Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mani zīmējumi un veidojumi
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
Tigra2
ziimeeju jau arii zeenus, bet domaaju, ka meitenes man sanaak labaak... sleep.gif
taapeeec zeenus nepostoju, bet anyway...
reku viens (aa, jaa es zinu, ka rokai ir kljuuda rolleyes.gif )
IPB Image
hypnotize
ja...darbinji tieshaam labi....un pakaartaas sejas izteiksme IDEAL sanaakusi....
he.....he.....vienu gan es nesaprotu...kaa tev izdevaas pirmajai meitenei abas kaajas uzziimet labaas...biggrin.gif
un 2.ajai aciimredzor viena kaaja ir garaaka par otru...skaties kaa gribi....
Kikyou
Kas pie velna, tev sanāk normāli džeki. O.O Bikiņ uz bishounenu velk.
Tigra2
bishounenus es ziimeeju bikinj savaadaak, ne tik muskuljainus... shitais ir variaacijas par DBZ teemu : centos uzziimeet muskuljveci! laikam neatgaadina DBZ... biggrin.gif un labi vien ir!
Kad atbraukshu no laukiem iepostoshu dazjus bishouneninjus... lai redzama atshkjiriiba.
Tigra2
Smuka....
nav gan mans iedvesmas avots, bet tomeer....
(maneejaa driizaak ir dusmiiga un censhas tikt valjaa, a tai bildee meicha jau padevusies sleep.gif )
nju ko, paldies par komentaariem, driiz turpinaashu te postot happy.gif
Kikyou
QUOTE(Shumins @ Aug 20 2006, 01:50) *

Un reko veel atradu :lol: (Varbuut tavau iedvesmas avotu :lol: )


O_O What the hell.
Būs vēlāk sev jāuztaisa wallpapers no šitā.

*jā jā, offtopiks. >.>*

Ui, Tigra, līdz DBZ tev vēl TĀLU (paldies Randomam (jo neticīgie nedrīkst pateikties Dievam. :>)!). XD
edg
Bet es jau cereeju, ka iedvesmas avots bija mans darbs sad.gif http://otaku.lv/uploads/20060331_960_v1m.PNG tongue.gif

Kikyou, "Paldies" ir saiisinaajums no "Lai Dievs paliidz!". Vai tad to tu driiksti lietot? Labaak saki "Pateicos Rnd dievam". Bet patiesiibaa, es pat kaa randomisma pagaans nezinu, vai "dievs" rakstiit labaak ar lielo vai mazo burtu. It kaa ir vairaaki dievi - Random(Rnd) dievs, Haljavas dievs, Hattrick dievs, Vasiilijs, Bobis utml, bet zinaams, ka tie visi ir viens un tas pats viens Dievs zem dazhaadaam maskaam, teeliem vai interpreteejumiem. Bet, ja jau Dievs ienjem dazhaadas formas, varbuut vinjsh veelas tikt uzrunaats par vairaakaam dieviibaam sava dziljaa, neizdibinaamaa, sarezhgjiitaa no punjkjiem izpuustaa random plaanaa. Tad kaa vinju uzrunaat? Ehh, religjija ir tik sarezhgjiita...
Tigra2
ehm... labi, tā

Es uzziimeeju bishouneninju!
nju man pashai patiik, nezinu kaa paareejiem, nju, lab so noveerteejiet!
IPB Image

un origjinaalais izmeers:

Click to view attachment
hypnotize
taa jau jauki...noskanja un viss pareejais...bet kkas tomeer man nepatiik...un tie ir paaraak pavirshi uzziimeetie mati un meitenei, peec manaam domaam, ir deguns daudz par lielu.....
un fliiziiteem9jaa taas ir taadas domaatas) drankjiiga perspektiiva....kas nedaudz nojauc fonu...bet kaa jau teicu...kopumaa taa neko....smile.gif
Tigra2
vai vaards bishounens kaadam kautko izsaka!
da tas ir dzjeks, dzjeks! biggrin.gif

un mati peec lietus dushas neizskataas diezko kaartiigi, bet tas taa...
fliizes ir vnk lielas... sleep.gif
edg
Slapjiem taisniem matiem ir taads prikols, ka vinji ir ljoti plaani un kriit tikai un vieniigi uz leju, nevis turaas uz citiem matiem kaa sausi dara. Tavaa ziimeejumaa mati toch nav slapji.
Tigra2
slapji ne, bet nedaudz mitri gan.
es reiz pazinu meiteni, kurai ļoti biezi mati, ne jau skaitā, bet pašā biezumā(katrs mats biezs) un tad, kad vinjai bija nedaudz mitri mati tie izskatījās ļoti līdzīgi kā tie kurus uzzīmēju, tāpēc balstu to iz dzīves.

Un vipaar taa kaa tas ir anime, kur vispār mati saglabaa formu jebkaados apstaakljos, tad es vareetu apgalvot jebko happy.gif
edg
QUOTE(Tigra2 @ Aug 22 2006, 14:36) *

Un vipaar taa kaa tas ir anime, kur vispār mati saglabaa formu jebkaados apstaakljos, tad es vareetu apgalvot jebko happy.gif

Par nelaimi tev taisniiba. Anime, kuraa meitenes skaidriitu apkaart ar slapjiem matiem, buutu manaa top10 biggrin.gif
Kikyou
Zīmējums ir ok. Vienīgais trūkums, skaties kā gribi - izskatās pēc meitenes. :/
Tigra2
kikyou, taa tak ir bishounen buutiiba, vinji ir tik skaisti kaa meitenes. Ir viirishkjiigaaki ir sievishkjiigaaki gadiijumi, pie tam manam nav kruushu... bet tas taa.

kahi
nu vienīgais, kas tur tiešām neiederas ir deguns. pa lielu, man šķiet. zods ir skaists, bet vai nu mati ir pa bieziem krūšu daļā, vai kā, bet izskatās, ka šim te tiešām IR krūtis.
Kikyou
QUOTE(Tigra2 @ Aug 24 2006, 16:35) *

kikyou, taa tak ir bishounen buutiiba, vinji ir tik skaisti kaa meitenes. Ir viirishkjiigaaki ir sievishkjiigaaki gadiijumi,


But we all know that's just an excuse. rolleyes.gif Nē nu, varbūt pie vainas leņķis.

QUOTE
pie tam manam nav kruushu... bet tas taa.


Hmm, nedaudz izskatās, ka ir. Vai nu tas, vai nu arī milzīgs vēders. Vai nu arī es vienkārši nesaprotu viņa pozu.

P.S. Protams, es pati arī diez cik izcili zēnus nezīmēju, bet tas nenozīmē, ka es nevaru norādīt uz acīmredzamām lietām. Jo ja tas tā ir, tad es sākšu bļaut par katru reizi, kad man ne-zīmētājs kritiku mētās visrū.
Tigra2
btw... ak jaa tas ir tikai nožēlojams attaisnojums:

shis arii tika domaats kaa zeens bet sanaaca, ak vai...paaraak meiteniiga meitene

IPB Image

a shitais man pashai patiik kaa sanaaca:
IPB Image
edg
Pirmajaa no taam divaam bildeem ir kaut kaada meitene no shoujo mangas. Tu saki "meiteniiga"? Es saku: "Nesmuka." Shoujo mangaas meitenes ir skaistas kaut kaadaa meitenju izpratnee. Paskaties dzhekiem ziimeetajaas animees meitenes tiek ziimeetas taadas, kaadas taas vairaak dzhekiem patiik. Bet varbuut tikai man? Anyway, ziimeejums top spontaani, taa kaa es te par velti muldu. Jau sen teicu, ka gribu, lai tu tikai meitenes ziimee, bet tev sava gaume, man - saveejaa. Vienkaarshi mani kretinizee aaraa tas fakts, ka shaadas shoujo mangu meitenes tiek uzskatiitas par meiteniigaam un/vai skaistaam. Mani vinjas biedee aaraa!
Tigra2
fuu.. cik labi... man jau pašai arī nepatīk kā sanāca tas pirmais(ja nepamaniijaat, tad nepierakstiiju, ka pašai patīk kā sanāca)
Tad es ceru, ka neviens neiebildīs, ja turpināšu zīmēt mazas apaļas meitenītes? happy.gif (nju tas ir ar apaļām maužām, sejas formaam)

a kaapeec neviens neko nepateica par to mazo puisi apakšā(kuram arī ir apaļa mauža)
Kikyou
QUOTE(Tigra2 @ Aug 29 2006, 18:08) *

a shitais man pashai patiik kaa sanaaca:
IPB Image


O_O! *sasien, aiznes mājās un ieslēdz skapī* I have a thing for smiling guys. xD
Bet nopietni, pat ja kautkas nav ar rokām vai ķermeni, smaids atsver visu.
+Chibi+
Varbūt pirms ķerties pie lielākiem darbiem, vienkārši patrenējies zīmēt dažādas ķermeņa daļas un kustības? Nav jēgas tērēt laiku uz nepilnīgiem darbiem, ja to varētu izlietot daudz lietderīgāk pilnveidojot sevius darbus.
edg
QUOTE(Tigra2 @ Aug 29 2006, 20:51) *

a kaapeec neviens neko nepateica par to mazo puisi apakšā(kuram arī ir apaļa mauža)

Taapeec, ka vinjsh izskataas peec citplaneetiesha ar savu jociigo galvas formu, taapat vinja apgjeerbs prieksh muusdienaam shkjiet visai... tizls? Un vispaar vinjsh ir kaut kaads buratino. Bet es neko neteicu, jo meitenes labaak zin, kas meiteneem patiik. Vai ne?
Tigra2
Viss, pietiek, pievēršos mediciinai T_T

Edg, es tevi vairs nemiilu, pārāk negatīvi vērtē, tigrām patīk, ja viņas kautvai nedaudz uzslavē...

Darīšu to, kas padodas
Zīmēšu orgānus...
IPB Image
un zivis
IPB Image
Sushi
Izskatās, ka Tigra atradusi savus bioloģijas un anatomijas klades biggrin.gif
Jā, tā zēna smaids točna riktīgi labs.. ja neskatās uz ķermeni, zīmējums ir superīgs
Tai meitenei ar krellēm ir smukas acis, krelles un mati! ^^
Keydan
Apkat sirdim ir tada taukaina-gaļaina massa. To cept ar darziņiem (kabačiem ja gribat) uz eļļas!!! Bus garšigi!!! Pat ļoti, tagat pats kautko tadu edu!
rebel
QUOTE(Tigra2 @ Aug 30 2006, 14:35) *

Darīšu to, kas padodas
Zīmēšu orgānus...
un zivis


o.O
davaj, padalīsimies orgānu un vispār bioloģijas klažu zīmēšanas vēsturē kādreiz? mans aptuveni gandrīz mīļākais bioloģijas stundu darbs ir kaķa skelets

IPB Image

un sirds jau arī mīļa

IPB Image

.. bet Tu gan labāk tomēr zīmē meitenes un bishonenus. Lai gan tas melnmatainais man nepatika, tāds drusku paviršs šķita, es zinu,ka cilvēkus zīmēt Tev padodas vismaz tikpat labi kā orgānus..ja ne pat labāk. to pierāda daudzie jo daudzie dailīgie zīmējumi,kas atrodami šajā galerijā. jo orgānus var uzzīmēt daudzi,bet pakārtas meitenes ar izteiksmīgu seju - tikai daži.

tāpēc es gaidīšu nākamo zīmējumu no Tavas puses. un cerams,ka sagaidīšu kaut ko nedaudz lielāku par asari. ^^

(un gomen par tādu.. diezgan offtopic'īgu ielaušanos.)
Kikyou
Sorry, es offtopiku vēl nedaudz paturpināšu... ^^;
Jums ir bioloģijā iekšas jāzīmē?! Labais... Mums gan tikai smuki liek izkonspektēt un uz grāmatas zīmējumiem paskatīties~...
Dead Star
Tam džekam vēl sejas izteiksme ok,bet ,piedod, pats kermenis izskatās pēc iesācēja..ļoti liela iesācēja...bet tu manuprāt māki labāk.
ok mazs offtopic ->
aa musm ar nav jāzīmē..paskatāmies bildītes,konspektējam kamēr roka nokrīt..aa un citreiz iedod kādu jau gatavu izprintētu bildīti ar iekšu
edg
QUOTE(Tigra2 @ Aug 30 2006, 14:35) *

Edg, es tevi vairs nemiilu, pārāk negatīvi vērtē, tigrām patīk, ja viņas kautvai nedaudz uzslavē...

Slaveeju tad, kad ir, ko slaveet. Paskaties savus ziimeejumus kaadu laiku atpakalj un manas atsauksmes par tiem! Bet par peedeejiem... Es uzupureeshos buut niists, ja tas paliidzees tavai izaugsmei. Un es ceru, ka paliidzees.
No otras puses, es tieshaam nokluseeju to, kas tajos ziimeejumos labs, lai egoistiski virziitu tevi ziimeet bildes manai gaumei. Manas kaartis ir galdaa; turpmaakais tavaas rokaas.
Taison
nuu.. tai meitenei kas tur ir... tur taas liinijas uz vinjas apgjeerba [kruushu daljaa] istaas ka taa meitene ir plakana vai kantaina... vinjaam vajadzeetu buut ieliektaam... wink.gif
rebel
QUOTE(Kikyou @ Aug 31 2006, 00:44) *

Sorry, es offtopiku vēl nedaudz paturpināšu... ^^;
Jums ir bioloģijā iekšas jāzīmē?! Labais... Mums gan tikai smuki liek izkonspektēt un uz grāmatas zīmējumiem paskatīties~...


heh, ar manu bioloģijas skolotāju (bijušo gan, jo sākot no anatomijas māca cita) bio stundas bija gluži vai kā zīmēšanas stundas. stundā parasti vajadzēja paspēt izlasīt, izkonspektēt svarīgāko un iezīmēt kādu orgāniņu vai orgānu sistēmu, vai dzīvnieciņu, vai iepriekš - augu.. un vielas atkārtošanai atminētas krustvārdu mīklas kladē veidojām.
āh, un vai es minēju,ka viņa lika atstāstīt grāmatas tekstu? kādu brīdi jau man rādījās murgi par gala kontroldarbu, kurā man liek atstāstīt visu grāmatas vielu no sākuma līdz beigām..

ok, Tigra, labāk ieposto kādu dailīgu darbu, par ko mums sajūsmināties, lai izbeigtu šo offtopic'u! XD
Tigra2
IPB Image
mans jaunais reklaamgifs...
LeoR
Kas tur iisti tiek reklameets? huh.gif
Tigra2
vai tas nav skaidrs?
Ko ta veel es vareetu reklameet, ja ne CO. biggrin.gif

Btw, negribi pievienoties, buusi sensei... ^^
Tigra2
jau kaadu laiku neko te neesmu postojusi...
IPB Image
Kikyou
Brilles = COOL. Fons ar tīri labs. Ēnojums arī.
Vienīgais, anatomija man liekās tev agrāk labāk gāja. o.o;

Tomēr, man šis zīmējums šā vai tā patīk.
Janots
te ta liekas kajas par isu. Bet pats zimejums loti labi, perfekti varetu teikt. man ipasi patiik ka tu izvietoi vinas plecus, uzreiz parada noskanojumu wink.gif laugh.gif
Tigra2
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Tigra2
sory par dubultpostu.
IPB Image
gruutaa izveele XD
Cilveeks
njem aabolu.... kabachi prieksh nuugjiem.... biggrin.gif
iru-chan
mja tev jua vispariba ir lori smuki zimejumi biggrin.gif bet pie komiksa tev vel japiestrada dry.gif
Tigra2
QUOTE(iru-chan @ Sep 26 2006, 09:13) *

mja tev jua vispariba ir lori smuki zimejumi biggrin.gif bet pie komiksa tev vel japiestrada dry.gif

negribu, tas kas tapis 5 minūtēs un pašai patīk, paliks tāds kāds ir mūžīgi, mūžos, amen. ^^


Tigra2
IPB Image
ku.. ^^
Aven
tas ir bumbieris...vai..vai..k-k-k-kabacis?
Tigra2
aven, un tu vēl jautā? biggrin.gif

^^ nupat uzmeistaroju kko paintā...
IPB Image
Aven
ū labs labs wink.gif
damn i s.ck >.<
Kikyou
Hahahahhahahaha!!! XDDD Tas kabacis ir vienreizējs.
Un darbs paintā arī super. It īpaši iekrita acīs krāsu izvēle. Super. ^^
Tigra2
labi iepostošu kautko pārmaiņas pēc.
Tapis photoshop: 5H apmēram, bez skices viss ar pelīti
IPB Image
lielo variantu neizdodas ielikt, pārāk daudz vietas aizņem.
Dead Star
Tā jau trakoti smuki.Tikai man nezkapēc šķiet,ka vai nu kakls par resnu,vai arī pleci ir par šauru par spīti tam,ka viņa ir nedaudz ar sānu pavērsusies.Skaists ādas ēnojums un,protams,acis happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.