es neko īpašu nepamainiju...un sorry par švīkaino darbu tas tā uz atro, ceru ka palīdzēs. smile.gif
IPB Image

aww... nevisai saprotu sad.gif , eenas vai proporcijas...
koregeeju lainus uz tava ziimejuma baazes, sanaaca shitaa:
IPB Image

Mimi, Isabel Carmin fon Edelhain, Green Marta paldies par padomiem smile.gif
Alexa De Šarlote
Ai par tām enām nujā nezinu kam par prieku viņas ieliku, bet tagad viņa izskatās daudz proporcionālāka....
Tigra2
hmm, runājot par pēd'jo, tam pašlaik ir redzama izteikta kļūda kājstarpes atrašānās vietā. Sievietei kājstarpe ir zemāk.
Ja darbs ir šitik liels, tad aptuveni 5~6 mm uz leju. :3
Vēl es ieteiktu neveidot viņai tik muskuļainu puncīti, sievietēm daudz vairāk piestāv plakans gluds vēders. ;3 manuprāt.

Pag, tā chixe gadījumā nav trenūzerēs un krūšturī... XD?
Mati, kā jau vienmēr, izzīmēti ļoti glīši.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.