Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pikis
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
xikes
No shiem man kaut kaa vairaak piesaista tas pirmais no kraasainajiem - ar ziliem matiem..
Bet kopumaa.. amaizing.. blink.gif
jurc
varētu sarunāt ar Pikis lai šamais mums pasniedz zīmēšanas pulciņus!
DarkRockslizer
Es gan neesmu gājis nekādā mākslas skolā bet varu teikt ka tiešām labi. Stūrains stils, tā gan es vairs nezīmēju. Bet priekš tā ļoti labi.
xikes
Manupraat, ne jau vienmeer ir galvenais atteelot visu reaali, ar reaalaam proporcijaam utt.
Pikis ir jau attiistiijis savu ziimeeshnas stilu, kas ir peitiekami aizraujoshss un kam raxturiigas dazaadas specifiskas ieziimes. Un galvenais (IMHO) ir radiit ziimeejumu, kas peec kontuuraam un dinamikas pastiprina tieshi shii, aciim tiikamaa un paardomu veicinoshaa stila iezimes, liekot skatiitaajam aizmirst par arii kaut kaadas citas realitaates esmaiibu un taas iespeejamajaam atshkiriibaam..
DarkRockslizer
QUOTE(xikes @ Jan 8 2005, 11:05)
Manupraat, ne jau vienmeer ir galvenais atteelot visu reaali, ar reaalaam proporcijaam utt.
Pikis ir jau attiistiijis savu ziimeeshnas stilu, kas ir peitiekami aizraujoshss un kam raxturiigas dazaadas specifiskas ieziimes. Un galvenais (IMHO) ir radiit ziimeejumu, kas peec kontuuraam un dinamikas pastiprina tieshi shii, aciim tiikamaa un paardomu veicinoshaa stila iezimes, liekot skatiitaajam aizmirst par arii kaut kaadas citas realitaates esmaiibu un taas iespeejamajaam atshkiriibaam..
*


Vajag arī likt skatītājam zaudēt realitātes izjūtu, tādēļ jāliek izjust reālismu kaut kādā mērā. Vajag radīt iespaidu, ka tava phantasy ir tīkamāka acīm kā īstā pasaule. Tādēļ jāpaspilgtina krāsas, jārada ainas, kas pievilktu uzmanību, no kurām nevarētu atrauties.
Leonheart
Nez kaapeec visi lieto Pikisa teemu savu darbu radiishanai, nu arii kaut ko paradiishu.
~1h of ball pen sketching.
Zinu ka paaraak rupji.
*deleted* no cieta diska arii x(
сприган
2 leonheart
are you bad in details ?
Leonheart
QUOTE
are you bad in details?

net spriggan ja ne BAD in DETAILS, prosto eto sketch i oni tam nah ne nuzhni x)

damn, what happened to my pic hosting server, it mmm!
Pikis
ph34r.gif
Kyoushu
Baac labais... Shitas toksiskais ziimeejums.. Man patiik..
jurc
laps
ieraudzīju uzreiz atgādināja GITS2.
SheWr
Oi...backgrounds ljoti labs. man skatoties taa galva mazliet nesaskan ar kermeni, bet nu ko tur, tas tik taads mazs siikums.
asamashii ritori banpaia
freaky shiish - wery cool. respecto
Pikis
QUOTE(SheWr @ Jan 30 2005, 22:56)
Oi...backgrounds ljoti labs. man skatoties taa galva mazliet nesaskan ar kermeni, bet nu ko tur, tas tik taads mazs siikums.
*



Par to galvu es pilniibaa piekriiitu ka pishku pa lielu, nu bet paartaisiit bija par slinku .
Kima
WOW!!!!! wink.gif kaa wienmeer apbriinoju!!!!!!
Pikis
nesen taisiitie ziim. ph34r.gif
image
image
image
-nDigo-
Piki, teikshu vienu
es apskauzhu to kaa tu ziimee ph34r.gif , uuu es arii taa gribu...
ShinChan
Otrais attēls rāmējams un liekams pie sienas. Man ļoti patīk tava zīmēšanas tehnika, īpaši jau atspulgi (pat zinot, ka tas ir lielākoties photoshop'a nopelns) un ēnas. Vienīgi 3 zīmējumā dāmai galva nesamērīgi liela.
zenofex
QUOTE(ShinChan @ Mar 13 2005, 21:31)
Otrais attēls rāmējams un liekams pie sienas. Man ļoti patīk tava zīmēšanas tehnika, īpaši jau atspulgi (pat zinot, ka tas ir lielākoties photoshop'a nopelns) un ēnas. Vienīgi 3 zīmējumā dāmai galva nesamērīgi liela.
*



Trešajā zīmējumā izskatās, ka ne tikai blūzīte ir saņurcījusies bet arī vēders smile.gif Bet pārējais jau ir neizsakāmi jauki, mans favorīts pirmā androīde smile.gif vai kas nu viņa tur ir domāta.
Ito no Kazuki
Pikis kicks A** ^^ Man vislabāk patīk androīds, dizaina mehāniskās detaļas ir super. Un vēl tie debešķīgie mati - tādi zīžaini, pūkaini, ar tādu ēterisku mirdzumu...Thumbs up man smile.gif
jurc
Ja vairāk padarbosies ar Photoshopu ta jau drīz būs pavisam izcili... Tā turpināt!
ShinChan
QUOTE(JurCHiX @ Mar 14 2005, 11:58)
Ja vairāk padarbosies ar Photošopu ta jau drīz būs pavisam izcili... Tā turpināt!
*


Jo lielāks mākslinieks, jo mazāk paļaujas uz photoshop'a un analogu softu palīdzību.
baseboalbatboy
QUOTE(Puma @ Nov 23 2004, 17:23)
es arii paziimeeshos  tongue.gif
image
*



Man viņš izkatās sapīpējies kaut ko....zāle zaļa,debesis zilas....ak, jā visi pēdējie zīmējumi dā ir baigi labi uzzīmēti tongue.gif
swordsman
tu sevi uzskati par amatieri man gan taa neliekas!!!!Man liekas ka tu ziimee normaali pat labi
windhover
Zīmējumi man patīk, bet naedaudz kroplīgs izskatās 3. zīmējumā viens īkšķis.
Tam androīdam nesaprotams, no krienes krīt gaisma (Pēc matiem spriežu, ka no augšas, bet sejai vairāk no kreisās pues, savukārt uz redzamā pleca sķiet, ka vairāk krīt no priekšas). ph34r.gif Starp citu tu varētu mēģināt kaut ko kustīgu uzzīmēt..
Pikis
QUOTE(ShinChan @ Mar 14 2005, 12:27)
QUOTE(JurCHiX @ Mar 14 2005, 11:58)
Ja vairāk padarbosies ar Photošopu ta jau drīz būs pavisam izcili... Tā turpināt!
*


Jo lielāks mākslinieks, jo mazāk paļaujas uz photoshop'a un analogu softu palīdzību.
*


mjaaa es tev piekriitu ka dabiskie zim. ir daudz dziivaaki, bet ar photoshop kraasoju taapeec ka gribu uzdziit lielaaku lvl tanja progaa. tongue.gif
Pikis
QUOTE(windhover @ Mar 18 2005, 12:51)
Zīmējumi man patīk, bet naedaudz kroplīgs izskatās 3. zīmējumā viens īkšķis.
Tam androīdam nesaprotams, no krienes krīt gaisma (Pēc matiem spriežu, ka no augšas, bet sejai vairāk no kreisās pues, savukārt uz redzamā pleca sķiet,  ka vairāk krīt no priekšas).  ph34r.gif Starp citu tu varētu mēģināt kaut ko kustīgu uzzīmēt..
*


Nu kustiigu gan man neizdosies uztaisiit, jo ir sarezhgijumi ar noskaneeshanu sad.gif
Pikis
Viena lapaspuse no manas mangas, kuru jau taisu kaukur vairaak par gadu dry.gif
asamashii ritori banpaia
tu viņu tādā formātā atstāsi vai tas tomēr ir tikai sketch? bet nu mans apbrīnot tavs tongue.gif
Pikis
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Mar 19 2005, 11:28)
tu viņu tādā formātā atstāsi vai tas tomēr ir tikai sketch? bet nu mans apbrīnot tavs tongue.gif
*


Tas ir A4 formaats kaadaa lai vel es formaataa vinu varu atstaat??? huh.gif
Kikyou
QUOTE(Pikis @ Mar 21 2005, 19:46)
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Mar 19 2005, 11:28)
tu viņu tādā formātā atstāsi vai tas tomēr ir tikai sketch? bet nu mans apbrīnot tavs tongue.gif
*


Tas ir A4 formaats kaadaa lai vel es formaataa vinu varu atstaat??? huh.gif
*



Uhh... Asamashii gadījumā neprasīja, vai šitā tikai skice ir?...

Anyway... Nice. :3
Nedaudz pagrūti saprast, bet tas tā.
Pikis
QUOTE(Kikyou @ Mar 21 2005, 20:08)
QUOTE(Pikis @ Mar 21 2005, 19:46)
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Mar 19 2005, 11:28)
tu viņu tādā formātā atstāsi vai tas tomēr ir tikai sketch? bet nu mans apbrīnot tavs tongue.gif
*


Tas ir A4 formaats kaadaa lai vel es formaataa vinu varu atstaat??? huh.gif
*



Uhh... Asamashii gadījumā neprasīja, vai šitā tikai skice ir?...

Anyway... Nice. :3
Nedaudz pagrūti saprast, bet tas tā.
*



jaa es domaaju kaa vizuaali es to vairs iipashi neizmainiishu, jo prieksh kam vajag tongue.gif
Gruuti saprast, varbuut taapeec ka tas ir tikai izgriezums no mangas.
Pikis
image
Velviens dzelsķermeņa veidols. tongue.gif
rebel
mmm..nuja.. es lajkam tagad waru sadedzinaat wisus sawus *khem,ka laj winjus sawc? kasa galwu*..nju,to ko es liidz shim deweeju par ziimeejumiem taa tiiri ok... sasodiic,kapec citiem sanaaak tiik superiigi? es ar taa gribu! *baacbaacbaacbaaac,nedriixt taa runaat,nedriixt taa runaat,nedriixt...*
nuja - MAN BRIESMIIGI SKAUZH!! pikja ziimeejumi ir tiiik superiigi,ka no winjiem ne acis atraut... ehhh...es jaw kopsh lajka gala zinaaju,ka maneejam talanta nau,bet, ka dziiws cilweex kkur tepat Latwijaa,kursh pietam weel maacaas, war shitaa ziimeet...njjaaa..un tie paareejie..kaa nu kursh,bet man jaw paarswaraa patiik..ehh.. *tagad me klawsiisies sentimeentaalo lovemusicu un praatos,ko taadu es wareetu,kas man patiktu un liktu justies speejiigai wismaz kko izdariit pashai..hehe..es raxtu nesakariigi..ta redz cik taalu nowed kraasu paareja ziimeeshanas stundaj.. happy.gif*
tihiro
ceru,nav neka briesmiiga,ka es ieliku savu darbu shajaa mapee smile.gif
gaidu verteejumus wub.gif
jurc
wow.... blink.gif
Skaties cik ilgi gribi uz to bildi.. nav kur īsti piekasīties...

Nu ļoti skaisti.. tas jau ir profesonāli.... Uhh...

Ieliec vēl kadu pic. lai var redzēt ko tu patiešām māki... biggrin.gif
dmonster
Beautiful.
rebel
wnk lieliski!!!! tas gan neizskataas iipashi kaa anime,bet shawsmiigi dailji!!! Tu wareetu uztaisiit sawu topiku un salikt tur daudzaakas bildes... biggrin.gif
Pikis
O_o vienkārši fantastiski, šitajā zim. tik tiešām darbs ir ieguldīts liels, par to liels Tev respect. wink.gif
Woodoo doll
Nu waaaaaaaaaaaaax... blink.gif ohmy.gif ph34r.gif tik skaisti!!! tiešām VISU CIEŅU!!!! gan pikim, gan tihiro...
*steidzami jāpapildina vārdu krājums citādāk es sāku jau atkārtoties... sleep.gif *
baaac... neciešu ka es tā nemāku... būs man arī laikam jāatsāk zīmēt...
starp citu - kādam nav kāda zīmēšanas rokasgrāmata (vai kā viņ' tur sauc) grāmatas formātā nevis iekš PC vai CD? (jo man nav ne laika, ne vēlmes zīmēt sēžot pie PC... unsure.gif )
Pinky
sveiki visiem ! esmu galiigi jauns shiten... gribeeju patiekti tev, pikji, ka tavi darbi ir vnk ideaali ! smile.gif ja es taa maaceetu, kaut nedaudz, nedaudz... sad.gif
wonderful_smilez
really nice
xikes
blink.gif blink.gif blink.gif
Izskataas gluzi kaa fotograafija.. Patieshaam labs darbs.
Pikis
image
Beidzot radaas iespeeja ielikt kaadu jaunu bildi rolleyes.gif

xikes
blink.gif uh.. shitais imo visu laiku labaakais no taviem darbiem..
KAut kas ar matiem, shkiet, nav ok, bet vispaar man patiikk smile.gif
baseboalbatboy
Acis un mati ...kautkā jocīgi izskatās sad.gif
Kikyou
Waaaaai! happy.gif Man patīk man patīk. Līniju stilu sev nomainīji? smile.gif
GunMetaL
nežēlīgi reāli man patīk. apskaužu cilvēkus kam ir talants uz zīmēšanu.
jo man tāda vispār nav. gautgan abi vecāki pec profesijas mākslinieki sad.gif
un sistrai ari ir talansts es te vienīgais tāds atkritējs sad.gif
jurc
huh.. šis ir viens no sliktākajiem darbiem... vismaz man liekas. Kautkā pierasts no tevis redzēt sci-fi, bet kautko kawaii gan kautkā jocīgi.. Seja mazliet jocīga izskatās.. nu nez.. galīgi garām...
gomen
Kima
pheh galiigi tew nepiekriitu, Jurchik!!!!! Manupraat ljoti labi sanaaca! Un wiss ar seju kaartiibaa, taada nogurusi un skumiiga!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.