Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tekken
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2, 3
Tador
Visnotalj manis un ne tikai iecieniita speele, un uzreiz atvainojos par iipatneejo teikuma uzbuuves formu.
Yume
:woot: tā ir mana mīļāka fighting tipa spēle.
Un, nu es balsoju pat tag turnament. ek.. es pēdējās divas pat nespēlēju.. kur nu vel vērtēt.
Tador
QUOTE(Yume @ Nov 16 2004, 20:17)
:woot: tā ir mana mīļāka fighting tipa spēle.
Un, nu es balsoju pat tag turnament. ek.. es pēdējās divas pat nespēlēju.. kur nu vel vērtēt.
*


peedeejaas divas?
Tekken 5 iznaacis veel nav blink.gif
arteck
Kā es dzirdu vārdu "PlayStastion", tā uzreiz prātā noskan "Tekken". Man tā ir vienādības zīme.
Tador
QUOTE(arteck @ Nov 16 2004, 20:43)
Kā es dzirdu vārdu "PlayStastion", tā uzreiz prātā noskan "Tekken". Man tā ir vienādības zīme.
*


a kaa ar FF ???????
Rob_X
tekkens pirmais man atsauc labas atminjas... ka es visus uz zhetoniem raavu ai cik labi bija biggrin.gif
Tador
QUOTE(Robik @ Nov 16 2004, 22:08)
tekkens pirmais man atsauc labas atminjas... ka es visus uz zhetoniem raavu ai cik labi bija  biggrin.gif
*


kaadreiz tagu uzrambaasim... uzreiz atvainojos ka nedoshu tev vinnet tongue.gif
Yume
jā, starp citu, labirnitā ir tekkena automāti.. man liekas bija pat viens kur varēja viens pret vienu spēlēt. ek.. derētu aiziet uzzpēlēt, kad es tur pēdējo reizi biju..
Jaladin
BWAHAHAHAHA
I'm master of Tekken 3! Playing vs cpu bores me. It's tooooo weak...
Nepaziistu nevienu, kas vareetu mani vineet.... BWAHAHAHAHA
Vislabaak man patiik team mode 8vs8 (man vjag labi, ja tikai 4)
Juus izklausaties ljoti daudzsoloshi... Vajadzeetu ar kaadu no jums uzspeeleet!
Tador
QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 16 2004, 22:39)
BWAHAHAHAHA
I'm master of Tekken 3! Playing vs cpu bores me. It's tooooo weak...
Nepaziistu nevienu, kas vareetu mani vineet.... BWAHAHAHAHA
Vislabaak man patiik team mode 8vs8 (man vjag labi, ja tikai 4)
Juus izklausaties ljoti daudzsoloshi... Vajadzeetu ar kaadu no jums uzspeeleet!
*


probleema taada ka 3 nespeeleeju - tags ir mana dziives vide un tur 8vs2 iznestu daudzus.
Jaladin
QUOTE(Tador @ Nov 16 2004, 23:43)
QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 16 2004, 22:39)
BWAHAHAHAHA
I'm master of Tekken 3! Playing vs cpu bores me. It's tooooo weak...
Nepaziistu nevienu, kas vareetu mani vineet.... BWAHAHAHAHA
Vislabaak man patiik team mode 8vs8 (man vjag labi, ja tikai 4)
Juus izklausaties ljoti daudzsoloshi... Vajadzeetu ar kaadu no jums uzspeeleet!
*


probleema taada ka 3 nespeeleeju - tags ir mana dziives vide un tur 8vs2 iznestu daudzus.
*


Pnjeemieni Tekken3 un tagaa nemainaas smile.gif un un man vajag 4vs8 tikai, ja speeleeju pret kaadu citu. pret normal kompi man vajadzeetu mazaak
Tador
QUOTE(Yume @ Nov 16 2004, 22:35)
jā, starp citu, labirnitā ir tekkena automāti.. man liekas bija pat viens kur varēja viens pret vienu spēlēt. ek.. derētu aiziet uzzpēlēt, kad es tur pēdējo reizi biju..
*


TU maaki speeleet?
Tador
humm... tagaa man vajag tikai divus speeleetaajus lai iznestu pretinieka (cilveeka) astonjus... reizeem triis
Duarh
Nezinu, Tekken 4 man patiik daudz labaak. Bet tas droshi vien taapeec, ka ar to iesaaku.

Sen gan nav speelets.
Yume
QUOTE(Tador @ Nov 16 2004, 22:45)
TU maaki speeleet?
*


Tador, tu man piebesīji..
Jāaa.... māku gan. Un zini, teiksim tā, ja es atcerēšos visus combo, tad ar vienu Hwoarang'u vai Jin'u iznesīšu tevi bez jebkādām problēmām, lai ka tu arī spēlētu.
Jaladin
QUOTE(Tador @ Nov 16 2004, 23:46)
humm... tagaa man vajag tikai divus speeleetaajus lai iznestu pretinieka (cilveeka) astonjus... reizeem triis
*


Nu tagaa ir mazliet citaadaak. Un ir arii bijushi gadiijumi, ka ar Braienu iznesu visus pretinieka 8 (oi tikai, ka nesalielos tagad veel peec tam smagi aplauziishos biggrin.gif)
Izskataas, ka mums vajadzeetu uztaisiit Tekken playing session, vai vienkaarshi kolektiivi aiziet uz Labirintu.
Jaladin
QUOTE(Yume @ Nov 16 2004, 23:50)
QUOTE(Tador @ Nov 16 2004, 22:45)
TU maaki speeleet?
*


Tador, tu man piebesīji..
Jāaa.... māku gan. Un zini, teiksim tā, ja es atcerēšos visus combo, tad ar vienu Hwoarang'u vai Jin'u iznesīšu tevi bez jebkādām problēmām, lai ka tu arī spēlētu.
*


khem..... stipri vaardi.... bet tu ar Hwoarangu pret mani ar Hwoarangu nevinneesi tongue.gif
Yume
nu ko, taisam pie kāda mājās turnament'u? kam ir PS un takken disks?
Tador
QUOTE(Yume @ Nov 16 2004, 22:59)
nu ko, taisam pie kāda mājās turnament'u? kam ir PS un takken disks?
*


es tachu saku - es tikai tag speeleeju.
3 paaraak tizls shkjiet...
Jaladin
QUOTE(Yume @ Nov 16 2004, 23:59)
nu ko, taisam pie kāda mājās turnament'u? kam ir PS un takken disks?
*


Man ir ps un tekken disks, bet mans tekken disks ir baigi abdrz.... un pleisim steidzami vajag shnjabi sad.gif Bet es varu dabuut citu tekken 3 disku
Tador
un aizejiet uz tekkenzaibatsu.com un tur pamekleejiet
November 15th, 2004
Tekken 5 Movies
Devil Jin & Jinpachi

ljoti labi portrejo kaa 5 tekkens rullez!
Jaladin
QUOTE(Tador @ Nov 17 2004, 00:04)
es tachu saku - es tikai tag speeleeju.
3 paaraak tizls shkjiet...
*


nee tekken3 nav ne vainas. diemzeel tikai puse no tag chariem, bet combo tie pashi. Un ja ljoti gribeesi otru pusi varam uzraut arii tekken 2
Tador
QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 16 2004, 23:07)
nee tekken3 nav ne vainas. diemzeel tikai puse no tag chariem, bet combo tie pashi. Un ja ljoti gribeesi otru pusi varam uzraut arii tekken 2
*


tad kapeec ne tag?
Jaladin
QUOTE(Tador @ Nov 17 2004, 00:11)
tad kapeec ne tag?
*


Tev ir Ps2? Tad Ok! speeleejam tagu
Tador
QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 16 2004, 23:12)
Tev ir Ps2? Tad Ok! speeleejam tagu
*


man ir ps2... man tagad nav taga.
varam labirintaa pie centra uzlaist
Jaladin
QUOTE(Tador @ Nov 17 2004, 00:13)
man ir ps2... man tagad nav taga.
varam labirintaa pie centra uzlaist
*


Da nuu.... cik tad tu gribi Labirintaa pikji notriekt? un esmu pieradis pie eertaa ps cotrollera smile.gif Un tev tachu ir atkostais pleisis, tad jau arii tekken3 var rukaat. un vai, tad gruuti tagu dabuut(ja vien tev nav atkostais pleisis, tad shis posts zaudee jeegu)
Tador
QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 16 2004, 23:21)
Da nuu.... cik tad tu gribi Labirintaa pikji notriekt? un esmu pieradis pie eertaa ps cotrollera smile.gif  Un tev tachu ir atkostais pleisis, tad jau arii tekken3 var rukaat.  un vai, tad gruuti tagu dabuut(ja vien tev nav atkostais pleisis, tad shis posts zaudee jeegu)
*




peesis...
kaa tu izteicies man ir origjinaals...
Jaladin
Zeel... Nu nekad neesi dzirdeejis slenga iiptniibu "pleisis"? Tad kaut kad izdomaasim, bet man veeljopromaam patiik ideja savaakties pie kaada un uzspeeleet veco labo Tekken3
arteck
Lai arī es neesmu nekāds īpašais spēlmanis, taču gribētos ar guru kopā parotaļāties. Uzzināt slepenos jokus. Starp citu, man vistuvākais chars ir Lei.
Saiko
nobalsoju par Tekken 3 jo sava laikā tika kaut cik spēlēts galvenokārt bara pēc - jāatzīst ka toreiz tas bija best fighting .. Tekken 4 un Tekken Tag Tournament imo ir nepiedodami lēns ( smags ) līdz ar to man zūd jebkāda interese par attiecīgajiem izstrādājumiem un vispār neesmu šīs sērijas fans...
Dead or Alive & GGX anyone unsure.gif
Tador
QUOTE(Saiko @ Nov 17 2004, 15:13)
nobalsoju par Tekken 3 jo sava laikā tika kaut cik spēlēts galvenokārt bara pēc - jāatzīst ka toreiz tas bija best fighting .. Tekken 4 un Tekken Tag Tournament imo ir nepiedodami lēns ( smags ) līdz ar to man zūd jebkāda interese par attiecīgajiem izstrādājumiem un vispār neesmu šīs sērijas fans...
Dead or Alive & GGX anyone unsure.gif
*


tekken 4 un tag nav leeni - ir vairaakas versijas tagam piem., ir pat taads tags kuraa kustiiba ir aatraaka nekaa tekken 3
Saiko
pamēģini Dead or Alive 2: Hardcore un pēc tam Tekken ( domāt ka vienalga kuru ) atšķirība būs graujoša wink.gif
X_Kamui
rolleyes.gif Tekken ir laba spele, bet Dead or Alive vienkarši SUPER!!!!
Westy
BTW Tekken tag tournament ir tas pats Tekken 3
Saiko
QUOTE(Westy @ Nov 17 2004, 17:00)
BTW Tekken tag tournament ir tas pats Tekken 3

btw nav gan wink.gif
X_Kamui
mad.gif Tik tiša tas nav tads pats ka Tekken 3!!!
Westy
aa nu skaidrs
Jaladin
ekhm nu tad kad mees rukaajam??? Un Tekken ir labs pat ljoti, bet DOA extreme beach volleyball ir THE BEST!!!
Tador
driiz buus tekken tag tournament chempis!!!
ja kaadam interesee piesakaaties pie manis. (daliibas maksa buus 2 lati, par tiem buus arii balvu fonds wink.gif )
Jaladin
I'm in
Seto
savaa laikaa tekken 3 maucu un biju savaa gherevnhaa pats labaakais - tagad taa vairs nevaru teikt - pulti neesmu tureejis jau 2 gadus rokaa - Joshimitsu - my favorite fighter - visus prikolus maaceeju - hmm tagad neprasiet kombinaacijas - neatceros - gribeetos bishk aciiksteeties ar jums - jaaveelk no skapjapakshas savs vecais pleisis un nobruzhaatais cd jaaieliek - varbuut uz easy izieshu - he he he
Jaladin
Ja jau tevs miiljaakais bij Yoshis, tad necik labs dmzeel tu neesi. Man arii patiik Yoshis, no visiem vinja prijomiem nezinu tikai vienu, bet vinjsh ir taads nevisai... Uz easy vai normal ir Ok, bet uz hard visus vinja krutos kombjus noblokjee un HP vinjam nav tik labi. Yoshis vairaak ir stilam nekaa klopei.
Dzonis
nu nu...nenonoecini Joshimitsu...mana maasa ar shamo izgaaja visu speeli uz Hard!taa kaa spriest par to cik katrs speeletaajs laps peec izmantojamaa siteeja nav diez ko objektiivi.
Jaladin
DAH ar Yoshi es arii varu iziet uz harda(es to varu gandriiz ar visiem chariem). Es veerteeju objekttivi un saliidzinoshi ar citiem chariem Yoshis. Tekkens saliidzinaajumaa ar citaam ir apbriinojami sabalanseets, bet pilniibaa to nevar nekad. Kad speelee profi, tad gan var redzeet kursh chars nerulleee. Un Yoshim vairaak par pusi prijomu nav lietojama uz hard. Tie prijomi ir stiliigi, bet paaraak leeni vai dropo saveejo defence.
Dzonis
nu tas tieshi piedod asumu.mazaak panjeemienu, gruutaak speeleet..tieshi taapeec arii tiek izveelets.un par to obejktivitaati :
QUOTE
Ja jau tevs miiljaakais bij Yoshis, tad necik labs dmzeel tu neesi.

hm... dry.gif bet lai nu paliek..
Yume
QUOTE(Tador @ Nov 23 2004, 13:14)
driiz buus tekken tag tournament chempis!!!
ja kaadam interesee piesakaaties pie manis. (daliibas maksa buus 2 lati, par tiem buus arii balvu fonds wink.gif  )
*


blink.gif mm, nez kā tu to taisies izdarīt gatavu? Mmmm, nu ja es labi padomāšu un atcerēšos kā bija jāspēlē, then I'm in, too.
X_Kamui
Mde sen neesmu spelejis tekken 3 ....... forša spele smile.gif
Visvairak man tur patika spelet ar, neatceros tieši ka viņu sauca kaut kada Xiaxoiu-
kaut kas tads smile.gif vards viņai bija (Maceju visus paņeminus) smile.gif
Yume
mmm, mazā skolniecīte...ui kā viņa man piebesīja, itsevišķi kad pakāpe hard, un viņa lēkā apkārt tā ka nedabūt.. bāc, vieglāk bija pakārties, nekā noķert.
Taka
laugh.gif sākās mērīšanās ar virtuālajiem ... paši ziniet laugh.gif
Tador
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Nov 24 2004, 18:42)
DAH ar Yoshi es arii varu iziet uz harda(es to varu gandriiz ar visiem chariem). Es veerteeju objekttivi un saliidzinoshi ar citiem chariem Yoshis. Tekkens saliidzinaajumaa ar citaam ir apbriinojami sabalanseets, bet pilniibaa to nevar nekad. Kad speelee profi, tad gan var redzeet kursh chars nerulleee. Un Yoshim vairaak par pusi prijomu nav lietojama uz hard. Tie prijomi ir stiliigi, bet paaraak leeni vai dropo saveejo defence.
*


jaatziist, ka tu pats esi visnotalj vidusmeera speeleetaajs... jaasaprot tas, ka tekkens IR pilniibaa izbalanceets un ka yoshi kustiibas meedz buut leeniigas ect., taapees, ka vinjsh savaadaak buutu visspeeciigaakais speelee. un es varu pateikt ka ar yoshi mans draugs te dezgan visus iznestu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.