Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bleach
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
GunMetaL
es ar esu smagi neapmierinaats ar sho epu atkal vinji pamanijaas uzlikt sidestory sad.gif bee negribaas naruto sad.gif gribaas ichigo un uber fightu smile.gif
ChunkY
56 seerija taada laba, beidzot Yoruichi paraada ko maak. VIenu lieta, intro beigaas pamaniiju tekstu ka bleach ir labaaks par naruto, tas laikam bija Dattebayo subs.
Ramiel
vismaz kkaads actions bija atkal, bet liidz Ichigo veel ilgi neaizies liekas :/ tur veel vismaz 2 faiti pa vidam >_<
Sayuri
Nez, bet man gan shii epa ljoti patika. Ipashi, tas, ka beidzot var redzeet stiliigu faitu, kur izmanotas interesantas tehnikas + bonusaa tur kaujas pati Yuroichi, ja visu laiku raadiitu Ichigo, tad maybe pat apniktu. Bet taa var baudiit vairaakus actionus kopaa, redzeet katru charu un vinju iespeejas.Un protams gaidiit varenu faitu no pasha Ichigo laugh.gif Shii epa tik sakaapina emocijas, lai veel vairaak gaidiitu turpinaajumu. Bleach vnk ir hipercool ^__^ cool.gif
kaarleens
QUOTE(Kikyou @ Oct 31 2005, 17:31)
QUOTE(kaarleens @ Oct 31 2005, 10:17)
kaads varbuut vareetu pafdaliities ar infu kur jauno opening ending mp3 vareetu dabuut vieniigaa vieta kur atradu ir bleach portal bet tur muuzhiigi raada ka esot pa daudz useru un neljauj kachaaat
*



Reku. :3 Vajag piereģistrēties, bet tā baigi laba lapa tad, kad vajag atrast kādu dziesmu no anime. o.o
*


Liels paldies links rulz smile.gif
Sinder
Huh =) 57 seerija iznaaca beidzot...
Buus jums arii Nieziisha (Ichigo -> Ichy -> Nieziitis) bankai droshvien +_+
Veel gan neesu paspeejis noskatiities =/ cerams liidz vakaram atradiisies laiks...
yorsa-kun
Nu ko lai saka, epa sanaaca taada garlaiciiga memorys of da past, WHO CARES:) skhiet ka naakam reiz "buus" ichigo bankais, un Byakuja boy izskatiijaas taads diezgan impresed biggrin.gif
jurc
nepiekritīšu tev... Nākamajā sērijā Ichigo nerealizēs savu bankai, bet sasitīs Kuchiki tā pat.. vismaz tā var spriest pēc tā ieskata nākamajā sērijā.
Neskatoties uz flashback kas ilga pussēriju... bija intresanti kā vienmēr XD
Sigfa
Flashbacks arii nebija slikts. Jau no saakta gala gribeeju uzzinaat kas taa yoruichi par zveeru.
GunMetaL
atminju aina bija laba vismaz patika man vinja labaak nekaa ieprieksheejaas smile.gif un taa nokraasa uh super. ichigo arii paraadijaas, bet tagad atliek tikai viena probleema naakas atkal nedeelju gaidiit liidz naakamajai epai ^^
Andromens
Sērija bija pats labums. Viena cīņa šķiet tik pabeigta ( pieņemamā veidā ). Katrā ziņā jauks moments kur Ichigo paskaidro Kuchihi par sava zanpaktou spēju. To ka tagads tiks rādīts cīniņš ar pirmo kapteini ever var pat nezīlējot saprast un gan jau tiks ievīti kaut kādi atmiņu skati. Tie kas gaida pliku pif paf gan jau nesagaidīs vēl kādas divas epizodes.
Katrā ziņā tie divi purnu kas cīnījas par to kas ies pēc Sake vien jau ir veselas sērijas vērti xD
aigarius
Man vēl patika tie divi vice-kapteiņi. Mega-sliņķi!!! Ļoti laba un sabalansēta sērija - te tev gan faiti, gan charu developments, gan jūtas un intrigas.
Un vēl - noskatieties līdz pašām beigām. Tur pēc ieskata nākošajā sērijā ir vēl viena minipērle laugh.gif
ChunkY
Laba seerija. Un Ichigo zanpaktou speeja ir baigi laba. CErams ka naakamajaa seerijaa buus vairaak darbiibas ar Ichigo, jo varbuut paraadiis arii ciinju ar galveno komander.
GunMetaL
BAAAA!!!!! shii tik bij epa biggrin.gif ichigo atkal paraadija ka ir kruts un vel krutaaks... ichigo bankai vispaar vaardos aprakstiit nevar, kaa man taadu kgribeetos. pats ichigo arii peec neo jau saaka izskatiities biggrin.gif toties kad paraadija savu speed jau bija smita cieniigs. kuchihi arii palika ar atkaartu zhokli kad vinja banakai tikai samalts miltos biggrin.gif un peec taa ko redzeeju beigaas naakamaa epa arii solaas buut graujosha...
lastguru
Vinjsh ko, ir paarveerties savaa bankajaa? Tagad izskataas vairaak peec Zangetsu ar Ichigo galvu... HYPER COOL!

BTW, seerijas saakumaa ir pieziime no DB: "I hear Bleach is going on a 22 episode filler-arch like Naruto"... huh?
CirvjaKaac
Sērija dikti laba - beidzot Ichigo atrāda savu burku. Tā vieta fight'ā kur Ichigo skraida un vizuāli viņu paliek arvien vairāk ir vienkārši ideāli izstrādata... rolleyes.gif Restekpa!
CloudX
Jaunais kostiims super ,bankais izkataas super ,bet weeee cik jau seerijas ilgst shis faits?3-4 nezinu,bet nu jau saak apnikt.
deleted-ray
Galvenais lai nebūtu nekādu tizlo filleru, a to viss seriāls izbojāts sad.gif
kaarleens
oo dizhaa "Studio Pierrot" , lai nenaak paar muusu galvaam chupa ar fileriem,lai neatkaartojaas vecaakaa braalja naruto kljuudas, lai turpinaas action muuzhiigi muuzhos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Winry
Jā, šitā bija labā....man tāvien velk turpināt skatīties un negaidīt, bet nu labs nāk ar gaidīšanu....bet es ceru ka nebūs pēc action kaut kādi fileri, kaut arī mani tas īpaši neuztrauc!!! biggrin.gif
Tjen
Serija bija loti inersanta bet viss jau ir skaids ka ichigo vines ... dry.gif
bet nekads piels brinums nebutu par to ja beigas kada greizaja veida ichi mirs sleep.gif
Uh bet epa bija laba.......... blink.gif
bubu
Uhh.. ja Ichigo noslaktētu/nomirtu, tad man ļoti patiktos šis seriāls ;) skaistas beigas būtu.
Kautgan mani ir lielas šaubas, ka tā varētu notikt.
animeec
nu man jau liekas ka kuchiki nav jau tas pats stiprakais patiesiiba, vel tak ir ichimaru, kurs gan jau vel specigaks biggrin.gif
Ramiel
oi oi ! tu pavisam aizmirsi par komandore ! biggrin.gif tas jau arii nav viens no tiem ar kuriem var jokoties:D gribeetos gan redzeet bankaju no the 1st and strognest zanpakton ever biggrin.gif

p.s. nepatika ka ichigo nenolika bjakuju kad bija taa iespeeja :/ vinji jau vareetu muus paarsteigt mazliet ar taadu sceenu ko ?tongue.gif
Kagome
shii epa tieshaam bija interesanta, beidzot arii paraadiija ichigo bankai smile.gif bet ichigo banaki tieshaam ir superiigs biggrin.gif bet vis labaak patika byakuya's sejas izteiksme, kad vins ieraudziija ichigo bankai... laugh.gif
+Chibi+
QUOTE(lastguru @ Nov 17 2005, 00:20)


BTW, seerijas saakumaa ir pieziime no DB: "I hear Bleach is going on a 22 episode filler-arch like Naruto"... huh?
*



ievēroju šo arī, un nu...man kaut kā liekas, ka Bleach filleri varētu būt jēdzīgaki par Naruto.. Varbūt tapēc, ka Bleach ir jēdzīgāks... Ichigo kļūšana stiprākam labi redzama, nevis Naruto gadījums ar viņa mūžīgo klonēšanas jutsu.... Un Ichigo ir drusku mazāk idiots... Un tur ir pietiekmai daudz tēlu, lai katru sēriju uztaisītu kā atsevišķā tēla personal side story, kas varētu būt interesanti, so... we'll see.
GunMetaL
bleach 59 epa. atkal patiikami paarsteidz skatiitaajus biggrin.gif ... ar to ka ichigo mazliet nojuudzoties paraadot kuchiki savu hollow formu smile.gif un kaarteejo launo uber kuulo uzbrukumu '''black moon fang'' kaujas laikaa jau izskatijaas ka ciinaas labais pret ljauno ^^ . lainu kaa man patika ichigo ljaunaa puse biggrin.gif
kuchiki tika smagi sakauts un vinja bankai izkuupeejis gaisaa kad ichigo to ''sapleesa'' tiesa kuchiki paaraak dusmiigs pa to neizskatijaas. un aizgaaja atkal paraadijis savu krutumu ar flash step. tagad atliek gaidiit kaa taalaak paveersiisies shizhets vai arii saaksies BRIESMIIGIE filleri biggrin.gif kautgan skjiet ka vel jau jaatrisina mistera smaidinja(ichimaru) sataisiitie meesli un otraa plaana teeshinji(ar uber grandpaa). ko lai saka teeshinji turpinaas, jaagaida tikai naakamaas epas un jaacer ka nebuus filleru laikmets
Dzy
Jūūūū, šī epa bij laba... Tas ir tas, kas Bleach`ā man patīk - neparedzams sižets ar negaidītiem pavērsieniem. Nejauši biju apskatījies vienu mangas chapteru, kur esošie notikumi tālu no anime darbības, un atkal sižets galīgi pārmainījās! Jaunais Ichigo vairs nav gaisagrābslis, kā no sākuma, paaudzies gan morāli, gan fiziski. Man k-kur sēž tāda doma, ka Zangetsu parādīs/iemācīs Ichigo vēl kādu Bankai paņēmienu, šis viņa demonstrētais laikam nebūs vienīgais wink.gif Un atkal bija hihināšanas lēkme kautiņa beigās, kad Ichigo sāka krist laugh.gif
P.S. Nākamā epa iznāks tikai 6. decembrī!!! sad.gif
ChunkY
Shii bija laba epa, patika kaa Ichigo leenaam paarveertaas pr Hollow un peec tam to masku noraava, cerams ka beigaas paskaidros kaapeec tas taa bija. Ciinja arii bija laba, izraadaaaaaas ka Zangetsu ir vairaaki speeciigi uzbrukumi.
Kikyou
QUOTE(lastguru @ Nov 16 2005, 23:20)
BTW, seerijas saakumaa ir pieziime no DB: "I hear Bleach is going on a 22 episode filler-arch like Naruto"... huh?
*



Zinot DB, diez vai taa buus. XD Vinjiem parasti seerijas saakumaa vienmeer ir kautkaada random fraaze, tur "Chocolate ice cream is better than strawberry ice cream" un tamliidziigi.
kaarleens
Gribeetos jau beidzot kau kaadu atrisinaajumi nebeidzamie fighti ir nogurdinoshi, peec ichigo galvenaas ciinjas bishkjinj zudusi intrese.
CirvjaKaac
Meklējot vēl neiznākušo 60. epu uzgāju feiku, kurā vienkārši greizi nosubota 59.sērija. Mani, piemēram, uzjautrināja. Iesaku novilkt... Torrents dabūjams šite
Janus
Vispar kads ir redzjis bleach 60. seriju. huh.gif Nekur nav. mad.gif Citi ari nevar atrast. dry.gif
Andiigais
QUOTE(Janus @ Dec 5 2005, 05:11)
Vispar kads ir redzjis bleach 60. seriju.  huh.gif  Nekur nav.  mad.gif  Citi ari nevar atrast.  dry.gif
*


Vai ta nelasiiji forumaa, ka tikai 6. decembrii, t.i. riit tikai iznaaks naakamaa - 60. epa!
dry.gif
Lija
khem khem... kaa cilveeks kas divas reizes peec kaartas novilcis 59.seeriju ar franču subiem arii es noskatiijos to BEIDZOT ar anglu subiem... cool.gif nju ko varu teikt...
MIILU ICHIGO!!!!
nez nez vai veel krutaaks vinjs var palikt... happy.gif
Janus
Es jau nobijos. tongue.gif Man tikai nesen radas iespeja daudz laika pavadit otaku. Nesu vel tik daudz izlasijis. sad.gif
Spectre
Nuuu es domaju ka Ichigo vēl ļoti tālš ceļš ejams, vinš vēl pat 1/20 daļu sava spēka nav atklājis tongue.gif

Rēķinat ka vinš māk tikai 1 attaku ar savu Bankai .... varu dereet tur būs vēl vismaz 10 jutsu.

Takšto vēl viss priekšā, atceratie, ka Hollowiem arī ir kings, + galvenais līderis iekš Shinsengumi worlda arī izskatijās diezgan dzīvelīgs =)))

Janus
Noskatijos Bleach 60. seriju smile.gif un biju
mems blink.gif lai nu ko, bet sitadu joku nebiju
gaidijis. tongue.gif
Nakosai serijai jabut loti interesantai smile.gif ka vini tiks ara no sitam problemam. huh.gif
Chufanzo
He he, visi tik par peedeejaam epaam runaa, es gan tikai saaku skatiities wink.gif Man vislabaak patika tas lielais sargs pie baltajiem vaartiem, ar diviem lieliem axe, vienkaarsi jautrs teels wink.gif (nerunaajot par galvenajiem chariem)
Rinchis
Esmu ticis jau līdz 30-tajām epām un nemaz negribas atiet no kompja ...
cepuri nost šī ir anime uz goda
ChunkY
60 epa bija vnk fenomenaala, taadu paveersienu nebiju gaidiijis.
Sigfa
Jaa, paveersiens bija tiiri labs. Man tik Hitsugay'u gribeejaas redzeet kaa vinjsh ar bankai sho to pashkjaida. Tam visam pa virsu paraadaas stiliigs teleport ability. nu ko, naakamaa seerijaa atkal ichigo kaujaas ar Aizen'u. Man gan vairaak gribeetos, lai paraada yoruichi ciinju un vecaa opiisha ciinju.
jurc
Kad beidzās 59 sērija domāju ka tālāk vairs nekas īpašs nenotiks, jo Ichigo cīņa beidzās, bet nu kļūdījos, 60 sērija patiešām laba bija.
Heh, pirmais ko padomāju ieraugot kapteini Aizenu - nu jā, vienīgais čars kurš animē nomirā tā pat viņš dzīvs. Ok, tagad itkā beigta tā Hinamari.. bet nu gan jau atradīsies veids un vieta un viņa būs dzīva. Kā sacīt jāsaka - anime bez līķiem (ok, tos n-tos līķus 46 istabā neskaitīsim, vēl nav teikts ka viņi neatdzīvosies tā pat visi pārējie).
Gaidam nākamo sēriju.
<Graph>
heh es arii veel esmu ticis liidz ~30tajaam epaam, gribaas redzeet veel un veel rolleyes.gif
ShinChan
jāskatās otreiz, savādāk dzerot čaju un ēdot īsti neiebraucu daudzās lietās.
Redzot Bleach kopainu, nebija ne mazāko šaubu ka Aizens kaut kad augšāmcelies, tikai nezināju kādā ampluā,lai gan šo to jau varēja izpiņķerēt no iepriekšējām epām, kur piemēram, Aizenam par vietnieku bija lapsas purns.

Cerams, ka paši autori nesapīsies scenārijā un neuztaisās kārtējās sačakarētās beigas
Kikyou
Man vispār jau no tā brīža, kad dabūjām zināt, kas Hinamori vēstulē bija rakstīts (t.i., ka Hitsugaya Aizenu nogalinājis), Aizens tāds aizdomīgs likās... Hm. o_ō Un bija arī.

Pašlaik man gan tomēr neliekās, ka Hitsugaya vai Hinamori varētu vēl atgriezties... =/ Bet kas zina.
Church
QUOTE(ShinChan @ Dec 8 2005, 14:01)
Cerams, ka paši autori nesapīsies scenārijā un neuztaisās kārtējās sačakarētās beigas
*


atkariigs no taa, cik story arc-as vinji animees. mangaa jau labu laiku kaa notiekaas naakoshaa arca. detaljas nestaastiishu lai nespoilotu.
Sigfa
mm, shis ir baigi labais twists. 61 noteikti laba seerija smile.gif zheel gan, ka zobena apstaadinaashana ar vienu pirkstu kljuust arvien mazaak iespaidiiga, ja to var izdariit katrs otrais kapteinis :S Kjipa, ichigo poluchil level-up.
Nuin
Sērija bija interesanta, tika atbildēts uz vairākiem maniem jautājumiem.

Vēl kas, jūs pamanījāt, ka Ichimaru Gin šeit nesmaida. blink.gif

image
GunMetaL
scenaaristi labi izdomaajushi kaa turpinaat bleach... biggrin.gif paveerst visas ichigo darbiibas... pret vinju biggrin.gif plus vel uzvelt vinjam to ka ir jaunaa shinigami un hollow sakopojums biggrin.gif turklaat samaljot kaa mazu beernu... sad.gif savaa zinjaa biju gaidjis vairaak no ichigo... itsevishkji BANKAI formaa... :/ njaa intresanti zinaat ko vel aizens prot... iznjemot to speeju salikt visus shinigami kapteinjus.... nevaru sagaidiit naakamaas epas ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.