Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atmini animi
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Niks
Un ir arī.
1. Ookami to Koushinryou (Spice and Wolf) [anti]
2. Psycho-Pass [zenofex]
3. Gosick [Ginta]
4. Tegami Bachi: Letter Bee [archaxyz]
5.

P.S. Ārkārtīgi saspringts raunds, jo no vienas puses, ja archaxyz, anti vai Ginta atminēs pēdējo, tad uzvarēs kāds no viņiem, ja tas būs kāds cits, uzvarēs zenofex. Parasti pēdējais attēls vēl nav atminēts, kad uzvarētājs jau ir zināms. Tāda spriedze, ka jebkurš sporta komentētājs bez balss paliktu. \o/
P.P.S. Starp citu, es ļoti ceru, ka tas nav speciāli, lai nebūtu jāliek nākamā raunda attēli, jo nedaudz grūti noticēt, ka tik grūti gāja ar Spice and Wolf.
HottyIceCat
Ja neviens nesitis mani par minesanu un to ka roundu vines "zenofex" nevis tie kuriem itka bija lielaka iespeja, tad 5. Nerawareta Gakuen (?) noskatijos un baigi laba, bet kka neatminos so kadru, bet ar so art style citu animi nezinu.
Niks
Visi galvenie varoņi jau arī redzami.
1. Ookami to Koushinryou (Spice and Wolf) [anti]
2. Psycho-Pass [zenofex]
3. Gosick [Ginta]
4. Tegami Bachi: Letter Bee [archaxyz]
5. Nerawareta Gakeun [HottyIceCat]
zenofex
1:
IPB Image
2:
IPB Image
3:
IPB Image
4:
IPB Image
5:
IPB Image

Aiziet!
archaxyz
3. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
Niks
Jēziņ, esmu diezgan pārliecināts, ka visām, izņemot varbūt 2., esmu konkrēto ainu redzējis, bet anime atcerēties nespēju, laikam jāņem anime skatīšanās nopietnāk.

1. Vai nu kaut kas no Fate, vai drīzāk pat viens no abiem Carnival Phantasm.
zenofex
1. Carnival Phantasm [Niks] Type moon stils laikam nodeva smile.gif Šī bija parastā OVA, kurai 13 epas.
2.
3. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! [archaxyz]
4.
5.

EDIT : Centos likt memorable kadrus, tikai otrajai kaut kā nesanāca.
Niks
Vispār jau es atpazinu gan Sakuru, gan Shinji, jo esmu redzējis lielāko daļu no Type-Moon, lai arī neesmu gluži viņu fans, ja neskaita Kara no Kyoukai, ko gan, iespējams, sarakstīja vēl pirms Type-Moon. Stills tikai nodeva, ka tas visdrīzāk ir Carnival Phantasm, jo FSN bija rupjāka animācija un asākas līnijas, cik atceros.

Man pat liekas, kas es aptuveni atceros 5. kadra kontekstu, bet tas nemaina faktu, ka nevaru atcerēties anime, lai arī skatu savu maylist, cerot, ka esmu viņu vismaz pievienojis tam.
Niks
2. It kā vienreiz jau bija, bet neko ticamāku pagaidām nevaru atrast - Tonari no Kaibutsu-kun vai varbūt Code:Breaker, bet neatceros, ka tajā būtu bijis tāds personāžs.
4. Kobato?
5. Level E?
austere
2. Photokano
zenofex
1. Carnival Phantasm [Niks]
2. Photokano [austere]
3. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! [archaxyz]
4. Kobato [Niks] Kā atminēji, jo clearly tā bija minēšana - droši vien ne bez dedukcijas un tamlīdzīgām metodēm smile.gif
5.

5 - Nav Level E, vairāki gadi vecāka.
austere

Ieteiktu pievienot noteikumiem punktu par to, ka jaunas bildes jāliek, piemēram, plkst. 23:00.
Niks
Minēšana tikdaudz, ka AniDB attēls nebija pilnīgi identisks, bet tikai ārkārtīgi līdzīgs. Kobato pirmo epizodi tāpat kā Photokano pirmo epizodi esmu daļēji redzējis, bet, tā kā ne līdz galam, tad abas mylist nav pievienotas. Tiesa, Kobato atradu pēc vistīrākā bruteforce - AniDB gāju cauri visiem personāžiem no visām anime, kuriem ir brilles, cerībā, ka kaut ko atradīšu, un pārmaiņas pēc atradu arī. Protams, ja nebūtu pārliecināts, ka esmu to ainu redzējis, nebūtu tā pūlējies, bet šoreiz otaku gods pieprasīja atrast to anime.

Kas notiek, ja jaunu raundu uzsāk, piemēram, 22:59 - tad pēc minūtes otros attēlus? Un vispār 23 ir nedaudz par vēlu, labāk 22 vai ap to laiku.
zenofex
Nu man liekas, ka labāk nelikt kautkādu laiku, kad jāsāk nākošais raunds. Vienmēr būs kāds, kurš agrāk mostās, agrāk iet gulēt un kam nepatiks šāds noteikums. Pats vakar vakarā neieliku bildes tikai tāpēc ka ar vienu projektu biju diezgan aizņemts un pēc 1:00 vairs meklēt un likt bildes negribējās.
zenofex
Neatminētajai animei papildus bilde:
IPB Image

Tas ir galvenais personāžs un viņa nav no šīs pasaules.
Niks
5. NieA Under 7
Skatījies esmu, bet, tā kā AniDB neesmu pievienojis, tātad pat pirmo epizodi neesmu izturējis, lai gan varbūt vienkārši aizmirsu, jo tomēr šķiet, ka pirmo epizodi izturēju līdz galam. Laiks pārbaudīt, ja vēl maz ir uz HDD.
Hmm.. tikai tā anime sanāk vairāk nekā pāris gadus vecāka par Level E, drīzāk jau gandrīz desmit gadus vecāka.
zenofex
Taax:
1. Carnival Phantasm [Niks]
2. Photokano [austere]
3. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! [archaxyz]
4. Kobato [Niks]
5. NieA Under 7 [Niks] Es jau tikai minēju ka "vairākus gadus vecāka"... Stiepjams jēdziens tie vairāki gadi.

Vispār šis raunds bija tāds uz ātru roku taisīts un par animēm, kuras pats neesmu vēl skatījis. Droši vien tāds iespaids arī radās.

Uzvarētājs - Niks. Gaidam bildes smile.gif
Niks
1.
IPB Image
2.
IPB Image
3.
IPB Image
4.
IPB Image
5.
IPB Image
EruLaif
1. Fate\Zero
2. Phantom: Requiem for the Phantom
Niks
1. Fate/Zero [EruLaif]
2. Phantom: Requiem for the Phantom [EruLaif]
3.
4.
5.
anti
3. Sasami-san@Ganbaranai

Un 4ais liekas kaut kur redzēts, bet nevaru atcerēties. Bet nu gan jau kāds cits uzminēs :)
Niks
1. Fate/Zero [EruLaif]
2. Phantom: Requiem for the Phantom [EruLaif]
3. Sasami-san@Ganbaranai [anti]
4.
5.
EruLaif
5. Haganai Next
Niks
1. Fate/Zero [EruLaif]
2. Phantom: Requiem for the Phantom [EruLaif]
3. Sasami-san@Ganbaranai [anti]
4.
IPB Image
5. Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next (Haganai Next) [EruLaif] Man gan šķita, ka 僕友達ないNEXT bija fanu piešķirts nevis oficiālais nosaukums.

Pēc brīža ielikšu 4. jaunu bildi.
Update: tas brīdis izrādījās ne tik mazs, sorry.

Un, kamēr man prātā, lūk, izcils video par Haganai un dažām citām tēmām, iesaku visiem noskatīties, gan tiem, kam patīk Haganai, gan tiem, kam nepatīk, gan tiem, kas līdz šim nezināja, kas ir Haganai.
Niks
Nu nevar būt, ka tik grūti atpazīt galvenos varoņus seriālam specifiskajā apģērbā. Kā nekā, kopā ar Tegami Bachi šī ir viena no vislabākajām iepriekšējās desmitgades shounen anime.
4.
IPB Image
Jebkurā gadījumā svētdienas vakarā paziņoju rezultātus.
HottyIceCat
attceros animi, bet hvz nosaukumu, bet anime netuvu nebija laba ;/
anti
4. Kekkaishi
Niks
GJ!
1. Fate/Zero [EruLaif]
2. Phantom: Requiem for the Phantom [EruLaif]
3. Sasami-san@Ganbaranai [anti]
4. Kekkaishi [anti]
5. Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next (Haganai Next) [EruLaif]

Ceru, ka uzvarētājs visiem skaidrs.
EruLaif
1.
IPB Image
2.
IPB Image
3.
IPB Image
4.
IPB Image
5.
IPB Image
Niks
1. Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? visdrīzāk OVA, jo seriālā tādu ainu neatceros
2. Asobi ni Iku yo! (tik maz catgirl, ka AniDB var ātri apskatīt visas ._. protams, cosplay tur laikam neparādās)
3. Uz dullo: Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster
4. Itsuka Tenma no Kuro Usagi (gribēju pirms kāda laika pats ielikt, bet nebija vairs uz HDD ;_;)
5. G3/G4 man asociējas ar Lain, bet šitas ir kaut kas jaunāks. Pag, Lain nav par vecu priekš tiem? Oh well, nav pa tēmu tik un tā.
Ginta
3. Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love X000%

Btw - Niks šitā randomā nepareizus saukdams sačakarē search pārbaudīšanu - tipa ieraksti meklētājā, un, protams, nosaukums šajā topikā bijis, bet attēls patiesībā ne. -_-
Niks
It neko nečakarē! Tāpat nevar zināt, kas tika atrasts, tādēļ tik un tā vienmēr ir jāizmanto Show results as posts un personīgi jāpārliecinās, ka tiešām tieši tā anime jau ir bijusi. Starp citu, vismaz 10-20% no manis liktajām anime kaut kas tika atrast, lai arī viņas nekad nav tikušas ieliktas, jo es meklēšanu veicu pēc tikai viena vai diviem zīmīgākajiem vārdiem, jo pilno nosaukumu ne vienmēr ieraksta pareizi, savukārt meklēt vairākas permutācijas es negribu, jo parastajiem lietotājiem ir burvīgais IPB standarta 20 sekunžu noilgums uz meklēšanu, respektīvi, var meklēšanu veikt tikai vienreiz 20 sekundēs.
EruLaif
1. Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? OVA [Niks]
2. Asobi ni Iku yo! [Niks]
3. Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love 1000% [Ginta]
4. Itsuka Tenma no Kuro Usagi [Niks]
5.
EruLaif
5.
IPB Image

pop, c75.
Niks
5. Kowarekake no Orgel - fuu~, ilgi meklēju starp personāžiem ar baltiem matiem, pirms tam pārskatot neredzētās J.C.Staff anime, jo vizuāli atgādināja viņu stilu.

Ha, hintu ieraudzīju tikai tagad, turklāt AniDB teikts, ka C77.

Oho, Kakihara Tetsuya (Levantine un Graf Eisen) kā galvenā varoņa seiyuu, laikam jāmēģina atrast.
EruLaif
1. Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? OVA [Niks]
2. Asobi ni Iku yo! [Niks]
3. Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love 1000% [Ginta]
4. Itsuka Tenma no Kuro Usagi [Niks]
5. Kowarekake no Orgel [Niks]
austere
Man tā likās, ka tas būs Orgel, bet bij baigais slinkums iet pārbaudīt. Tāpēc jo īpaši apbrīnu izraisa Nika anālisms analītiskums. smile.gif
Niks
1.
IPB Image
2.
IPB Image
3.
IPB Image
4.
IPB Image
5.
IPB Image
archaxyz
1. Gan jau ka kļūdos, bet atgādina beibi no Zegapain.

P.S. Moš ka no kādas Bakemonogatari sezonas.
EruLaif
3. Medaka Box
4. Gakuen Utopia Manabi Straight!
anti
5. Viens no visiem Minami-ke (es tikai pirmajam pāris sērijas esmu redzējusi, tā ka nav ne jausmas, kurš precīzi ir šis)
Niks
1. Monogatari Series: Second Season [archaxyz]
2.
3. Medaka Box Abnormal [EruLaif]
4. Gakuen Utopia Manabi Straight! (Manabi Straight) [EruLaif]
5. Minami-ke Tadaima [anti]
austere
2. atgādina kautko no My-Hime, bet My-Hime bija 4:3 formātā. Varbūt My-Otome, ko neesmu vēl redzējis.
Niks
1. Monogatari Series: Second Season [archaxyz]
2. Mai-Otome Zwei [austere]
3. Medaka Box Abnormal [EruLaif]
4. Gakuen Utopia Manabi Straight! (Manabi Straight) [EruLaif]
5. Minami-ke Tadaima [anti]

Un visiem iesaku Minami-ke kā arī Minami-ke Tadaima, pārējās daļas varat izlaist, īpaši jau Okawari, kas bija vissliktākā no visām. Savukārt Manabi Straight ir nenovērtēta, tādēļ vismaz vērts pamēģināt.
EruLaif
1.
IPB Image
2.
IPB Image
3.
IPB Image
4.
IPB Image
5.
IPB Image
Niks
1. Tamako Market
2. Vividred Operation
3. Rosario to Vampire?
4. Tears to Tiara?
EruLaif
1. Tamako Market [Niks]
2. Vividred Operation [Niks]
3. Cits šovs par vampīriem, mazliet nopietnāks par tevis nosaukto. smile.gif
4. Tears to Tiara [Niks]
5.
austere
3. Holy Knight
EruLaif
1. Tamako Market [Niks]
2. Vividred Operation [Niks]
3. Holy Knight [austere]
4. Tears to Tiara [Niks]
5.
EruLaif
5. Laikam, ka nav vērts likt papildus screenshotu, ja iepriekšējā redzams galvenais varonis. Bet ja nu kādam ir vēlmes mazliet pameklēt googlē...
Šis attēls varētu palīdzēt tikt pie atbildes:
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.