Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ps1 un dažas spēles
Anime forum > Anime > Games
Martins
Lasu, ka še ir interesenti paspēlēt japāņu rpg uz PS1. Pirms kāda laika tiku pie PS2 un tad nu man pirmais Playstation palika novārtā. Gribētu to nopārdot kopā ar visām spēlēm. Varbūt kādam interesētu? No rpg repertuāra ir sekojošas spēles -

Lunar Silver Star Story Complete
Dragon Warrior III
Breath of Fire IV
Tales of Destiny
Vandal Hearts II
Valkyre Profile
Azure Dreams
Front Mission 3

No pārējās kaudzes normālākās ir

Tekken 3
Grand Turismo
Ridge Racer Type 4
Resident Evil 2

Kā izskatās minētais komplekts (konsole, 2 kontrolieri, 3 atmiņas kartes, vadi un spēles) var redzēt zemāk.

Ja ir interese iegūt visu šo savā īpašumā par 25 latiem, sūtiet pz.

image
X_Kamui
imageimage
imageimage
imageimage

Valkirie Profile gribetos dabut smile.gif
cik?
Seven_of_zero
Valkirie Profile ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif . eh naksies no neta nokopet.
X_Kamui
Tales of Destiny ar reala spele smile.gif
imageimage
imageimage
imageimage
Se no otras daļas wallpapers laugh.gif
image
Heh man nevienas šis speles daļas nav sad.gif
jurc
ja vinsh ir ejosh ta es panjemtu pa 20 ph34r.gif
Jaladin
Heh kaadam ir Bushido Blade I vai II uz ps vai jebkur??? It's da game and I wanna get it!!!
X_Kamui
ph34r.gif Kas tas par speli vai faitings????
X_Kamui
wink.gif Vai kads zina kadu labu veikalu veikalu kur var nopirkt Chrono Cros speli ????
imageimage
image
Hikaru
QUOTE(-Kai- @ Dec 8 2004, 18:24)
wink.gif Vai kads zina kadu labu veikalu veikalu kur var nopirkt Chrono Cros speli ????
*


A vai nav vieglāk nokačāt..? Pavisam 2 diski.
Vai arī tu gribi nopirkt oficiālos diskus?
X_Kamui
smile.gif Es jau nakačaju eMula iso failu 2cd un ar ePSXe jau gribeju spelet........ sad.gif
un tur var noskatities tikai first muvie un talak kad spiež New game, ............. vis melns ekrans un viss....... mde sad.gif neiet
Jaladin
Taa... bushido blade ir fighting. A good one. Kjipa ar aukstajiem ierochiem. Nekaada HP bar one hit and you are dead laugh.gif
Ah un es varu dabuut Chrono Cross. Es to geimu izgaaju(vismaz vienaa variantaa. (Kopaa ir aptuveni kaadi padsmit varianti)) Geims nav tik forshs, vinjsh ir ljoti nogurdinosh un sameeraa nejeedziigs.
Hikaru
QUOTE(-Kai- @ Dec 9 2004, 19:55)
smile.gif Es jau nakačaju eMula iso failu 2cd un ar ePSXe jau gribeju spelet........  sad.gif
un tur var noskatities tikai first muvie un talak kad spiež New game, ............. vis melns ekrans un viss....... mde sad.gif  neiet
*


Varbūt vajag citu Video pluginu izvēlēties, jo man viss iet.

Un Chrono Cross man liekas ļoti forša spēle. Battle Sistem man patīk vairāk nekā Final Fantasy spēlēs... Un kautiņi nav random veidā kā final fantasy spēlēs, kur tas visu laiku krīt uz nerviem.
X_Kamui
Hmmmmmm pameiginašu smile.gif ....................... bet kads plugins tev tur stav???
Hikaru
QUOTE(-Kai- @ Dec 10 2004, 16:23)
Hmmmmmm pameiginašu smile.gif ....................... bet kads plugins tev tur stav???
*



Man stāv Pete's OpenGL Driver 1.58

Pamēģināju vienu citu pluginu un man arī bija melns ekrāns.
X_Kamui
He man nebija šada Pete's OpenGL Driver 1.58 biggrin.gif bet man bija šads un viss uzreiz saka iet (Pete's Soft Driver 1.54)
Eeeeeeeeeeeeeeee-e-e-e-e-eeee......eeeeeee...........eeeee............ojeeeeeeeeee beidzot nakonec!!! laugh.gif biggrin.gif ............................................... Thank you!!!
X_Kamui
smile.gif Mde ........ Hikaru vai tu nezini ka maimit speles atrumu jo man Chrono Cros iet kadas 2-3 reizes atrak neka vajag sad.gif
Hikaru
QUOTE(-Kai- @ Dec 11 2004, 04:15)
smile.gif Mde ........ Hikaru vai tu nezini ka maimit speles atrumu jo man Chrono Cros iet kadas 2-3 reizes atrak neka vajag sad.gif
*


Vajag Video plugina konfigurācijā uzlikt galočku uz Use FPS limit. Ja vēl aizvien ir par ātru ar Auto-detect, tad jāuzliek punkts uz FPS limit un manuāli jāuzraksta 60 vai 50 piemēram. Viss atkarīgs no tā, cik ātrs ir tavs dators.
Tikai tev ir Pete's Soft Driver 1.54, bet nu Framerate tur ir... Un šis Soft Driver domāts 2D spēlēm. Bet visi 3D objekti izskatās slikti. Priekš Crono Cross vajag OpenGL.
image
X_Kamui
Ok tnx........... smile.gif
Jaffa
Martin pamaniiju ka tavaa speellu klaastaa bija azure dreams. Taa kaa taa ir speele kura mani pievilinaaja pie rpg jo ar to saaku gribeetos zinaat cik taalu tiki un ko vari teikt par sso speeli. Zinu ka grafiks nebij labs un par sizzetu vispaar nerunaasim bet kautkas mani pievilka huh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.