Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Filozofiskās Pārdomas No. 42!
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
Elektrauma
man liekas ka nee,jo vinji (nu vismaz lielaaka dalja)shaa vai taa nesaprot,ko dara,iespeejams taa viniem liktos kaa speele vnk.
anishuara
QUOTE(Shumins @ Oct 30 2005, 18:30)

Tam antisimiitismam ir pamats...Vismaz bija 1930-tos Vaacijaa un vispaar Eiropaa...Paaraak labi bija iedziivojushies un tureeja savaas rokaas daudz naudas un razjoshanu...Vinjus ieniida tolaik visi, pat Šveicē atbeegushos suutiija atpakalj uz Vaaciju...
*




a tu negribi zinat kapec???? xe xe man liekas , nju un vesturiski ir pieradic... ka zhiidi ka jus vinjus saucat ir par tadiem partapushi tikai tapec ka ljoti labi macijas un neslinkoja tapec lieli amati un daudz naudas vareeja sapelniit, happy.gif neta ka musu eiropieshi... wink.gif un tapec ari bija antisimetisms... tikai tizlas skaudiibas delj... mad.gif
GoldLeader
QUOTE(anishuara @ Oct 30 2005, 19:17)
QUOTE(Shumins @ Oct 30 2005, 18:30)

Tam antisimiitismam ir pamats...Vismaz bija 1930-tos Vaacijaa un vispaar Eiropaa...Paaraak labi bija iedziivojushies un tureeja savaas rokaas daudz naudas un razjoshanu...Vinjus ieniida tolaik visi, pat Šveicē atbeegushos suutiija atpakalj uz Vaaciju...
*




a tu negribi zinat kapec???? xe xe man liekas , nju un vesturiski ir pieradic... ka zhiidi ka jus vinjus saucat ir par tadiem partapushi tikai tapec ka ljoti labi macijas un neslinkoja tapec lieli amati un daudz naudas vareeja sapelniit, happy.gif neta ka musu eiropieshi... wink.gif un tapec ari bija antisimetisms... tikai tizlas skaudiibas delj... mad.gif
*


NEKAS vēsturiski nav no tā pierādīts...viņiem vnk patīk izspiest citus krāpjoties, un lietojot visnekaunīgākās metodes...un antisemītisms nav pareizs termins. Es ļoti cienu semītus. Arābus piemēram. Viņi arī ir semīti. tongue.gif
anishuara
tu spried peec sevis???? par to izspieshanu??? happy.gif ex ir gan pieradic! tongue.gif xex! nav obilgaati jakraapjas, lai butu gudrs, vinji vienkarshi labi macas un ciitigi straada, tapec ari nauda ari ir! ka ari paatec ka vinji ir jau gudraaki no dzimshanas... un pietam , tapec ka vinjus apspiezh tapec ari vinji censhas attiisitiitiez gariigi un ati intelektuaali!!!! laugh.gif rolleyes.gif
GoldLeader
Zini...es jau tev te varētu pavilkt faktus ārā no zinātniskām lapām, par IQ pasaules tautu vidū, par noziedzības līmeni tautu vidū, un par to, kā paši ebreju cionisti atbalstīja hololkaustu un tā...bet man negribās piesārņot smadzenes dēļ tādiem cilvēkiem, kā tu...kā jau teicu...semītus neienīstu...arābi ir forši. Un zini...es arī neslinkoju, labi mācos un tā...un augstāk par latviešiem man ebrejus celt negrib;ās...un procentuāli runājot, otrā pasaules kara rezultātā, vairāk cietuši esam mēs. Arī citas tautas ir smagi cietušas. Baltkrieviju vispār gadrīz pilnībā izslaktēja. Holokausts ir no mušas uzpūsts zilonis, lai nopelnītu vēl nedaudz naudas uz citu rēķina...un tos, kas to saprot, sauc par necilvēkiem, fašistiem un idiotiem.....
ShinChan
QUOTE(GoldLeader @ Oct 30 2005, 20:15)
Zini...es jau tev te varētu pavilkt faktus ārā no zinātniskām lapām, par IQ pasaules tautu vidū, par noziedzības līmeni tautu vidū, un par to, kā paši ebreju cionisti atbalstīja hololkaustu un tā.... Holokausts ir no mušas uzpūsts zilonis, lai nopelnītu vēl nedaudz naudas uz citu rēķina...un tos, kas to saprot, sauc par necilvēkiem, fašistiem un idiotiem.....
*


Neesmu īpašs "daudz cietušās izredzētās" tautas mīlotājs un arī mani tracina Vīzentāla centra raganu medības. Taču vai tev nešķiet, ka tu nedaudz šauj pār strīpu? Holokausts ir no mušas izpūsts zilonis? Nezinu gan, kādu tu dziesmu vilktu, kad tepat Rumbulā pie paša izraktas bedres, kurā jau atrodas pārējie tavas ģimenes locekļi tev gatavotos ielaist lodi pakausī. Nerunāsim par lietām, kuras mēs nespējam objektīvi izvērtēt. Nedod Dievs tev būt iepriekš aprakstītajā situācija, vai doties lopu vagonā uz Sibīriju, vai absolūta bada laikā nodarboties ar kanibālismu (jo nav citas izvēles).
lastguru
GoldLeader, es ceru man nevajadzees sleegt sho diskusiju, jo taa jau ir uz naida kurinaashanas robezhas...
anishuara
QUOTE(GoldLeader @ Oct 30 2005, 21:15)
Zini...es jau tev te varētu pavilkt faktus ārā no zinātniskām lapām, par IQ pasaules tautu vidū, par noziedzības līmeni tautu vidū, un par to, kā paši ebreju cionisti atbalstīja hololkaustu un tā...bet man negribās piesārņot smadzenes dēļ tādiem cilvēkiem, kā tu...kā jau teicu...semītus neienīstu...arābi ir forši. Un zini...es arī neslinkoju, labi mācos un tā...un augstāk par latviešiem man ebrejus celt negrib;ās...un procentuāli runājot, otrā pasaules kara rezultātā, vairāk cietuši esam mēs. Arī citas tautas ir smagi cietušas. Baltkrieviju vispār gadrīz pilnībā izslaktēja. Holokausts ir no mušas uzpūsts zilonis, lai nopelnītu vēl nedaudz naudas uz citu rēķina...un tos, kas to saprot, sauc par necilvēkiem, fašistiem un idiotiem.....
*



xe xe velc kaut visu vesturi ara!!! manis pec...nesaku ka ebreji jacelj augstak... nekada gaijuma... vinji ir tadi pashi cilveki ka mes ne labaki ne sliktaki... un Shinam ir taisniiba... tapec ka tas nav no mushas uztaisiits zilonis... wink.gif mad.gif
GoldLeader
Well...don't defend them, and i will not do a thing...šī diskusija vispār no sākuma nebija par to, tādēļ nevainojiet mani par to, ka aizgājis šitāds off-topic. Man nepatīk off topic, iekš filozofiskajām pardomām. Please close this poll!
Sigfa
neko neklouzot! Diskusijas!

Es te gribeetu nedaudz iespraukties un paluugt anishuaru vispirms izdomaat, ko rakstiit un tad tipinaat klaviaruuru, jo savaadaak tava posta izlasiishana sagaadaa lielas probleemas, galvenokaart deelj pokespeak un epizodiska translita.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.