Help - Search - Members - Calendar
Full Version: DRAWINGS.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
Tigra2
Pēdējais interesants - lidojoši zaķīši, zaķīši, kas pakarināti aiz vienas kājas un ķīniešu kaligrāfijas ota apkarināta ar kautko pūkainu.
Ideja feina, vienīgais kas varētu būt labāks, tā ir kompozīcija(objektu izvietojums telpā), liekas, ka tā lielā zāle ēd nost roku, kas droši vien domāts kā skata centrs.

+Spams
QUOTE
jā, mana izpratne par lieldienām atšķiras no normālu cilvēku.


Atkarībā no tā ko mēs uzskatam par normāliem cilvēkiem. Lielākā daļa pasaules nesaskata lieldienās neko līdzīgu oliņai vai zaķītim, tā kā jāsaka būtu : '' mana izpratne par lieldienām atšķiras no tavējās''
well nu, ja tu uzskati, ka JnVbt ir standarta normālais cilvēks ar standartizētiem uzskatiem, tad tā varētu teikt, bet.. nuu... vairums cilvēku neskatās anime.

Man ir sajūta, ka tu JnVbt'am uzbrauci XD.
Asuka
tāda arī bija tā doma - `zālē` pazūd roka un viss pārējais.
or whatever.
paldies par to pašu.

uzbraukt JnVbt, jau neuzbraucu.
tas, ka šis ir anime forums, nenozīmē, ka tagad visiem memberiem jāstājas rindā ar zīmuļiem rokās un jāzīmē anime.
antuanete
tavs ziimeejums ir kaartiigs, bez sviikaam un man skauz ka tie pirksti tew labi iznaakusi ,............ malacis biggrin.gif iesu trenneeties ziimet rokas huh.gif


vieniigais man liekas tie zakki tur galiigi neiederaas jo ziimeejums pats par sewi ir taads (nevaru atrast pareizo vaardu) ass un daleeji arii elegants , bet zakkiisi ir miiksti puukaini un apalliigi , man liekas tas taa neiet kopaa,
un veel pameegini apvilkt ar melnu tinti kontuuras .... man jau liekas ka tad ziimeejums vairaak izcelsies smile.gif
Asuka
tinte beidzās. XD
un man pārsvarā zīmējumos ir tintes-zīmuļa salikums. ātri apnīk.
zaķīši. a zaķīši priekš fun. es nezinu, kā labāk lieldienas raksturot, kā ar trušiem. un ja viņus nezīmētu tādus pufīgus, tad viņi pēc lāčiem izskatītos.
Asuka
pāris jaunas skices.
IPB Image
domāts fanarts animei Yamato nadeshiko shichi henge.
fons - randomā, bez sakarīgas perspektīvas.
--------------

IPB Image

puķes - pilnīgā bezsakarā.
izmantots parastais HB un 2HB grafīts.
Arts
Labas lolbilžas!
Dažas lietas nevari uzzīmēt,dažas lietas ir iebāžamas....vāciņos!
Uzzīmē kko traki psihodēlisku,kā būtu trippojies.
Dabūsi cepumu! >:3
Nerine
Vai tā ģitāriņa tur bija, kad es zīmējumu redzēju, vai arī tā tika piezīmēta vēlāk?
Skaisti, kā vienmēr vai plīstu no skaudības par tavām rokām. XD

(kur tad anoreksiskā trušu grupa?)
enigmo
njā viss ko varu teikt ir OMFG WTF QB! XD LOL! biggrin.gif
Asuka
apsveikums - nedaudz belated, bet anyway - MERRY CHRISTMAS EVERYONE!!~
IPB Image

it`s like a ten-minute job, but it`s still a card!~ ^____^

P.S. jā, es protu zīmēt aitas. XD i know, i know.
Karamele
Man patīk tavs rokraksts. Aitas. @__@
Asuka
IPB Image

i worked a little more on this one. ok, a lot actually. XD
jā. zīmēts ar zīmuli. tas ir grūti saprotams.
teksts apakšā ir no grupas `HIM`, dziesmas `Buried alive by love`.
ar godu un cieņu, atdodu jums šo darbu plosīšanai.
HAVE FUN KIDS!~

P.S. ēnas gandrīz vispār nav ieskanējušās. that is why you have imagination.
Cowkiller
eerm kad saksi ziimeet kko vairaak par rokaam????, varbuut pamaini poozu taam rokaam...
Kikyou
QUOTE(Cowkiller @ Jan 7 2009, 14:16) *

eerm kad saksi ziimeet kko vairaak par rokaam????, varbuut pamaini poozu taam rokaam...

Kad sāksi zīmēt kaut ko vairāk par to tur crapu ko tu pēdējos n gadus zīmē? 9_6
Asuka
cowkiller, dārgais.. es zīmēju to kas man patīk, kas skaisti izskatās un ko man gribas zīmēt.
man pilnīgi pie pakaļas vienalga vai pozas ir līdzīgas, vai nav.
so you`ll have to get over it. smile.gif

but thanks for your hard work on writin` anyway.
Arts
Anon's female,how sweet.
Uzzīmē ģīmi pa reizi,Tev normāli sanāca.
Keydan
Emoish yet nice...
Ka kkada apsveikuma kartite... biggrin.gif
Cowkiller
QUOTE(Kikyou @ Jan 7 2009, 19:34) *

QUOTE(Cowkiller @ Jan 7 2009, 14:16) *

eerm kad saksi ziimeet kko vairaak par rokaam????, varbuut pamaini poozu taam rokaam...

Kad sāksi zīmēt kaut ko vairāk par to tur crapu ko tu pēdējos n gadus zīmē? 9_6


hahaha you just cant let it go, do you?
ja es ziimeeju suudus, tad vismaz es tos ziimeeju labaak kaa tu! tongue.gif
ja gaidi no manis kkaadus cute kitties vai tos gejiskos dzekus kurus tu ziimee??? tad zini tas nenotiks! biggrin.gif
P.S. iesaku tev nepostot iipashajaas dienaas, kad tev uz mashiinas jaaliek M burtinjsh! xD
ja veelies man ko teikt tad tik PM...

Asuka- i get it, ull be the hand pro! xD
Kikyou
Sasāpināji manu trauslo sirsniņu ar saviem negantajiem uzbraucieniem. ;_;
Pats par sevi, es te par gaumes lietām nerunāju, negaidu nekādus kaķēnus vai gejus no tevis, tik domāju, tev tak ar nekāds dižais klāsts nav tajā, ko tu zīmē. Par to vispār nevajadzētu piekasīties, jo katrs zīmē, kas pašam patīk, pat ja rezultāts ir klonu armija. Man ir mani kaķēni un geji (edit: lai gan džekus vispār zīmēju reizi miljons gados un kaķēnus tāpat LOL FAIL), Asukai ir viņas rokas, tev ir tavi kasviņturtādineglītassievietesundžekispectērpos.
P.S. Iesaku tev nepostot vismaz divas stundas pēc tam, kad rāvējslēdzējā metamo ierāvi! xD
Asuka
first - no spam please. =______=
second - good one Kikyou. XD
Kikyou
Apturi spamu, ieliec zīmējumu! C:
Asuka
aye, aye, captain.

IPB Image

ar ēnām neaizrāvos, jo pirmo reizi mūžā bija bail, kaut ko šačakarēt.
šī seja pat atgādina seju, nevis kaut kādu kropli.
be happy about it. XD
vampiregirl
man ir tāds atklāts jautājums - tajā bildē attēlota meitene vai dzēks? biggrin.gif + cik isti resns ir kakls šaja darbā? man izskatas vnk pēc kartīga baļķa laugh.gif teiksu godīgi - rokas tu zīmē labāk ph34r.gif
Asuka
3 words - use your imagination.

tā ir meitene, un manuprāt tas ir pat ļoti skaidri nosakāms.
kakls ir normāls - sērkociņus tev te neredzēt.








yup, aizstāvos ar visām četrām.
Arts
Vajadzēja garāku purnu,būtu iznācis zirgs + neaizmirsti ausis un apaļākas acis kā lopam. wink.gif
Asuka
ain`t funny, ya` know. =_____=
vampiregirl
QUOTE(Asuka @ Jan 18 2009, 17:13) *

3 words - use your imagination.

tā ir meitene, un manuprāt tas ir pat ļoti skaidri nosakāms.
kakls ir normāls - sērkociņus tev te neredzēt.








yup, aizstāvos ar visām četrām.


kakls normals salīdzinot ar tavējo? bet tiešam paņem acis rokās - tev tur ir nevis kakls bet tāds kārtīgs dižozols sanācis. dzimumu tavam darbam var noteikt, tik vispirms ir 5 reizes jaaiziet pie zilnieces, pus stunda jadauza galva pret sienu + tā kartīgi jasapīpejas, lai pateiktu ka tā ir meitene biggrin.gif

QUOTE(Arts @ Jan 18 2009, 17:17) *

Vajadzēja garāku purnu,būtu iznācis zirgs + neaizmirsti ausis un apaļākas acis kā lopam. wink.gif


tik jau traki nemaz nav... ph34r.gif
Asuka
tad ej dārgā un sāc jau savu galvu dauzīt.
un paņem spoguli līdz uz paskaties uz savu kaklu šādā pozā - you`ll be amazed. smile.gif
Arts
QUOTE
tad ej dārgā un sāc jau savu galvu dauzīt.
un paņem spoguli līdz uz paskaties uz savu kaklu šādā pozā - you`ll be amazed. smile.gif

Tikai nesaki,ka šito zīmēji skatoties spogulī.
Asuka
nē.

zīmēju sēžot uz dīvāna.
te jau runa aiziet par to, ka cilvēks apstrīd reālistiskumu un alive efektu.

tapēc, lai pierādītu savu taisnību, tika minēts spogulis.
thearnis
Par zīmējumu grūti ko teikt, toties interesanta diskusija!!! smile.gif
Asuka
glad, ya` like it. XD

but anyway.. i`m not used to drawin` faces.
vampiregirl
QUOTE(Asuka @ Jan 18 2009, 17:26) *

tad ej dārgā un sāc jau savu galvu dauzīt.
un paņem spoguli līdz uz paskaties uz savu kaklu šādā pozā - you`ll be amazed. smile.gif


mnjā, šo es saucu par bezjēdzīgu strīdešanos. tad nu pats aizej un apluri sevi tajā spogulī! ja tu tur ieraudzīsi tādu baļķi kakla vietā - tad man tevis žēl. un es netaisos traumēt sevi līdz tavam līmenim, ta ka siena vel paliks dzīva biggrin.gif (tik lūdz neapvainojies, es neko no sitā pilna nopietnība nedomaju smile.gif )
nikitaa
Dažreiz pats savos zīmējumus neredz kļūdas, tapēc kadam citam tās jāparāda. Tas ir dabiski!

Ja Tavā zīmējumā sejas proporcijas novietotu balstoties uz pareizākām galvaskausa proporcijām, tad tas izkatītos vairak vai mazāk šADI: (laikam)

IPB Image

Es saskatīju šitādas kļūdas:

1.) Acis. Zīmējot seju profilā jāatceras ka acs izskatās kā izteikta trijstūra forma. Tava zīmējumā acs vairak izskatās mandeļveida.
2.) Žokļa līnija Izkatās nedabiski novietota. Līdz ar to seja izskatās saplacināta (!?) Zoklis būtu janovieto nedaudz aiz galvaskausa viduslīnijas.
3.) Tu neesi iezīmējusi ausi. Ausis novieto aptuveni tādā pašā augstumā kādā atrodas deguns. (Zīmējumā ar zaļām līnijām)
4.) Tavā zīmējuma nav saprotams kur atrodas piere vai arī tās nav vispār.
5.) Lūpām, zīmējot seju no sāna, jāievēro ka augšlūpa parasti ir izvirzīta vairak uz āru neka apakšlūpa, tā (gandrīz vienmēr) ir mazāka un tumšāk ieēnota nekā apakšlūpa. Lūpu kaktiņi parasti beidzas vienā līmenī ar acu malu. (Zīmējumā ar violētām līnijām). Neesi iezīmējusi nāsi >.<
6.) Kakls! Kaklu nepareizā vietā sāki zīmēt.. ;(


Lai vieglāk orientēties, es uzkleksēju pārīti galvas. Ceru ka var kautko saprast!

IPB Image

Tas ta īsumā arī viss... viss kas tev jādara - jāpamācās galvas proporcijas. :]






Arta
.. woah.

Lūk tas ir kārtīgs koments! ^^
Asuka
izrādu dziļu cieņu nikitaa *amazed* par kaut ko sakarīgu nevis kārtējo `nu ķipa es tā domāju ka tev tur tas un tev tur šitas nepareizi, TaPeEcC, kA es skatos cuu~te-chibi animes, bet man tāpat ir taisnība.` komentāru.
šoreiz skrieties par taisnību neiešu, bet pieri gan var atrast, jo tā ir zem matiem.

negarantēju, ka visu minētu ievērošu un labošu, bet vismaz centīšos.

and thanks for your hard work actually. i don`t know many people, who would do somethin` like that for others.
nikitaa
You're Welcome!
Prieks ja kaut mazliet palīdzēja + reizi pa reizei pašai atkārtot proporcijas arī nav slikti! smile.gif
asamashii ritori banpaia
yo, potenciāls ir. varbūt gribi kādu tutoriāli pa skaipu lai nometu? man ir gan kā mangas zīmēt, gan kā marvel komikšus, gan kā akadēmiski zīmēt.. wink.gif
Asuka
Labdien!
sadomāju, ka man ir nedaudz jāatdzīvina šis, mans, topiks, un tieši ši iemesla dēļ te būs pāris zīmējumu.
darbi NAV pirmā svaiguma, bet atdzīvināšanai būs gana labi!


IPB Image
"INTERESANTAIS TĒRPS'' - kādu dienu šķirstīju vecus modes žurnālus ar ļoti savdabīgām un interesantām kolekcijām un man radās iedvesma savam "interesantajam tērpam."


IPB Image
"GLEZNAS REPRODUKCIJA'' - rakājoties netā un meklējot kādu noteiktu darbu uzraku kādu gleznu. tā bija krāsaina un gleznota triepjot krāsu uz audekla. man nav ne audekla, tikai kāds vecs palags, ne arī normālu krāsu, tāpēc es iztiku ar to kas man ir, un reprodukciju veidoju ar zīmuli uz akvarēļu papīra.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.