Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PS2 emulators
Anime forum > Anime > Games
xikes
Kaads zin vai existee vispaar kaads normaali straadaajoshs Playstation 2 emulators? Es kaadreiz kaut kur lasiiju, ka taads veel tiekot izstraadaats...
Ja taads ir, tad kur taadu var novilkt un kaadas vinam tur aptuveni taas prasiibas.....
Saiko
... ja pateikšu ka nav ticēsi?
Fxp
Ir, bet līdz 100% visu komerciāli izlaisto spēļu emulēšanai vēl ļoti tālu.
Vairāk informācijas emulatora mājas lapā.
xikes
heh .. nu ja shkiet ka veel ilgi buus jaagaida ... smile.gif
Seven_of_zero
PSX 2 emulators ir paradijies un var pameklet caur dc, un prasiba ir tada DVD ROM, pats es ari esmu novilcis divus tadus emulatorus bet vel nesmu meginajis tos palaist, Man ir daudzi dazadi PSX 1 emulatori bet no visiem normali strada tikai divi , 1 kuram neko nevajag konfiguret Un OTRS kurs mani padara vai traku kad japalaiz kads cits disks un japarkonfigure visi video settingi un vis cits. kapec es izmantoju divus? kuru speli nenem viens to nem otrs. cool.gif
Rags
NAV normali stradajošu PS2 emulatoru mad.gif
labākais uz ko vini ir spējīgi ir palaist paris spēles lidz loading ekrānam, vai nedaudz no gameplay ar max 10 fps laugh.gif

p.s. Seven_of_zero nevajag cilvekus maldināt...
Seven_of_zero
Tas tikai ir sakums, labakais naks un pirmie jau ir!
Kikyou
Ehh... ir jau ir emulatori bet tie visi ir tiiri suudiigi, nezheeliigi velk kompi un tad veel daudz sliktaaka grafika arii ir... lielaaka jeega ir nopirkt ps2...
Seven_of_zero
Poblema ir tada ka uz pc monitora uzreiz ir asaka grafika, caur kadu no jaunakajam kartem geefors 4 piesledz tv tad grafika ir normala, un ja tu laid emulatoru uz 1000 mgz procesora 128 ram un tev ir XP protams ka vilksies.
optimala geimeru sistema ir nevis XP , 2000 vai ME bet 98 windows, es esmu datortehnikis un es varu pateikt optimalo OS lai varetu spelet speles, ja tev ir dators lidz 1000 mgz raksti ieksa 98, tam vindowsam vajag tikai 16 - 24 ramu pasam, parejais, ja tev ir 128 , paliek spelem, un tas nu ir petiekami prieks PS1 un Ps2, protams prieks jaunakajam spelem vajag 256 ramu 2000 procesoru + geefors 5 vai ATI radeon 128 vai krutaku. Ps1 procesoram jauda ir tikai 166 mgz!!!! Ps2 500 mgz un rams 64 vai nedaudz vairak. Atskiriba ir tada Ps1 un Ps2 nav WINDOWSA kurs aped ramu un procesora resursus, turklat man problema ar emulatoru bija tada ka es nevareju uzlikt normalu artrumu, bija pa atru vai pa leenu, ps2 emulatori man ir divi vel nesmu pameginajis bet tas ir tikai sakums, bus citi un labaki, Ps1 emulatorus es tomar noreguleju lai vini iet normali ari grafiku, vienam vispar nav vajadziga konfiguresan tas automatiski noregulejas,tikai ka jau teicu visas speles katrs emulators nenem!!! , pamkle interneta noteikti bus vai ari ja vajag es varu vinus, aizsutit caur meilu!
Rags
Hmm... nē nu jāsaka ka:
1. ir psone emulatori kas ņem visas spēles (nu maybe izņemot dažas), tikai var būt vajadzīgs vēl patch tai spēlei.
2. PS2 emulatoru kuri vispār laistu vairāk kā 3 spēles, un pie tam strādātu atrāk par 10fps nav !!!
Saprotiet ka ja ps2 emulatoru var dabūt, tas nenozīmē ka vinš ir strādājoš, pirmie release māk labi ja tehniskās demo palaist laugh.gif

p.s. un tas psone emu kurš pats visu konfigurē nav nekas labs...
Guest
QUOTE (Seven_of_zero @ Apr 4 2004, 12:15 AM)
Poblema ir tada ka uz pc monitora uzreiz ir asaka grafika, caur kadu no jaunakajam kartem geefors 4 piesledz tv tad grafika ir normala, un ja tu laid emulatoru uz 1000 mgz procesora 128 ram un tev ir XP protams ka vilksies.
optimala geimeru sistema ir nevis XP , 2000 vai ME bet 98 windows, es esmu datortehnikis un es varu pateikt optimalo OS lai varetu spelet speles, ja tev ir dators lidz 1000 mgz raksti ieksa 98, tam vindowsam vajag tikai 16 - 24 ramu pasam, parejais, ja tev ir 128 , paliek spelem, un tas nu ir petiekami prieks PS1 un Ps2, protams prieks jaunakajam spelem vajag 256 ramu 2000 procesoru + geefors 5 vai ATI radeon 128 vai krutaku. Ps1 procesoram jauda ir tikai 166 mgz!!!! Ps2 500 mgz un rams 64 vai nedaudz vairak. Atskiriba ir tada Ps1 un Ps2 nav WINDOWSA kurs aped ramu un procesora resursus, turklat man problema ar emulatoru bija tada ka es nevareju uzlikt normalu artrumu, bija pa atru vai pa leenu, ps2 emulatori man ir divi vel nesmu pameginajis bet tas ir tikai sakums, bus citi un labaki, Ps1 emulatorus es tomar noreguleju lai vini iet normali ari grafiku, vienam vispar nav vajadziga konfiguresan tas automatiski noregulejas,tikai ka jau teicu visas speles katrs emulators nenem!!! , pamkle interneta noteikti bus vai ari ja vajag es varu vinus, aizsutit caur meilu!

Bljed! Nopeerc PS2 un VGA adapteri. Tad vareesi speeleet PS2 geimus uz PC monitora ar visu savu aso grafiku. Besii man taadi kaa tu... PC`isti...
Seven_of_zero
ES RUNAJU PAR PS1 SPELU GRAFIKU UZ PC MONITORA!!!!!!! mad.gif
Pret Ps2 spelem man nav pretenziju!
Seven_of_zero
TV nav tik ass un Ps1 speles izskatas normali, uz PC paradas visi sturi un asumi.
Guest
QUOTE (Seven_of_zero @ Apr 7 2004, 11:21 PM)
ES RUNAJU PAR PS1 SPELU GRAFIKU UZ PC MONITORA!!!!!!! mad.gif
Pret Ps2 spelem man nav pretenziju!

Es rakstiiju PS2 !!! Iemaacies lasiit!
xikes
(guest) mad.gif nu baac ... ir gan visaadi ...
zini varbuut ir arii cilveeki, kuriem nemeetaajas ~150 Ls uz galda un kuri nevar izdomaat, kaa tos izteereet lai vareetu nopirkt PS2... mad.gif
zini kas man besii? .. fakts, ka speelu kompaanijas dazas speeles izlaiz TIKAI uz PS2 prieksh cilveekiem kaa tu ... mad.gif
Kikyou
rolleyes.gif Un tagad visi draudziigi salamaajamies, pie naakamaa lamuvaarda peec stundaam pie stienjiem...

Man jau ar iipashi nepatiik kad dazhas speeles izlaizh tikai ps, ps2... vai arii neaizsniedzamajam gamecube.... Man kaa personai kam nav nekas cits speeleejams iznemot datoru un gba... shkrobiigi

Starp citu ko te dara viesi kautkaadi? Vai ta nav vieglaak pievienoties forumam, eh?
Seven_of_zero
Gamecube....? Ja labi padoma tad ari taas speles varetu palaist uz pc, vajag tikai pameklet informaciju vairak par vinu un varbut prieks vina ari ir kautkads emulators vai cits risinajums... .
xikes
ehh smile.gif soory, shkiet ka nenotureejos... gribeejaas kaut ko pateikt ...
nez.. ja shitaadi cilveeki pievienotos forumam, tad vinus laikam sevishki neieredzeetu, deel vinu izteikumiem...
heh .. Seven of Zero .. shkiet tavs paraxts izsaka visu ... wink.gif
Seven_of_zero
Taa ir biggrin.gif .
Seven_of_zero
Saku neta meklet emulatorus prieks gamecube un atradu! Patreiz tikai es atradu emulatoru prieks linux bet Tads jau DIVUS gadus eksiste! un darbojas tapat ka PS emulatori.
xikes
Runaajot par emulaatoriem vai kaads nezin kur netaa var novilkt emulaatorus un pashas speeles prieksh NES, Sega, SNES, un veel citiem liidziigiem kas bija, liidz paraadiijaas PS1 ....?
Seto
QUOTE (xikes @ Apr 15 2004, 09:28 AM)
Runaajot par emulaatoriem vai kaads nezin kur netaa var novilkt emulaatorus un pashas speeles prieksh NES, Sega, SNES, un veel citiem liidziigiem kas bija, liidz paraadiijaas PS1 ....?

es atradu www.aport.ru mekleetaajaa - vienkaarssi uzrakstiiju rom+games un vareeju visu atrast -pa izmestajiem linkiem izstaigaajos un atradu -aatri un bez probleemaam...
slay3r
Naidīgas sarunas.
Hideki
QUOTE (xikes @ Apr 15 2004, 09:28 AM)
Runaajot par emulaatoriem vai kaads nezin kur netaa var novilkt emulaatorus un pashas speeles prieksh NES, Sega, SNES, un veel citiem liidziigiem kas bija, liidz paraadiijaas PS1 ....?
CryRat
par romiem runājot nesen uzdūros uz http://grh.se/cowering/ personīgi man neinteresē bet pieņemu ka kādam varētu noderēt... tomēr ērtāk un vairāk...
Stranger
QUOTE (xikes @ Mar 1 2004, 11:51 AM)
Kaads zin vai existee vispaar kaads normaali straadaajoshs Playstation 2 emulators? Es kaadreiz kaut kur lasiiju, ka taads veel tiekot izstraadaats...
Ja taads ir, tad kur taadu var novilkt un kaadas vinam tur aptuveni taas prasiibas.....

Es varu uzzinat ,kur dabut. Varbu nakam nedelj.
silent1
-> www.emureactor.dk - nezinu kā tagad, bet agrāk bija ļoti daudz emulatori ar visiem romiem sega, snes, nes utml. wink.gif
-> http://ngemu.com/forums/showthread.php?t=50783&page=1&pp=20 var apskatīt ko spēj izdot pagaidām labākais ps2 emulators pcsx 2.0.6 publiskā versija ar pagaidām spējīgāko grafiskas pluginu (aka spraudni). Tikai tur laikam bija jāpiereģistrējas, lai redzētu bildes... unsure.gif
Seven_of_zero
ta programa izskatas tiri laba, vel jau vina tiek uzlabota un debagota, bet tas nu ir kautkas kas strada, lai visas speles varetu palaist bus vel jagaida.
Dero
Runājot par emulātoriem, vai kāds zin kā uztaisīt, lai varētu spēlēt uz psx'a spēles, proti, lai ierakstot cd varētu spēlēt tās kā parastos psx'a diskus?
Niks
Ko īsti tu gribi? Palaist PC spēli uz PS?
Dero
Nee speeleet speeles, kuras ir rip'otas, jab uztaisiit atgriezenisku procesu tam.
Kad tu speelee uz PC tur ir kaadi 3 faili, bet ps diskaa tur ir daudzi, kur katrs atbild par kau ko.
bubu
QUOTE(Dero @ Aug 23 2005, 13:14)
Kad tu speelee uz PC tur ir kaadi 3 faili, bet ...
*


Nezinu gan no kurienes tu tādu konstanti 3 esi izrāvis...
Hikaru
QUOTE(Dero @ Aug 23 2005, 13:14)
Nee speeleet speeles, kuras ir rip'otas, jab uztaisiit atgriezenisku procesu tam.
Kad tu speelee uz PC tur ir kaadi 3 faili, bet ps diskaa tur ir daudzi, kur katrs atbild par kau ko.
*



Kad ir tie 2 vai 3 faili, rakstot CD, jātaisa "Burn Image...", nevis vienkārši kopēt uz CD. Tad varēs spēlēt uz PS.
Dero
Kaada konstante tu vispaar zini, kas ir emulaators vai *.img fails?
Aardark
QUOTE(bubu @ Aug 23 2005, 13:35)
QUOTE(Dero @ Aug 23 2005, 13:14)
Kad tu speelee uz PC tur ir kaadi 3 faili, bet ...
*


Nezinu gan no kurienes tu tādu konstanti 3 esi izrāvis...
*


.BIN (1), .CUE (2) un .SUB (3) faili.
bubu
Ak iet runa par PS spēles image failu uz PC datora. Tā tad uzreiz vajag arī teikt.
To uzrakstīt uz diska jau nav problēmu. Jādara kā jau Hikaru teica.
Dero
QUOTE(bubu @ Aug 23 2005, 13:53)
Ak iet runa par PS spēles image failu uz PC datora. Tā tad uzreiz vajag arī teikt.
To uzrakstīt uz diska jau nav problēmu. Jādara kā jau Hikaru teica.
*



Taa nevar. Kad ieliek cd buutu jaaiziet speelei, bet tur nav neviena palaizamaa faila, kurs pats palaistos, taapeec es gribu zinaat vai kaads zina kaa uztaisiit atgriezenisku procesu?
bubu
Neesmu nekad turējis rokās PS konsoli, bet vai tad tur vajag kautkādus palaižamos failus? Nebija vienkārši jāieliek disks un spēle palaižās?
Dero
Pateicamies par juusu spamu, briivu vietu spamam nav!!!
GunMetaL
nu ja tev tur datorā stav nivilkti trīs faili tad tie pas visam noteikti ir virtuālie un vis drīzāk no clone cd. izmanot tak vienalga kuru nero vao pašu clone cd ieburno diska un spēlē us sava ps ja nedarbojas tavs ps vainu nav atkodeets ši doma man jau šķiet pārāk smieklīga tākā to atmetam, vai nu no4akarēts. ieteiktu lietot tiem tris fauli tipiem to clone cd ja jau caur to ir ripots tomēr labāk
Janus
Neviens jau laikam nezin kur var dabut PS2 emulatoru. No DC++ meginaju nestrasdaj varbut kads zin DC vel kadu vietu. Esu jau izmeginajis astonus emulatorus mad.gif neviens nestradaj. mad.gif
Niks
ZB! Vai otaku būtu idioti, jo, ja tā, kas tad es esmu, idiots? N-TO REIZI KLIEDZU, KA NAV NORMĀLA PS2 EMULĀTORA!!! Līdz tādam vēl pāris gadiņi ir jāpaciešās, lai gan visi man zināmie PS2 emulārotu projekti, kas kaut ko ir sasnieguši, ir tikuši pārtraukti dēļ Sony spiediena, tāpēc normāls PS2 emulātors iznāks vairākus gadus pēc PS3 iznākšanas.
P.S. Varbūt kāds varētu šo topiku slēgt, jo, kā jau es tikko paskaidroju, tam nav jēgas.
bladez
Topiku naw veerts sleegt, par cik shitais iepriecinaas daudzus jRPG fanus. Sorry par vecas teemas celshanu augshaa, bet kaada jeega taisiit jaunu???


CODE

PCSX2 0.9.2 Binary
This is the PCSX2 0.9.2 emulator compressed package.

Includes a Compatibility list for you to check your game against and a selection of patches which will make some games go further.

PCSX2.exe is a Virtual Memory build and should be faster than PCSX2t.exe, this build however requires Win XP Pro or Win XP Home Edition (SP2).

PCSX2t.exe is a TLB build, and is slower than the Virtual Memory build, use this if you do not have a Win XP OS, or are having trouble running games with the VM version.


PCSX 0.9.2


Jaunaa reliize speej 100% palaist Final Fantasy X no title skriina liidz beigu krediitiem. Kaa arii tagad var iziet daudzas citas speeles (Tekken 4, Disgaea: Hour of Darkness e.t.c.) un beidzot atskanjo skanjas un muuziku. Pats pashlaik mekleeju FF X un kachaaju Disgaea.

Ja kaads netic, tad: http://www.pcsx2.net/torrents/PCSX2-092_Tr..._AVC.7z.torrent

CODE

Minimal Specs:
AMD XP/64 or Intel Pentium 4 (VM Built will not work with non SSE2 CPU's)
512MB of RAM
Pixel Shader 1.4 supporting card (GSdx Graphics Plugin Only)

Recommended Specs: (For reasonable preformance in many games, but not all)
AMD64 X2 or Intel Conroe E6600+ (Multi Threading is supported in PCSX2)
512-1024MB of RAM (more RAM allows for VM mode to be stable)
Pixel Shader 2.0 supporting card (recommended GeForce 6600-8800 or equivilent ATi card)
Rusell the carrotstork
Piekrītu nikam. Un Pats PS2 tagad maksā mazliet vairāk par 100 latiem. Viņu nopirkt ir daudz mazāks čakars, nekā kaut ko te vārīties. + tad spēles var spēlēt uz sava foršā lielā teļuka, nevis 300x200 lodziņā uz monitora.
xikes
Un tomēr..
Tas video izstrādātāju mājāslapā kaut kā dveš pārliecību, ka līdz optimālam PS2 emulatoram nav vairs tik tālu, ka agrāk likās. Ja viss tā arī patiešām ir, un tie video tiešām ierakstīti no spēlēm, kas palaistas ar emulatoru, tad izskatās pavisam cerīgi.
Būs jāiemēģina kāda brīvākā brīdī.. un kas zin, varbūt pat ziemassvētkos būs ko darīt laugh.gif
jurc
Tie video tiešām izskatās cerīgi. Un paskatoties uz viņa kompja specifikāciju ir arī cerības ka uz mana ar var iet. Katrā ziņā jāiemēģina būs.
Dzonis
FFX diezgan smagi vilkās uz ~17fps (p4 2.8, x1300(šī un 6200 no nvidia ir "sākot no..." kartes). Spēlēt praktiski neiespējami, ja nu vienīgi nervi stirpi un laika daudz.
Disgaea 2 jau labāk, jo zīmēta. fps uzkāpa līdz ~25fsp un var saukt jau par spēlējamu (stipri nervi uz izturība vienalga vajadzīga). Viss nedaudz palēlināti, bet ātrāk kā ffx (to jau laikam norāda fps smile.gif ).
Vienk., lai varētu paspēlēt vaig jau minētos divkodola procesorus, kam emulators arī ir optimizēts (tas bieži vien norādīts forumā).
Personīgi tā vietā, lai izgrūztu naudu datora apgreidošanai (man tieši nāktors mainīt mātesplati, proci(sprotams), videkarti + ram piepirkt), izdevīgāk būtu nopirkt nopačotu ps2 + pāreju, lai varētu spēlēt uz moņa un laime pilnīga smile.gif

p.s. bet emulatora attīstība ir acīm redzama
bladez
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Dec 18 2006, 14:27) *

Piekrītu nikam. Un Pats PS2 tagad maksā mazliet vairāk par 100 latiem. Viņu nopirkt ir daudz mazāks čakars, nekā kaut ko te vārīties. + tad spēles var spēlēt uz sava foršā lielā teļuka, nevis 300x200 lodziņā uz monitora.


Jaa, bet emulators dod taadas iespeejas kaa AntiAliaising X4 , Bilienaaraa filtreeshana un state saving (var noseivot pilniigi jebkur).

QUOTE(Dzonis @ Dec 18 2006, 16:48) *

FFX diezgan smagi vilkās uz ~17fps (p4 2.8, x1300(šī un 6200 no nvidia ir "sākot no..." kartes). Spēlēt praktiski neiespējami, ja nu vienīgi nervi stirpi un laika daudz.
Disgaea 2 jau labāk, jo zīmēta. fps uzkāpa līdz ~25fsp un var saukt jau par spēlējamu (stipri nervi uz izturība vienalga vajadzīga). Viss nedaudz palēlināti, bet ātrāk kā ffx (to jau laikam norāda fps smile.gif ).
Vienk., lai varētu paspēlēt vaig jau minētos divkodola procesorus, kam emulators arī ir optimizēts (tas bieži vien norādīts forumā).
Personīgi tā vietā, lai izgrūztu naudu datora apgreidošanai (man tieši nāktors mainīt mātesplati, proci(sprotams), videkarti + ram piepirkt), izdevīgāk būtu nopirkt nopačotu ps2 + pāreju, lai varētu spēlēt uz moņa un laime pilnīga smile.gif


Man Disgaea velkas liidz 70 un paari fps. Un man naw 2 kodolu procis.

Manas specifikaacijas:
AMD64 (diezgan liels atbalsts) 3500+ 2.2Ghz @ 2.5 Ghz Overclockings
512 MB RAM
ATI Radeon 9550 256MB (ljoti veca v-karte tikai ar PS2.0)

Un man patiik. Gljuki uz Disgaea gandriiz pilniibaa naw.
Tikai ja kaads vareetu iemest FF X, jo mans aarzemju aatrums ir 10kB/s. :'(
Dzonis
nu tavs "AMD64 (diezgan liels atbalsts) 3500+ 2.2Ghz @ 2.5 Ghz Overclockings" visu arī izteica. Tomēr bišk vairāk jaudas kā p4 2.8 smile.gif
un par iemešanu. dabū ftp serv, dabūsi ffx wink.gif a tā gaidi kad parādīsie ieks kāda lv torrenta (tur tieši dabūju savu versiju) vai arī vecā labā izgāstuve - dc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.