Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Person below me jebšu cilviņš aiz manis
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186
FuschichO
Nē.

Cilvēkam zem manis datorā ir trashmetāla gabali
Tramvajs
Galīgi neorientējos tajos metāla veidos, bet domāju, ka ir gan. biggrin.gif

Cilvēks aiz manis klausās alumīniju
Pj..
That would be retarded.

Cilvēkam zem manis avatorā ir attēlota sieviete bet pats ir vīrietis reālajā dzīvē.
Arts
Tas pēc sievietes izskatās?



Cilvēks aiz manis klausās punk rock.
Tigra2
nope~

cilvēks zem manis ir emo savā sirsniņā. :B
FuschichO
Hell yeah!!
I'm soo gay, I even developed boobies!


Jā, laikam. Nezinu.

Cilvēks zem manis arī atzīsies kādā dīvainībā
Kikyou
Kad mani kaut kas nomāc, es problēmas risinājumu meklēju gūglē. Nopietni. Atbildi nekad neatrodu, bet vieglāk paliek.

Cilvēks zem manis sevi mīl.
Pj..




Cilvēks zem manis domā ka viņs ir kaaaawwwaii.. "D
Tigra2
njus, laikam jau, mani visi cenšas sabučot. XD Kautkāds bučmūlītis.

cilvēks zem manis lec no māju jumtiem.
FuschichO
hmm.. laikam par māju to nevar nosaukt, bet ēka gan tā ir

Cilvēks zem manis tomēr nespēj skatoties spogulī (sasist viņu!! laugh.gif)sev no visas sirds pateikt:'es tevi/sevi mīlu!'
Candyhunter
Nevaru.

Cilvēks aiz manis jūt, ka pret viņu visi ir sazvērējušies.
xikes
Muļķības! Tā nekad nenotiek. Sazvērēties var tikai pats pret sevi.
Cilvēks aiz manis tic mīlestībai
kaiva
Nē.

Cilveks zem manis tic fantastikas attīstībai kā nākotnes zinātnei.
FuschichO
Tas ir kā? Cilvēki sāks pētīt Hariju Poteru un izvirzīt zinātniskas teorijas tur aprakstīto lietu sakarā?

Cilvēks zem manis pastāstīs kādu interesantu sapni, kuru ir redzējis

P.S. Pie velna- man ir 666 posti. Es jūtu- tā ir zīme. Kaut kāda. hvz
kaiva
Mani sapņi ir, labākajā gadījumā, pasisti. Interesanti nav, so nē.

Cilvēks zem manis prot izteikties precīzi.




To Fuschicho: laikam jau ir parāk vēls, lai tas pat liktos man smieklīgi. Nē. Ja kāds 12.gs cilvekam pateiktu, ka kādreiz cilvēki uzbūvēs mašīnas, kuras spēs nest tos pa gaisu, tā tajā laikā būtu fantastika, jo ir ideja, kas ir nākusi par ātru savam laikam (pirmkārt viņu gan kkur pakarinātu kā ķeceri, but anyway). Piemēram, tik veca doma kā teleportācija. Es jautāju vai nākotnē mūsdienās uzskatītais par fantāzijas murgu varētu kļūt par zinātns sasniegumiem, realitāti.
Kikyou
Cenšos. Man nepatīk gari teikumi, ja nu vienīgi rakstot domrakstus, lai izbesītu dārgo skolotājas kundzi, liekot viņai lasīt piecas rindas apzīmētāju un palīgteikumus ar vēl vairāk apzīmētājiem.

Cilvēks zem manis labi orientējās gramatikas likumos.

P.S. Kaiva, man šķiet, ka jā, tikai droši vien tas viss izskatīsies krietni savādāk nekā mēs šobrīd spējam iedomāties. Gan jau tas zaimotājs pirms 1000 gadiem iedomājās zelta kasti ar kruzuļiem un spārniem un ko vēl ne.
Candyhunter
Nē, parasti tos aizmirstu vidēji nedēļu pēc iemācīšanās. Bet lielākoties varu nekļūdīgi salikt komatus sevis rakstītos teikumos.

Cilvēks aiz manis grib bērnus.
xikes
Šodien vēl nē, rīt, arī vēl ne, bet kādu dienu, gan jau~
Cilvēks aiz manis negrib bērnus
Church
tikai, kad buus savesta kaartiibaa sadziive un finanses.
cilveeks, kas zem manis, preferee choperus baikiem
FuschichO
Ar choperiem un baikiem man nav bijusi saskarsme. Nemāku teikt.

Cilvēks zem manis plāno kļūt par supercilvēku

To Kaiva: Vispopulārākais piemērs: Leonardo da Vinči. Mēs visi zinām, ka viņš apsteidza savu laiku. Pieņemu, ka visas 'muļķības' kas ir sarakstītas zinātnisko sasniegumu jomā, reiz kļūs par realitāti, jo nu.. tas viss IR iespējams, tikai cilvēki to vēl nemāk un vēl kādu labu laiku nemācēs, jo lielākā daļa zinātnieku un cilvēku vispār domā ar d**u... :/
Pj..
Yes ... indeed XDD
...


Cilvēks zem manis pārāk daudz lieto "..."
Arts
Meh,vēljoprojām lietoju,dažreiz...


Cilvēks aiz manis netic laikam kā reālai lietai.



Par zinātni,cilvēce dko sasniegtu,tikai zinātni bremzē reliģija,morāle un dažreiz arī kapitālisms.
Noņemot važas būtu mums anfromorfiski cilvēki/dzīvnieki,kloni,visādi kruti ieroči un viskaut kas,ko vien sirds vēlas.
Candyhunter
Es neticu, ka kādreiz varētu saprast sarežģītus konceptus vai daudzus garus vārdus vienkopus.

Cilvēks aiz manis ir nejokojot apsvēris iespēju par pašnāvību.
Kikyou
Ahahaha, moš arī, bet tagad man nav garīgais kaut ko tādu atcerēties.

Cilvēks zem manis mīl rūtainus rakstus uz apģērba.
Sushi
Es nemīlu. Man patīk gan svītraini, gan rūtaini, gan pumpaini. Nekāda īpaša mīlestība pret rūtaino man nav.

Cilvēks zem manis šobrīd sajūt eļļas smārdu.
Tigra2
o jaa, top paika! C:

Cilvēks zem manis ir izsalcis.
kaiva
Nē.

Cilvēks zem manis mēdz aizmirst vai pie otrā post scriptum bij jāraksta divi p vai divi s.



P.S. Kaiva, man šķiet, ka jā, tikai droši vien tas viss izskatīsies krietni savādāk nekā mēs šobrīd spējam iedomāties. Gan jau tas zaimotājs pirms 1000 gadiem iedomājās zelta kasti ar kruzuļiem un spārniem un ko vēl ne.

Es jau nevienu brīdi nerunāju par izskatu vai pielietojumu, bet gan par iespēju tās attīstīt un izveidot.

To Kaiva: Vispopulārākais piemērs: Leonardo da Vinči. Mēs visi zinām, ka viņš apsteidza savu laiku. Pieņemu, ka visas 'muļķības' kas ir sarakstītas zinātnisko sasniegumu jomā, reiz kļūs par realitāti, jo nu.. tas viss IR iespējams, tikai cilvēki to vēl nemāk un vēl kādu labu laiku nemācēs, jo lielākā daļa zinātnieku un cilvēku vispār domā ar d**u... :/

Tieši tā jau arī bija mana jautājuma būtība, kura manu dīvaino izteikumu dēļ netik saprasta. Aptuveni tāds ir arī mans viedoklis.


To arts:
Pat bez tā visu cilveku ierobežo laiks un viņa spēja domāt, veidot un analizēt. Paskaidro tu man kā kapitālisms tieši ietekmē zinātnes attīstību. Un pie reizes, kas mūsdienās ir kapitālims, jo kā tirgus forma tā sāk kļūt izstumta un aizstāta.
Kikyou
Nēee... Atceros ko P.S. nozīmē, so. Nekādu problēmu.

Cilvēks zem manis māk staigāt kā Sushi avatars.
FuschichO
Visdrīzāk jā

Cilvēks zem manis nodarbojas ar kādu dīvainu sporta veidu. Kādu?
CirvjaKaac
QUOTE(FuschichO @ Dec 28 2008, 00:53) *

Cilvēks zem manis nodarbojas ar kādu dīvainu sporta veidu. Kādu?

Riekstu dzenāšana pa asfaltu ar degunu.

Cilvēks zem manis ir dikti priecīgs par kādu Ziemassvētkos saņemto dāvanu.
Tigra2
uhuhuhuhuhuu~ protams. :B man patīk tehnika.


cilvēks zem manis spēlē dumus un trulus geimus.
Kikyou
Nē, es spēlēju tikai psihi, personību un fiziskās sagatavotības attīstošas kā arī dzimumlocekļa pagarinošas spēles.
Piemēram mario.
Inboksā.

Cilvēks zem manis laiza krupjus.
Tigra2
Laikam nav gadījies, vienreiz vardi, tādu zaļu, taču tas nebija īpaši forši.


Cilvēks zem manis prot dažus vārdus ķīniešu valodā.
Kikyou
"Ni hao!" un tas pats tik Macross F dēļ. Tur laikam manas zināšanas beidzās.

Cilvēks zem manis uzskata, ka viņa viedoklis ir tas svarīgākais un pareizākais.
Rudoru-san
Jā! smile.gif
Bet es klausos citos, ja viņi kaut ko sajēdz.
Un mans viedoklis var mainīties.

Otaku aiz manis patīk filozofēt.
xikes
Bet protams! Jo patiess ir viss, kas tiek uzskatīts par patiesu. Un sev es vēl ticu, tapēc, mans viedoklis manā subjektīvajā skatījumā vienmēr būs vissvarīgākais un vispareizākais.
Cilvēkam aiz manis patīk atrasties inteliģentu un iedvesmas pilnu cilvēku sabiedrībā.
FuschichO
Bez šaubām. Kur tādi ir?

Cilvēks zem manis hmm... aizraujas ar... hmm... kulināriju
Rudoru-san
Nē, ar gatavošanu ne, ar ēšanu gan.

Cilvēks aiz manis grib mācēt spēlēt kādu mūzikas instrumentu (kādu?).
Tenma
māku spēlēt tikai uz nerviem tongue.gif

cilvēks zem manis pat šo "instrumentu" neprot spēlēt
Tramvajs
Nu man liekas, ka katrs cilvēks šo instrumentu māk spēlēt jau no agras bērnības. biggrin.gif

Cilvēks zem manis apbrīno Tenmas pūķu kolekciju.
bafina
Īstenībā nemaz nezināju par tādu... šausmas....

Cilvēks aiz manis ir aiz manis
Tenma
kas to būtu domājis... biggrin.gif

cilvēks zem manis ir pirms manis arī!
Isabel Carmin fon Edelhain
epic fail XD

cilvēks aiz manis rakstīs nākamo postu
FuschichO
Damn, someone tell me the answer!

Cilvēku zem manis besī gramatiski nepareizs angļu valodas lietojums sigos/profila aprakstos utt..
Misa
dažreiz


cilvēks zem manis dažreiz jūtas kā frizieris
Kikyou
Nēee, lai gan pats sev priekšējos matus cērpu.

Cilvēks zem manis māk apmaldīties trīs priedēs.
Isabel Carmin fon Edelhain
uu jaaaa... un kā vēl biggrin.gif

cilvēks aiz manis vēl labprāt pagulētu, bet diemžēl to nevar
Kikyou
Mhm... Pa dienu veselīgi izgulējos, tāpēc naktī nevarēju pagulēt, bet šodien man ir plāni, tā kā tagad ar gulēt iet nedrīkst.

Cilvēks zem manis ir stulbenis.
Patachan
Laikam jau esmu xD

Cilvēks zem manis netic Dievuliņam
ReD_FoXy
Laikam gan.

Cilvēks aiz manis ēd. Vismaz dažreiz. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.