Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pikis
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Tigra2
totaly cool!
Visvairāk man patīk tas, ka tavos zīmējumos ir sižetiskums. Izskatās dzīvi.
Kā arī backgroundi ir vienreizēji.
Ar vienu pašu zīmulīti izveidot tik ļoti uuber darbus ir kautkas....
Droši vien, tur ielikts daudz darba, esi strādājis tiešām pamatīgi. Jaunie mākslinieki uz tevi var skatīties kā uz paraugu, Es arī rolleyes.gif .
Catgirl
WOW!!! cik smuki darbi!! tur noteikti ir pagaajis daudz laika! biggrin.gif forshi...taa tik turpinaat! happy.gif
Sushi
Nesaprotu, kā tev pietiek pacietības šitik smuki un kārtīgi noštrihot. Lai zīmētu šādus zīmējumus, pavisam noteikti jābūt ļoti pacietīgam. Tiešām apbrīnoju tavu prasmi. Un, jā, sižetiskums manāms, tā ir laba lieta.
No diviem pēdējiem darbiem, varētu teikt, man labāk patīk otrais. Laikam noskaņas dēļ, kaut arī, es, noteikti, skatoties uz šo darbu jūtu pilnīgi savādāku noskaņu, nekā tu. Ļoti izskatīgi (XD) taurentiņi un, kā jau teicu, labs štriha ēnojums.
Kas attiecas uz pirmo darbu, ļoti labi izstrādāts + superīga ideja.
:]
Pikis
em,šis nekāds šedevris nau,bet toties krāsains.smile.gif
P.S. paldies par vērtējumiem smile.gif
IPB Image
jurc
akdies ku viņai resnas plaukstas o.O Nereāli. Pat priekš sirreālisma tas ir nereāli =)
Bet droši vien tas tā bija domāts.
Pikis
ok orki arī rulē, hi tongue.gif biggrin.gif
IPB Image
EruLaif
Vienkaarshi debeskiigs briesmoniitis ^^
Tigra2
Man tas vairāk atgādina trolli, ne orku. Orki ir vairāk līdzīgi elfiem, mazāki,ne tik deformēti.
Bet pie zīmējuma nav kur piesieties. I wish i could colour like that... ;_;
zenofex
Orks foršs, vienīgi nesaprotu, kāpēc viņš to āmuru tik ačgārni tur, tā turot taču nevienam tā īsti iebliezt nevar...
Cilveeks
izskataas ka vinjsh to amuru tikko atradis un nezin ko ar to dariit... un kraasojums arii uuber...
Mimi
tas orks man baigi patīk.
P.s. pieradu, ka visi zīmē vai nu kaut ko mīļu, vai arī tādu jocīgi smieklīgu (bet foršu). Tāpēc gribēju tikko izsakties - VIŅŠ IR TIK MĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪĻĻĻĻĻĻĻŠŠŠŠ. :F man patīk, kā tu krāso.
exile
Orks ir ok, rokas gan izskataas diivaini - kreisaa vareetu buut lauzta.
Keydan
Orks? Ne... tas nav orks! Tas ir ogrs! Labi uszimets ogrs!
Bitter_me
Man skjiet, ka kraasas ir izveeleetas vnk teicami, jo kad es uz vinju skatos man uzreiz praataa naak kkas no LOTR pirmaas filmas. Grarrrrr... laugh.gif
Kikyou
Nezin, man jau liekās, ka baigi atsit L2 orkus (monstrus nevis rasi).
Katrā ziņā, lai kas gan tie būtu, uzzīmēts ir ļoti labi. :3
Ami
Orks ir interesants. Tev labi sanāca ēnojums viņa musīšiem biggrin.gif.
kahi
es viņu definētu par spinātus pārēdušos armijnieku, bet orks arī skan. enyvej, smuks, zaļš. mana mīļākā krāsa.
Pikis
IPB Image
lilion
Laba ideja, skaitā izpildījumā, ko vēl var vairāk vēlēties. Izvēlētās krāsas man rada asociāciju ar vēlu rudens vakaru, kad lapas jau ir gandrīz vai nobirušas .
Tenma
Mmm... pēdējais man ne gluži patīk, bet fascinē. Tik reālistiska melanholiska noskaņu...
kahi
pietrūka vien she is somewhere...there. bet taurenis ir ļoti smuks. nezināju, ka viņi naktīs spīd. laikam luminiscējošas vielas saēdies.
Mishelin
Pilniigs meesls.....
Reaali pat nevar saliidzinaat ar to ko tu ieprieksh esi ziimeejis wink.gif
Kentaishi
šis tiešām neraksturīgs iepriekšējiem darbiem, bet jauks, rada reālistisku iespaidu un liek padomāt . wink.gif
Ami
Taurenītis sanāca labs. wink.gif
Asuka
ļoti labi darbi. manuprāt tavi darbi izskatās labāk, kad tie ir melnbalti, bet tas ir tikai mans viedoklis. ļoti labs darbs manuprāt ir tas, kas ir lejā un tur tādi stilīgi taurenīši lido. vienīgais tev ēnas (augšējais) zīmējumam ir tādas dikti svītrainas, bet nu varbūt tas ir tavs stils..
tā turpināt, gribās redzēt vēl kaut ko jauku! ^^
(runa ir par 5., 6. zīmējumu no beigām)
Pikis
Mēness
IPB Image
Dead Star
heh it kā jau nekas īpašs,bet nu ir smuki - krāsas, saskaņoti toņi, izpildījums, varbūt rokas par tievu, varbūt man tikai tā liekas,lai arī kā - man patīk. Iepriekšējais darbs - īpaši tīkamas krāsas, krāsojums ar ok. Nu tu jau zini,ka man parasti un, ik palaikam pat ļoti, tīk tavi zīmējumi =]
kelhims
interesanti
Melisa
Pazīstami. ^^
Asuka
pēdējais darbs vienkārši ownz. nu nav vairāk ko pateikt(nebrīnos, kādēļ šis topiks ir sensejos) bet man ir viens jautājums - šis zīmējums ir apstrādās, ar kādu progu, vai vienkārši zīmēts uz gaiši zilas lapas? pati doma jau zīmējumam vienkārši superīga. kļūstu par fanu.. XD
turpini zīmēt smile.gif
Sorrow
Būtu fons cits - teiktu Adamsu Wensdija...
Huney Bunny
Man ļoti patīk smile.gif Nice ^.^
You've learned well ! Good Job!
kika-chan
heh, kamēr skatījos uz darba augšpusi, es nesapratu, kāds tur vēl mēness bet kad patinu uz leju, tas jau sāka palikt interesanti...
Pikis
man ir viens nūbisks jautājums gudrākiem cilvēkiem tongue.gif emm lūdzu vai kāds zin kādu apstrādes progu kur var apstrādāt animāciju, nu tipa manupulēt ar animāciju, kaukur kadrus pārlaiš ātrāk kaukur lēnāk.
Mmm cerams saprotat ko es prasu smile.gif Nu kau kādu progu kur var veidot animāciju........būtu pavisam lieliski ja norādītu vietu kur to nokačāt hi, jau iepriekš paldies smile.gifsmile.gif
Ayame013
I like it
Pikis
Kaukas pēc ilgiem laikiem,beidzot smile.gif
IPB Image



Upsī, sory palielu, tā ir ka sen nekas nav likts sad.gif
Vēlāk meiģināšu ielikt normālā pārskatāmā varientā.
Ek piedodiet....
Pikis
IPB Image
xikes
Lai gan pati zīmējuma tēma man nepārāk, pats zīmējums ir vienkārši perfekts. Līnijas, ēnojums, utt. Un kas man tavos tamlīdzīgos zīmējumos patīk ir tas, ka visas ēnojuma līnijas ir skaidri saredzamas, kas šos zīmējumus ļauj izmantot par sava veida mācību un iedvesmas materiālu.
Tenma
mmm, skaisti. kā jau visi Tavi zīmējumi. precīzs, labi izrēķināts ēnojums... īpaši patīk kā izēnots meitenes kostīms un tas, ka Tu māki tiešām veidot sejas izteiksmes, kas izskatās reālas. kaut gan... vai Tu māki uzzīmēt gaišu un priecīgu seju? slinkums tagad meklēt iepriekšējajos darbos.
Pikis
Ja piespiestu kāds,tad varētu arī dzīvespriecīgas un mīļas sejas sataisīt,bet tā man pašam labak patīk vairāk melanholisks noskaņojums. tongue.gif
Tenma
mjā, to var redzeet smile.gif vispaar bik shaubos, vai pat dzīvespriecīgas un mīļas sejas Tavā izpildiijumaa neizskatiitos viegli melanholiski kaut ko slēpjošas, kādu dziļu sāpi... biggrin.gif
Pikis
IPB Image
Arts
Flawless like always.
Kazuki
ļoti labs un piedurošs darbs. man jau no laika gala tavi ar zīmuli zīmētie darbi ir patikuši labāk, par citu photoshopētajiem. kkas vienk tur ir. vienīgais kam varu piesieties ir meitenes poza - izskatās, ka viņu gaisā turētu nevis pie krūtīm piestiprinātā ķēde, bet gan ap vidukli savilkti neredzami striķi smile.gif bet nu tā vienk mega work. ēnojums ar labs. tā turēt. smile.gif malacis.
Tenma
QUOTE(Kazuki @ Jul 21 2008, 10:27) *
vienīgais kam varu piesieties ir meitenes poza - izskatās, ka viņu gaisā turētu nevis pie krūtīm piestiprinātā ķēde, bet gan ap vidukli savilkti neredzami striķi smile.gif bet nu tā vienk mega work. ēnojums ar labs. tā turēt. smile.gif malacis.

poza ir Ok, ja pieņem, ka tas ir moments, kad viņa noķerta kritienā - tad vēl viss svars nebūtu uz ķēdi... bet skaisti... man patīk, ka vienmēr smile.gif mīlu šo ideju, kā arī ēnojumu...
Haikis
Pikim iestājies depresīvais?
Dead Star
waahh..bet tie spārni *__* un,protams,ēnojums in general arī..
Tenma
QUOTE(Haikis @ Jul 21 2008, 16:31) *

Pikim iestājies depresīvais?

Hm... vai tad viņam mēdz būt arī nedepresīvi darbi? moš būs jāparokas vecajos...
Tigra2
Itkā jau ir okei, man tik sejas tā ne īpaši iet pie sirds. Tauriņi feini. :3
Vairāk Ilgojos pēc kautkā vairāk tāda: http://otaku.lv/uploads/20050926_733_Mashka.jpg :3
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.