Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pikis
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
xikes
OK .. ir labi, ja ir daudzi cilveeku ar vairaakiem viedokliem.. smile.gif
Nu par to galvu.. man jau arii lieka, ka kaut kas nav taa....shis variants jau arii radaas eksperimenta rezultaataa.. Saakumaa (sheit laikam taada ziimeejuma nav) galva bija shauraaka un acis tuvaak viena otrai, tachu tad kaadaa briidii ieveeroju, ka anime presonaaziem acis ir relatiivi taalu viena no otras(nemot peec proporcijaam, tad taalaak nekaa reaaliem cilv) ,taapeec domaaju, ka jaapameegina man arii .. nu taa arii galva sanaaca nedaudz plataaka un it kaa plakanaaka. Iespeejams, ka pie vainas ir arii eenojums, jo tas veel aizvien tiek veidots peec vecas metodes, bet tagad, kad ziimeejumi kluust ar vien detalizeetaaki, shii metode nekur vairs neder.. nu naakamajaa ziimeejumaa varbuut pameeginaashu kaut ko savaadaaku...

Ok par matiem... Nu sheit matiem tika pieveersta daudz lielaaka uzmaniiba nekaa citos ziimeejumos.. Saakumaa vini vispaar bija zali, bet tad peec viena cilveeka ieteikuma nomainiiju uz citu kraasu..
Varbuut vareeja atstaat arii zalus, jo tad tik loti nebijs redamas tie melnaas liinijas neliidzenumi, bet nu... nu visvairaak es laika pavadiiju pie eenu ziimeeshanas matiem.. nez man jau liekas, ka tiiri labi sanaacis, bet nu shkiet ka tik loti labi arii nemaz nav... unsure.gif .. nez ko gan vareetu veel uzlabot... ?

Nu par fonu tik tieshaam, man vienmeer ir slinkums veel peec tam, kad esmu jau tiiri daudz laika pavadiijis pie pasha ziimeejuma,veel ziimeet kaut kaadu tur detalizeetu fonu... to es parasti atstaaju PS un datora efektu zinaa.. smile.gif

OK, thnx, ka cilveeki nebaidaas kritizeet un noraadiit uz kluudaam...
centiishos laboties... biggrin.gif
edg
Varbuut pameegjini mazaak piestraadaat pie tiem matiem...
Bet baltaa kraasa ljoti laba, tas ok.
xikes
Ja kaadam interesee, tad var apskatiit visus manus ziimeejumus, saakot no pashiem pirmsaakumiem... biggrin.gif
http://artofmortals.eclub.lv/
te nav vieniigi dazi peedejie, kas tapushi peec tam.. un arii tie kuri neizdevaas...
edg
IMHO: Neizdevushies ziimeejumi reizeem ir tie pashi labaakie! Protams, ja vinjus tieshaam kauns citiem raadiit, tad savaadaak, bet tos es gribeetu redzeet vairaak nekaa izdevushos.

Bet vispaar tie ziimeejumi labaaki par to, ko es domaaju ieraudziit.

Jautaajumi:
- Vai foni Part2 ir paarziimeeti vai tevis pasha izdomaajums?
- Kuri no Part3 ziimeejumiem vispaar ir paarziimeeti?
- Ja iespeejams, gribeetu veel uzzinaat kaut ko par Part4 bildeem: 26, 27, 29 un 35. (Vai ir paarziimeetas, no kaa, vai tu akmenjus pats 26. izdomaaji u.t.t.)

Par Part5:
"Well in this part I managed to make chlothes look vevn more better." - piekriitu, "Characters look a little better... " - aargh! Part3 characteri man daudz labaak patika (vinju galvas dalja) tongue.gif

Veel - peec Part5 eenojumu izbaudiishanas Part6 kriit aciis, ka ar datoru taa ieeenot kaa ar ziimuli neiznaak.

Summary: Nechakaree bobi - ziimee mangu!

xikes
Nja.. es laikam aizmirsu talaa lapaa pieraxtiit ka tie visi ziimeejumi ir pasha izdomaajumi, varbuut es iespaidojos no dazaadiem anime (kaa DBZ), bet izdomaaju pats..
Paarziimeejumus es tur neliku, lai gan dazi no viniem izskataas daudz labaak nekaa 1 un 2 part ziimeejumi... smile.gif
Varbuut vieniigais nedaudz paarziimeetais vareetu buut taa meitene kura nedaudz atgaadina Rei no NGE .. smile.gif .. nu vismaz vinas galva...
Kaa jau teicu paareejie ir manis pasha izdomaatie chari..
Nez kaadreiz jau bija doma kaut ko ziimeet.. mangu, vai ko liidziigu.. taapeec jau man naacaas izdomaat dazaadus charus, kurus tur arii var apskatiit.. smile.gif heh vairumam no viniem ir pat vaardi.. biggrin.gif
bet peedeejaa laikaa maz laika... citreiz slinkums.. vai vienkaarshi nekaads tiiri praatiigs sizets nenaak praataa.. smile.gif
Bet gan jau kaut kad...
edg
Ja tie visi ir tevis pasha izdomaajumi, tad, kaa skatos, fonus tieshaam labus vareetu uzziimeet. Galvenais - dari to! smile.gif

Un mangu ziimee piemeeram... tagad smile.gif
Pikis
Pēc ilgiem laikkkiem es arī atgriežos, nezinu kapēc tur vis pelēks .............................................................................. smile.gif nevaru paskaidrot.
xikes
blink.gif whoa.. nice..
Skatos, ka tev daudz labaak sanaak melnbalti ziimeejumi..
Izskataas vienkaarshi lieliski.. blink.gif smile.gif
Pikis
Laikam vairs uz komja īpaši necentīšos apstrādāt zīmējumus............daudz laika prasa biggrin.gif
xikes
Njaa laiks tieshaam aiziet.. un kaa veel.. bet tomeer.. man labaak patiik vinus izkraasot..

Par to manga.. nez varbuut kaut ko iesaakshu tikai (ja iesaakshu) tad laikam nedaudz veelaak, jo tuvojaas eksaameni un shkiet, ka buutu peedeejais laiks saakt maaciities.. smile.gif
Pikis
Runājot par mangu tad es ari esmu kauko jau sācis taisīt, biju kaukur ap jauno gadu sācis taisīt, nujāā kaukur 15 lapas sazīmēju un tad zapori sākās ta nevar izdomāt kā atēlot doto situāciju, vai arī baigais slinkums. Ideja manai mangai ir par ķiborgiem un mutantiem, cilvēkiem. Nu tur kājai vajag pakaujās nerēāli.....................nu un tā tālāk biggrin.gif biggrin.gif
xikes
Negribaas aiziet offtopic, bet
runaajot par komiksiem (NEVIS manga) tad taadus es jau esmu kaudzeem saziimeejis..
Lai gan tas bija jau loti sen, kad veel anime taa nopietni nebiju saacis skatiities..
Tad mans iedvesmas avots bija viena multene pa Cartoon Network, kas saucaas, laikam Swat Cats..
Nu taa radaad shausmiigas kvalitaates komikss kas sastaaveeja aptuveni no 8 dalaam un katrai no taam tika veltiita viena burtniica... biggrin.gif
Atceros veel kad toreiz devos uz veikalu lai nopirktu taas burtniicas, tad kad paardeveeja man prasiija kaadas man vajaga liiniju vai ruutinu, tad mana atbilde bija - vienalga ( nu man patieshaam bija vienalga uz kaadaam lapaam ziimeet) .. tad sekoja pamatiigs izbriins no paardeveejas puses, kaa gan var buut vienalga .. - vai nu burtniica paredzeeta matemaatikai vai latvieshu val.. nez no shiem diviem
man nebija ko izveeleeties... biggrin.gif
Tas bija jautri .. tagad kad shito atceros, uzreiz manaa sejaa atplaukst smaids.. biggrin.gif
edg
Heh, man jau arii ir komiksu kalni, bet 97% vinjos es pats vairs nesaprotu, kas notiek tongue.gif

Pikis bilde tochna labaa - ja vieniigi tie mati tik ljoti peec salmiem neizskatiitos...
xikes
Hee .. es gan atceros.. vismaz tad kad panemu rokaas un saaku shkirstiit..
Tur bija par vienu dzeku, kuram piedereeja apkshzemes laboratorija ar visaadiem loriniem ..tai skaitaa arii viens Hi-Tech jet-izniicinaataajs.. ar nedaudz (pat looti daudz) fantastiskiem ierociem.. ar kura paliidziibu vinsh ciiniijaas pret citplaneetieshu iebruceejiem.. smile.gif
Nu vispaar riktiigs sviests...
Un cilveeki tur izskataas aahrgh... nja.. shausmiigi buutu maigi teikts..
Tajaa laikaa mans cilveeka modelis bija LEGO cilveecinsh ... biggrin.gif
Kikyou
O_O!!!!

Nuuuu.... Taa peedeejaa bilde ir iists graaveejs! Forumam par top banneri (nu zini to bildi augshaa, tur kur raxtiits "Latvian Otaku Forum, This land is made of love and peace!") vareetu uzlikt, tikai nedaudz "ielogot" ^^

Starp citu par tiem komiksiem (nevis mangu)... Man citreiz arii patiik komiksus ziimeet biggrin.gif Galvenais varonis ir savaads kakjis ar lieliem zobiem kas ir baigais hakeris un idiots vienlaiciigi biggrin.gif Un tad veel tur ir kjengurs ar austraalieshu akcentu un taa taalaak... daudziem patiik... Mans braalis un klasesbiedri ir tajaa skaitaa biggrin.gif

...par kraasoshanu runaajot, biezhi vien kraasas izbojaa orgjinaalu =/

Aa jaa un veel kas...
Super duper galiigi garaam animaacija no taas 15 minuushu ziimeejuma biggrin.gif

user posted image
edg
Kaitinosha animaacija...

xikes, tu gadiijumaa neesi mans mazais braalis nomaskeejies? Hmm... nee...... jaasaka manam braalim, lai maacaas no tevis - jaaraada kaa maaksla top smile.gif
Jaffa
xikes es te vvienu luugumu gribeetu izteikt es skatos ka tu baigi lani nnemies uz kompjiem cool.gif tas tiessaam ir reaali tu negribi pannemt manu apsurdo klecereejumu un bissku paccakareet uz kompja ar kraasaam es tikai gribu redzeet kas man sanaaktu ja es maaciitos photo ssopu PLIIIZZZZ sad.gif
Jaffa
nu jaa mans darbs laikam staav zem art
xikes
Jaffa.. Man jau nav maajaas nets, taapeec, paaraak biezi nevaru paarbaudiit, kas jauns sheit saposteets..
Tavu ziimeejumu vareetu meeginaat izkraasot, kad nebuus ko dariit..
Ja gribi lai labaak iznaak varbuut atsuuti uz meilu lielaakas izshkirtspeejas variantu, man saviem kaa minimums lielums ir 1000x1000 .. smile.gif

Kikyou .. nav nemaz tik slikti, nemot veeraa, ka originaals ziimeets ar paintu un veel zem nosaciijumiem, ka nedriikst dzeest.. smile.gif

edq .. biggrin.gif heh tavs braalis laikam gan nebuushu.. nez.. it kaa neatceros, ka man buutu kaads braalis vai maasa.. tongue.gif .. bet nu kas zina.. vai mazums ko gadaas aizmirst.. smile.gif
zenofex
to Pikis - respect par bildiiti ar virs uudens planeejosho radiijumu wink.gif
Tieshaam labs, xikes un Pikis pagaidaam ir tie, kas mani visvairaak paarsteidz ar saviem ziimeejumiem shajaa forumaa, un no sirds noveelu neapstaaties sasniegtaa priekshaa, kazi, beigaaas veel labu labaas latvieshu mangas sanaaks happy.gif
ShinChan
QUOTE (zenofex @ May 16 2004, 11:59 AM)
to Pikis - respect par bildiiti ar virs uudens planeejosho radiijumu wink.gif
Tieshaam labs, xikes un Pikis pagaidaam ir tie, kas mani visvairaak paarsteidz ar saviem ziimeejumiem shajaa forumaa, un no sirds noveelu neapstaaties sasniegtaa priekshaa, kazi, beigaaas veel labu labaas latvieshu mangas sanaaks happy.gif

Varu tikai piebalsot, jo mani Visuvarenais sjajaa zinjaa ir apdaliijis, tacju labas un skaistas lietas protu noveerteet. Varu vien noveeleet turpmaakas radosjaas veiksmes un neaizmirs mums atgaadinaat, kad tiks atklaatas juusu personaalizstaades.
Kas attiecas uz mangu ziimeesjanu, lai sanaaktu kas daudz maz nopietns, ir nepieciesjams arii cjaukstosjais - muusdienu materiaalaas pasaules nezjeeliigaa realitaate.
edg
QUOTE
Kas attiecas uz mangu ziimeesjanu, lai sanaaktu kas daudz maz nopietns, ir nepieciesjams arii cjaukstosjais - muusdienu materiaalaas pasaules nezjeeliigaa realitaate.


Kaads veel chaukstoshais? Vajag tikai apnjeemiibu!

"Tsukihime" was a doujin game that entered into spotlight by the doujin group TYPE-MOON selling their game at a booth in Winter Comic Market 2000. It was an original game with both the writer and the artist being an amateur. What set them apart from the rest was that these two actually went to the lengths of quitting their actual jobs, selling off everything they owned, and for the writer - almost selling his organs on the black market, to concentrate their efforts into making a great game. " Type Moon bija divi parasti dzheki, kuri straadaaja parastus darbus, draugi no beerniibas. Vienu dienu runaajushies, atcereejushies savus beerniibas sapnjus, ko vinji gribeejushi dariit un kas buut (rakstnieks, maakslinieks), un nospriedushi, ka piekaast visu, jaataisa doujin speele augshaa. Taa arii izdariija, riskeeja uz visu banku un redz pie kaa tas noveda: slavenaakaa doujin speele (Tsukihime) -> aarpraatiiga slava -> aarpraatiiga nauda -> paardotaakaa doujin speele (Fate/Stay night). Jaa, jamie tagad ir multimiljonaari, un otaku pieluugsmes objekti, un tagad vinji tieshaam ir rakstnieks un maakslinieks, kaa gribeeja. Ir tachu veerts noriskeet, ne?

Neatceros vairs, kuraa forumaa lasiiju, bet bija taads posts par dzheku, kursh anime pats uzziimeejis. Jamais reti kad gaajis vispaar uz darbu, visu laiku ziimeejis to anime. Peec tam vinju laikam atlaida, bet vinjsh turpinaajis maajaas ziimeet, arii no ietaupiijumiem iztiekot. Gada(u)[neatceros cik ilgi iisti, bet ilgums nav svariigs, svariigs ir rezultaats] laikaa uzziimeejis, tiesa, nekaads meistardarbs nav sanaacis, taapeec vairs neatceros nosaukumu. Negribu domaat, kas ar to dzheku peec tam notika, bet anime vinsjsh uzziimeeja un ne jau kaut kaadu pljekaajumu, bet normaalu anime.

Secinaajums: ja var gan nopietnu speeli uztaisiit, gan nopietnu anime bez nekaadas naudas, iznjemot visu, kas tev pieder, tad uztaisiit manga jau nu ir tikai siikums saliidzinot ar to... visi sametiisimies izdevnieciibai, lai shii var izdot, tik daudz naudas jau nu vajadzeetu vareet samest. Galvenais ir tikai ziimeet!
Guest
QUOTE (edg @ May 16 2004, 05:59 PM)
Secinaajums: ja var gan nopietnu speeli uztaisiit, gan nopietnu anime bez nekaadas naudas, iznjemot visu, kas tev pieder, tad uztaisiit manga jau nu ir tikai siikums saliidzinot ar to... visi sametiisimies izdevnieciibai, lai shii var izdot, tik daudz naudas jau nu vajadzeetu vareet samest. Galvenais ir tikai ziimeet!

Ak tu naivais ideaalists wink.gif Tevis mineetie gadiijumi ir iznjeemumi kopeejaa ainaa. Varbuut tiesjaam kaads savaa paurii var izsmadzenjot gjeniaalu koncepciju un sizjetu speelei, mangai vai zobu birstes reklaamai, tacju tas nemaina faktu, ka lai sjo gjeniaalo projektu realizeetu ir nepieciesjams cjaukstosjais. Tevis piedaavaatais variants pilniigi noteikti buus ar miinusiem (naudas izteiksmee), ja nu vieniigi neatradiis, kaadu zemas kalitaates drukaataavu, kas mazaa metienaa izdos taas graamateles.
Sirds dziljumos un apzinjas taalaakajos kaktos ceru, ka maldos sakot visu augstaakmineeto.
ShinChan
ieprieksjeejais mans posts (pasjam dusmas uz sevi)
edg
Nu sizhetu sacer taa:
Visi sanaak kaut kur ietuseet, ierauj stiprinoshus dzeerienus, domaashanas veicinaashanai un taisa kaut ko liidziigu FLCL - pieraksta crazy idejas, apkopo, samurgo vienu seejumu. Peec tam muusu talantiigie maakslinieki izdomaa, kaa to visu uzziimeet, tad arii uzziimee, naak mums atraadiit, mees sakam: "malachi, taa turpiniet!", kameer viss seejums uzziimeets. Tad mees atkal sanaakam un atkal murgojam u.t.t. Beigaas sanaaks daudzi mazi seejuminji, kurus saliks vienaa graamataa...

Par drukaashanu:
Pirmdien piezvaniishu uz Zvaigzne ABC un uzprasiishu. tongue.gif
zenofex
happy.gif Izklausaas peec taa, kaa Excel Saga katras (gandriiz) seerijas saakumaa tika atteeloti redakcijas darbinieki, kas seedeeja galvas sakjeerushi rokaas un puuleejaas izdomat kas taalaak laugh.gif
Pikis
Šitās runas par mangu man uzdzen asinīs adrenalinu, visu to ko minējāt var meiģināt.............tik jāsāk kustināt kalnu biggrin.gif
xikes
Ko lai daudz saka.. smile.gif Shkiet ka atpakalcela vairs nav..
Galvaa shaudaas simtiem domu un ideju.. bet viena no domineejohaam ir taa, kas mudina aizmirst par eksaameniem un visu citu shinii pasaulee un kaut ko patieshaam saakt meeginaat ziimeet....
Nu tak laikam buus jaapameegina.. smile.gif
edg
Ehh, par veelu atcereejos par shito zvaniishanu. Zvaigne ABC informaacijas dalja veel straadaaja un iedeva man pareizo numuru, bet tiem gan darbs jau bija beidzies sad.gif

Iisti nezinu, ko prasiit vispaar. Nojaushu, ka taa vareetu buut ap 50 lapu (A4) melnbalta bilzhu graamata ar plaanajiem vaakiem (cik nu plaanus var taadai biezai graamatai).

Tad veel - es saprotu, ka jaaintereseejas ir tikai par drukaashanu. Kaads grib, lai izdevnieciiba arii izpatiitu, un graamatniicaas redzeet to, kas sanaaks? Njaa, nez, ko tie drukaataaji veel gribees, vai vinjiem pietiks ar pareizi saliktu graamatu kaadaa specifiskaa datora failaa... jaacer, ka jaa. Atziistos, par shito izdoshanas lietu pilniigi neko nezinu, ja kaads kaut ko arii saprot, luudzu paliidzeet man tikt skaidriibaa! tongue.gif

Btw, ziimeet jau var arii taapat jau saakt - ja taa izdoshana izraadiisies peec vella daarga, tad veel jau pastaav arii personiigie printeri un parastaas iesieshanas metodes - tad buus ekskluziivi tikai izredzeetajiem, t.i., mums, taa manga, bet galvenais, ka buus.

Secinaajums: Saaciet ziimeet! biggrin.gif (xikes, ir lietas, par kuraam aizmirstot, veelaak nenozheelosi, bet ir lietas, par kuraam shkrobiisies, bet noteikti taas pirmaas ir, un laiku atrast var)
Pikis
Nu jā, bet ko lai zimē katrs atsevišku tēmu vai labāk tomēr kopīgu...... sad.gif
edg
Nez... kaa jums pashiem shkjiet labaak. No xikes rakstiitaa var saprast, ka vinjam netruukst domu, ko ziimeet. Ja tev truukst, tad sadarbojies ar xikes. Ja tev pasham arii ir idejas, tad es tieshaam nezinu kaa labaak...
xikes
Njaa idejas man jau dazas ir .. Tai skaitaa arii viens milziigs story, kuru izdomaaju (pabeidzu izdomaat) kaadu pusgadu atpakal.. Nez nu ja es saaktu to ziimeet, tad laikam buutu uz kaadiem 5 gadiem ko dariit... smile.gif Un tad tur arii veel dazi citi story...
Nez tikai pagaidam veel nezinu, varbuut kaadu citu story labaak ziimeet, lai tas lielais paliek laikiem, kad buushu uzlabojis savas ziimeeshanas prasmes...

Nu katraa zinaa vakar saaku kaut ko ziimeet.. apmeeram kaadus 10 frames (vai kaa nu vinus nosaukt uzziimeeju.. nu tos kvadraatinus, kuros norisinas visa darbiiba) tad secinaaju, ka man nesevishki patiik ziimeet background'us.. shkiet ka pie taa veel buus jaapiestraadaa.. nu taa mosh shodien veel paturpinaashu...
Tikai manupraat ir viena probza.. es jau neesmu paaraak daudz lasiijis iisto mangu.. taapeec ziimeeju taa teikt pa savam stilam.. nez.. vai ir kaadi grafiski pamatnoteikumi speciaali prieksh mangaam.. Mangaam laikam darbiiba sakaartota no labaas uz kreiso pusi, bet es pirmo lapu saliku peec ieraduma no kreisaas uz labo lasaamu.. nez nav jau gruuti paarkaartot, bet nu taadas kluudas mosh veel kaada ir.. kad pabeigshu tos background'us tad pirmo lapu mosh iepsoteeshu...

Nu par to Zvaigzne ABC piezvaniit jau var un tad viniem uzprasiit visu vajadziigo.. (kaadaa formaataa vini pienem tos darbus un cik tas viss maksaa.. un veel visu citu ko es pashreiz nevaru iedomaaties... ^^)

Nez nu par teemaam.. var jau buut ka man tas story liekas labs, bet kaadam citam tas liksies galiigi garaam.. lieta tikai taada, ka visi tie story ir paarsvaraa manaa galvaa (ja neskaita dazus notikumu seciibas uzmetumus uz papiira.. ) un ja veel neskaita to lielo.. tas ir uzraxtiits kaa melnraxts (bez dialogiem un siikaakiem notikumiem) un aiznem aptuveni kaadas 7 A4 lapas no abaam puseem apraxtiitas...
Nez vajdzeetu kaut kaa apkopot idejas.. varbuut kaadam citam ir kas veel interesantaaks ... beigaas vareetu no taa visa vienu-lielu-kaut-ko-pavisam-savaadaaku izburt...
xikes
Runaajot par aizraushanos ar kaadu anime vai manga... smile.gif Man arii vienreiz bija taads gadiijums.. biggrin.gif
Kad aptuveni uz 1 nedeelu nosleedzos no apkaarteejaas pasaules lai uzziimeetu vienu iisu filminu minuutes garumaa.. smile.gif Labi ka tas bija vasaras briivlaiks..
Nez toreiz man nebija nekaadu speciaalo softu un arii skeneris nebija pieejams.. taapeec tika ziimeets ar datoru (photoshop) .. un softi, kurus lietoju lai to visu dabuutu gatavu .. Adobe Photoshop, Adobe ImageReady, Adobe Premiere...
Kaa ar shito visu var uzziimeet filminu es agraak nebuutu tam ticeejis, bet izraadaas ka tomeer var.. biggrin.gif
Sanaaca jau arii taads primitiivs gabals... jo apm 30sek no vinas aiznem titri.. smile.gif
Jaffa
piki tavi darbi tiessaam ir reaali un tev buutu jaasaak taisiit letinnu mangas man visvairaak patiik tavi mati jo tie ir labi .... vienkaarssi labi parasti manga pamaaciibaas maaca ziimeet kontuuras vai kautko tamliidziigu bat man krietni labaak patiik kaa tas sanaak tev man visvairaa kpatika tavs ziimeejums no man liekas oni kur ir tas robots ar garo kaklu smile.gif tev tai meitenei ir kolosaali sanaakusi mugura DIBENS biggrin.gif unprotams visa formas vinnai ar eenaam var pateikt izjuutas un nianses.ES tevi nelielu bet tie darbi nav tikai plikas mangas cool.gif to arii gribeeju pateikt
edg
Jaffa, luudzu naakamreiz lieto punktus, lai ietaupiitu citiem lasiishanas laiku! dry.gif
edg
Ew, lielais svariigais jautaajums: Cik liela vareetu buut tiraazha? Tipa, taa drukaatava man teica, ka var i 1 i 1000000 drukaat. Shaubos, ka ar 1 pietiktu, 1000000 mazliet, mazliet par daudz. Manas domas ir, ka 100 jau nu vajadzeetu pirceejiem atrasties, ja jau buus, ko pirkt, un nebuus peec vella daargi. Luudzu izteikt savas versijas!

Aa, jaa, tante, kuras latvieshu valodas izruna liek darboties manaam smadzeneem uz 90%, lai saprastu teikumu jeegu, teica, lai zvanot riit, jo vinjai vairs neesot kalkulators. Augstaa liimenii tur viss... smile.gif
ShinChan
QUOTE (edg @ May 18 2004, 03:46 PM)
Ew, lielais svariigais jautaajums: Cik liela vareetu buut tiraazha? Tipa, taa drukaatava man teica, ka var i 1 i 1000000 drukaat. Shaubos, ka ar 1 pietiktu, 1000000 mazliet, mazliet par daudz. Manas domas ir, ka 100 jau nu vajadzeetu pirceejiem atrasties, ja jau buus, ko pirkt, un nebuus peec vella daargi. Luudzu izteikt savas versijas!


Manas ierobezjotaas zinaasjnas ekonomikaa man saka prieksjaa, ka jo lielaaka tiraazja, jo mazaaka pasjizmaksa. Taatad jo vairaak jo labaak, pie nosaciijuma, ka var samekleet pirceeju. taa tad arii buutu lielaakaa probza, jo cik saprotu oficiaali mazumtirdznieciibaa neviens sjo produktu laist netaisiaas, jo tad buus veel virkne sarezgjiitu nodoklju apreekjinu un izmaksu kaudze uz kakla. Domaaju 150 - 200 buutu tas cipars, kas sjim piltoprojektam buutu gana piemeerots.
(nez kaapeec man skjiet, ka visa sjii iecere izcjaakstees, bet pagaidaam kurss ir uznjemts pareizs smile.gif )
edg
QUOTE (ShinChan @ May 18 2004, 04:52 PM)
(nez kaapeec man skjiet, ka visa sjii iecere izcjaakstees, bet pagaidaam kurss ir uznjemts pareizs smile.gif )

Tas jau nekas, buusim guvushi svariigu dziives pieredzi par pasaules daardziibu. wink.gif

Un es jau teicu kaut ko par printeriem arii - tas noziimee, ka to, vai shis eksperiments izdosies, nosaka pashi ziimeetaaji.
xikes
heh.. tongue.gif
Kaads paspeera akmeni paari klints malai un driiz vien, nevienam nemanot saakaas laviina... biggrin.gif

Nu ko tad tik uz priekshu... Ar to tiraazu imho 100-200 vajadzeetu pietikt.. Buutu veel labi, ja tos pashus atrastu kur likt..

Pagaidaam lielaakaa probza ir pati manga, kas veel top.. Es tikai ceru ka man peekshni nebeigsies potenciaals vai motivaacija ziimeet.. Ceru arii ka manas iemanas buus pietiekamas .. Nu pagaidaam veel viens un tas pats chars katraa naakoshajaa frame'aa izskataas veel kaut cik liidziigs ieprieksheejaas frame versijai.. bet kad naaks klaat jauni chari... huh.. kas zin..

Nez .. shkiet, ka nevienam sevishki negribas apkopot idejas... smile.gif Nu tad jau laikam ziimeeshu peec sava sizeta...

Ja kaads veelas kaadaa zinaa paliidzeet (vienalga kaa), tad tik sakiet... smile.gif Man nodereetu visaada veida paliidziiba.. biggrin.gif
tihiro
Atbalstu ar samidiņu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Pikis
Man probleemas vienmeer sagaadaa varonu diealogi sad.gif , nu kad saakas taas runas, kustiibas un taas ainas varbuut nebuus taa lielaak probleema, lielaakaa probleemaa man buus tiesi dialogs vai monologs (corts tur zin kaads issti)
Nu vot, bet ja kaads man vareetu ar so probleemu kaukaa paliidzet tad buutu labi.. smile.gif
xikes
Nu nez.. Piki... vai kaads tev tur vareetu paliidzeet.. tas jau tavs story, tad jau laikam tikai tu taa iisti zini un izjuuti par ko patiesiibaa iet runa un kaadas emocijas paarnem katru no varoniem...

Ok .. te buus pirmie meeginaajumi... biggrin.gif
Nu pirmaa lapa imho izskataas tiiri shausmiigi ... shkiet ka buus jaapaartaisa..
Un veel kas .. atkal aiz ieraduma saliku par rietumu komiksu stilam - lasaamu no kreisaas uz labo pusi...(atcereejos nedaudz ar veelu) bet nu imho tas jau paaraak daudz netraucee... nu ja arii, tad paartaisiit nav paaraak liela probleema (apm 10-20min darbinsh)
nu ok te buus...
user posted image

shitaa naakoshaa izskataas labaak... manupraat... bet nu..
user posted image
edg
biggrin.gif labs!

Neesmu nekaads mangu zinaataajs, bet vai tad fonam nevajadzeeja buut detalizeetaakam? Dazhos kadros cepuri nost, bet dazhos aiz galvas vispaar nekas nav tongue.gif Hmm, man liekas, ka kaartiigaa mangaa tukshaas vietas aizpilda kaada dailjaa dzimuma paarstaave, kura, no aizkadra izbaazusi tikai galvu, izraada savas emocijas par galvenaa varonja riiciibu tongue.gif
ShinChan
..un turpinaajumaa vinsj pielietot savas superspeejas (engelja spaarnus, kiberbody vai burvju kristaalu) un gaismas aatrumaa traucas uz skolu pa celjam izraisot kodolkaram liidzveertiigus zaudeejumus. Skolaa tiek iekljuuts izlauzjot sienu un notriecot no kaajaam eksamineetaaju. Seko neveikla atvainosjanaas un... izraadaas, ka varonis ir iedraazies citaa auditorijaa un nogaazis no kaajaam rektoru, kas naakot pie sajeegas saak izkliegt draudus apr studenta izsleegsjanu no skolas. Tacju students aktivizee savas superspeejas un izdzeesj rektora atminju, ai izdeesj visiem atminju, kas ir auditorijaa. tad seko... ai nezinu kas seku, bet beigaas ir jaapludo daudz asiniim un ieksjeejiem organiem jaarotaa griestu lampas un meebeles. Ar sjaadu sizjetu tu vareetu izgaazt pat da Vincji uzzgleznotu mangu.
aya-angel
Hey,Xikes, tas gadijumā nav veltijums šodienas valsts informātikas ieskautei? biggrin.gif
Bet par pašu zīmējumu runājot- nav slikti, es pat teiktu ļoti labi! wink.gif Tikai nākamreiz pameģini vairāk iztušēt zīmuli, tad būs vēl labāk! Trust me! wink.gif
xikes
Nu hmm .. tas ir tikai saakums... nekaadu tur super-speeju vinam nav (vismaz pagaidaam) ... Njaa.. par foniem .. tur dazi veel truukst.. tos kaut kad veelaak veel pielikshu...
Nu eksaamens man shodien gan nav.. bet nu kaut kaa tacu vajadzeeja iesaakt kaadu story, lai iepaziistinaatu lasiitaajus/skatiitaajus ar personaaziem vinu iipashiibaam un visu paareejo...

turpinaajums sekos...
varbuut...
ShinChan
... nu tad skrejot uz skolu vinjam uzzvana miiljotaa meitene un pazinjo, ka gaida no vinja beernu un pasljaik atrodas uz augstceltnes jumta ar meerkji dariit galu savai greeciigajai eksistencei. Nu galv. varinim staaveetu prieksjaa liela izskjirsjanaas - steigties uz exaamenu vai glaabt draudzeni (kura varbuut sjajaa bridi jau briivaa kritienaa meegjina sapluust ar asfaltu). Sjaads sizjeta paveersiens visu lietu padariitu atraktiivaaku un piesjpriceetu dramatismu. biggrin.gif
xikes
heh.. ShinChan... biggrin.gif
Nu kaut kas starp to tavu pirmo variantu un otro jau laikam arii beigaas sanaaks... biggrin.gif varbuut veel ar fantasy piedevu...

----spoilers--------
Nu katraa zinaa viens ir skaidrs... skolu vinsh veel sasniegs laikaa.... bet kas taalaak.... smile.gif
--------------------
Pikis
Pagaidām vel kaukādi varoņi, bet varbūt pa vasaru arī no mangas kauko paradišu,kāpēc tikai vasara nu tāpēc ka tagat man sākās visi eksāmeni....... sad.gif
trūks laika pie kaukāda nopietnāka darba ķerties mad.gif
zenofex
Man liekas, Pikis mieriigi vareetu mangas vaakus apgleznot, dikti jauki izskataas cool.gif
Nja, taisni skaudiiba paarnjem - es neko taadu ziimeet nemaaku, neesu gan arii baigi treneejies...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.