Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Janota gara tārpi...
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
nemo1188
Atvainojiet par tik tizlu jautājumu , bet vai kāds varētu man izstāstīt kā lai šitajā saitā aploado skenētos zīmējumus ? jo es jau pamēģināju bet man viņu nerāda !
Kikyou
QUOTE(nemo1188 @ Feb 19 2008, 15:58) *

Atvainojiet par tik tizlu jautājumu , bet vai kāds varētu man izstāstīt kā lai šitajā saitā aploado skenētos zīmējumus ? jo es jau pamēģināju bet man viņu nerāda !


http://otaku.lv/index.php?showtopic=547

Nāra jau drīzāk nārs. Tāda ne-sievišķīga. Man ar šķiet visvairāk patīk trešais.
Misa
njā, tīri labi. man patīk vislabāk kārts.
meitenītei seja mīlīga, bet viņa beigi masīvā izskatās. ^^;;;
FuschichO
Mazi bērni pēc definīcijas ir apaļu formu reprezentētāji. Doh, kā man nepatīk, ka cilvēku skaistuma izpratni ietekmē anime (vai varbūt vispārēji stereotipi), kur visas proporcijas ir pārspīlētas.
Go, anorexia, go! Don't feed children- or the'll get chubby... <---crap. Vot Renbrantam, Dīreram, B.Bērziņam- tur ir masīvi tēli, tik daudz miesas un vitaliātes! Es jau nesaku, ka man nepatīk tievi cilvēki. Uz viņiem labi izskatās drēbes. Vairs neko nevaru pateikt. Pakaramie.

Bet vispār lol- es pati gribu notievēt biggrin.gif Ze loģika???? laugh.gif
Janots
vienk meetajas apkaart....
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image
FuschichO
Patīk pūķis un nepabeigtā.. lai kas tā arī būtu (ar mietu). Jautājums- tie lainarti ir ar roku taisīti vai datorā?
Janots
QUOTE(FuschichO @ May 10 2008, 18:48) *

Patīk pūķis un nepabeigtā.. lai kas tā arī būtu (ar mietu). Jautājums- tie lainarti ir ar roku taisīti vai datorā?

tas lielais ar puuki = planshete + Aphotoshops, mazais ar flominju
jooji
pedejas patik visvairak!^^
You have improved my friend! ^^ laugh.gif
zeloco
Peedeejie vnk *faint* FANTASTIKA!
Pabeidz, pabeidz, pabeidz...! *lēkā*


QUOTE(Janots @ May 10 2008, 20:18) *

QUOTE(FuschichO @ May 10 2008, 18:48) *

Patīk pūķis un nepabeigtā.. lai kas tā arī būtu (ar mietu). Jautājums- tie lainarti ir ar roku taisīti vai datorā?

tas lielais ar puuki = planshete + Aphotoshops, mazais ar flominju


Tu līnijas ar parasto brush tool vai pen tool?
Janots
QUOTE(jooji @ Jul 10 2008, 04:01) *

pedejas patik visvairak!^^
You have improved my friend! ^^ laugh.gif


Thanky poo! smile.gif

QUOTE(zeloco @ Jul 10 2008, 17:24) *

Tu līnijas ar parasto brush tool vai pen tool?


Brush tool, bet ar plansheti wink.gif

omg, nostaveeju 4 stundas LU rindaa, beigaas vairs neko negribeju LoL blink.gif
working on:
IPB Image
sakuma fons bija tumshi zils, tagad liekas ka gaisajaa izskataas labaak. kaajas arii tizlas, ka kepas maisaa. apkaart gribeeju ielikt paris koi un nosaukt "meitene kas noslika koi diikii" bet tagad taa doma man nepatiik, varbuut kaadam radisies kaut kas originaalaaks??? *puppy eyes*
Tigra2
Šitā liekas vissmukākā meitene, kas tev līdz šim ir sanākusi. :3
Pēdas gan liekas zilonīgas, bet tas arī vienīgais, kas liekas ne ok.
Kikyou
QUOTE(Tigra2 @ Jul 24 2008, 16:45) *

Šitā liekas vissmukākā meitene, kas tev līdz šim ir sanākusi. :3

+1, tā bija pirmā lieta, ko šo zīmējumu ieraugot nodomāju.

Tiktāl ir labi. Man gan šķiet, ka viņai piestāvētu kāds masīvāks ūdens iemītnieks (piemēram černobiļas koi), bet nu, skaties. =w=
zeloco
Kā tu līnijas dabū tik tīras?

"WIP" - lielisks!
Janots
QUOTE(Kikyou @ Jul 24 2008, 23:57) *

QUOTE(Tigra2 @ Jul 24 2008, 16:45) *

Šitā liekas vissmukākā meitene, kas tev līdz šim ir sanākusi. :3

+1, tā bija pirmā lieta, ko šo zīmējumu ieraugot nodomāju.

Tiktāl ir labi. Man gan šķiet, ka viņai piestāvētu kāds masīvāks ūdens iemītnieks (piemēram černobiļas koi), bet nu, skaties. =w=

Cernobilas koi... hmmm... interesanta doma, varbuut pat sapuvushais cernobilas koi... izsklausas ka delikatese. paldies smile.gif

QUOTE(zeloco @ Jul 26 2008, 21:13) *

Kā tu līnijas dabū tik tīras?

"WIP" - lielisks!

tas NAV tiiras, ta tikai izskatas tongue.gif minimaalais lainu izmeers ir 2500pix biezhak pat vairaak par 3000pix, samazinot liidz normaalam ziimejumam rada iespaidu ka liinijas ir tiiras,vispaar es censhos liinijas ieziimet ar vienu triepienu tas viss. Deja vu - laikam kaadreiz es to jau teicu. biggrin.gif

"noslikusi meitene" paarzimeeta, ceru ka kaajas izskatas labaak smile.gif
IPB Image
shitais radiits ka izmeiginaajums jaunajai kaligrafiskaij pildspalvai, ta-ta, nevisai, vairaak jatreneejas
IPB Image
mnum... nu tas ieprieksheejais puukis, toreiz saaku zimeet, ta arii atstaaju, man ir kriize - lainartu uzzimeeju, ietoneeju, un darbu pametu, nevaru pabeigt mad.gif
IPB Image
shitais jaunaakais lains. vel nav pabeigts, gribu pievienot dazhas detalas, ribbons & stuff. ja kaut kas nepatik vai kaada nesakritiiba, vai kluuda, PLZ uzrakstiet. nu ja, ar kruutim ir savaadi, bet izkraasojot (ja es liidz tam tikshu) ceru ka izskatisies citaadak.
IPB Image
Arta
Pēdējais linearts ļoti patīk & gribētu redzēt izkrāsotu. Skaisti sanākuši mati un seja, manuprāt. Glīti. ^^
Janots
Ieprieksheeije darbi izlikti manaa deviantartaa galerija. Ja kaads neredzeeja:
Koi girl ==> http://janots13.deviantart.com/art/KoI-GhosT-99689276
Lelle ==> http://janots13.deviantart.com/art/55-Waiting-100405744

IN PROGRESS:
IPB Image
kritika, ieteikumi un vienkarshi komenti WANTED
Cowman
pretty cool!
Haikis
Pēdējai trūkst fona. Bez fona/pasaules tie ir tikai divdimensionāli radījumi tukšumā...
FuschichO
Man patīk, ka tavu radību miesas ir visai reālistiskas. Tur ir muskuļi un visādi kurzemnieciski labumi. Nav anoreksijas.
Tigra2
ljoti smagi truukst eeteriskuma. meitene ir laucinieciska, parasta un arii negliita. viegli apaljiigas un jetekliskas vai slaidas un graciozas, manupraat, izskataas daudz labaak kaa taa saucamie ''kurzemnieku labumi'' huh.gif .
Ljoti pieklibo arii character design. meitene ir ne tikai laukje fiziski, bet arii gaumes zinjaa. Buutu ieteicams pachekot vogue vai Fashion TV, varbuut pieleks, kas izskataas labi. Lentiites un bantiites nav tas labaakais risinaajums visaas situaacijaas.

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

P.S. Ak, kungs, internetaa normaalus piemeerus atrast ir naaves smaka.
Haikis
NU nē! Drēbju dizaina ziņā, laumiņai ir pat ļoti ok! Viņa jau nav topmodele un laumiņām, cik zināms, nav īpašu dizaineru, kas sakārto viņu drēbju skapi.
Janots
cik cilveeku tik uzskatu.
QUOTE(Haikis @ Oct 11 2008, 23:54) *

Pēdējai trūkst fona. Bez fona/pasaules tie ir tikai divdimensionāli radījumi tukšumā...

nju jaa, bez kraasojuma gruuti spriest, taapeec man virsraksta: in progress. kaadreiz rakstiiju ka likshu te nepabeigtus darbus, tieshi lai cilveeki paustu savas domas un korigeetu manas "rupjas"kluudas.
QUOTE(FuschichO @ Oct 12 2008, 02:14) *

Man patīk, ka tavu radību miesas ir visai reālistiskas. Tur ir muskuļi un visādi kurzemnieciski labumi. Nav anoreksijas.

jap jap, meginu ciiniities ar anoreksiju smile.gif bet kaapeec kurzemnieciski?
QUOTE(Tigra2 @ Oct 12 2008, 11:29) *

ljoti smagi truukst eeteriskuma. meitene ir laucinieciska, parasta un arii negliita. viegli apaljiigas un jetekliskas vai slaidas un graciozas, manupraat, izskataas daudz labaak kaa taa saucamie ''kurzemnieku labumi'' huh.gif .
Ljoti pieklibo arii character design. meitene ir ne tikai laukje fiziski, bet arii gaumes zinjaa. Buutu ieteicams pachekot vogue vai Fashion TV, varbuut pieleks, kas izskataas labi. Lentiites un bantiites nav tas labaakais risinaajums visaas situaacijaas.

fiii, eteriskas lauminjas pagatnee. es vairaak pievershos iistajiem teeliem, kas apvieno gan anime gan savaa zinja real life. Ja tev patiik lolly style un princeshu kleitas, tas nenozimee ka citiem taas arii patiik
QUOTE(Haikis @ Oct 12 2008, 11:34) *

NU nē! Drēbju dizaina ziņā, laumiņai ir pat ļoti ok! Viņa jau nav topmodele un laumiņām, cik zināms, nav īpašu dizaineru, kas sakārto viņu drēbju skapi.

ar visaam kepaam PAR laugh.gif laugh.gif laugh.gif
FuschichO
Kāpēc daudziem cilvēkiem ir tādas pretenzijas pret lauciniecisko? Tāpēc, ka paši no laukiem? Manis pēc viņai varētu būt dubļainas galošas, aube un priekšauts. Un ziniet, cik daudziem puišiem patīk liels, tvirts dupšelis? un stipras kājas mīlas dzīvē ir vienkārši neatņemama sastāvdaļa laugh.gif
Un vispār par gaumi nav vērts strīdēties. Nevar teikt:viņa ir neglīta. It kā tas būtu likums. Jāsaka:man liekas, ka viņa ir neglīta. Citam, tas, iespējams, ir skaistuma ideāls. Neviena lieta uz pasaules nav viennozīmīga.
Cowman
piu nu taas no Vogue vnk anoniimaas anoreksikjes
Tenma
hm.... man liekas ka pēdas par lielu... bet citādāk super...
Kikyou
Ir ok. Nav ko kasīties par tām viņas drēbēm. Ja reiz cilvēkam tā patīk, tad lai viņš zīmē, galu galā, vai māksliniekam, kas zīmē priekš sevis, jāzīmē to, kas viņam patīk, vai arī to, kas ir modes kliedziens?
Bet piekritīšu Tenmai, ka pēdas viņa laikam no kāda palielāka vīrieša aizņēmusies. Oh well.
Janots
QUOTE(Cowman @ Oct 12 2008, 14:59) *

piu nu taas no Vogue vnk anoniimaas anoreksikjes

piekritu, tas modeles par skaistuma ideaalu nevar nu ne ka nosaukt
QUOTE(Tenma @ Oct 12 2008, 17:34) *

hm.... man liekas ka pēdas par lielu... bet citādāk super...

paldies smile.gif meginaashu izlabot
QUOTE(Kikyou @ Oct 12 2008, 22:46) *

Ir ok. Nav ko kasīties par tām viņas drēbēm. Ja reiz cilvēkam tā patīk, tad lai viņš zīmē, galu galā, vai māksliniekam, kas zīmē priekš sevis, jāzīmē to, kas viņam patīk, vai arī to, kas ir modes kliedziens?
Bet piekritīšu Tenmai, ka pēdas viņa laikam no kāda palielāka vīrieša aizņēmusies. Oh well.

biggrin.gif par to ka es ziimeju prieksh sevis pilniigi taisniiba. peedas gan es nedaudz izmainiishu ja tik daudz cilveekiem nepatiik. lai gan es gribeejuuzziimeet veel lielaakas- vinja radiita ka swamp elf (nu to var tikai pagaidaam uzmineet) lielaaka peedas platiiba paliidz staigaat. to var izlaist....
Janots
omg, sorry for dubult postu
so, shite kaudze ar skiceleejumu no filozofiju lekcijam
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
FuschichO
Patīk tie divi ar zobiniem. Hehe. Jāsaka gan, ka meitenes ķermenis ir ļoti nedabiski izlocījies, sevišķi rokas, bet pieņemu, ka to var skatīt arī kā pārspīlējumu papildu dinamikai.
Janots
tu par kakeniiti? par to roku kuraa vinja tur zobenu - ja, nedaudz paarspileti, atzistos. bet to var pieraxtiit vinjas necilvesiigai dabai
Janots
IPB Image
IPB Image
nedaiudz aizravos ar ==>
IPB Image
zeloco
*uztaisa acis* OwO I luff it!
Ļoti dzīvi zīmējumi, nav tādi kokaini stikfigeri... Bauda skatīties... tas priekšpēdējais es pieņemu ir WIP?
FuschichO
Cilvēkdzīvnieki man joprojām riebjas, un, ak šausmas, sāk likties, ka riebjas elfi vai vismaz tās milzīgās, spicās elfu ausis.

BET

Ļoti patīk otrais zīmējums, tev ir ķēriens uz sejām, acīm. Mutes tādas jocīgas, un, redzot, ka visos zīmējumos tās ir līdzīgas (tieši tāpēc jocīgas), tad uzreiz rodas sajūta, ka pašas autores lūpas ir tieši tādas.

Vispār tu esi viens no retajiem cilvēkiem šajā forumā, kura melnbaltā ēnošanas tehnika man liekas jauka. Pie krāsu enām gan jāpiestrādā- izskatās pēc cepināšanas. Diemžēl esmu ar krāsu talantu neapveltīts cilvēks, tāpēc tāpat nevarētu paskaidrot, kā labāk
Tamashi
FuschichO, tu apzimeji Janotu divos dzimumos. Citeju tevi --...ka pasas autores...-- un --...tu esi viens no retajiem...--(ja zinu, navg garumzimju uz si aparata dry.gif )
Sorry ka piesienos kaut kam arpus temas, bet man vnk nav ko kritizet Janota darbos biggrin.gif. (Vienigi pirksti..., bet tas ari viss)
FuschichO
QUOTE(Tamashi @ Aug 11 2009, 20:15) *

FuschichO, tu apzimeji Janotu divos dzimumos. Citeju tevi --...ka pasas autores...-- un --...tu esi viens no retajiem...--(ja zinu, navg garumzimju uz si aparata dry.gif )
Sorry ka piesienos kaut kam arpus temas, bet man vnk nav ko kritizet Janota darbos biggrin.gif. (Vienigi pirksti..., bet tas ari viss)


aiz vārdiem "tu esi viens no retajiem" seko vārds "cilvēkiem".


piedod, laikam vajadzēja rakstīt, tu esi viena no retajiem cilvēkiem, jo cilvēki taču ir sieviešu dzimtē, vai ne? Jebšu tu saki, ka Janots nav cilvēks?

Man arī patīk ārpus tēmas, bet ne retardēti.
Tamashi
Vo bl**, man vajag brilles biggrin.gif.
Janots
salvete visiem!
gomen, ka tik reti paraados sheit, maacibas aiznjem gandriis visu laiku, uz ziimeshanu gandriiz nekas nepaliek.

pirmkaart: JANOTS IR CILVEEKS, un Janots ir meitene...
otrkaart: mmmm taa, pabeigtu darbu veel nav, atkaal ieleju nepabeigtus ph34r.gif
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image
Merijai ir taaada poppinsa...
FuschichO
Noņem pēdējam matu krāsojumu un būs gatavs. Tagad tāda mode
Kikyou
Man dikti patīk tā pēdējā cakainā meiča! (Viņai smaidīga saulīte uz kleitas, īiiiiiiiiiiiiiiiii!)
Lai gan arī pārējie divi arī labi.
Janots
FuschichO kaada veel mode???? blink.gif modee ir laini ar kraasotu BG??

Kikyou paldies smile.gif
FuschichO
nē, mode ir tāda, ka kaut kas ir izkrāsots un kaut kas ne. Kaut kādas detaļas. Tagad piemēram, glezniecībā ļoti daudzi, zīmējot, piemēram aktu, izzīmē seju, krūtis, dibena liekumu, kādu kāju, bet pārējo atstāj knapi ieskicētu. Jāsaka, ka tas ir ļoti efektīvi, jo tur, kur kaut kas trūkst, cilvēka smadzenes pašas piedomā vajadzīgo, jo tās tā ir iekārtotas. Tādējādi var izvairīties arī no dažādām neveiklībām un kļūdām anatomijā un kompozīcijā.
Kikyou
Kādi vizuāli piemēri ir, Fusch? Ieinteresēji. ō_ō
Janots
FuschichO yap man arii interesee? a piemeru nevar?

this bus viens no request darbiem, originaals ==> http://dragonfighter-sc.deviantart.com/art...o-ref-114507254

Date: uzsaakts kaut kur apiili, un atstaats shaada veida :IPB Image

Date: 13. oktobris. sapratu ka ljoti nepatik vinja seja, paartaisiita shaadi ==>IPB Image

merrija poppinsa atgrizhas!!! mua-ha-ha... kaa jums kleitinja? nebuus paaraak <.raiba.>? un taa fukshu kraasaas lentinja ? wacko.gif
IPB Image

centiishos pabeigt liidz oktobra beigam, sekojet DA, driiz bus upload
Tissana
Popinsai it nemaz nav nekādas vainas wink.gif
FuschichO
Bāc, nevaru tagad atrast, bet es irl redzēju ļoti skaistus paraugus. Ja vēl kādreiz redzēšu, nofotogrāfēšu un iepostošu. Kaut kādā ziņā var salīdzināt ar fovismu vai ko tādu.

Dragonfighter needs more brain. Plakana galva
Janots
for relax : IPB Image
veselu gadu shausminaajos par shitas lappuses BG ==>IPB Image
beidzot paartaisiiju, cerams ir labaak ==>IPB Image
nu nemaaku es interjeru ziimet, nemaku, pati zinu...
Janots
dragon embryo
IPB Image
originaal izmeers, viens layers, speed paint ~ 1,5 st
FuschichO
oh, cmon- 1,5 stundas nav nekāds speed paint

Viss ir paaraak zaļš- ēnās vajag pretkrāsu
Janots
QUOTE(FuschichO @ Nov 2 2009, 00:03) *

oh, cmon- 1,5 stundas nav nekāds speed paint

Viss ir paaraak zaļš- ēnās vajag pretkrāsu

prieksh manim 1,5 ir speed paint glare.gif iipashi kad skatos teljuku
hmm.. a kaadu kraasu? vinjam apkaart arii bus zaljs un gaisma + spiidums zaljs.. es negribeetu lai vinjsh iipashi izceltos no fona
reien
tev ir talants wink.gif lai gan ne visi pa manai gaumei, bet tomēr skaisti smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.