Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Help !
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Rob_X
Man nav laika mekleet kaut kur nezin kur tadelj rakstiishu te - ko noziimee tie nobeigumi japaanju valodaa -kun -san u.c. (ja ir) ????
CryRat
QUOTE
Man nav laika mekleet kaut kur nezin kur
un kapēc domā ka citiem ir laiks meklēt priekš tevis ? smile.gif nevajag būt slinkam... use the force wink.gif

"~ san" is a title of respect added to a name. It can be used with both male and female names, and with either surnames or given names. It can also be attached to the name of occupations and titles.

"~ kun" is used to address men who are younger or the same age as the speaker. A male might address female inferiors by "~ kun," usually in schools or companies. It can be attached to both surnames and given names. It is less polite than "~ san." It isn't used between women or when addressing one's superiors.

"~ chan" is often attached to children's names when calling them by their given names. It can also be attached to kinship terms in a childish language.
Rob_X
QUOTE (CryRat @ Mar 3 2004, 12:03 AM)
un kapēc domā ka citiem ir laiks meklēt priekš tevis ?

Vai tad es teicu ka citiem vajag mekleet ? smile.gif thx btw
kaarleens
he he es ar bikinj palietoju force laugh.gif un atradu shitaadu lapinju
http://www.tatersalad.org/jaerik/japanese/namesuffixes.html te viss ir skaidri izskaidrots ir pat veel smuki heroglifinji klaat ph34r.gif
kaarleens
ohmy.gif baac izlasiiju pats visu to skaidrojumu daudz ko es nezinaju, iesaku izlasiit visem daudz ,kas ieguust jeegu : piemeeram es taga pilniiba izpratu vienu epizodi PLANETES 15 seerijaa un vispaar daudz kur citur anime cieniitaajam shito noteikti der iemaaciities un atcereeties rolleyes.gif
tieshaam svariigs links http://www.tatersalad.org/jaerik/japanese/namesuffixes.html
Mosh Roze shito skaidrojumu varetu patulkot un ielikt savaa maajas lapaa
Rune
nekas jauns jau nav , tas viss ir lasiits citaas lapaas un izprasts skatoties anime (i mean -san -kun -sama utt.).
Rob_X
Nu vot tas ir tas ko man vajadzeeja smile.gif thx
Roze
Ideja laba.. Pa nedeeljas nogali meegjinaashu to izdariit. Kaut vai nelielai FAQ sadaljau noderees wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.