Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Person below me jebšu cilviņš aiz manis
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186
FuschichO
Ak, nē, man ir hc imunitāte. Laikam jānoslauka istabā putekļi, citādi vairs neko nevarēšu tur atrast.

Cilvēks zem manis ir slightly pissed off
Pj..
Drīzāk visa mana klase ir slightly pissed off, jo biju nobastojis 4 stundas un atnāku uz pēdējo lai uzrakstīt kontroldarbu. Skolotāja ieliek 10, neņemot vērā ka biju nobastojis 4 stundas. <.<

Cilvēks zem manis ir arī dabūjis labu atzīmi.
ankhu
BULLSHIT!!!!


cilveks zem manis doma tapat
FuschichO
Jup.

Cilvēks zem manis prāto par to, vai korvalovs viņam līdzētu
Tenma
pakasa aiz auss... moš vajadzētu pēc šīsdienas adīšanas maratona (man būs zaļa mice!!!)...

cilvēks zem manis reizēm mēdz sev kko uzadīt...
Kikyou
Biežāk citiem nekā sev.

Cilvēks zem manis šai forumā vairs bieži nenāk
Candyhunter
Šad tad ienāku. Izliekos, ka man ir sociālā dzīve internetā.

Cilvēks aiz manis nezin, ar ko parunāties, bet gribas.
Arts
Vienmēr var rast cilvēku,ar kuru gribas papļāpāt.



Cilvēks aiz manis svešiniekam bieži atklāj personiskas lietas.
FuschichO
Kas vispār mūsdienās skaitās personisks?

Cilvēks zin kas ir analogais un digitālais signāls
Pj..
noo you!!


Cilvēks zem manis viegli izkļūst no nepatīkamas situācijas. tongue.gif
Arts
Nemāku,kliboju.




Cilvēks aiz manis tāpat vien klibo.
Candyhunter
Nē, toties man krakšķ ceļgali, potītes un kāju pirksti. Ja tā padomā, tad man krakšķ pat mugurkaula skriemeļi, bet klibot vēl nekliboju.

Cilvēks aiz manis ēd veselīgu un sabalansētu uzturu. Nevaru saprast, kā man organismā trūkst.
Tenma
hm... es reizēm pat teju nedēļu neēdu, toties nākamajā savukārt ņemos patērēt teju jebko ēdamu, kas nāk redzeslokā biggrin.gif tā kā ne mani ēšanas paradumi, ne uztura sabalansētība nav īpaši normas robežās biggrin.gif es ar krikšķošām locītavām kaujos, no rīta izstaipoties wink.gif

cilvēkam zem manis locītavas nekrakšķ
Spectre
Bikiņ jau krakšķ - pirksti un spranda - tas jaunības nepareizo trenniņu ietekmē.

Cilvēku zem manīm šodien priecē saulainais laiks
Pj..
Šodien jā.. Mmm.. tikai nez kpc PJejs tup mājas, kad viņam jābūt skolā? (hehe sāku runāt 3ešajā personā :3)


Cilvēks zem manis mēdz ieslēgt radio un uzreiz sākas tā "saldo" mūzika, tad izslēdz to ar --> -_-'' tādu ģimi..
(same here <.< )
Candyhunter
Es vienkārši neklausos tādas radiostacijas, kurās skanētu "saldo" mūzika.

Cilvēks aiz manis nepavada ne dienu, neuzrakstot un nenosūtot vismaz vienu SMS.
Spectre
Ir gan tāda deina nedēļā - saucās - svētdiena p.s. šajā dienā es arī telefona zvanus ignorēju.

Cilvēks zem manīm gan atbild uz visiem tel.zv. sms utt.
Pj..
QUOTE(Candyhunter @ Feb 9 2009, 12:51) *

Es vienkārši neklausos tādas radiostacijas, kurās skanētu "saldo" mūzika.

heh, es nevarēju gan atrast nevienu kur nav :X


Jā atbildu!!!

Cilvēks zem manis pieceļās no gultas bez modinātāja..
Candyhunter
Nē, parasti nepieceļos arī ar modinātāju vai trim.

Cilvēks aiz manis lieto Last.fm
FuschichO
Es lietoju wmp xD cuz I'm g33k

Cilvēku zem manis vakarnakt kā trieka skāra atklāsmes gaisma. Un vēl, šodien viņš izjuta katarsi skaistu cilvēku pētīšanas rezultātā
Spectre
Naktī saldi gulēju un bija viss vienalga līdz brīdim kad bija jāceļās uz darbu.

Cilvēks zem manīm grib kellogs tos saldos ar tīģeri virsū biggrin.gif
xikes
Nē, tos ar lāci!
Cilvēks aiz manis ēd rozīnes
Tenma
man viņas ne pārāk...

cilvēks zem manis uzskata, ka bezsaimnieka kaķi ir pašpārliecinātāki un foršāki kā dīvānu dekorācijas
Pj..
Naah..

Cilveeks zem manis ir saldskaabs. :3
Tenma
ah? nē, esmu tāds pats kā visi - pēc gaļas tongue.gif

cilvēks zem manis nekad nav pagaršojis pats savas asinis
Spectre
Tādi arī ir ? NAV - šis apgalvojums ir krietni pamatots, kad piena zobi krīt ārā - nu Jums kļuva skaidrs.

Cilvēkma zem manīm patīk skatīties AMV
Pj..
What a shame, I don't know what's that... unsure.gif

Cilvēks zem manis labāk runā angļu valodā nekā latviešu valodā..
Church
sarunvalodas skilli ir atkariigi tikai no prakses, saprotamu iemeslu deelj minimaalistiskas dziivojot sheit. bet domaaju, arii lasiishana vareetu nebuut 100% on par with latvian/russian skills.

cilveeks zem manis ir teereejis/plaano teereet lielu summu audio sisteemas iegaadei

P.S. AMV - anime music video, anime kadri samikseeti ar kaadu muuzikas gabalu.
Nerine
Nē, man tāpat ir labi, bez audio sistēmas

Cilvēks zem manis ir gājis/absolvējis mūzikasskolu
antuanete
nee, mani taadaa nepienjemtu, lai kaa es gribeetu, (kur nu veel absolveejis blink.gif )



cilveeks zem maniim ir apkarauts ar visaadiem nepabeigtiem un puspiebeigtiem darbiem , bet nav laika tiem, jo apkrauts arii ar jaunajiem

Pj..
Tu vari iedomāties cik daudz man krūžu no tējas nav izmazgātas? (hehe, nezinu kapēc, bet ņemu visu laiku jaunu krūzi priekš tējas)

Cilvēks zem manis nelasa cilvēku atbildes uz jautājumiem šitajā spēlē tongue.gif...
Nerine
(ek, nepaspēju xD)
nepareizi. es lasu gan. happy.gif

cilvēks zem manis kādreiz ir kādam salauzis degunu
Pj..
Naah, esmu miermīlīgs zvēriņš...

Cilvēks zem manis visu laiku runā sarkasmāa..

FuschichO
Hmm.. cenšos no tā ārstēties. Un no cinisma arī.

Cilvēks zem manis ir maigs un pūkains
Pj..
QUOTE(FuschichO @ Feb 10 2009, 20:53) *

Hmm.. cenšos no tā ārstēties.

whaay, that's like soo cool!

neezinu ^^;;

Cilvēks zem manis ir gudrs geogrāfijā..? (orly)
Arts
Varu parādīt kartē,kur ir Latvija.
Ar to pietiek.




Cilvēks aiz manis nezin,kur atrodas Latvija.
Tenma
4 stāvus zem manis

cilvēks zem manis traukus mazgā pirms nevis pēc ēšanas. ir man tāds nesievišķīgs niķis...
FuschichO
Hmm.. tad, kad man žēl piesmērēt jaunu šķīvi un izlietnē kaut kas mirkst, tad jā.

QUOTE(Pj.. @ Feb 10 2009, 21:23) *

whaay, that's like soo cool!


Nezināju. Man likās, ka sarkasms reizēm rada saskarsmes problēmas. Laikam mans sarkasms izklausās pēc patiesības.

Cilvēks zem manis priecājas par padarīto un vēl nepadarīto darbu (Damn, esmu apkrauta)
Spectre
Ir 10 no rīta un tik tiešām daudz jau ir izdarīts un daudz vēl jāizdara smile.gif
Protams ka priecājos no mana padarītā darba daudzuma ir atkarīga mana prēmija, es besos, kad nav ko darīt biggrin.gif

Cilvēks zem manīm nespēj piefiksēt cik ātri skrien darba nedēļas šogad
Pj..
actually es tās skaitu līdz nākamam brīvlaikam. Skaitot es visu laiku domāju par laiku - tpc laiks man ļoti ilgi stiepjās D:


Cilvēks zem manis ir tagad garais starpbrīdis..
Patachan
Nē, cilvēks zem tevis ir tagad brīvdiena pie zāļu skapīša.

Cilvēks zem manis ēd ar karotīti.
Tenma
nē, ar dakšiņu

cilvēks zem manis ēd ar nazi
Candyhunter
Nē, tas ir nepieklājīgi.

Cilvēks aiz manis ir histērisks. I'm single for... five minutes now. Congratulate me. I hope it never changes.
FuschichO
Kāds tam sakars ar būšanu vienam?
Jā, es mēdzu būt histēriska, tikai neviens to nezin. Ar histēriskumu var saprast smiešanos un raudāšanu reizē (bet ne no laimes) vai vienkārši šizofrēnisku stāvokli. Lūk, piemēram, kad esmu viena. Tad es varu smieties, dziedāt, dejot, kliegt un darīt visu, visu stulbāko. Man liekas, mūsdienās.. vai tad tas ir dīvaini?

Cilvēku zem manis vakar intervēja vai filmēja
Candyhunter
Nē!

Sakars ar vienam kļūšanas procesu.

Cilvēks aiz manis dāvina citiem jubilejās dāvanas ar nokavēšanos.
Tenma
hm... reizēm, bet parasti tomēr iepriekš

cilvēks zem manis šodien ēda šokolādi
Tramvajs
Nav dienas, kad neēstu. biggrin.gif

Cilvēks aiz manis labi spēlē galda tenisu
Spectre
Labi ... nu nenosauktu to par labi, bet spēlēju smile.gif pēdējo reizi pagājšnedēļ :3

Cilvēks zem manīm labprāt strādātu par sinoptiķi Latvijā x)

FuschichO
Nē. Vai tad tas nav garlaicīgs darbs?

Cilvēks zem manis šodien bezkaunīgi turpināja gulēt, kamēr neizgulējās pavisam
Patachan
He, he, tieši tā.

Cilvēkam zem manis riebjas medikamenti ar kakao/šokolādes garšu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.