Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atmini animi
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Kikumi
Man arī sagribējās kaut ko ielikt. Vai kāds zin, kas šitais par anime seriālu?

image
Hikaru
QUOTE(Hideki @ Mar 18 2005, 12:14)
2. varētu būt Gundam Seed.
*


Jā pareizi Hideki. Tā ir Fllay Allster no Gundam Seed.
..................................................
Revol
Un veel kas:
1:image
2:image
3:image
Hideki
Kikumi:
2. varētu būt medžeris no Wandaba Style. laugh.gif
Revol:
3. Akane Maniax.
Kikumi
Nē, tas nav Wandaba Style... biggrin.gif
Miniet vēl! Nevar būt, ka neesat par tādu dzirdējuši vai redzējuši... huh.gif
Tā otrā no Revol bildēm gadījumā nav no Tenchi Muyo? Liekas kaut kur redzēta...
Revol
QUOTE(Hideki @ Mar 18 2005, 16:41)
Revol:
3. Akane Maniax.
*


pareizi:
3:Akane Maniax - atmineeja Hideki

veel shis tas, lai tas garums buutu tie 60 ziimji [godiigi sakot, lasiit visur 60 chars,60 chars,60 chars,60 chars saak jau krist uz nerviem ph34r.gif ]
Hideki
Revol
1. Izskatās ļoti līdzīgs Srapped Princess. rolleyes.gif Vismaz pēc tās meitenes matu sakārtojuma. smile.gif



Dzonis
1aa ir no Macros II. Hibiki kopaa ar Silvie (vai vismaz kautkaa tamliidziigi vinji saucaas)
Hikaru
QUOTE(Revol @ Mar 18 2005, 16:52)
QUOTE(Hideki @ Mar 18 2005, 16:41)
Revol:
3. Akane Maniax.
*


pareizi:
3:Akane Maniax - atmineeja Hikaru
*


Oooo tiešām es atminēju!!!! SUPER!!!!!! tongue.gif
..............
Revol
QUOTE(Hikaru @ Mar 18 2005, 17:26)
QUOTE(Revol @ Mar 18 2005, 16:52)
QUOTE(Hideki @ Mar 18 2005, 16:41)
Revol:
3. Akane Maniax.
*


pareizi:
3:Akane Maniax - atmineeja Hikaru
*


Oooo tiešām es atminēju!!!! SUPER!!!!!! tongue.gif
..............
*


sorry, kljuuda unsure.gif , tuuliit izlaboshu tongue.gif
[60 chars utt]
Revol
QUOTE(Dzonis @ Mar 18 2005, 17:07)
1aa ir no Macros II. Hibiki kopaa ar Silvie (vai vismaz kautkaa tamliidziigi vinji saucaas)
*


Pareizi!
Pagaidaam:
1: Macross II: Lovers Again - atmineeja Dzonis
2:
3:Akane Maniax - atmineeja Hideki
Revol
Te buus veel viena bilde no nr. 2 :
image
Gan jau tagad kaads zinaas kas tas ir rolleyes.gif
Hikaru
Kā jau Kikumi teica, tas ir Tenchi Muyo. Bet ja nav, tad tas ir Magical Project Pretty Sammy. Abās animēs vieni un tie paši čari.
Revol
QUOTE(Hikaru @ Mar 18 2005, 17:54)
Kā jau Kikumi teica, tas ir Tenchi Muyo. Bet ja nav, tad tas ir Magical Project Pretty Sammy. Abās animēs vieni un tie paši čari.
*


Aarpraats, shodien kaut kas nav ar aciim kaartiibaa, galiigi neieraudziiju, tieshaam jau pareizaa atbilde tika dota, lai arii vareeja buut precizaak, bet pienjemsim kaa ir smile.gif
Nu tad beigu rezultaati:
1: Macross II: Lovers Again - atmineeja Dzonis
2: Tenchi Muyo! in Love Movie 1 - atmineeja Kikumi
3: Akane Maniax - atmineeja Hideki
Revol
Un ielikshu veel triis:
1:image
2:image
3:image
Ievucis
otrais ir no school rumble
lalalalalalalalala 60 zīmes laugh.gif
Revol
QUOTE(Ievucis @ Mar 18 2005, 19:02)
otrais ir no school rumble
lalalalalalalalala 60 zīmes  laugh.gif
*


Tieshi taa!
1:
2: School Rumble - atmineeja Ievucis
3:
Hikaru
Un pirmais ir Mai HiME.

lalalablablalala eegh blalallala balalaika
Revol
QUOTE(Hikaru @ Mar 18 2005, 19:15)
Un pirmais ir Mai HiME.

lalalablablalala eegh blalallala balalaika
*


Arii pareizi:
1: Mai-HiME - atmineeja Hikaru
2: School Rumble - atmineeja Ievucis
3:
SheWr
hhhm...nez kapeec, bet man 3. atgaadina Gundam Seed...piedodiet ja noshaavu galiigi greizi, jo Gundam Seed tik pirmo seeriju esmu redzeejis tongue.gif
Revol
QUOTE(SheWr @ Mar 18 2005, 19:18)
hhhm...nez kapeec, bet man 3. atgaadina Gundam Seed...piedodiet ja noshaavu galiigi greizi, jo Gundam Seed tik pirmo seeriju esmu redzeejis  tongue.gif
*


Nav gan tas Gundam Seed. Varbuut taa nedaudz uzvedinaashanai varu pateikt kas shis anime ir veeljoprojaam on-going un pagaidaam ir nosubotas tikai 4 seerijas.
Hikaru
Varbūt Starship Operators.

aaaaaajjjajaaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeeeeee
Revol
QUOTE(Hikaru @ Mar 18 2005, 19:30)
Varbūt Starship Operators.

aaaaaajjjajaaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeeeeee
*


Tieshi taa!!!
Un kaarteejais rounds ir beidzies:
1: Mai-HiME - atmineeja Hikaru
2: School Rumble - atmineeja Ievucis
3: Starship Operators - atmineeja Hikaru
Yume
OK, un kas ir tas?-
1.image
2.image
3.image
Kikyou
AH!
3. bilde no Kiki's Delivery Service. happy.gif

Pārējās divas itkā redzētas, bet nevar atsaukt atmiņā...
Yume
Aha, Kikyou žetons... happy.gif
Bet īstenībā, kauns ja kāds Ghibli neatpazītu...
Ievucis
kā jūs šitās bildes pa taisno no animēm dabonat te?


šis žagaru saišķis
nav mans žagaru saišķis...
Revol
QUOTE(Ievucis @ Mar 18 2005, 21:38)
kā jūs šitās bildes pa taisno no animēm dabonat te?


šis žagaru saišķis
nav mans žagaru saišķis...
*


Daudziem media playeriem ir iespeeja veikt framecapture/screencapture/screenshot, tas domaajams ir kaa lielaakaa dalja te ielikto bilzhu tika dabuutas.
Es personiigi lietoju VirtualDub vai VirtualDubMod [ja jaadarbojas ar mkv failiem]
Ievucis
aha ok pamēģināšu smile.gif

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzrrrrrrrrr
Yume
Nez es dzīvoju uz BSPlayera, jau labus 2 gadus, un nesūdzos, gan pleyeris labs, gan screenshotus taisa. Ar virtual dub ir problemātiski tas, ka skatīsties ar viņu ir neerti. Bet kad ar pleyeri-ir cita lieta.
Revol
QUOTE(Yume @ Mar 18 2005, 22:06)
Nez es dzīvoju uz BSPlayera, jau labus 2 gadus, un nesūdzos, gan pleyeris labs, gan screenshotus taisa. Ar virtual dub ir problemātiski tas, ka skatīsties ar viņu ir neerti. Bet kad ar pleyeri-ir cita lieta.
*


VirtualDub neizmantoju lai skatiitos, tikai lai citaadi apstraadaatu [encodeetu, filtreetu utt] video, skatos ar ZoomPlayer, vai arii VLC ja ir liidz galam nepabeigtie faili vai MPC prieksh ljauniem realmedia un/vai quicktime failiem. BSPlayer atmetu jo vinjam nav iisti kaartiibaa anamorphic video atbalsts un vinju subtitru renderers meedza chakareeties.
Un lai uztaisiitu screenshotus man VirtualDub patiik labaak jo tur var smuki pa kadram braukaat un izveeleeties tieshi to kas interesee, nevis chakareeties ar parastu playeru un tur pauzeet dazhas sekundes uz priekshu atpakalj, nav gana preciizi.
Ievucis
nē man windows mwdia playerim šāda opcija nav. vismaz es nevaru atrast un citiem playeriem ar laikam nav. varbūt vienkārši vajag updatot?
Revol
QUOTE(Ievucis @ Mar 18 2005, 22:29)
nē man windows mwdia playerim šāda opcija nav. vismaz es nevaru atrast un citiem playeriem ar laikam nav.  varbūt vienkārši vajag updatot?
*


mani buutu ljoti paarsteidzis ja tur taada buutu, bet windows media player arii nav nopietni uztverams.
shaadaa iespeeja 100% ir BSPlayer, ZoomPlayer, Media Player Clasic un es domaaju arii lielai daljai citu kaut cik sakariigu media playeru, visvienkaarshaak cik atceros screencapturot bija ar BSPlayer.
Zoomplayer un MPC ir nedaudz gruutaak, bet nedaudz palozhnjaajot pa preferences[options] un palasot manual/help failus arii nav nekas iipashi sarezhgiits.
Ievucis
man media player classic ira, bet kad es kaut ko palaižu vai vispār, man rāda ka nav iespējams capture (ir iekrāsots pelēks nevis melns)!!! sad.gif
Revol
QUOTE(Ievucis @ Mar 18 2005, 22:53)
man media player classic ira, bet kad es kaut ko palaižu vai vispār, man rāda ka nav iespējams capture (ir iekrāsots pelēks nevis melns)!!!  sad.gif
*


To menu opciju aizmirsti.
Dari shitaa - ieej View -> options -> Player -> keys
tur atrodi save image [vajadzeetu buut piektajam no augshas] -> tad dubultklikshki Key kolonaa un izveelies kuru taustinju veeleesies izmantot lai capturotu [tikai lai nesakriit ar jau citur izmantotu taustinju. der piemeeram z [vismaz man]] un tagad kad gribeesi ko capturot tikai jaapiespiezh z un vinjsh izmetiis save as dialogu un vareesi saglabaat screenshotu.

bez tam es ieteiktu obligaati atjauninaat uz peedeejo MPC versiju [ja taa veel nav uzlikta] - tas ir 6.4.8.3 tajaa ir veikti labojumi un uzlabojumi kuri vareetu buut noderiigi
Hideki
QUOTE(Ievucis @ Mar 18 2005, 22:53)
man media player classic ira, bet kad es kaut ko palaižu vai vispār, man rāda ka nav iespējams capture (ir iekrāsots pelēks nevis melns)!!!  sad.gif
*


Media player classic diemžēl bieži kautkas nav pieejams. mad.gif Labāk capturēt ar ko citu. Piemēram - crystal player, bsplayer.
Ievucis
man nava tāds dots !!! man tikai save subtittles un save as bet tad pārseivojas vēlreiz tas pats fails... sad.gif laikam pamēģināšu uziet uz jaunāku versiju bet paldies par paskaidrojumiem! smile.gif
Ievucis
JA JA JA man sanāca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! es nolādēju cristal player un viss ir štokos!!paldiesiņš biggrin.gif
vieglas bildītes:

1. image

2. image

3. image
ceru ka buus..
Revol
Ievucis - 2: Onegai Teacher
jada, jada, jada 60 chari
Ievucis
Pareizi ! Pareizi !
2. - Onegai Teacher atminēja Revol


SheWr
Pirmais man ljoti sit praataa Tenjou Tenge.


Treshais ljoti atgaadina graamatu taarpu no FMA, bet taa nav taa.
zenofex
Treshaa bilde ir rakstnieciite Shumiregava Nenene no Read or Die.
Ievucis
Pareizi ! Pareizi !
2. - Onegai Teacher atminēja Revol
3. - Read or Die atminēja zenofex !!!!

1. nee tas nav no Tenjou Tenge!! tongue.gif
Kikumi
Hmm, tas gadījumā nevarētu būt Jubei-chan: The Secret of the Lovely Eyepatch? Tur arī tāds aptracis džeks skraidīja apkārt... laugh.gif
Naru
nee 1. arii no Jubei-chan: The Secret of the Lovely Eyepatch nava!! biggrin.gif
Ievucis
ja nav no Jubei-chan: The Secret of the Lovely Ey epatch




nava nava nava
Revol
Un atkal atdziivinaashu sho topiku ar triis jaunaam bildeem:
1:image
2:image
3:image
Hikaru
Sen nav minēts. Revola bildes gan nezinu.
Bet rekur būs manas. 2004.-2005. gada animes:

1.image
2.image
3.image
Revol
2] Mahoraba -Heartful Days-
SheWr
Vai jums vairaak mineeshana, ielikshu es ar triis bildes:

1) image

2) image

3) image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.