Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Person below me jebšu cilviņš aiz manis
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186
Kikyou
Nē, ienaidnieks palika bez miežgrauda!

Cilvēks zem manis māk tipināt kā balerīna.
dmonster
Cienītāju aprindās esmu pazīstams kā Grāfs Vieglpirkstis.

Cilvēks zem manis reiz apmainījās franču skūpstiem ar suni. Suns pēc tam pakārās.
FuschichO
Nē, bet esmu centusies apmierināt kaķi. Viņš ir miris.

Cilvēks zem manis ir redzējis, kā viens naida pārņemts džeks iespļauj otram mutē
Tas bija vareni....
vampiregirl
k-ko līdzīgu jā, tik tās bija meitenes biggrin.gif

cilvēks aiz manis vienmēr izmazgā grīdu visā majā
FuschichO
Nē. Es pat savā istabā to nemazgāju. Izklausās, ka esi čakls bērns (ja jautāji, kā piemēru minot sevi) Gribētos man ar tādam būt.

Cilvēks zem manis nesaprot, kas ir mīļums Izskaidro
Pakkun
jebkurš, kas mani pazīst(u), apgalvos pretējo.

cilvēks zem manis ir iespļāvis urlam sejā.
Spectre
nav nācies sastapties ar tekstiem : "A esli tebja shas uranitj" kas ir vērsti manā virzienā.
neesmu

Cilvēks zem manīm šodien jūtās labi happy.gif neskatoties uz faktu ka šodien ir pirmdiena
xikes
Tieši tā! Un neskatoties ar ne uz ko citu.

Cilvēks aiz manis gan šo pirmdienu izbauda pēc pilna standarta pirmdienas scenārija.
zenofex
Nē, jo esmu saaukstējies un tupu mājās.

Cilvēciņam aiz manis ir bijušas bizes (ja sieviešu kārta) vai gari mati (ja vīriešu kārta). Vai arī tagad vēl joprojām ir - tas arī skaitās smile.gif
Church
aye, jau labu laiku ir. diivaini, bet joprojaam patiik.

cilveekam zem manis patiik dziivoties pa maaju jumtiem
Kikyou
Šķiet, ka nav nācies uz neviena jumta būt. Bet diez vai patiktu, ja nu vienīgi būtu drošs, ka nekādi nevaru nokrist.

Cilvēkam zem manis nav zobu ar caurumiem.
Tigra2
Konkrēti ar caurumiem nav, bet ir pāris blombes no veciem labiem laikiem, kad pārtiku no šokolādes.


Cilvēks zem manis ir ēdis bebru.
Tramvajs
Ir sanācis. Nebija garšīgs.

Cilvēks aiz manis ir redzējis bebru aizsprostu.
FuschichO
Kāds tos nav redzējis? Nu.. vairāk vai mazāk. vismaz puspabeigtu noteikti.

Cilvēks zem manis jūtās resns
Kikyou
Reizēm... Bet tad es saprotu, ka tās ir tikai pusaudžu pasistās smadzenes izraisītās iedomas, saistītas ar skatīšanos uz metrs piecdesmit garām, neēdušām modelītēm ar trīsdesmit centimetru vidukļa apkārtmēru, un man, metrs septiņdesmit septiņi ar septiņdesmit~septiņdesmit četru centimetru vidu (atkarīgs no tā, vai ir šokolādes un slinkuma sezona, vai nav) un veselīgu saldummīļa riepiņu nav par ko stresot!

Cilvēks zem manis ir sportotājs.
FuschichO
Heh, nosacīti. Man ir volejbolskolas atestāts. Palielījos. Mani parametri apmēram kā tev ;D

Cilvēks zem manis ieteiks kādu austrumu cīņas klubu, kur neplēš ādu pār acīm=neprasa daudz naudas
Kikyou
Nē... Ja nu vienīgi esi ar mieru uz Ventspili pārcelties.
(Tādā gadījumā es ceru, ka sevi par vali neuzskati, jo tu tāds neesi. >:C)

Cilvēks zem manis ir izvirtulis.
dmonster
Hahāā, tieši laikā ierados. Tas man pilnībā atbilsts. Labi, neiešu jau zem brunčiem lūrēt un gar kājām gramstīt, bet uz to netiešā veidā jau velk.

Cilvēks zem manis ir uzstādijis sarakstu ar lietām, ko dzīvē grib izdarīt.

Pie tam, man ar tāds saraksts ir un tam šodien piebiedrojās "tikt apstādinātam braucam ar mašīnu un, pirms policists pienāk klāt, nobļauties skaļi un skaidri "PASLĒP NARKOTIKAS!""
FuschichO
Jā, tikai ne tādos sīkumos, jo ticu, ka tas, par ko domā, var piepildīties ja ne ar tevi, tad ar tavu brāli.

Kikyou Valis? Kur? Es esmu liela un stipra meitene, nē, īsts vīrs. Es nebūt valis. Bet man tomēr nepatīk, ka bikses sēžot spiež XD

Cilvēks zem manis saprot, kas ir /b/ Me:es tā arī neesmu iebraukusi
Kikyou
Ziiiinu! Un ļoti labi. >:3

Spiež? o_ō Man gan nē. Bet vispār svārki >>>> bikses. Gan smukāk izskatās, gan ērtāki. =w=

Cilvēks zem manis dzīvo divas dzīves.
FuschichO
Hmm.. es esmu dvīnis un man ir dvīnis un.. personības šķelšanās īsāk sakot.

Cilvēks zem manis sevi uzskata par nobriedušu un viengabalainu personu
Tenma
nekad ar nē. man ir tik daudz personību, ka varētu teikt, ka nav nevienas, vai vismaz viena šaušalīgi sašķelta un haotiska

cilvēks zem manis reti iedomājas par savu rīcību sekām pirms tās ir notikušas
xikes
Nē, prims konkrētas rīcības es parasti paredzu n-tos notikumu pavērsienus (no kuriem tad arī viens piepildās) kā arī izdomāju, ko darītu katrā no gadījumiem.
Man patīk šahs.

Cilvēkam aiz manis arī patīk šahs.
Tenma
QUOTE(xikes @ Oct 7 2008, 10:21) *

Nē, prims konkrētas rīcības es parasti paredzu n-tos notikumu pavērsienus (no kuriem tad arī viens piepildās) kā arī izdomāju, ko darītu katrā no gadījumiem.

man kaut kā parasti pēdējais posms iztrūkst biggrin.gif

man šahs ne pārāk

cilvekam zem manis patīk bridžs
FuschichO
Nē, neesmu pat spēlējusi, toties šahs gan iet pie sirds. Patīk kustināt smadzeni.

Cilvēks zem manis ir ārišķīgais, mūsdienīgais down to earth cilvēks
Candyhunter
Down to earth cilvēks un flegmatiska romantiķe vienā personā der?

Cilvēkam aiz manis ir pārāk daudz atvērtu tabu.
Church
nu jau esmu samazinaajis pierastos 9-10 logus ar ~ 8-10 tabiem katraa liidz viduveejiem 4-5 logiem ar videeji 6 tabiem katraa smile.gif

cilveeks zem manis miil guleet pa dienu un straadaat pa naktiim
Tenma
QUOTE(FuschichO @ Oct 7 2008, 18:34) *

Nē, neesmu pat spēlējusi, toties šahs gan iet pie sirds. Patīk kustināt smadzeni.

bridžš ar liek kustināt smadzeni! pie tam liek sastrādāties ar savu pārinieku...

diemžēl šāds dienas režīms nekur neder.

cilvēks zem manis dzīvo citādā dienas režīmā kā gribētu
FuschichO
Laikam jau. Būtu jauki tikai gulēt un ēst. Un iziet pastaigāt līdz piekakātajam mežam.

Cilvēks zem manis labi izturās pret dabu un respektē to
Kikyou
Plus mīnus... Trīs kilometrus uz šķirošanas konteineru neiešu, bet tīšām piemēslot un bendzīnu uz puķītēm liet neuzdrošinātos.

Cilvēks zem manis dod priekšroku Hansabankai (Swedbank, lol).
Tenma
cik nu dod priekšroku, bet izmanto savām vajadzībām

cilvēks zem manis gan bankas neizmanto savām vajadzībām
Spectre
alga ... alga tur tiek skaitīta iekšā smile.gif

Cilvēks zem manīm ir pazaudējies pats savās vēlmēs
FuschichO
Nee. Manas veelmes ir... to shobriid nav. Ir vienkaarshi lietas, kas man jaadara. Veelmes pagaidiis.

Cilveeks zem manis neko neveelas. Tas ir- nevar saprast, ko veeleeties
xikes
Nav taisnība.
Cilvēks aiz manis ir ambiciozs.
Isabel Carmin fon Edelhain
Patreiz pat nez ko teikt...

Cilvēkam aiz manis tā vien liekas, ka garastāvoklis mainās ne pa stundām bet pa minūtēm
Tenma
reizeem...

cilvēks zem manis nesaprot, kā no kapakmens var kkas izšķilties....
Isabel Carmin fon Edelhain
XD nau jau kam šķilties un atstāts joka pēc biggrin.gif

Cilvēks aiz manis sviestojas
Tenma
jā, daudz dikti un nopietni!

cilvēks zem manis dzen jokus... piemēram sienā!
vampiregirl
nop, tā es nedaru biggrin.gif

cilvekam aiz manis liekāš ka shaman king ir baigi labā anime (vismaz labaka par naruto)
FuschichO
Nezinu gan. Neskatos tādas.

Cilvēks zem manis akurāti seko līdzi Bleach/Naruto
Arts
Akurāti nesekoju līdzi.



Cilvēks aiz manis iesāka blenzt GTO.
Misa
nē!

cilvēkam zem manis garšo mokka ar pienu.
Spectre
mokka ar slifkām smile.gif mēs ar veinu frendu no anime.lv pa retam metam to koktēli

Cilvēks zem manīm ir atradinājies no kāda kaitīga ieraduma (kāda un kā?)
xikes
Nenāk prātā nekas tāds, no kā varētu varēt atradināties. XD
Cilvēkam aiz manis ir daudz kaitīgu ieradumu.
Tenma
hmm... atkarībā no tā, ko definē par kaitīgu ieradumu, to skaits var variēt no gandrīz nemaz līdz ļoti daudz

cilvēks zem manis grib gulēt...
Spectre
oo nēē - tīri labi izgulējos šonakt smile.gif

Cilvēks zem manīm uzjautrinājuma pēc staigā uz RT un vēro cilvēkus
FuschichO
Nē. Cilvēki izraisa raudienu nevis smieklus.

Cilvēka zem manis vārds sākas ar I
xikes
Nē.
Cilvēkam aiz manis patīk cieši lūkoties acīs katram pretimnācējam.
Sushi
Ne tik ļoti kā tev, Ksaikij. ¦D

Cilvēkam aiz manis šobrīd ir nelaba dūša.
Kikyou
Nē. Bet man drusku slāpst. Laikam aiziešu pēc ūdens. Jā, es tā darīšu.

Cilvēks zem manis ienīst īmo bērnus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.