Help - Search - Members - Calendar
Full Version: HELP!!!
Anime forum > Anime > Games
baseboalbatboy
Ja kādam ir DC ++ā PS2 vai PS2 emulātors nosauciet huba nosaukumu un adresi sad.gif
xikes
Shitais jau kaut kur bija apspriests...
http://otaku.lv/index.php?showtopic=71&view=findpost&p=586
baseboalbatboy
ĀĀĀ,labi tongue.gif
baseboalbatboy
Paga paga vaitad nav arī PS1 emulātora?!?!?!?! blink.gif huh.gif wacko.gif
X_Kamui
Vai tad normals PS2 emulators pastav huh.gif
xikes
PS1 emulators ir..
Vispaar jau laikam atkariigs kuru speeli tu uz vina gribi palaist.
Es te speeleeju FF9 uz epsxe nez, pagaidaam nekaadu suudziibu, ja nu vien reizeem saak iet pa aatru.. smile.gif
Nu un arii paiet laiks, kameer iestaada visus settingus un sameklee tos sasodiito BIOS failu.. dry.gif
Bet taa viss iet biggrin.gif
X_Kamui
Aaa ePSXe man ir, es Valkirie Profile speleju un man vispar viss ir perfekti.. smile.gif
MareX
Runaajot par SPX vai PS1 emulaatoriem... mans favoriits...

"Virtual Game Station"... viegli konfigureejama (jo viss built in bez pluginiem)... savietojamiiba tieshaam uzslaveejama... reti kura speele nestraadaa kaa pienaakaas (tipo par aatru vai par leenu) vai nestraadaa vispaar (ja jaauzskaita tad atceros tikai kaadas 2.)... veel nav nepiecieshams ir nevajag BIOS image (p.s. BIOS image nav nepiecieshams arii PCSX kura starpcitu darbojaas peec ePsxe principa ar tiem pashiem pluginiem)... uzreiz nosaukshu arii lielaako miinusu... izshkjirtspeeja tikai 320x240 full screen (atgaadina vecos labos VGA laikus biggrin.gif )... kopumaa viens no labaakajiem Emu prieksh PSX... ne velti VGS bija komerciaals produkts...

Runaajot par PS2 emulaatoriem...

Cik es zinu tad uz doto briidi pilniibaa ejoshu naf neviena... bet ir divi daudzsoloshi development stadijaa... PCSX2 un nSX2... gadiijumam ja kaads veelaas pasekot liidzi attiistiibai...
baseboalbatboy
sad.gif Baa tik daudz sarakstīts un varbūt arī daudz kā gudra dry.gif bet slinkums lasīt...
baseboalbatboy
ohmy.gif Eu paga bet palasiet kas rakstīts augšā dry.gif
jurc
baseboalbatboy neapvainojies, bet tu esi stulbs!! Vai tiešām visi šie topiki ir veidoti tikai tāmdēļ lai labi izskatītos? Un ja negribi lasīt ta nepīksti un nelasi, par to nav jāpaziņo visiem, labāk skaties tālāk savus pokemonus! Un mēs lasam kas ir augstāk rakstīts!!
Un vispār jau jau pats izveidoji šo topiku tad jau noteikti meklēji sev intresējošu informāciju.. un beigu beigās pasaki ka tev nu slinkums lasīt...
*JurCHiX saķer galvu* blink.gif
wiesiiz
slikts topics domaaju ka sheit visi cilveeki ir pietiekami gudri lai izdomaatu kas ir search
Piepz
Naivi ir tie cilvēki, kas uzskata, ka pastāv normāli ejoš PS2 emulators...
Gribās PS2 spēles, tad jāpērk PS2 kā to izdarīju es.
MareX
QUOTE(Piepz @ Jan 1 2005, 23:40)
Naivi ir tie cilvēki, kas uzskata, ka pastāv normāli ejoš PS2 emulators...
Gribās PS2 spēles, tad jāpērk PS2 kā to izdarīju es.
*



Pilniibaa piekriitu... atljaushos tikai piebilst... ja veel arii par normaalaam naudinjaam PS2 gribaas speeleet ieteicams noziedot naudu veel ModChip iegaadei... taadaa veidaa paplashinot iespeejas... taa lai arii muusu tirguu izplatiitaas speeles uz CD-R un DVD-R njem pretii... un DVD regjioniem nepiekasaas... biggrin.gif

p.s. Ja kaadu PS2 iipashnieku interesee... PS2Reality mediaplayer - PS2 Reality Media Player is a Divx & MP3 player for the PS2 (darbojaas tikai ar chipotiem PS2 jo proga pasham jaacep diskaa)... paarbaudiita praksee... darbojaas...
Piepz
QUOTE(MareX @ Jan 2 2005, 03:17)
QUOTE(Piepz @ Jan 1 2005, 23:40)
Naivi ir tie cilvēki, kas uzskata, ka pastāv normāli ejoš PS2 emulators...
Gribās PS2 spēles, tad jāpērk PS2 kā to izdarīju es.
*



Pilniibaa piekriitu... atljaushos tikai piebilst... ja veel arii par normaalaam naudinjaam PS2 gribaas speeleet ieteicams noziedot naudu veel ModChip iegaadei... taadaa veidaa paplashinot iespeejas... taa lai arii muusu tirguu izplatiitaas speeles uz CD-R un DVD-R njem pretii... un DVD regjioniem nepiekasaas... biggrin.gif

p.s. Ja kaadu PS2 iipashnieku interesee... PS2Reality mediaplayer - PS2 Reality Media Player is a Divx & MP3 player for the PS2 (darbojaas tikai ar chipotiem PS2 jo proga pasham jaacep diskaa)... paarbaudiita praksee... darbojaas...
*


Nu zināms zināms, kā nekā es esmu no revolution.lv ... Vispār es PS2 spēles velku no ārzemju torrentu trackeriem, pats ierakstu iekš DVD-R un aidā smile.gif
DarkRockslizer
QUOTE(Piepz @ Jan 1 2005, 23:40)
Naivi ir tie cilvēki, kas uzskata, ka pastāv normāli ejoš PS2 emulators...
Gribās PS2 spēles, tad jāpērk PS2 kā to izdarīju es.
*


Ok.. ne jau visiem tik daudz $$$$
Kyoushu
Nu ar tiem ps2 emuljiem ir taa... Nav taads, kas velk visas. Bet normaalajaam speelem war samekleet attieciiigus emuljus... var var! Nu pirkt ps2... tur toch jaabuut $$$$... un driiz buus ps3 ..
silent1
QUOTE(Kyoushu @ Jan 19 2005, 00:32)
Nu ar tiem ps2 emuljiem ir taa... Nav taads, kas velk visas. Bet normaalajaam speelem war samekleet attieciiigus emuljus... var var! Nu pirkt ps2... tur toch jaabuut $$$$... un driiz buus ps3 ..
*



Parādi kaut vienu PS2 spēlei paradzētu specifisku emulatoru! Visu ko esmu redzējis ir tikai fake, fake and f**king fake again. Un neviena ps2 spēle nav noemulēta uz pc (ja neskaita to visai dīvaino onimushas hongkongiešu veidojumu, ko zināmā merā varētu uzskatīt par emulāciju vai ārkārtīgi sliktu ps2 -> pc portu).
Kyoushu
QUOTE(silent1 @ Jan 19 2005, 17:59)
QUOTE(Kyoushu @ Jan 19 2005, 00:32)
Nu ar tiem ps2 emuljiem ir taa... Nav taads, kas velk visas. Bet normaalajaam speelem war samekleet attieciiigus emuljus... var var! Nu pirkt ps2... tur toch jaabuut $$$$... un driiz buus ps3 ..
*



Parādi kaut vienu PS2 spēlei paradzētu specifisku emulatoru! Visu ko esmu redzējis ir tikai fake, fake and f**king fake again. Un neviena ps2 spēle nav noemulēta uz pc (ja neskaita to visai dīvaino onimushas hongkongiešu veidojumu, ko zināmā merā varētu uzskatīt par emulāciju vai ārkārtīgi sliktu ps2 -> pc portu).
*



Nu newaru paraadiit, bet zinu draugu, kas ir speeeleejis kko. Un wienkaarshi quotoju winju... ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.