Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Person below me jebšu cilviņš aiz manis
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186
xikes
wrong, mazāk gan
cilvēkam aiz manis ir alerģija no kaķu spalvām, tomēr par spīti tam, ļoti patīk šie dzīvnieki
Pakkun
trāpīts desmitniekā!

cilvēks zem manis ir mēnesserdzīgs.
Cilveeks
cik es zinu tad nē...

cilvēks zem manis ir izlasījis visas HP grāmatas

Storm
A bet protams biggrin.gif

Cilveeks aiz manis aizdomiiigi veerteee skaipu un to ka ar taa paliidziibu jebkurs hakeris zinaadams ko dariit var viegli iekljuut kompii ohmy.gif (jaasaak lietot msn xD)

P.S Man izdevaaas? biggrin.gif
Klokjvaarpsta
Spectre: Visit www.engrish.com

Skype nelietoju. Vispaar. Bet piekriitu, ka shams nedroshs

Cilveeks aiz manis ciinaas ar naudas probleemaam
Pakkun
kurš ta' necīnās? pat miljonāriem naudas par maz! ..viņu skatījumā, protams.

cilvēkam aiz manis tikko aizgāja, ka ar naudas problēmām necīnās tie, kam tās nav. e.g. national geographic vērotās amazones džungļu ciltis ph34r.gif
Naktspukjiite
Nē, neaizgāja. laugh.gif


Cilvēks zem manis ir rūdīts alkoholiķis.
GM
Jā, bet es tomēr preferēju terminu "alkonauts". Alkoholiķis - tas ir hobijs, alkonauts - profesija.

Cilvēks zem manis lasa "GM roka stūrīti"

Lieki piebilst, ka negatīva atbilde automātiski ierindo cilvēku starpā, kas pelnījuši mirt no buboņu mēra. Vai vismaz vēdera tīfa.
Winry
Laiku pa laikam lasu, bet ne vienmēr, nav laika

Cilvēks aiz manis nevar saplānot savu nedēļas garfiku tā, lai izkaidei arī būtu vieta
kakene
Nē priekš izklaides man vienmēr ir laiks!!!
smile.gif

Cilvēks aiz manis grīb aizbraukt uz Ķīnu!
Hikaru
Jā, gribu! Varbūt nākošā vasarā aizbraukšu uz mēnesi vai 2. Vajag patrenēties Go pie profesionāļiem. tongue.gif

Cilvēkam aiz manis nav laika skatīties anime! sad.gif
Kentaishi
Meli, aplams apgalvojums, tam laiks atliek vienmēr. happy.gif

Cilvēks zem manis diezgan bieži tiek nodēvēts par sātana iemiesojumu, vai ko tik pat egoistisku un riebīgu. rolleyes.gif

Drink
Tieši tā :3

Cilvēks aiz manis klausās industial music.
Yume
tagad- nē, principā- jā.

cilvēks aiz manis apzinās ka viņam priekšā vēl vesela darba nedēļa, līdz brīvdienām
Drink
tagad- nē, principā- jā rolleyes.gif

cilvēkam aiz manis ir sakopta darba vieta
xikes
kas, pie velna, ir "sakopts"? Es ta kā sev vajadzīgās lietas varu atrast un zinu, kur stāv, tad pieņemu, ka ir sakopta.
cilvēks aiz manis jūk prātā
Kaede
Gadās, dažreiz. XD.

Cilvēks aiz manis šodien izdarīja kaut ko jauku
kahi
aha. aizgāju uz veikalu, nopirku mātei radītājai salātiņus un apelsīnu sulu.

person below me uzskata, ka vīrieši ir pārāki par sievietēm
Pakkun
nu kā to lai ņem... sakarīgas dzīvošanas, morāles normu un cieņas ievērošanas, smalkjūtības, draudzības, paļaušanās ziņā - jā.
smadzeņu kausēšanas, skaudības, liekulības un loģikas absolūtas nelietošanas ziņā - nē. tur jūs triumfējat ka nemetas.

cilvēks zem manis arī ir vairāk vai mazāk šovinists.
Ghoul
Daudz jokoju par sho teemu, beet taa, mazliet jau ir biggrin.gif

Cilveeks zem manis zin, kas ir Suicide Girls?
zeloco
yap smile.gif

Cilvēks zem manis zina uz vietas nosaukt trīs Suicide Girls
Spectre
nav ne jausmas kas tie par zvēriem biggrin.gif
Cilvēks zem manis arī nezin kas tie par 3 zvēriem un nemācēs tos nodefinēt biggrin.gif
xikes
tieši tā
cilvēkam aiz manis garšo pirparmētru tēja
Hikaru
Jā. Bet visvairāk garšo kumelīšu tēja.

cilvēkam aiz manis negaršo kafija
Spectre
Bulls Eye - tieši tā Tēja UBERALLES, ja arī dzeru to melno šķidrumu, ta labi ja 1-2x gadā un to varētu nosaukt par pienu ar nelielu kafijas piedevu wink.gif
P.s. Šogad toč neesmu dzēris.
Cilvēks zem manis šoweekend plāno zvērīgu anime maratonu cool.gif
Kikyou
Nāa... Droši vien Tsukihime spēlēšu (kaut gan to vairāk par lasīšanu kā spēlēšanu var nosaukt).

Cilvēks zem manis dievina marinētus gurķus.
Pakkun
marineetos pipargurkjiishus! labi iet pie alus mmm

cilveekam zem manis garsho marineetas siljkjes.
xikes
nav ne vainas~
cilvēkam aiz manis negaršo alus
Spectre
Ti shto ? ohmy.gif Alus ir svēta lieta tongue.gif Bauskas alutiņis njam njam, tērvetniekam (Izlejamajam) ar nav nevainas, nu vēl užavnieks ar dzerams.
Cilvēks aiz manis ar labrāt iedzer kādu aliņu brīvdienās
Pakkun
(zelta vaardi, zelta vaardi! bauskas uuber alles!)
labpraat iedzeru kaadu alu ne tikai briivdienaas.

cilveeks zem manis ir regjistreejies face.lv (XD)
ReD_FoXy
Jup.

Cilvēks zem manis klausās kantrī mūziku.
xikes
nea...
cilvēks aiz manis dievina pašreizējos laikapstākļus
Klokjvaarpsta
Jaa, ljoti burviigi, svaigi mazgaataa mashiina riit buus vienos plekjos

Cilveeks aiz manis tic veiksmei
Kentaishi
tad kad paveicās jā, tā nu galīgi ne.^^

Cilvēks aiz manis kādreiz ir mēģinājis narkotiskas vielas. biggrin.gif
Shumins
Manā bērnībā bija citas vērtības, nevis narkotikas un yaoi...

Cilvēks aiz manis tam piekritīs laugh.gif
Spectre
Piekrītu bērnība bij jauka lieta, viss ko vajadzēja vasarā peldbikses, ziemā ko siltāku, cimdi nebij obligāti biggrin.gif tāpat ātri slapji palika laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Cilvēks aiz manis šodien pamostoties bija totāli apjucis un nesaprata kas par dienu, vai pirmdiena vai piektdiena varbūt ceturtdiena? huh.gif
xikes
Ne gluži. Ta kā skaidri zināju, ka nav nedz sestdiena, nedz svētdiena, nedz kāda cita brīvdiena, kā arī ta kā nekas īpašs konkrēti šodien nebij plānots nedz paredzēts, tad pamostoties kaut kā pilnīgi vienalga kura tieši darba diena.. all the same laugh.gif Tad nu arī apjukuma nekāda.

cilvēks aiz manis zin kas ir stiprāks.. "ultra strong" vai "extra strong"
Pakkun
pff.. visi taču zin, ka ultra ir stiprāks par extra! ņemsim, piemēram, ultramenu! nu foršs kadrs. bet tāds extramens gan nav dzirdēts..

cilvēks zem manis ir zinošs Samuel Beckett daiļradē.
Spectre
Neesmu viss ... tongue.gif
Cilvēks aiz manis jau cerēja, ka šis spams reiz ir beidzies
zeloco
es par to nedomaaju, bet vismaz ir ko dariit, kad galiigi nav ko postot (plus posti aug rolleyes.gif )
Cilveeks zem manis ir noguris
Church
QUOTE(zeloco @ Sep 27 2007, 13:50) *

es par to nedomaaju, bet vismaz ir ko dariit, kad galiigi nav ko postot (plus posti aug ..

tad pareizi vien tika pieviests "Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.", ja jau ir tik daudz cilveeku, kas shaadeejaadi staipa kraanu
Pakkun
un es jau domāu kur šitas pazudis..

jā ._.

cilvēks zem manis domā reiz braukt strādāt uz dienvidslāviju

Misa
nop, nedomā viss.
cilvēks zem manis mīl zemenes.
Arfija
neteiktu, ka šausmīgi mīlu, bet apēst kādu kilogramu vienā reizē varētu mierīgi! biggrin.gif
cilvēks zem manis ienīst konduktorus ar iedomīgu es-esmu-pasaules-naba atbilstošu sejas izteiksmi
Pakkun
nē, tie mani allaž uzjautrina. biggrin.gif

cilvēks zem manis dosies uz mensona koncertu tallinā.
xikes
nē.
cilvēks aiz manis jau bij aizmirsis par šo topiku
Klokjvaarpsta
Yup!

Cilveeks aiz manis man ieteiks labu ne-mecha un ne-fighting animi
Spectre
Tādas vispār arī ir ? biggrin.gif Man liekas pat vismierīgākajā animee atradīsies kāda ar grābekli vai vēdekli, kas ieplēsīs galvenaajam varonim pa galvu biggrin.gif
Cilvēks aiz manīm ar saprot ka šodien ir pirmdiena, un apskauž skolēnus kuriem ir brīvlaiks biggrin.gif
Pakkun
tieši tā!

cilvēks zem manis izlasīja klokjvaarpstas postu un nesekmīgi centās kādu tādu animi atsaukt prātā.
(vispār iesaku school days, ja neesi redzējis. pagarlaicīgs cheap romance sākums, bet izturi līdz beigām. they're worth it ph34r.gif )
Ayumi
nē, nedošos.

Cilvēks aiz manis bauda rudens brīvdienas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.