Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Person below me jebšu cilviņš aiz manis
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186
Spectre
Nav ko macīties, esu reāls egoists biggrin.gif a egoisti cik man zināms sevi mīl

Cilvēks zem manīm ir dāvinājis savu draugu draudzenēm tādas dāvanas, ka pēc tam draugi nav īpaši laimīgi cool.gif
xikes
Pārāk daudz veidos interpretējams teikums. XD
Bet, škiet, atbilde būtu - nē.

Cilvēkam aiz manis nav drauga/draudzenes
dmonster
Nekā ne, protu jebkuru draugu ar dāvanu iepriecināt, klausos jau, ko šie vēlās.

Cilvēks zem manis gatavs draudzēties ar ikvienu cilvēku
Candyhunter
Nē, ir daži cilvēki, par kuriem man instinkti saka tikai: "SIT! SIT VIŅU NOST!"

Cilvēks aiz manis ir redzējis beigtu cilvēku irl.
Church
vai buut beerees ir tieshaam taads retums? :/
cilveeks zem manis ir iemeegjinaajis roku grafiti
FuschichO
Struggling to do it. Jāpārspēj savi amata brāļi un jāpārkrāso pāri tiem lāčiem, kas uz katra stūra sazīmēti. Ja kas- mans zīmols būs Tīģercūka.

Atkārtošu nedzirdēto Xikes jautājumu: cilvēkam zem manis nav drauga/draudzenes
Ayumi
MAN NAW DRAUGA!!! ;__________________; un džeki sūcās tikai dēļ lieliem pupiem!!

cilvēks aiz manis meklē skaistu meiteni, ar blondiem matiem, zilām acīm, 90 60 90, kura varētu pienest viņam aliņus kamēr viņš skatās futbolu un kurai nebūtu iebildumu pret viņa nevīžību.
antuanete
nee, tongue.gif mekleeju skaistu viirieti ar platiem pleciem un stipraam rokaam,augums veelams 1,90m un 47 apavu izmeeru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



cilveekam zem manis shii nedeelja bija ' stresaina' dry.gif un vinsh/vinja ir laimiigs/a ka beidzot piektdiena laugh.gif

dmonster
Priecājos, ka nedēļa ir galā, bet vēl nekas nav beidzies. Domas jau virzās uz nākošās nedēļas darbiem.

Cilvēks zem manis taisa jokus par stereotipiem tik prieka pēc, patiesībā tos neatbalsta.
FuschichO
Bez šaubām. Starp citu, visas sievietes ir stulbas pī. Tā man viens onkulis uz ielas iemācīja.

Cilvēks zem manis ir ticies ar Pasaules Valdnieku Viņš vēl elpo?
Mai
_ja es zinaatu, par ko Tu runaa, tad pateiktu..._I'm blond, you know... ph34r.gif biggrin.gif

_cilveeks zem manis nevar sagaidiit ziemu.... xD
vampiregirl
ja, jo ātrāk tā sāksies, jo ātrak tā beigsies tongue.gif

cilvēkam aiz manis šodien sāp galva
Patachan
Tieši tā.

Cilvēks zem manis katru ziemu uzceļ vismaz vienu sniegavīru.
Tenma
droši nepateikšu, vai es tiešām mēdzu katruz ziemu viņus celt vai tikai reizēm. tādus sīkumus neatceros

cilvēkam zem manis arī nepatīk pikoties. esmu viegls mērķis un slikts trāpītājs cool.gif
dmonster
Man ziemā vienmēr paticis trāpīt citam ar savu četrdesmito mesto reizi beidzot trāpīt no divu metru attāluma, lai gan pats jau esmu pilnībā izmircis.

Cilvēks zem manis vēl atceras to laiku pirms vairākiem gadiem, kad Balti Ziemassvētki nozīmēja -30 grādi un kupenas līdz ausīm daļu novembra un visu decembri.

Ak jā, tie bija labi laiki. Mūsdienu paudze pat, man liekas, nav redzējusi to jauko brīnumu uz termostata. Tad arī katro otro dienu nebija slapjdraņķis.
ankhu
atceras ,atceras..vecie labie 90'tie ...


cilveks zem manis kad vienas brivdienas nav beighusas gaida jau nakamas,,,
vampiregirl
apmēram tā biggrin.gif

cilvēks aiz manis nekad nevar gulet pēc šausmenes noskatīšanās
Tramvajs
Šausmenes mani īpaši neietekmē. Pēc kādas horror spēles gan ir kā ir, bet miegam jau nu gan netraucē.

Cilvēkam aiz manis padodas pašam negribot visu sarežģīt.
FuschichO
Neteiksim, ka visu, bet, tā kā man dzīvē par maz bēdu, es sarežgīju to, urķējoties pati sevī :/ Ļoti jautri

Cilvēks zem manis nododas pašanalīzei un visādiem citiem stulbiem psihologiskiem pētījumiem
vampiregirl
zini, lai cik tizli tas nebūtu, bet jā rolleyes.gif

cilvēks aiz manis nevar ciest rosario+vampire (vai kādu līdzīgu animi biggrin.gif )
Tramvajs
Neesmu redzējis un visdrīzāk neredzēšu ar'.

Cilvēkam aiz manis ir iesnas.
Asuka
un pie tam pamatīgas.

cilvēks aiz manis jūtās nelietojams (visos iespējamos veidos.)
FuschichO
Nē. Mani var labi izmantot.

Cilvēks zem manis mēdz melot
Ayumi
gadās.

cilvēks aiz manis ir romantiķis.
ankhu
neesmu par to domaijs...laikamka nat


cilveks zem manis visaas savas drebes partaisa ka vinam patik...
FuschichO
QUOTE(vampiregirl @ Nov 15 2008, 21:44) *

zini, lai cik tizli tas nebūtu, bet jā rolleyes.gif


Jāatzīmē, ka šī tizlā īpašība piemīt daudziem. Man ar. ^^ Varbūt tas ir labi?

Nē, esmu parasts mirstīgais. Ja sabojāšu savas drēbes (kā tas visticamāk ar manām sķībajām rokām beigtos), es paliktu ar pliku dirsu, jo resursi ir ierobežoti, bet vēlmes tādas nav.

Cilvēks zem manis priecātos kādam izveidot stiliņu, nu.. būt par stilistu
Tenma
nee, man pilnīgi pietiek ar personīgā stila eksperimentiem nonstopā

cilvēkam zem manis arī nav konkrēta stila, pie kā viņš turētos
Ayumi
I have my own style.

cilvēks aiz manis ir smagās mūzikas piekritējs.
FuschichO
Es to visādā ziņā lietoju uzturā, bet es nepieturos pie noteikta stila nevienā dzīves jomā. Nu.. varbūt mākslā :/

Cilvēks zem manis ir copy-paste
dmonster
Es to visādā ziņā lietoju uzturā, bet I have my own style. Un pie tam pamatīgs .
Hmm, fakts, ka tas ir vienkāršāk nekā sākotnēji likās, liek aizdomāties par to, ka mūsdienās neko nevar pieķēdēt ar autortiesību ķēdi.

Cilvēks zem manis bieži pārkāpj copyright tiesības mazākos apjomos (Piem., *cough* liek forumos bildes nepieliekot klāt autoru vai pat uzdodot tās par savējām *cough*)
Mai
_autoru nepielieku, bet par savaam nav vajadziibas uzdot... *sun*


_cilvēks zem manis ēd mandarīnus & gaida Z-svēkus... ^^
Patachan
Es ēdu mandarīnus, bet īpaši pēc Ziemassvētkiem vēl neilgojos. Vienīgi jau sāku domāt ko dažam, labam dāvināt tajos svētkos.


Cilvēks zem manis vienmēr dāvina citiem pašgatavo dāvanas.
Asuka
nekad. esmu par slinku, lai kustinātu savas rokas un kaut ko darītu, tapēc labprātāk aizvelku savu pakaļu uz veikalu un viņiem kaut ko nopērku.

cilvēks aiz manis mājās gatavo ramen.
Tenma
droši nepateikšu - nezinu īsti, kā šis produkts tiek definēts, zinu tik ka kkādas nūdeles ir biggrin.gif

cilvēks zem manis paskaidros, kā īsti definējas ramen
Arts
Abinieks pusizžuvušos dīķos?



Cilvēks aiz manis nesaprot,vispār neko,jā,pilnīgi neko.
Asuka
saprot gan.

cilvēks aiz manis daudz dzer. (orģināli. i know.)

tenma - ramen ir nūdeļu zupa, da ar jebko (garneles, gaļa, savs variants) un dārzeņiem, un daudz sarkanajiem pipariem. nu tas tā garos vilcienos.
xikes
Jūū!!
Tēju, ūdeni, kolu (ok, ne tik daudz, kā iepriekšējos divus), pienu, kakao, Fruits meža ogu dzērienu, .. hmm.. nekas cits nenāk prātā.

Cilvēkam aiz manis negaršo alkohols.
Shumins
Es labprāt ko iedzertu dry.gif

Dzīvi var sadalīt divās dāļās:

X Viena daļa, kad ir laiks, nauda un draugi ar ko iedzert - "Labie laiki".
X Otra daļa, kad jāstrādā līdz vēlai naktij un nav laiks, naudas un draugi ar ko iedzert - "Ne tik labi laiki".

Tagad laiks nav tik labs un turpināšu strādāt tālāk nedzēris mad.gif

Cilvēks aiz manis drīzāk uzskata, ka alkaholu nelieto tikai tie, kas to nevar pavilkt, tāpēc aizbildinās, ka ir nedzērājs. Vai arī nav laiks, naudas un draugi ar ko iedzert laugh.gif

IPB Image
Tenma
QUOTE(Asuka @ Nov 16 2008, 22:58) *

tenma - ramen ir nūdeļu zupa, da ar jebko (garneles, gaļa, savs variants) un dārzeņiem, un daudz sarkanajiem pipariem. nu tas tā garos vilcienos.

spriežot pēc apraksta wiki, arī sauszupas, ko mēdzu patērēt visai lielos daudzumos, ir ramen tuvs radinieks

alkaholu parasti lietoju tikai vienatnē, jo man tas izraisa mērenu flegmatismu un miegainību. kā reizi mājās omulīgi pamurrāt wink.gif

cilvēks zem manis šobrīd ir mēreni iereibis
dmonster
Diemžēl alkoholu nelietoju.

Cilvēks zem manis, ja aizraujās, tad nevar pārstāt pat tad, kad jāiet gulēt.
Tenma
mjā, nespēju atrauties no datora, kgan sen jau miegs nāk.

cilvēks zem manis šobrīd kad rakstu šo ziņojumu ir aizmidzis
Church
ye, jau biju.
cilveekam zem manis patiik veerot maakonjus
ankhu
ja


cilveks zem manis ienist cieminus
FuschichO
Es tos visādā ziņā negaidu. Parasti. Bet man prieks, ja kāds par mani atcerās.

Cilvēks zem manis tic dievam vai kādai citādai garīga rakstura koncepcijai. Vienalga kādai.
vampiregirl
nep. reliģija mani stipri neinteresē

cilvekam aiz manis sobrīd ir radoša krīze
dmonster
Vienīgā krīze ir tā, ka nevaru strādāt daudz ātrāk :/ .

Cilvēkam zem manis ir tik daudz radošu ideju, ka nevar visas realizēt pietiekami ātri.
Patachan
Nekādu dižo ideju nav, un nemaz nesteidzos tās dažas tagad realizēt, jo šodien ir pārāk forši, lai vispār kko darītu.

Cilvēks zem manis šodien ir laimīgs. (Es šodien esmu, bet tas ir tikai pa retai reizei.)
vampiregirl
pilnai laimei pietrūkst tikai 15 santīmu biggrin.gif bet ja nopietni, tad nē

cilvēks aiz manis šodien aizvadījis vel vienu vienmuļu, parastu dienu
Patachan
Lai cik šodien mana diena ir bijusi viemuļa, tomēr man šī diena patika.

Cilvēkam zem manis šodien riebjas pilnīgi viss.
ankhu
JAAAAAAAAAAAAA

cilveks zem manis riebjas kadam
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.