Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime festivāls!
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
Pages: 1, 2, 3
Taka
No 29. līdz 31. oktobrim kino "Rīga" notiks anime festivāls.
Festivāla programmā:

- Divdesmit anime filmas, to skaitā "Ninja Scroll", "Vampire Hunter D", "Blue Submarine #6";
- anime stilā zīmējošu mākslinieku izstāde;
- kosplejs ar Igaunijas viesu piedalīšanos;
- koncerts;
- dažādi konkursi ar balvām;

Sīkāka programma parādīsies vēlāk

Šo informāciju mani palūdza ievietot draugi no:
Anime.lv forums

Ceru ka neviens nav pretim, ka ievietoju šo informāciju, varbūt moderatori var to pārveidot par sticky...

Māksliniekiem, kuri vēlas piedalīties izstādē jāraksta Zuzukai anime.lv forumā, ja kāds vēlas piedalīties kosplejā vai palīdzēt organizēt - rakstiet Ha-san'am anime.lv forumā vai arī šeit (viņš ir reģistrējies).

Festivāla filmu pilns saraksts:

Wonderful Days
Tree Of Palme
Oh! My Goddess (seriāls)
Windaria: Once Upon A Time
Yoma
Jin-Roh
Kite
The Boy Who Saw The Wind
My Beautiful Girl - Mary
Vampire Hunter D
Vampire Hunter D: Bloodlust
Spriggan
Ninja Scroll
Mezzo Forte
Blue submarine #6
Spirited Away

ShinChan
Beidzot arī pie mums kaut kādas aktivitātes anime laukā smile.gif Apsveicami. Vienīgi būs jāturas tālāk no tas vietas kur kosplejs ārdīsies, lai kāds nejausji mani tur nepieskaita klāt biggrin.gif
Gaidiisju turpmaako infu par sjo pasaakumu.
Taka
Ja ir interesē palīdzēt vai piedalīties - raksti uz: hasan@balticom.lv
Yume
Heh, njaa, man tieshi shodien piezvaniija un pateica par sho te atrakciju.. redzu ka jau notiek aktiiva "reklaama" smile.gif
Un ShinChan.. hehe, tad droshi turies no manis pa gabalu, jo es noteikti buushu pie cosplayeriem..
Njaa un runaajot par pin topicu... es to izdariiju, bet nez vai tas daudz ko deva... ph34r.gif
zenofex
O, patieshaam interesanti! Vajadzees apmekleet smile.gif
Batou
*čeko filmu sarakstu* tā, šite iešu... šite neiešu...
Duarh
Nolapiits, nu nevareeja liidz vasarai pagaidiit, lai es ar ko dabuutu redzeet. . .*sigh* nu labi, apsveicu, izklaideejieties labi. Starp citu, cosplays dziivee biezhi ir mazaak briesmiigs kaa redzeets sliktaakajaas online fotograafijaas. Lai gan ir satikti diezgan daudzbriesmiigi cosplayeri. . .
zenofex
Reku nedaudz precizēta programma:
http://anime.bug.lv/content/view/38/2/
kaarleens
cosplay nepiedaliishos laugh.gif bet festivaalu jaapmeklee noteikti cool.gif
Taka
Nu lūk sad.gif Es tā cerēju ieraudzīt kārlēnu Sailor Moon bruncīšos laugh.gif
kaarleens
QUOTE(Taka @ Oct 1 2004, 09:40)
Nu lūk sad.gif Es tā cerēju ieraudzīt kārlēnu Sailor Moon bruncīšos  laugh.gif
*


lol laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif me nu galiigi anime personaazhiem neesmu liidziigs vieniigi ja nu kaads sumo ciikstonis
tostermaize
nebiju nemaz ieveerojis ka Roze ir ieziimeejis kalendaaraa anime festiva dienas smile.gif smile.gif biggrin.gif biggrin.gif blink.gif
MitSuki
Reali buss jaaiziet smile.gif.. Es brinos ka latvija sitadu festivalu taisis reali biggrin.gif
MitSuki
eee klausieites ja tiesam ir sitas festivals, tad varetu visi satikties ne ? smile.gif... Es zinu ka ta ir stlba doma bet varetu visi sakrieties un tad butu reali tiesi taja festivala ka jus domajat ? smile.gif
Spectre
Nepalikshu malaa, ieradiishos, tikai cosplay nepiedaliishos tongue.gif es domaaju taapak kaa kaarleens nesu nevienai anime liidziigs tongue.gif
Sigfa
ok, im in biggrin.gif
Smogs
Kā ar izmaksām? Tur kas jāmaksā vai kā? Un cik?
zenofex
Nu loogjiski ka satiksimies, kaa tad savaadaak?
Crash
Izklausaas incanti... Droshi vien k'ko iz taa visa tieshaam noskatiishos uz lielaa ekraana. Bet cosplay... nee, tas naf iisti for me, lai arii maybe atrastu kaadu charu, kam esu liidziigs biggrin.gif
MitSuki
Xe buss forsi tur smile.gif!Viss vairak gribu redzet igaunus cosplay izskatos smile.gif
Taka
Lūdzu lūdzu - esiet aktīvi un piedalieties festivāla organizēšanā!!!
Shinobi-sama
Ņā.. to cosplay būtu jāredz, uz ko tad tad ir spējīgi ļautiņi.
Es vienīgais varētu par Batou ja būtu vēlēšanās. Bet par cik man nav.

Incanti zināt kādu versiju viņi rādīs "Mezzo forte" un kādu "Kite"
tie abi ir ar hentai scēnām... ja viņi tās nerādīs tad es lieku boikotu šim festiņam cool.gif (tas nekas ka abas esmu redzējis)

Un vispār mani interesē kas par "source" viņiem būs ko izbāzt uz ekrāna. Ja tas būs cenzētais Amerikāņu šits ar sinhrono dublējumu tad varēs iet ar līkumu kino "Rīga". Ceru ka būs japāņu mēlē ar lieliskiem angļu subiem.
deleted-ray
Cik es nopratu par vienu seansu viena biljete, uz izstaadi bez maksas. Mo6 pat jaaaiziet, tikai jaaizveelas uz ko iet.
Yume
Nu teiksim taa, Boy Who saw the Wind ir smuka lieta, man gauzhaam patika.
Tad veel Wonderful days nav gluzhi zemee metams Move, paareejie taa, visudmeera.. bet domaaju ka ir gan skatiishanaas veerti.

Njaa.. es te padomaaju par to ziimeejumu "izstaadi" , un izdomaaju ka saveejo arii kautko vareetu piemest klaat.. [ un peecaak nodedzinaat ugunskuraa..bet tas nepieder pie lietas]

Aaa.. un gribeeju veel prasiit, mees tur vareetu visi satikties, kas buus, un varbuut vismaz paskatiities uz foruma biedriem dziivee. [*seezh un domaa, kam ko gribeeja izteikt aciis*]
Crash
QUOTE(Yume @ Oct 1 2004, 19:38)
Aaa.. un gribeeju veel prasiit, mees tur vareetu visi satikties, kas buus, un varbuut vismaz paskatiities uz foruma biedriem dziivee. [*seezh un domaa, kam ko gribeeja izteikt aciis*]
*


Ideja laba... Nu ja tieshaam shito realizee, tad es vareetu arii iz savas puses saorganizeet veel paaris kexu (kas citaadi nez vai ierastos) ierashanos no shii foruma uz to tikshanos wink.gif
Yume
jajaja, dari to.
ShinChan
Laikam jau pietiekami ilgi būsju boikotējis jūsu kopā nāksjanas, tā ka būs vien jāiznāk dienasgaismā smile.gif Bet nu lai naak tuvak konkreetie datumi, tad jau saorganizeesies.
deleted-ray
QUOTE(ShinChan @ Oct 1 2004, 21:07)
Bet nu lai naak tuvak konkreetie datumi, tad jau saorganizeesies.
*


Kaanekaa veel vesels meenesis jaagaida. Bet naturaali gribas uz cosplayistiem paskatiities dziivee - kaa tad taas mistiskaas buutnes izskataas biggrin.gif
Yume
Hmm, tu laikam nekad neesi redzeejis tolkinistus un rekonstrukorus, nerunaajot jau par dzelzhinieikiem.. biggrin.gif Mans gan pieradis..
ShinChan
Lab, jau lab. aiziesj ar joka pēc un palūkosj to kosplej. Ka zi, vēl iznaaks tiiri lab izklaid biggrin.gif
Dzonis
heh...anime festivaals latvijaa...kas to buutu domaajis...jaasaak skaitiit muuzja ietaupiijumi smile.gif
Yume
blink.gif tu sasitiisi savu beerniibas kraajkasiiti? Ak.. vai nebuus zheel? ph34r.gif
Dzonis
nu pareizaak suuri pelniito smile.gif, bet jaa..nosmelshu pamatiigu kaapostu lai apmekleeto shito pasaakumu....vienkaarshi nedriixt neiet, ja jau shitaada iespeeja (vieniigais jaatrod kur riiga pa nakti palikt smile.gif)
MitSuki
Dzonis prieskam pa nakti palikt kaut kur xe ,Man jau iesavas viena doma prata ja jau viss forums satiktos tad varetu visi aiziet kaut kur pa nakti pavazaties un padzerstities, tikai es nez kurs to gribes xe smile.gif
Dzonis
tas taa..pad dienu paskataas animi, tad nakti nodzeras un naakoshaa dienaa atkal skatiities...nav nekas pretii..smile.gif
MitSuki
tas gan,vieniga prob ka jus tur visi veci a es te esmu pats jaunakais pec kikyou xe smile.gif...Bet to ko izsteicu vispar ja padomajot nebutu slikti smile.gif
Dzonis
tu tieshaam jauns...peec 23iem aaraa driixti raadiities tikai ar vecaaku atljauju smile.gif
MitSuki
Ne tik traki bet uz to pusi xe smile.gif
Dzonis
kaa saka..nax tuvaak, tad jau maniis
tostermaize
QUOTE(JaYzZ @ Oct 3 2004, 21:43)
Dzonis prieskam pa nakti palikt kaut kur xe ,Man jau iesavas viena doma prata ja jau viss forums satiktos tad varetu visi aiziet kaut kur pa nakti pavazaties un padzerstities, tikai es nez kurs to gribes xe smile.gif
*



man tik jaut kaa juus naakoshaa dienaa pidaliisiities anime festivaalaa visi apdzeerushies???
ShinChan
QUOTE(tostermaize @ Oct 4 2004, 07:04)
QUOTE(JaYzZ @ Oct 3 2004, 21:43)
Dzonis prieskam pa nakti palikt kaut kur xe ,Man jau iesavas viena doma prata ja jau viss forums satiktos tad varetu visi aiziet kaut kur pa nakti pavazaties un padzerstities, tikai es nez kurs to gribes xe smile.gif
*



man tik jaut kā jūs nākošā dienā pidalīsīties anime festivālā visi apdzeerushies???
*


Vai tad pirmo reizi ar pīpi uz jumta laugh.gif
tostermaize
es te taa domaaju iet vai neit uz festivaalu bet tad es iedomaajos 100 anime fanus nodzeerushos costplay dreebees ta jau labaak neiet
Dzonis
tas tieshi roziiniite..kur tu vel redzeesi,piemeeram, piedzeerushos inujashu ? wink.gif
tostermaize
nu no šīs puses nebiju domājis tad jau jāiet
zenofex
Neenu savaakties kaadaa krogaa jau var, bet vai taapeec uzreiz jaapielej muulis? Var jau iemalkot siivo un parunaat par teemu. Tad jau arii naakamajaa dienaa varees apmekleet sho jauko pasaakumu (taa turpinaajumu)
tostermaize
visi tik runā pa to anime festivālu bet cik naudas vajag neviens nesaka tad tā nu cik latinnus man līdz mēneša beigām vaidzētu savākt
Shinobi-sama
Tasiniiba jau vien ir ja ar domaa ko organizeet tad vaidzeetu kopiigi samesties kaadam "onsen" ar kawai hostes cool.gif. Nu bet lai tikai tas viss pasaakums nepaarveershas par to kad savaacaas 100 izslaapushu ljautinju kas ar apvemtaam bluuziitem otraa riitaa kraac seansa laikaa.

tostermaize
un vispār cik gadi jums i gribētos arī zināt vai es uz to pasākumu neaiziešu nkā vsjaunākais???
Dzonis
QUOTE(tostermaize @ Oct 4 2004, 12:41)
un vispār cik gadi jums i gribētos arī zināt vai es uz to pasākumu neaiziešu nkā vsjaunākais???
*


paskaties lietotaaja profilus...
ShinChan
Heh...jums tik alq. un apdzersjanās, shame on you mad.gif Vienīgie ko vajadzētu apdzirdīt ir kosplejisti, tad būtu sjovs kādu Rīga vēl nebūtu redzējusi. Varētu to visu atspoguļot laikrakstu kultūrai veltītajās lapās biggrin.gif Interesanti, kāds no lielā kritiķu dueta arī apmeklēs sjo festu un uzrakstiis ieskatu vai apskatu par pasju festu un tajaa skataamo. Tas gan būtu numurs, lielie anime nīdēji...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.