Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atmini animi
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
-kumori-
QUOTE(Revol @ Feb 22 2005, 21:43)
Mani gan vairaak uztrauca r un l burtu sajaukshana rolleyes.gif
*


Tu jau esi tas, kas sajauca burtus nevis es biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ella
QUOTE(Nuin @ Feb 22 2005, 20:41)
Ella.. Nu  protams. Mums ir uzvarētājs. smile.gif


*


He he tas mans miiljaakais 4ars visaa One Piece animee, otrais bija Loreno Zorro =]
Nuin
A tev nevajag one piece muzonu?
Revol
QUOTE(MIMI @ Feb 22 2005, 20:44)
QUOTE(Revol @ Feb 22 2005, 21:43)
Mani gan vairaak uztrauca r un l burtu sajaukshana rolleyes.gif
*


Tu jau esi tas, kas sajauca burtus nevis es biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
*


Nee, nee, nee. Pareizi ir Luffy nevis Ruffy. ph34r.gif
-kumori-
QUOTE(Revol @ Feb 22 2005, 21:47)
Nee, nee, nee. Pareizi ir Luffy nevis Ruffy. ph34r.gif
*


Ko tu murgo? ? ? biggrin.gif
Pareizi ir Mokey D. Ruffy... Bralis Puma D. Ace un tevs Gold D. Roger [kaut ka ta]
-kumori-
QUOTE(Ella @ Feb 22 2005, 21:44)
He he tas mans miiljaakais 4ars visaa One Piece animee, otrais bija Loreno Zorro =]
*


Hmmm... Ja ta padoma- Mans milakais chars ari ir Zorro... Bet tomer mans super duper varonis ir Ruffy [axts] wink.gif
Revol
QUOTE(MIMI @ Feb 22 2005, 20:52)
QUOTE(Revol @ Feb 22 2005, 21:47)
Nee, nee, nee. Pareizi ir Luffy nevis Ruffy. ph34r.gif
*


Ko tu murgo? ? ? biggrin.gif
Pareizi ir Mokey D. Ruffy... Bralis Puma D. Ace un tevs Gold D. Roger [kaut ka ta]
*


Un kas buutu tavi resursi? Visur tiek izmantots vaards Luffy - [K-F] fansubos, Anime News Network, pat Foxbox [4kids] savaa tulkojumaa un Shonen Jump mangaa un vispaar visur tiek izmantots Luffy.
Rekur ir DVD covers pat :
image
X_Kamui
QUOTE(MIMI @ Feb 22 2005, 20:34)
Ka tu vari nezinat One Piece? ? ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Vislabaka komedija, kada vien ir bijusi [ ruffy]
*


smile.gif Viegli.... neesmu skatijis un diez vai skatišu.... wink.gif
Kikumi
Vācu valodā viņš tiek saukts par Monkey D. Ruffy... happy.gif Tāpēc jau arī jūk...
-kumori-
QUOTE(Revol @ Feb 22 2005, 22:09)
Un kas buutu tavi resursi? Visur tiek izmantots vaards Luffy - [K-F] fansubos, Anime News Network, pat Foxbox [4kids] savaa tulkojumaa un Shonen Jump mangaa un vispaar visur tiek izmantots Luffy.
*


Nju tas var but... Tulkots jau no japanju valodas... cool.gif BET, skatoties pa rtl2 es skaidri vareju sadzirdet ka teica RUFFY nevis LUFFY ...
-kumori-
TATAD!!!! Vienojamies visi par Ruffy laugh.gif
Revol
QUOTE(MIMI @ Feb 22 2005, 21:19)
QUOTE(Revol @ Feb 22 2005, 22:09)
Un kas buutu tavi resursi? Visur tiek izmantots vaards Luffy - [K-F] fansubos, Anime News Network, pat Foxbox [4kids] savaa tulkojumaa un Shonen Jump mangaa un vispaar visur tiek izmantots Luffy.
*


Nju tas var but... Tulkots jau no japanju valodas... cool.gif BET, skatoties pa rtl2 es skaidri vareju sadzirdet ka teica RUFFY nevis LUFFY ...
*


Es arii zinu ka pa RTL2 vinji saka ruffy, bet nu tas nav nekaads raadiitaajs tam kas ir pareizi, ja taados resursos kaa ANN, animesuki, animenfo, oficiaalajaa anglju tulkojumaa [animes un mangas] un fansubos izmanto Luffy tad manupraat tas ir de facto standarts un pareizais variants, bez tam rekur ir kadrs no dtv captura kas tika raidiits japaanaa, kur skaidri un gaishi izlasiit Luffy, taa ka ir redzams ka pashi japaanji jau izmantoja shaadu vaardu un tur pat nav varbuutiba par kljuudu tulkojumaa.
image
Taa ka vienosimies ka iisteniibaa Luffy ir pareizi tongue.gif un to arii lietosim.

edit: un tagad varbuut atgrieziisimies pie topica un mineesim bildes biggrin.gif shiis shkiet bija peedeejaas neatmineetaas
Yume
*Yume sēž un besās* kāds pie pirmās iespējas dabūs pa ... ausīm... bet sāpēc tā ka par dialogiem aizmirsīs uz pāris mēnešiem. Jūs apjēdzat ka man tagad jāsēž un jādzēš tas viss?
Kauns jums ir? dry.gif Izskatās ka mājās nebijāt, kad dalīja.

Un par Revol bildēm, es zinu tikai pēdējo-tas ir pirmais renneris no Capten Tsubasa. Vārds bija kautkāds uz R.. neatceros.


un dažus vārdus par One piece- jūs varbīt atšķirat kā japāņi irunā viņa vārdu? Emm, es gribu paskatīties uz cilvēku kurš avr skaidri apgalvot, kāds tad īsti ir pirmais sākumburts. Jo es viņu skatījos gan japānu, gan vācu, gan angļu valodā, un faktiski.. nevar pateikt, kas tad tur īsti ir... lai kā arī gribētos, nomin viņi to burtu, un viss. var saukt kā tuvāk sirdij.
Ella
QUOTE(Nuin @ Feb 22 2005, 20:46)
A tev nevajag one piece muzonu?
*


Nebuutu jau slikti =]
Emm turpinot offtopic laugh.gif Pa RTL2 teca un raxtiija anotaacijaas Ruffy, bet esu dzirdeejusi ka arii Luffy esot kkur tulkots =]
To Yume: dzees droshi =] Ja tev nekaa labaaka nav ko dariit rolleyes.gif
Yume
Tieši tā, man ir čupa ar ko labāku ko darīt, bet mana sirdsapziņa bļauj pilnā sparā nākt, pamest to un dzēst ko jūs te sarakstījāt. Nu ko lai saka, paldies jums, vienmēr zināju cik cilvēki ir laipni.
Revol
QUOTE(Yume @ Feb 22 2005, 22:25)
Un par Revol bildēm, es zinu tikai pēdējo-tas ir pirmais renneris no Capten Tsubasa. Vārds bija kautkāds uz R.. neatceros.
*


Sorry par off-topic, bet atgriezhoties pie teemas - taisniiba, 3. ir Captain Tsubasa
Wiper
2. Narutaru
Revol
QUOTE(Wiper @ Feb 23 2005, 10:13)
2. Narutaru
*


Pareizi, pagaidaam:
2: Narutaru - atmineeja Wiper
3: Captain Tsubasa - atmineeja Yume

Un te veel vina bilde no pirmaa:
image
Nuin
Stulbākais anime ko esmu skatījies. blink.gif
image
Ella
Paaraak neizskataas peec anime dry.gif
-kumori-
Datortehnika... image
Nuin
Labi pateikšu, tas ir Mindgame tongue.gif
-kumori-
QUOTE(Nuin @ Feb 23 2005, 17:38)
Labi pateikšu, tas ir Mindgame tongue.gif
*


Nez tadu... image
Revol
Bishkiit pieklusis te, bet nu nekas. Peedeejaa bilde ko neviens liidz shim neatmineeja ir no City Hunter.
Un te buus veel dazhas:
1:image
2:image
3:image
Ievucis
2. ir no King of Bandit Jing
treshais ta ka redzēts bet īsti nezinu.
Revol
QUOTE(Ievucis @ Mar 7 2005, 18:29)
2. ir no King of Bandit Jing 
treshais ta ka redzēts bet īsti nezinu.
*


Pareizi.
2: King of Bandit Jing - atmineeja Ievucis
Yume
Emm, pirmais nav Argentsoma? huh.gif
Dzonis
3. ir no outlaw star..taa meitene ko koferii atrada
Revol
QUOTE(Yume @ Mar 7 2005, 22:23)
Emm, pirmais nav Argentsoma? huh.gif
*

QUOTE(Dzonis @ Mar 7 2005, 22:24)
3. ir no outlaw star..taa meitene ko koferii atrada
*


Pareizi:
1: Argentosoma - atmineeja Yume [shoreiz piemiegshu aci par iztruukstosho o burtu tongue.gif ]
2: King of Bandit Jing - atmineeja Ievucis
3: Outlaw Star - atmineeja Dzonis

Un veel kas:
1:image
2:image
3:image
zenofex
3. Varetu buut Mamoru Oshii's Memories ...
Revol
QUOTE(zenofex @ Mar 8 2005, 07:35)
3. Varetu buut Mamoru Oshii's Memories ...
*


Tieshi taa.
Yume
Mēs turpinam vēlarvien Revol bildes, bet viena maza pauzīt- guess who..
image
Dzonis
no bleach...kaut kaada aizstaajeejdveesele no zaljas bumbinjveida konfektes..
Yume
Jap, tas ir Kons, bet tā kleita viņam viennozīmīgi piestāv.. biggrin.gif
SheWr
Nu, tad atminiet shos-->

1)image
2)image
Kikyou
1. Havoc, no FMA
2. Uhh... no .hack//SIGN... Kā viņu sauca... *domā* AA! Crim!
SheWr
Yep... Kikyou abus atbildeeja (otrais ir Krim, bet taa nu nav nekaada kljuuda...). Redz ku man viegli... laugh.gif
Yume
OK, nu tad es lieku bildes.. biggrin.gif
1.image
2.image
3.image
4.image
SheWr
Pirmais nav gadiijumaa no Detective Conan? Otrais atteels man atgaadina Dilandau no Escaflowne, bet diezvai taa ir vinja...
Hikaru
2. varētu būt FLCL?


60 char sastāv no vārda "char" ar burtiem 'c', 'h', 'a' un 'r'. tongue.gif
CloudX
smile.gif Nez man otrais atgaadina Hellsing
...........................................................
Yume
Jap, Shwer bija taisnība par pirmo- tas ir no Detective Conan, ek neatceros vairs laikam 6 Move.
Un otrais-Hikaru taisnība, ir Haruka no FLCL.

ShWer, Dilando ir viņš. biggrin.gif
SheWr
Cik man atminja veel straadaa, atceros, ka Dilandau ir Alana maasa.... Taatad - Dilandau ir vinja...
Yume
Emm, man šķiet mēs domājam uz dažādiem čariem. Vai arī tu jauc...
See this -Dilandau is the head of the Dragonslayers, a group of elite Zaibach soldiers. He becomes obsessed with Van after Van scars him on his face.
Un runājot par Allena ģimeni : Encia, Leon, Serena, un viss.
SheWr
heh....kaads no mums kautko jauc (laikam jau ka es... sad.gif )
Es tieshaam atceros to ka Dilandau ir Alana maasa... Vinsh veel domaaja, ka vinja ir mirusi, bet tad izraadiijas ka Zaibach vinju savaaca...

Es runaaju par sho Dilandau Albatou

image
Hikaru
Ok, paminiet manas vieglas 3 bildes... biggrin.gif
1.image
2.image
3.image
Dzonis
1. man atgaadina Full Metal Panic: Fumoffu!?..par paareejaam gan nav ne jausmas
Kikumi
Tā trešā ir no Maburaho, bet, kas ir otrā? Atgādina Aiku, bet droši vien, ka tā nav... dry.gif
Hikaru
1. Full Metal Panic: Fumoffu!? (Dzoni apsveicu).
2. nav Aika
3. Maburaho (Kikumi apsveicu).
Hideki
2. varētu būt Gundam Seed.




2627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.