Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vajdziiga paliidziiba
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
zenofex
Tiem kas maacaas universitaateees - izkarinaat plakaatus par to ka Wonderfull Days anime veelreiz buus uz lielaa kinoekraana. Laikam jau bez atliidziibas, varbuut tikai ieguustot vienu plakaatu savaa iipashumaa smile.gif Davai piesakaas tauta smile.gif
Ghoul
A kad un kur tiks raadiits????????
zenofex
QUOTE(S.U.D @ Dec 15 2004, 13:27)
A kad un kur tiks raadiits????????
*



Veel nav skaidrs, vai nu no 24. decembra Riigaa, vai nu no janvaara saakuma K. Sunii.
arteck
Lai arī es pašlaik pats nekur nemācos, zinu, kur varētu izlikt plakātiņus.
Ghoul
Bet taa tach nav riktiiga anime korejieshu .........
Inc
Janvārī augstskolās (vismaz daļā) ir sesijas laiks, tādēļ ne ļoti prātīgi iekārtot rādīšanu decembra beigās un janvāra sākumā. Ja orientējamies uz studentu auditoriju, tad stratēģiski prātīgākais laiks ir Februāra vidus.
Taka
Īstam studentam eksāmeni ir pofig! laugh.gif
Man kā sestdienniekam oficiāla sesijas laika nav
Varu kādu lapeli LU EVF fakultātē uzstutēt cool.gif
Inc
QUOTE(Taka @ Dec 16 2004, 17:20)
Īstam studentam eksāmeni ir pofig!  laugh.gif
Man kā sestdienniekam oficiāla sesijas laika nav
Varu kādu lapeli LU EVF fakultātē uzstutēt  cool.gif
*



That was my point. Īstie studenti, kuri iespējams neaizietu uz eksāmenu, tā vietā, lai apmeklētu anime seansu - vienkārši universitātē nebūs sesijas laikā.
Taka
QUOTE(Inc @ Dec 17 2004, 09:08)
That was my point. Īstie studenti, kuri iespējams neaizietu uz eksāmenu, tā vietā, lai apmeklētu anime seansu - vienkārši universitātē nebūs sesijas laikā.
*



Visiem nevar izdabāt. Kad filmu rāda tad rāda.
Un arī sesijas laikā var atrast laiku lai pavadītu až veselas 2 stundas kino, piemēram lai atzīmētu labi noliktu eksāmenu! cool.gif
Pašdisciplīna un sava laika plānošana dara brīnumus un by the way - mācīties vajag VISU semestri nevis naktī pirms eksāmena! tongue.gif

Sestdienniekiem un svētdienniekiem eksāmens ir tad, kad kārtējais priekšmets beidzies. Tas notiek visu semestri, tāpēc viss mācību gads no septembra līdz jūlijam mums ir viena liela sesija, ik mēnesi kāds eksāmens vai darbiņš jānodod.
Tā kā mācīties sanāk visu gadu nevis 2x gadā.
X_Kamui
Nu gan to sesiju ......... wink.gif labak aiziet uz filmu!!!

Es aizietu............... no sesijas............. filmas del........
Inc
QUOTE(-Kai- @ Dec 17 2004, 09:55)
Nu gan to sesiju .........  wink.gif labak aiziet uz filmu!!!

Es aizietu............... no sesijas............. filmas del........
*



Kur jūs studējat?
Ghoul
Vai kaadu citu no festa raadiitajaam filmaam tiks kaadreiz raadiitas veelreiz??????? ohmy.gif
zenofex
Tiem kas veelas karinaat plakaatus, riitaa vakaraa jaabuut Savannaa, kroguu uz Matiisa un Barona stuura.
Yume
em, es nevienu plakatu neredzēju, viņi karājās arī kautkur? Izņemot pašu k/t Rīga?
Kā viņi vispār izskatījās?
zenofex
QUOTE(Yume @ Dec 27 2004, 12:21)
em, es nevienu plakatu neredzēju, viņi karājās arī kautkur? Izņemot pašu k/t Rīga?
Kā viņi vispār izskatījās?
*



Nee, jo plakaatus uztaisiija ceturtdien veelu vakaraa, un taapeec nedabuuju vinjus liidz Savannai, un, sekojoshi nevareeju iedot cilveekiem. Tagad nezinu kaa iisti izplatiit vinjus, jo skolas un universitaates ir ciet. Bet paliidziiba arvien veel ir vajadziiga, nezinu tik kur veel vareetu karinaat tos plakaatus.
Yume
ielās? vai tam ir kādi ierobežojumi? un cik viņi lieli? varbūt pie ziņojumu stabiem?
trešdien es kādu plakātu varu pakert.
zenofex
Nu treshdien es panjemshu toch liidzi visus un izdaliishu visiem kas buus ieradushies. Ar luugumu izkarinaat kur vien var. Citaadi nesanaaks, tik un taa skolas ciet un universitaates cik zinu arii.
Yume
Zeno- cik viņi lieli?
A2?
zenofex
QUOTE(Yume @ Dec 27 2004, 17:10)
Zeno- cik viņi lieli?
A2?
*



Hehe nezinu, bet vareetu buut. Shovakar no Alexa dabuushu, tad jau zinaashu preciizi liidz milimetram smile.gif
Yume
mmmmmmm... tas ir lab' tas it lab'
Nu ta gadīsim
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.