Help - Search - Members - Calendar
Full Version: GBA games
Anime forum > Anime > Games
Rags
gribeju uzjautat vai kadam nav kadas jrpg uz Gameboy advance? pasam ir Lunar Legend tikai mellow.gif
vispar gribetos sitadas paspelet: Tactics Ogre, Final Fantasy Tactics, Golden Sun

maybe kads gribetu uz laiku samainit pret to lunar, savadak 3 reizes jau izgaju blink.gif
nu vai ari varbut nopirktu ja kadam vairs nevajag happy.gif
Jaffa
Man ir Sword of mana un Golden sun 2. legend of mana izgaaju labs speelluks ar pievilciigu sizzetu . Ssobriid speeleeju golden sun 2 nu tas tik ir kautkas dazzu briidi pat nobriinos ko tik nevar panaakt no gba. To es tev tiessaam iesaku : Dabon Golden sun pirmo un otro dallu.

tactics ogre nebij arii nemaz tik slikts speelluks izgaaju bet tikai uz pc ar emulaatoru diezgan vienmulla bet var jau speeleet. No taktiskajaam rpg tad jau labaak iesaku ff tactics kolosaals sizzets (vismaz saakumaa. Ilgi nespeeleeju) un kauja arii ir diezgan interesanta. huh.gif Tas laikam arii buus par teviem speellukiem....

Jautaajums tev un citiem vai kaads ir kautko dzirdeejis par final fantasy 1 & 2 uz gba vai ir jeega iegaadaaties vakar veikalaa redzeeju pirmo piegaadi viena. Speelluks maksaa 45 eiro bet ja tas ir to veerts esmu gatavs ssim ziedojumam biggrin.gif
Dzonis
nevaig naudu teereet pa to FF 1 un 2.nav nekas laps..(tiek "speeleets" uz emulatora),tactic labaak patika.tas bij gan interesantaks gan grafika labaaka(protams saliidzinaat pagruuti, jo shie divi ir staigaajamie,bet Tactic viss notika paarejot no viena punkta otraa),bet taa jau protams gaumes lieta.lai gan meedjinaashu shitos iziet..buus ko pieskaitiit izieto FF kontam.
varbuut paliidz:ekraanshaavinji
kaarleens
QUOTE(Dzonis @ Dec 14 2004, 16:24)
nevaig naudu teereet pa to FF 1 un 2.nav nekas laps..(tiek "speeleets" uz emulatora),tactic labaak patika.tas bij gan interesantaks gan grafika labaaka(protams saliidzinaat pagruuti, jo shie divi ir staigaajamie,bet Tactic viss notika paarejot no viena punkta otraa),bet taa jau protams gaumes lieta.lai gan meedjinaashu shitos iziet..buus ko pieskaitiit izieto FF kontam.
varbuut paliidz:ekraanshaavinji
*


padalies ar kaadu saitu kur var novilkt GBA emulatorus un pashas speeles luudzu
bypass
Stāv man ieflešots FF1 un FF2 (Down of Souls). Garīgi veselam cilvēkam neiesaku, drausi vienmuļa spēle, it īpaši pirmā daļa. Ja tev patīk nenormāli bieži cīnīties random battlēs, tu esi šausmīgi pacietīgs un esi hardcors old-style rpg fans - lūdzu.

JRPG GBA tops (IMO):

1. Golden Sun 1/2 - must have! Labs grafiks, mūzika un salīdzinājumā labs storijs. Labākais jrpg uz GBA.

2. Sword Of Mana - man jau nu patika, hack & slash. Speciāli tiem, kam nepatīk turn-based cīņas. Arī pieklājīgs grafiks un skaņa.

3. Lunar Legend - klasika...

Un Tactics Ogres vietā iesaku Final Fantasy Tactics, spēles ir ļoti līdzīgas. FFT uzvar geimpleja ziņā, vairāk čarteru klases, itemi, maģijas, utt. Bet storijs neapšaubāmi dziļāks ir Tactics Ogr'ei, kamēr FFT vairāk bāzējas uz misijām. Starp citu, FFT ir garākā spēle uz GBA, ja iziet visus side kvestus, tad life-spans ir ~100h. Es spēlēju pārsvarā tikai main misijas un man jau tā sanāca 60h, lai viņu izietu.

Rags, āāā, un vēl noteikti lūkojies pēc Metroid Fusion (mana mīļākā spēle uz GBA, ļoti atmosfērīga) un Metroid: Zero Mission (vecā NES Metroid rīmeiks, arī labs). Kā arī Castlevania sērijas ir iņčīgas (it īpaši jau C:Arial of Sorrow).

Un tomēr ir labi ownot flash karti, samainīt man nav ko un nemeklēju kārtus. Dominas GGailītī, ja nemaldos, bija manīts GoldenSun2.

QUOTE
padalies ar kaadu saitu kur var novilkt GBA emulatorus un pashas speeles luudzu
Godīgi sakot, neesmu spējīgs spēlēt GBA uz emulātora (mazs ekrāns uz liela monitora blink.gif), neiesaku. Uz real-hardware tā ir pavisam cita lieta. cool.gif

Rags
bypass emm, spelu topu man nevajag, visu to esmu spelejis ar emu un zinu kas ir labs ^^
problema tada ka tagad nav finanses neko jaunu iepirkt, tapec cereju ka kadam ir ko pamainit...
a flash karti pie mums nekur nedabut a pasutit hvz cik maksa oO un ja ko pasutit tad pirmam kartam Afterburner apgaismojumu sleep.gif
Dzonis
ja godiigi, tad kaut kaadas konkreetas saites nemaz nezinu.viss notiek caur google.ieraxta gba rom un skataas kas atrasts.kjiinieshos parasti diezgan daudz..
reku viena lapa.sheit linki apkopoti.peedeeja laikaa atjaunojas pareti, bet dazji linki diezgan labi:sheit un lapa ar dazjaam speeleem, kuras var pat dabuut:sheit(shitaas izdevaas uz aatru roku atrast).un no emulatora iesaku visulaboy.ja var darboties ar DC++, tad tur var atrast ieveerojamu daudzumu visdazjaadaako ROM'u.
bypass
QUOTE
spelu topu man nevajag
Ē, jrpg topu veltīju Jaffai, kas šķiet bija gatavs izdot 45 eiro par crappy FF1 & 2 rīmeiku. smile.gif
QUOTE
problema tada ka tagad nav finanses neko jaunu iepirkt, tapec cereju ka kadam ir ko pamainit...
a flash karti pie mums nekur nedabut a pasutit hvz cik maksa oO un ja ko pasutit tad pirmam kartam Afterburner apgaismojumu

Jā, kārtu man gan nav. Neiesaku tagad iegādāties ne flašeni, ne āfterburneru, jo GBA tagad aizvieto Nintendo DS - respektīvi, tagad reti parādās kāds labs relīzs. Jāsāk atlikt nauda NDS vai PSP. smile.gif
Rags
QUOTE(bypass @ Dec 16 2004, 10:39)
Neiesaku tagad iegādāties ne flašeni, ne āfterburneru, jo GBA tagad aizvieto Nintendo DS - respektīvi, tagad reti parādās kāds labs relīzs. Jāsāk atlikt nauda NDS vai PSP


nesaki viss, un man GBA vajag ne tikai spelem, a tas speles kas pa sito laiku ir iznakushas man pietiks ilgam laikam, vel mani interese e-books uz flasha rakstit, tas pat vairak neka tas speles. jo tomer uz mobila gramatu lasit nav tik erti cik butu uz gba biggrin.gif
X_Kamui
QUOTE(kaarleens @ Dec 15 2004, 10:25)
QUOTE(Dzonis @ Dec 14 2004, 16:24)
nevaig naudu teereet pa to FF 1 un 2.nav nekas laps..(tiek "speeleets" uz emulatora),tactic labaak patika.tas bij gan interesantaks gan grafika labaaka(protams saliidzinaat pagruuti, jo shie divi ir staigaajamie,bet Tactic viss notika paarejot no viena punkta otraa),bet taa jau protams gaumes lieta.lai gan meedjinaashu shitos iziet..buus ko pieskaitiit izieto FF kontam.
varbuut paliidz:ekraanshaavinji
*


padalies ar kaadu saitu kur var novilkt GBA emulatorus un pashas speeles luudzu
*


ph34r.gif šeit ir viss gan emulatori, gan (visas) speles........... Webpage

Var dabut visas speles uz SEGAs un 8 bit ja velies smile.gif
Hikaru
Inuyasha ir visur! biggrin.gif

image
image
image
bypass
QUOTE
vel mani interese e-books uz flasha rakstit
Ir mēģināts. Es tomēr dokumentus līdz 50 lpp. labprātāk printēju ārā uz taustāma papīra. GBA ekrāns ir pārāk mazs grāmatām (nemaz nerunājot par mobīlo). Ja lūkojies pēc kaut kā praktiska, tad tev vajadzētu lūkoties pēc nedārga PDA, kur grāmatas lasīt ir daudz, daudz ērtāk un vienkāršāk. Un nedārga PDA cena varētu būt tuva ietilpīgas flašenes cenai. GBA kā organaizeru lietot gan neiesaku, tā ir spēļu konsole galu galā smile.gif.

QUOTE
tas speles kas pa sito laiku ir iznakushas man pietiks ilgam laikam

IMO, normālās spēles uz GBA ir tikai kādas ~20 (maksimums 30). Pārējais ir bulshits. Savs laiks jau paies, kamēr iziesi, bet vai tad negribēsies tajā spēlēt jaunās paaudzes hand-heldu? wink.gif
Dzonis
tai lapā trūkst viena ļoti nozīmīga lieta,nav GBA romu, uz ko spēles tomer ir labākas kā segai,snes vai GB, bet vecās sistēmas jau ar var šad tad uzspēlēt
Rags
bypass saproti, man jau ir GBA, un naudas tiem jaunajiem tuvakaja nakotne nedomaju ka bus, ja ko lielu pirkt tad ps2 utt. paslaik domaju par apgaismojumu un 128mbit flashu, vairak man nevajag... un normali geimi vismaz kas man patik ir daudz vairak ^^

par gramatam jasaka ka mani itka apmierina ari mobilais, tik tas ka vairakos failos jadala ^^; ar papiru protams labak, bet ne visur ir pietiekams apgaismojums un vieta lai izvilktu a4 lapas un lasitu ^^;
X_Kamui
QUOTE(Dzonis @ Dec 16 2004, 17:41)
tai lapā trūkst viena ļoti nozīmīga lieta,nav GBA romu, uz ko spēles tomer ir labākas kā segai,snes vai GB, bet vecās sistēmas jau ar var šad tad uzspēlēt
*


Man likas ka tur ari GBA romi ir, bet nekas es bralim paprasišu kur var romus dabut viņš zinas smile.gif (viņš taadu daudzumu nakačajis uuuuuuuu)
SheWr
Ja kaadam ir DC++, tad ieejiet UO hubaa un no manis variet dabuut kaudzi ar ROMiem. Man ir visvisaadas GBA speeles. Saakot no Inuyashas speeliiti, beidzot pat ar beerniskiigaam pokemonu speeleem. Man ir abas Golden Sun daljas
X_Kamui
Uuuuuu man ir - Final Fantasy Tactics Advanse, Shining Soul II, Golden Sun 1,2, Sword of Mana, Breath of Fire 1,2, Tactics Ogrre......... rpg speles tongue.gif
Deviņas YGO daļas..........
Boktai 2 Solar Boy, Splinter Cell, kadas 6-7 daļas DBZ un vel pardesmit speļu tongue.gif

Koroche ļoti daudz un es labprat dzestu tos ara no kompja, bet tas ir mana braļa speles mad.gif
Jaffa
ok gba nebija doma iegaadaaties bet vienaa tizlaa tirguu iraudziiju to par 20 eiro(mullkkiigi buutu nenopirkt) Taa nu nopirku sso briinumu un tagad jau 2 kasetes. Man interesee fless karte huh.gif un kaa taa darbojaas. Laikam iepriekss netaa tam nepieveersu uzmaniibu. Kaa tiessi taa darbojaas un cik apmeeram maksaa........

Aa un gba roomi man arii ir pietiekossi taccu es kolekcioneeju tikai rpg zzanru. rolleyes.gif Nesaprotu kaa man veel var staaveet tas tizlais Digimon battel spirit. Kautko veel tizlaaku ir kruuti atrast. mad.gif
Troopers
man pilns kompis ar visvisaadaam GBA speeleem, tikai es vinjas vairs taa nespeeleeju ja nu vieniigi dazhreiz kad kaada cita speele instaleejas vai nav ko citu speeleet
SeriousFanat
Es arī rubīju VGBA

Man Patiik Shining Soul II
Ella
Me too me too =] Kaads golden sun ir izgaajis???? Varat pateikt kas pie tiem diviem kokiem lielajiem jaadara ???? Kkaada tip dveesele koka jaasameklee... tikai kur???
Kyoushu
QUOTE(Troopers @ Dec 25 2004, 14:59)
man pilns kompis ar visvisaadaam GBA speeleem, tikai es vinjas vairs taa nespeeleeju ja nu vieniigi dazhreiz kad kaada cita speele instaleejas vai nav ko citu speeleet
*



Eu laba ideja =) Man arii winjas prosta staaw... Un kad kaut kas laadeejas (piem tagad) es chakareejos pa forumiem wai daru citas boring lietas =) Thx
Ella
Nu tam jau GBA ir domaats.... laika nosi6anai euuuuuu kaads nevar unlimited oportunities adresi te ielikt lai es nokopeet varu man vinja saraxtaa neparaadaas man visu valstu hubi tik paraadaas arii kaadi 8 Lv bet uo tur naf =[[[
Kyoushu
Es domaaju, ka GBA ir paaraak taads..nu.. lai pirktu. Wieniigi tad, ja maajaas nav datora vai arii cilv dziivo tramvajaa wink.gif
SeriousFanat
http://otaku.lv/uploads/20050118_312_example.JPG[/IMG]
QUOTE(bypass @ Dec 15 2004, 23:05)
Godīgi sakot, neesmu spējīgs spēlēt GBA uz emulātora (mazs ekrāns uz liela monitora blink.gif), neiesaku. Uz real-hardware tā ir pavisam cita lieta. cool.gif
*



hmm... bet nau jau jaaspeelee uz 100x200 vktml
teiksim es daru shitaa...

image[IMG]

bet, ja jau tev ir real-hardware tu dz vai gribeesi zinaat kaut ko siikaak...
Kyoushu
ugh... es taa newaru paspeeleet =) Man taa karas turklaat viss izskataas peec segas =))

P.S. Speele ir FF tactics... gribeejaas pateikt =)))
pats uz emulja speeleju ne paaraak sen..
SeriousFanat
QUOTE(Kyoushu @ Jan 18 2005, 20:31)
ugh... es taa newaru paspeeleet =) Man taa karas turklaat viss izskataas peec segas =))

P.S. Speele ir FF tactics... gribeejaas pateikt =)))
pats uz emulja speeleju ne paaraak sen..
*



puff...
hmm..
es gan uz emulatora speeleeju, tksm, Golden Sun II Ragnarok burvestiiba izskataas nekiitri smuki tongue.gif
esmu speeleejis:

Golden Sun (I, II)
The legend of Zelda (Ages, Seasons)
Pokemon(Red, Blue, Ruby, Gold, Silver, Saphhire, Fire red, Yellow, Cards, Pinball, ect.) biggrin.gif
Final Fanatsy (I & II dawn of souls, Tactics)
Harry Potter (I, III)
Sim City
Sword of Mana
Breath of Fire (I, II)
Onimusha Tactics
Shining Soul (I, II)
err... nu jaa apm. taa... smile.gif
Kyoushu
Es bish wairaak uz emu... Negribaas atcereeties...
CloudX
QUOTE(Ella @ Jan 4 2005, 18:17)
Me too me too =] Kaads golden sun ir izgaajis???? Varat pateikt kas pie tiem diviem kokiem lielajiem jaadara ???? Kkaada tip dveesele koka jaasameklee... tikai kur???
*


Viirieshu dzimtes kokam *lol* ir lapu veida trepes pa vinjaam ir jakaapj u.t.t taa dveesele atrodas koka pashaa apakshaa kur ir jaanokljuust chakareejoties pa zirneklju tiikliem smile.gif
Kyoushu
Bljaawiens nenormaali sakaarojaas uzlaist to golden sun II juus wechi labi maakat kardinaat... Kaadam naw MSN? Lai wareetu aatri atsuutiit?
Zak2005
ph34r.gif Man ir gba
Beiblade
Bomberman
digimon
dragonball z
duel masters
gta2 un advance
jackie chan
lego
max payne
mortal combat
need for speed underground
pokemon
yu gi oh
star wars
the sims
wwe
x men
army man
u.c.
Kyoushu
no Shitaam man kaadreiz bija gandriiz wisas... Labs saraksts...labas speeles prieksh GBA .. tas arii wiss ko waru teikt.. bet taapat GBA reaali skrien aaraa no modes...
Rags
njaa, vienigi tas saraksts laikam ir gba romi, nevis kasetes sad.gif
SeriousFanat
QUOTE(Ella @ Jan 4 2005, 18:17)
Me too me too =] Kaads golden sun ir izgaajis???? Varat pateikt kas pie tiem diviem kokiem lielajiem jaadara ???? Kkaada tip dveesele koka jaasameklee... tikai kur???
*



Tas ir taalu no taas vietas kur es tiku (5 dienaas non-stop), bet tur jaauzkaapj pa zariem liidz pashai augshai un tad pashaa augshaa ir taas lapas. Apmeeram tur, kur ir vidus, tu, paarlec uz naakosho lapu, peectam atpkal, taadaa rakaa nokriitot zemee... Ja taa bija iistaa lapa, tad tu nolidosi visam kokam pa vidu liidz pashai lejai pa tiem caurumiem tur viduu, tur geks, nenormaali speeciigs. Nu... vismaz ar taa-laika statiem..., bet veel tev vajadzees uudeni no mercury lighthouse...
bypass
QUOTE
taapat GBA reaali skrien aaraa no modes
Was? Tik pat labi es tagad varu teikt, ka spēles uz PC skrien ārā no modes. Pēdējā laikā mazais relīžu skaits uz GBA liecina vienīgi par tā dzīves cikla beigām. Tas atdod vietu jaunajai handheldu paaudzei, DS un PSP. Štampā naudiņu cūciņā un gaidi DS EU reģiona relīzi (vai pasūti no cita reģ.).
Aven
Cilveeki kas grib pamainiities ar GBA gamuchiem?
Man ir Metroid Fusion
Rock & Roll racing
Harvest moon friends of mineral town

Labpraat veeleetos Lunar
bladez
Nu personīgi man naw GBA, bet ja kādam ir kabelis un tukšs kārtridž (var arī jauki paspēlēt uz Emulātora, iesaku, interesanti) tad apmeklējiet šo saitu _http://www.gameboy-advance-roms.com/gameboy_advance_roms.htm
Blackout
hehe, man personiigi ir Game Boy Advance emulators. Ljoti eerti lietojams, un var saglabaaties. Man ir taadas speeles:

Megaman Battle Network 1
Megaman Battle Network 2
Megaman Battle Network 3 White Version
Megaman Battle Network 3 Blue Version
Megaman Battle Network 4 Blue Moon
Megaman Battle Network 4 Red Sun
Megaman Battle Network 5 Team Colonel
Megaman Battle Network 5 Team Blues
Megaman Battle Network 5 Double Team
Megaman Battle Network 6 Greiga Version
Megaman Battle Network 6 Faltzer Version
^^ visas esmu izgaajis
tad veel Naruto Zenkai!
bladez
Aha. Man arī ir GBA Emulators. Agrāk spēlēju. Ļoti interesants bija Yu-Gi-Oh!, bet jaunais YGO 2006 bija gan diezgan pastulbs. Iesaku arī FF: TA. Jaukas jau uz GBA spēlītes biggrin.gif .
Aven
Ez emulatora naf tas kaifs kaa uz pashas konsoles! man protams arii ir emulators, jo pirkt speeli nezinot cik laba taa ir , ir stulbi
Šigeru
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
http://www.romreactor.net/

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
http://www.frozen-roms.net/

zinu šadas lietas ir jātur ai atslēgas it īpaši, ja var zaudēt vietu kur lādēt. bet te var nosūkt vissu ko vien kāds ir izlaidis, man pašam ir, bet stacionāra neta trūkuma dēļ DC nevaru piedāvāt Sorrz. sad.gif
Lust
Te ir nezheeliigi daudz Speeles. Anime un vis kkas. Lietojiet search .

Un vispaar FF:Advance rocks !!!
baseboalbatboy
Jaa FF:Advence Riktiigi labs es tikai nesaprato to tiesnesi ko vinjsh no manis gribeejaa visu laiku baazaas virsuu huh.gif Patiik ka tu savu komandi (emm..armiju)vari radiit gaadu gribi un cik gribi,taapataas ar karti var likt taas pilseetinjas kur pagadaas smile.gif

Un ja nemaldos tagad arii ir pieejams FF;IV uz GBA...
swordsman
kaaads nevar pateikt kur lai yugioh rauj un uz kaaadu emulatoru vins ietu??!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.