Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Janota gara tārpi...
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Janots
QUOTE(reien @ Nov 2 2009, 08:29) *

tev ir talants wink.gif lai gan ne visi pa manai gaumei, bet tomēr skaisti smile.gif


paldies smile.gif
ja, atrast to kas patiktu visiem ir gruuti. lai gan pie taa es arii nesniedzos - ziimeju to kas rodaas manaa galvaa
zeloco
QUOTE(Janots @ Oct 5 2009, 19:42) *

IPB Image

Pabeidz, pabeidz, pabeidz..!! *lēkā*
un Mērija Popinsa rullē \m/
Janots
droolzz...
IPB Image
AP un SAI, meica principa ir pabeigta, BG vel top, wally 1280x800, nevareeju sev atteikt - uzliku ka tapetes, enyjoy ja varat
droolzzz...
omg, tikko pamaniju ka aizmirsu uzlikt eenas sirdij
Janots
pilniigs tukshums...

darbinji uzsaakti veel pirs 2 gadiem taapeec kljuudu milzum daudz. Kas atradiis vairaak? laugh.gif
IPB ImageIPB Image
FuschichO
smuki. Ar ko taisīji? Kļūdas negribās uzskaitīt
Janots
akvareles + akvarelziimulji + flomasteri
oj, yap, balta pildspalva
zeloco
ar to balto pildspalvu tu dari brīnumus... Gr8!
Kikyou
Paga, koooo, tas uz papīra?! Respect, es tā nemāku!
Janots
QUOTE(zeloco @ May 4 2010, 23:53) *

ar to balto pildspalvu tu dari brīnumus... Gr8!


laugh.gif ty. Balta pildspalva rulle

QUOTE(Kikyou @ May 5 2010, 00:52) *

Paga, koooo, tas uz papīra?! Respect, es tā nemāku!


thanky tongue.gif iisteniiba nam to jau ne pirmo reizi uzdod. bet peec kaa izskatas?

kaut kas kas top (vot jau ka pus gadu)
IPB Image
dazi paneli:
no Tiamat-kami
IPB Image
no Dragon's song (shitai tapa pagajushajaa gadaa ka skice shausmiigi garlaiciigajaa lekcijaa, pat neatceros tagad kadaa smile.gif) IPB Image

FuschichO
Akvareļu un ps apvienojums maybe?
Janots
QUOTE(FuschichO @ May 10 2010, 19:10) *

Akvareļu un ps apvienojums maybe?

ja? blink.gif nu pc tocna ir - brightness & contrast biggrin.gif
FuschichO
oi, nebiju pamanījusi pēdējos. Nu ļoti, ļoti smuki smile.gif Pēdējam gan perspektīve tāda, ka liekas- esmu piedzērusies. Un es atceros, ka man veidošanas skolotājs, teica, kad es taisīju pūķi, ka ar tik maziem krūšu un plecu muskuļiem viņš nekad nepacelsies gaisā.

Varbūt es kaut ko aizmirsu vai kā.. bet, ja Tu tā māki pašmācības rezultātā, tad it is sooo cool. I mean it wink.gif
zenofex
QUOTE(Janots @ May 10 2010, 19:04) *



kaut kas kas top (vot jau ka pus gadu)
IPB Image



Ļoti mīļa sejiņa, milzīgs respect smile.gif Kāds pozēja, vai nozīmēji, vai tīri uz dullo zīmēji?
Janots
QUOTE(zenofex @ May 10 2010, 20:37) *

QUOTE(Janots @ May 10 2010, 19:04) *



kaut kas kas top (vot jau ka pus gadu)
IPB Image



Ļoti mīļa sejiņa, milzīgs respect smile.gif Kāds pozēja, vai nozīmēji, vai tīri uz dullo zīmēji?


uz dullo, bet meginaats samikseet real & anime. ty laugh.gif


QUOTE(FuschichO @ May 10 2010, 20:20) *

oi, nebiju pamanījusi pēdējos. Nu ļoti, ļoti smuki smile.gif Pēdējam gan perspektīve tāda, ka liekas- esmu piedzērusies. Un es atceros, ka man veidošanas skolotājs, teica, kad es taisīju pūķi, ka ar tik maziem krūšu un plecu muskuļiem viņš nekad nepacelsies gaisā.

Varbūt es kaut ko aizmirsu vai kā.. bet, ja Tu tā māki pašmācības rezultātā, tad it is sooo cool. I mean it wink.gif


biggrin.gif omg! tur bija nevis alkohols bet skaabeklja truukums. vispaar domaats ka vinja staav uz pilss muura. par muskuljiem arii taisniiba, bet man tads gljuks ir - pirms ziimeeshanas es to atceros, bet kad keros ziimet smadzenju darbiiba apstaajas un visi ziimeshanas likumi bufereejas kaut kur citur tongue.gif
ty
Isabel Carmin fon Edelhain
Wow.. tā meitene ar lillā matiem ir vienkārši fantastiska. Vienīgā lieta ko ir vēlme piezīmēt - auss ļipiņa sākas tur, kur degungals,līdz ar to auss liekas par augstu bik.
Janots
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ May 11 2010, 00:26) *

Wow.. tā meitene ar lillā matiem ir vienkārši fantastiska. Vienīgā lieta ko ir vēlme piezīmēt - auss ļipiņa sākas tur, kur degungals,līdz ar to auss liekas par augstu bik.


nu jaa vareetu ta izskatiities.Domaats- vinjas rases paarstavjiem taa arii vajag. portretaa izskataas ka kluuda, bet piccy ar vairaakiem personaaziem cerams izskatiisies saprotamaak ar to auss poziiciju.es veel ausi nedaudz paartaisiishu, nepatiik taas liinijas par biezu.
P.S. na'vi arii ausiis par augstu laugh.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Tas bija kā otrais variants. Visādi citādi priecē tik acīmredzams progress
Cowman
wow das ist fantastish smile.gif

bet vai taa austinja nav mazliet par lielu?
Janots
QUOTE(Cowman @ May 11 2010, 16:39) *

wow das ist fantastish smile.gif

bet vai taa austinja nav mazliet par lielu?


danke biggrin.gif actually no, rases iipatniiba, vecaaka charas versija ==> http://janots13.deviantart.com/art/38-Abandoned-118874979
Janots
uh, atkaal sanaak dubultposts.

sitais laikaam saucas ACEO, izmeeri 2.5 x 3.5 inch, akriils, watercolors, flomasteri ==>
IPB Image

unsure.gif vai kaads zin, vai ir kaada laka vai kas cits ar ko var paarklaat darbus? tikai ne lamineeshana
Tenma
nez, moš caurspīdīga nagulaka? bet nezinu, tā ir pēkšņā ideja...
Janots
QUOTE(Tenma @ May 25 2010, 21:43) *

nez, moš caurspīdīga nagulaka? bet nezinu, tā ir pēkšņā ideja...

cik tad nagu lakas vienam darbam vajadzees? biggrin.gif

vai kaads meginaajis vaarit kaulu liimi? taa ir caurspidiiga vai dulkaina?
ETM
Miniatūras pēc nokrāsošanas pārklāj ar Matt Varnish (matēta laka), lai krāsa nenoberžas. Pieejams ķellējamā un pūšamā veidā.
SinYuki
nu es personiigi pastelus noklaaju ar matu laku...
jeemarkas izstaadee redzeeju ka viens ziimuli vai ogli [nevareeja saprast] noklaajis ar pva liimi diezgan inchiigi izskatiijaas xD
FuschichO
Var pārklāt ar gumi arabic- kaut kas līdzīgs kaulu līmei, tomēr ne. Tad darbs arī iegūst skaistu laminētu spīdumu.
Ir vēl speciālās lakas mākslinieku veikalos, bet nu tas laikam ir vēl dārgāk kā gumi arabic. Un ja pērk pēdējo- ga- tad, izdevīgāk pirkt sausā variantā, nevis atšķaidītā. Kas zina- varbūt, ka var arī ar pārtikas želantīnu. Iesaku izdarīt eksperimentu. Man gan ir aizdomas, ka viņš varētu dzeltēt.
Tigra2
Ja runa iet par zīmuļdarbiem, pasteļdarbiem, flomīšdarbiem, krītiņdarbiem, ogles darbiem, tad
Cheap and easy - Fiksators. - 2,97 Ls LMA veikaliņā. ō_ō
Nekādu spīdumu gan darbs neigūs, tomēr būs droši, neredzami pārklāts un izsmērēšanās vairs nedraudēs.
Ja runa iet par Eļļas, akrila darbiem, tad gan spīdīgas, gan matētas lakas(aerosolos un ar otu klājamas) var atrast jebkurā mākslinieku veikaliņā, piemēram, ''Marine art'' uz valdemāra ielas ~4-8 Ls
tiptops
QUOTE(Tigra2 @ May 29 2010, 20:15) *

Ja runa iet par zīmuļdarbiem, pasteļdarbiem, flomīšdarbiem, krītiņdarbiem, ogles darbiem, tad
Cheap and easy - Fiksators. - 2,97 Ls LMA veikaliņā. ō_ō
Nekādu spīdumu gan darbs neigūs, tomēr būs droši, neredzami pārklāts un izsmērēšanās vairs nedraudēs.
Ja runa iet par Eļļas, akrila darbiem, tad gan spīdīgas, gan matētas lakas(aerosolos un ar otu klājamas) var atrast jebkurā mākslinieku veikaliņā, piemēram, ''Marine art'' uz valdemāra ielas ~4-8 Ls

Besī, ka krāsas ir tik dārgas. Kamēr senči baro tikmēr var, pēctam gribas ēst ko citu, kā krāsu izgarojumus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.