Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atmini animi
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
EruLaif
3. Code Geass: Boukoku no Akito 1 - Yokuryuu wa Maiorita
Ginta
1. Bakuman
2. Suisei no Gargantia ?
4. Nabari no Ou
5. Tight-Rope
HottyIceCat
QUOTE(Ginta @ Jul 31 2013, 00:44) *

1. Bakuman
2. Suisei no Gargantia ?
4. Nabari no Ou
5. Tight-Rope


darn you ... nepaspeju biggrin.gif
anti
1. Bakuman [Ginta]
2. Suisei no Gargantia [Ginta]
3. Code Geass: Boukoku no Akito 1 - Yokuryuu wa Maiorita [EruLaif]
4. Nabari no Ou [Ginta]
5. Tight-Rope [Ginta]

Uzminiet nu, kurš liek bildes nākamais :D
Ginta
QUOTE(HottyIceCat @ Jul 31 2013, 00:58) *
darn you ... nepaspeju biggrin.gif
(≖﹏≖)


1. IPB Image

2. IPB Image

3. IPB Image

4. IPB Image

5. IPB Image
EruLaif
4. Princess Tutu
anti
1. Free!
2. Natsume Yuujinchou
5. Princess Princess ?
Ginta
1. Free! [anti]
2. Natsume Yuujinchou [anti]
3.
4. Princess Tutu [EruLaif]
5. Princess Princess [anti]
HottyIceCat
a fast guess...
3. yu yu hakusho ? but probably not... stils izskatas pec kka tada.
anti
Yu Yu Hakusho, man liekas, tas nav... Bet nu tas džeks un dūda fonā kaut kur baigi redzētie.
Niks
Meitenei forma kā no GG, par kuru daudzi pirms gadiem fanoja, čalis vienkārši ģenērisks čalis: Asou Renji no ef - A Tale of Memories, piemēram.
anti
Kas ir GG? Anyway, es te domāju, ka tu atnāksi un uzminēsi, a nekā. Pēc zīmēšanas stila izskatās, ka anime ir no 90to vidus vai beigām, man liekas.
Niks
Gunslinger Girl. Svarcēlājs izsauc tādu kā deja vu sajūtu, taču, ja es to anime būtu redzējis, gandrīz noteikti atcerētos, ja vien tā nebija kāda ļoti mazsvarīga aina ar trešā plāna personāžiem, protams, arī mana atmiņa var kļūdīties, piemēram, pārbaudot, vai kāda anime nav jau bijusi, ik pa laikam atrodu paša liktus attēlus vai arī attēlus, kurus esmu toreiz atminējis, kas patlaban šķiet nekad neredzēti un neatpazīstami.
Ginta
QUOTE(anti @ Aug 1 2013, 19:01) *
Anyway, es te domāju, ka tu atnāksi un uzminēsi, a nekā. Pēc zīmēšanas stila izskatās, ka anime ir no 90to vidus vai beigām, man liekas.
Vispār būtu minējusi, ka tieši anti drīzāk varētu zināt. (Ja nebūtu ieskatījusies MAL listā, kurā šo gabalu neatradu.)
Kā ari, meitene un puisis, kurus apspriedāt ir supporting čari. Galvenie arī šajā skrīnā ir, tikai viens ir aizgriezies un ortam sejai svaru ripas priekšā. laugh.gif
anti
Man MAL listē visi nav, ko esmu redzējusi. Tur ir mazliet bardaks :)

Un anime ir Shiritsu Araiso Koutougakkou Seitokai Shikkoubu.
Ginta
QUOTE(anti @ Aug 1 2013, 23:34) *
Man MAL listē visi nav, ko esmu redzējusi. Tur ir mazliet bardaks :)
Un anime ir Shiritsu Araiso Koutougakkou Seitokai Shikkoubu.
! Mums ir uzvarētājs. :)

1. Free! [anti]
2. Natsume Yuujinchou [anti]
3. Shiritsu Araiso Koutougakkou Seitokai Shikkoubu [anti]
4. Princess Tutu [i][EruLaif]

5. Princess Princess [anti]
anti
Atmini animi: "I'm running out of stuff to post" edition.

1. IPB Image

2. IPB Image

3. IPB Image

4. IPB Image

5. IPB Image
Niks
1. Valvrave
2.
3. Ew... my eyes!
4.
5.

Minēšu: 4/5 ir BL?

Un vēl ir daudz ko likt, tikai, protams, kaut kāds nogurums var iestāties jeb: "Jaunie, piedalieties, lai vecie nepakrīt ģībonī!" Un vai nebūtu laiks pamēģināt atdzīvināt reģistrēšanos? Kaut vai uzlikt, lai operators apstiprina kontu vai arī aizliegt pirmās 3 dienas postot, kas gan būs krietni stulbāk.

Lūk, man pat ir saraksts ar anime, kas nav bijušas, un kuras ir vismaz puslīdz pelnījušas tikt ieliktas:
IPB Image
anti
4. ir mazliet BL, 5. pavisam noteikti nav BL (kur tev tāda ideja radās?) :D

Par reģistrēšanos vispār jau piekrītu, pašlaik nebūt nav tā ideālākā situācija. Es palūrēšu adminpanelī, vai ir iespējams izdarīt to, ko tu iesaki. Katrā ziņā, katru dienu dzēst spambotu čupu kā pirms gada, es nevēlos :)

Un tas, ka stuffs iet uz beigām - tas bija tikai par to, kas man uz HDD :) Tā jau protams vēl ir čupām anime, kas te nav bijušas.

--------------------

1. Kakumeiki Valvrave [Niks]
2.
3.
4.
5.
Niks
½ / ⅝ = 4/5 = 80% ._.
anti
Āh, pārpratu. Nē, tik daudz BL tur toč nav (lai gan lielākā daļa no neliktā stuffa man ir tieši BL, haha).

Upd.:
IPB Image

Redzēs, kā būs.

Upd.: Spamboti reģistrējas, bet tālāk par validating izskatās, ka netiek. Success? Tiesa gan, tas pats attiecās arī uz normālajiem jūzeriem, haha!
Ginta
Haham, man pēdējās bildes arī bija pa lielam "sāk pietrūktiess, ko likt edišn". laugh.gif
Lai vai kā:
2. Hyakujitsu no Bara
4. Angel's Feather? ... lai gan varbūt arī ne. :I
anti
1. Kakumeiki Valvrave [Niks]
2. Hyakujitsu no Bara [Ginta]
3.
4. Angel's Feather [Ginta]
5.

P.S. Lol, nupat pamanīju, ka man 3ās no 5ām bildēm ir kaut kas saistībā ar ēdienu. Vajadzēja visās ielikt ko tādu, lai būtu saskanīgi, bet ko nu vairs :)
EruLaif
3. Koutetsu Sangokushi?
anti
1. Kakumeiki Valvrave [Niks]
2. Hyakujitsu no Bara [Ginta]
3. Koutetsu Sangokushi [EruLaif]
4. Angel's Feather [Ginta]
5.
anti
5. Papildus bilde:

IPB Image
Church
click or click. Liidz galam nenoskatiijos, pamaz komiskuma tik daudz parodijas epaam.
anti
1. Kakumeiki Valvrave [Niks]
2. Hyakujitsu no Bara [Ginta]
3. Koutetsu Sangokushi [EruLaif]
4. Angel's Feather [Ginta]
5. Sakigake!! Otoko Juku [Church]

Bildes liek Ginta! (Vai arī, ja Tev animes iet uz beigām, deleģē kādu citu bilžu likšanai?)
Ginta
Uf, šoreiz vēl kaut kā salasīju, bet nez kā būs, ja vēlreiz gadīsies uzvarēt. sleep.gif
Tātad:

1. IPB Image

2. IPB Image

3. IPB Image

4. IPB Image

5. IPB Image
Niks
1. 07-Ghost
4. Ayakashi Ayashi
Koneko
2. Yu-Gi-Oh (Season 0)
Ginta
1. 07-Ghost [Niks]
2. Yu-Gi-Oh (Season 0) [Koneko]
3.
4. Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi [Niks]
5.
anti
5. Kashimashi?
Ginta
1. 07-Ghost [Niks]
2. Yu-Gi-Oh (Season 0) [Koneko]
3.
4. Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi [Niks]
5. Kasimashi 〜Girl Meets Girl〜 [anti]
anti
Pamatotas aizdomas, ka 3ajam jau Tu vari papildus bildi pamazām gatavot :D
Koneko
3. gadījumā nav 'X'...?
zenofex
Vot mani visu laiku neliek mierā doma, cik no tiem kas min bildes, lieto Googles reverso bilžu meklētāju (bilde -> rezultāti). Man liekas ielikšu noteikumos (kurš tad tos lasa, he-he) punktu, kas iesaka raunda vadītājam apskatīties, vai gūgles bilžu meklētajs neizmet pārāk acīmredzamas norādes uz skrīnšotā redzamo animi.

Es personīgi bieži apskatos caur meklētāju, ko google izdos, bet nekad neesmu uz šo zināšanu pamata rakstījis atbildes. Un kā ar jums?
Koneko
Ak, jēl, cik izmisušam būtu jābūt, lai ķertos pie kā tāda?
(Personīgi, nebiju pat iedomājusies par šādu metodi, bet tad jau labāk ejam visi gulēt un neko nespēlējam...)
Niks
Ja arī šādu noteikumu pievienos, es drīzāk pārstāšu piedalīties, jo sūtīt viņiem attēlus būtu pēdējais, ko es gribētu darīt, lai gan nešaubos, ka viņi jau sen ir sasaistījuši šo kontu ar manu G kontu, bet vienalga paldies par kūkām.
Ginta
QUOTE(anti @ Aug 5 2013, 21:53) *
Pamatotas aizdomas, ka 3ajam jau Tu vari papildus bildi pamazām gatavot :D
Parasti visiem, ko lieku, sagatavoju 2-3 skrīnus - pat, ja tie ir nenormāli viegli un skaidri zināms, ka nebūs vajadzigi. :D Tā kā, jā - ja lidz rītam vēl atbildes nebus, pielikšu kādu no tiem.

QUOTE(Koneko @ Aug 5 2013, 23:29) *
3. gadījumā nav 'X'...?
Nope, bet (mini hints) ir pareizais virziens. (◡‿◡✿)
anti
3. RG Veda varbūt?

Kaut kad sen skatījos, konkrēti šitādu dūdu gan neatceros, bet nu pēc stila izskatās, ka varētu būt.
Ginta
(ノ◕ヮ◕)ノ*: ・゚✧ Jēi, anti~

1. 07-Ghost [Niks]
2. Yu-Gi-Oh (Season 0) [Koneko]
3. RG Veda [anti]
4. Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi [Niks]
5. Kasimashi 〜Girl Meets Girl〜 [anti]

Bildes liek... Niks?
Niks
1.
IPB Image
2.
IPB Image
3.
IPB Image
4.
IPB Image
5.
IPB Image
zenofex
2. Psycho-Pass
Niks
1.
2. Psycho-Pass [zenofex]
3.
4.
5.
archaxyz
4. Tegami Bachi
Niks
1.
2. Psycho-Pass [zenofex]
3.
4. Tegami Bachi: Letter Bee [archaxyz]
5.
anti
1. Ookami to Koushinryou
Pēc atsauksmēm un vērtējumiem tas šovs ir labs, bet man kaut kā tā arī neiepatikās + vilku dūda brīžiem uz nerviem krita. Varbūt pēc tam paliek labāk, es nezinu. Es kādas 5 epizodes noskatījos, cik atceros.

Un nezinu, kas ir pēdējais, taču izskatās dikti smuki - krāsas, gaismas un noskaņa.
Niks
1. Ookami to Koushinryou (Spice and Wolf) [anti] Starp citu, es arī tālāk par apmēram 5. epizodi vairāku garumā tā arī tālāk neesmu ticis, bet nav jau punkta, ka obligāti jāredz līdz beigām un jāmīl konkrētā anime.
2. Psycho-Pass [zenofex]
3.
4. Tegami Bachi: Letter Bee [archaxyz]
5. <pagaidām neatminēta> Sižets gan viduvējs, kā jau vasaras filmai.

Un mani pārsteidz, ka tik grūti gāja/turpina iet ar 1. un 5., jo tās tomēr nav tik nezināmas kā, teiksim, 4. 3. arī savā laikā bija pietiekoši zināma, lai arī laikam ne ārkārtīgi populāra, bet, nekas, vakarā ielikšu otro attēlu, jo pirmajā varbūt personāži pārāk neatpazīstami.
Ginta
Minētu, ka
3. Gosick
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.