Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ragnarok
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Ella
Kaads nezin kaad ragnarok serveri .lv ????? Lai buutu latvie6u , man pagaidaam aarzemju niet taads piesleegums, bet speeleet gribas. unsure.gif
CloudX
SmokeRO un ragnarok.lv
ONIX
[URL=http:// http://rkc.dyndns.info/ragnarok.html]seit paskaties[/URL], itkaa lv servaks.
Ella
To ONIX: Man neskidri paraadijaa shito >>>>>
Ïðèâåòñòâóþ Âñåõ, êòî ïîïàë ñþäà!
Ýòî - âðåìåííàÿ ñòðàíè÷êà ñåðâåðà MMORPG èãðû Ragnarok. Íàì òðåáóþòñÿ èãðîêè äëÿ òåñòèðîâàíèÿ è íàñòðîéêè ñåðâåðà. Ñåðâåð îòêðûò íà òåñòèðîâàíèå 16.08.2004. Ïðèãëà¸àéòå ñâîèõ äðóçåé è çíàêîìûõ.

16.09.2004. - 150 çàðåãèñòðèðîâàíûõ àêêàóíòîâ, 260 ÷àðîâ, 18 èãðîêîâ îäíîâðåìåííî. Åñòü ïåðâûå ãèëüäèè smile.gif

Ñêà÷àòü êëèåíòà ê èãðå ìî¿íî òóò: FTP [10 àíîíèìíûõ ïîëüçîâàòåëåé, îãðàíè÷åíèå 20Kb/s íà ñêà÷êó]. ×òîáû çàéòè â èãðó ðàñïàêóéòå àðõèâ è çàïóñòèòå ôàèë Ragnarok.LV.exe

Ñ ðåãèñòðàöèåé âñå ïðîñòî. Ïðåäïîëî¿èì âภëîãèí "mylogin". Ïðè çàïðîñå ëîãèíà ââîäèì "mylogin_M" èëè "mylogin_F" ["_M" åñëè âû ïàðåíü, "_F" åñëè äåâó¸êà], â ïîëå Password - ñâîé ïàðîëü. Àêêàóíò áóäåò ñäåëàí àâòîìàòè÷åñêè. Ïîñëåäóþùèå ðàçû çàõîäèì ïðîñòî êàê "mylogin".


P.S. Äëÿ òåõ, ó êîãî Ragnarok ó¿å åñòü äîñòàòî÷íî ñêà÷àòü ragnarok_lv.exe

Khem man starp citu PC krieviski nesaprot.
Ella
Nav taada ragnarok.lv vismaz man saka ka nav.
ONIX
Nu Ragnrok exi tur gan var novilkt, pasam arii taads pats beztolks paraadaas, taadeel neko tuvaak nezinu.
Spectre
Taaa http://motr.ru un ludzu viss siikaak ir tur paskaidrots -> tiem kam ir probleemas ar RUS nu nekopadariit naaksies maaciities tongue.gif
Seto
nezinu es pa top.lv rakaajos mekleeju sev vajadziigu infu un kautkur pa miglu redzeeju - ka kautkaadi triis servi ir lv ragnarokam - nu linkus nepaarbaudiiju- nez varbuut straadaa
Rags
manas domas - nespele LV serveros, nav mums normalu serveru, un es pat nedomaju par cilveku skaitu, bet par atbilstibu puslidz oficialajiem un stabilitati mad.gif
es speleju www.motr.ru nu nav ari tur viss ideali, bet no LV ir cilveki, un ekonomika ir, ari stabils vinsh ir diezgan.
ja kas PM man ja sadoma tur spelet, var sastukot kautkadu sakuma helpu wink.gif
Ella
Man tagad arii aarzemju serveri iet, nomainiiju provaideri, es labpraat speeleetu uz jebkuriem citiem labiem serveriem , bet tikai ne krievu nekaa saprast nevaru runaat veel taa bet taa lasii6ana .... nemaz nerunaajot par raxtii6anu, varbuut kaads angliski ira????
Rags
hmm, nu vislabâkais ârzemju ir oficiâlais rolleyes.gif tik tie 9-12$ mçnesî, bet ja var atïauties, tad variantu nav, tur 100% labâk wink.gif
ja nevar atïauties... tad ir viens pirâtu, kautgan tur exp/drop ir lielâks neka oficialâ vai tai krievu, tâpçc biki gameplay varbut sliktâk unsure.gif
http://www.projectro.com/
nu ðitais ir viens no labâkajiem itkâ rolleyes.gif
Sigfa
http://www.gamesites200.com/ragnarok/

Ieskaties tur, tur ir vairaaki labi servuki.
predator
Ja kas ir veel viens LV serveris cool.gif laid tik ieksaa, tur speelee iistie latvijas RO fani: http://roempire.spils.lv/index.php ph34r.gif
Rags
QUOTE(predator @ Dec 2 2004, 15:41)
Ja kas ir veel viens LV serveris  cool.gif laid tik ieksaa, tur speelee iistie latvijas RO fani: http://roempire.spils.lv/index.php  ph34r.gif
*


ists RO fans tada nespeles sleep.gif tur ir paaugstinats exp rate, un daudz bagu + visi guidi un vispar viss kopets no motr'a... lets lest serveritis kur pat savus loading screen nevareja uztaisit, tik nozaga Rooree zimeto mad.gif
Sigfa
Vispaar, katrs sevi cienoshs rpg-ists nespeelees uz paaugstinaata xp reita.
Zaxion
Ar exp rate, kas jau ir lielaaks par 5 nav interesanti speeleet...
Tu laagaa nevari izbaudiit speeli...
Visi taadi vienaadi, stipraakaajaas mantaas, utt.
sad.gif
Kyoushu
QUOTE(Zaxion @ Dec 13 2004, 18:43)
Ar exp rate, kas jau ir lielaaks par 5 nav interesanti speeleet...
Tu laagaa nevari izbaudiit speeli...
Visi taadi vienaadi, stipraakaajaas mantaas, utt.
sad.gif
*



Duh!! naw tew tas jaatkaarto =/
alt
QUOTE(CloudX @ Oct 17 2004, 10:45)
SmokeRO un ragnarok.lv
*




man luudzu kunsultaaciju smile.gif
swordsman
ella tas links kuru Iedeva ONIX as ir labs es no taa arii ierakstiiju un es speeleet varu
CloudX
RO setup

Veel viens links kur var kachaat RO
Un veel viens server kur var speleet ir ragnarok.world
alt
QUOTE(CloudX @ Mar 7 2005, 15:57)
RO setup

Veel viens links kur var kachaat RO
Un veel viens server kur var speleet ir ragnarok.world
*




paldies par to...

taa situaacijas analiize, geimere neesmu!

uzinstaleeju, paaidu
vieniigais ko es protu laikam ir tikai pavazaaties un parunaaties tongue.gif

KAA TUR KAUT KO VAR IZDARIIT?

CloudX
Skatoties ko tu gribi dariit?
alt
QUOTE(CloudX @ Mar 7 2005, 16:17)
Skatoties ko tu gribi dariit?
*




nu iesaakumaa es gribu zinaat ko es tur maz varu izdariit tongue.gif
ciksaprotu es tur kaut ko varu vaakt kaut kaadus briesmonjus sist,
veel var celt savu liimeni skilus, kaut kaa taa

bet tagad iedomaajies, tev pretii seezj laame
staasti tongue.gif
CloudX
smile.gif Uz PM jau aizsuutiiju nedaudz un rekur newb help's in russian novice help
SheWr
lieta ko katrai MMORPG speelei gribu uzzinaat - tur bez sishanaas kautko citu var dariit...?
CloudX
Blacksmiths pats ierochus var taisiit un archers pats bultas var taisiit ....neatceros varbuut veel tur var ar kautko dariit bez taa biggrin.gif
kaarleens
mags var burt, zaglis var zagt laugh.gif
alt
QUOTE(CloudX @ Mar 7 2005, 16:57)
smile.gif Uz PM jau aizsuutiiju nedaudz un rekur newb help's in russian  novice help
*



hehz nemaz tik bezceriiga neesmu..
Rags
QUOTE(CloudX @ Mar 7 2005, 16:57)
smile.gif Uz PM jau aizsuutiiju nedaudz un rekur newb help's in russian  novice help
*


emm, neiesaku oscom serveri dry.gif vina ir tazhadi kreisie papildinajumi tipa ka papildus kartis, monstri vac exp, utt. Tas viss boja balansu jo neka tada uz oficiala servera nav sleep.gif
alt
QUOTE(Rags @ Mar 8 2005, 08:45)
QUOTE(CloudX @ Mar 7 2005, 16:57)
smile.gif Uz PM jau aizsuutiiju nedaudz un rekur newb help's in russian  novice help
*


emm, neiesaku oscom serveri dry.gif vina ir tazhadi kreisie papildinajumi tipa ka papildus kartis, monstri vac exp, utt. Tas viss boja balansu jo neka tada uz oficiala servera nav sleep.gif
*




neviens jau tagad negribees ar mani pavazaaties

btw kaa var apguut skilus?
baseboalbatboy
To spçli dabûju un kur var piereìistrçties?????
SheWr
mazs probleems... CloudX dotais links man galiigi nestraadaa. visu laiku apstaajaas downloads, vai kaads nebuutu tik laipns un neiedotu kaadu citu linku?
Rags
no serveriem:

Mirror Of The Realm - vislielakais krievijas serveris, vienigais kura nav nekadu kreiso cheat npc utt. ir problemas ar jauno skillu izmainu ieviesanu atbilstosi oficialajiem serveriem, bet visuma labakais

aniRO - jauns serveris, cik zinu vacija atrodas. vienigais no arzemju kura nav palielinatu exp/drop rate, un cheat npc. itka atbilst oficialam, vai vismaz pie ta patstavigi tiek stradats. ja nepatik krievu val. tad tiesi so iesaku happy.gif

ka vienam ta otram klientu varu nosharet mdsl lietotajiem wink.gif
SheWr
Eu, kaads no sheit esoshajiem speelee ieksh taa aniRO servera? Ja jaa, tad varbuut kaadreiz speelee vareetu man mazliet izpaliidzeet laugh.gif
Rags
QUOTE(SheWr @ Mar 9 2005, 19:50)
Eu, kaads no sheit esoshajiem speelee ieksh taa aniRO servera? Ja jaa, tad varbuut kaadreiz speelee vareetu man mazliet izpaliidzeet laugh.gif
*


nu taka es vinu tikai ka rezerves variantu sev turu, tad man tur neka nav, kautkads 25lvl Thief bez mantam biggrin.gif
alt
QUOTE(Rags @ Mar 9 2005, 20:09)
QUOTE(SheWr @ Mar 9 2005, 19:50)
Eu, kaads no sheit esoshajiem speelee ieksh taa aniRO servera? Ja jaa, tad varbuut kaadreiz speelee vareetu man mazliet izpaliidzeet laugh.gif
*


nu taka es vinu tikai ka rezerves variantu sev turu, tad man tur neka nav, kautkads 25lvl Thief bez mantam biggrin.gif
*



wiiiiiiiiiiiiiii
i'm stuck in the swordsman test sad.gif


eh posts ar tip pa iisu esot?
SheWr
Hhhm...man kaads draugs teica ka aniRO ir viens no zemaakajiem XP rate un Drop rate... kaads jau nevareetu ieteikt kaadu serveri ar mazliet labaaku drop un XP rate...?

Un mazs jautaajums - vai var palaist citu serveri no taa pasha aniRO klienta? ja var, tad kaa?
Rags
QUOTE(SheWr @ Mar 10 2005, 19:34)
Hhhm...man kaads draugs teica ka aniRO ir viens no zemaakajiem XP rate un Drop rate... kaads jau nevareetu ieteikt kaadu serveri ar mazliet labaaku drop un XP rate...?

Un mazs jautaajums - vai var palaist citu serveri no taa pasha aniRO klienta? ja var, tad kaa?
*


emm, tiesi normals exp/drop rate ari dod to ka tu normali spele, nevis nedelas laika uztaisi 99, tad velvienu, un pec menesa tev viss noriebjas mad.gif

un vispar, tads exp/drop ir oficialajiem serveriem, a tie kur ir lielaks ir tikai ta mulkosanas tongue.gif
CloudX
QUOTE(Rags @ Mar 11 2005, 05:01)
QUOTE(SheWr @ Mar 10 2005, 19:34)
Hhhm...man kaads draugs teica ka aniRO ir viens no zemaakajiem XP rate un Drop rate... kaads jau nevareetu ieteikt kaadu serveri ar mazliet labaaku drop un XP rate...?

Un mazs jautaajums - vai var palaist citu serveri no taa pasha aniRO klienta? ja var, tad kaa?
*


emm, tiesi normals exp/drop rate ari dod to ka tu normali spele, nevis nedelas laika uztaisi 99, tad velvienu, un pec menesa tev viss noriebjas mad.gif

un vispar, tads exp/drop ir oficialajiem serveriem, a tie kur ir lielaks ir tikai ta mulkosanas tongue.gif
*



biggrin.gif Ciest nevaru drop un exp kad ir 1 ,vajaga vismZ 20 ,manupraat speeleet ir jautraak kad vairaak un exp un drop
Rags
ar 20 tas vairak atgadina CS - iegaji fiksi paspeleji, apnika, pameti.
1x tu normali spele, viss nenak tik viegli, un protams ka aiznem vairak laika. nu ja gribas tikai nedelu pamulkoties protams tie 20x ir ok, bet nu ta nav normala speleshana, jo atrak viss apniks sleep.gif
Spectre
Jaapiekriit Rags .... saakumaa arii likaas vareetu pamulkoties un uus gana tiesa kautkaa saaku jau motraa .... tad iepatikaas reiz pameeginaju uz viena cita ........ ar manu online es menesha likaa visus charus uz 99 leveli vareetu uzdziit un tad rodaas jautaaums ko taalaak ?????

motr da best =)

jo vairak chakareejies un jau saac beigaas nervozeet jo labaak ...... vismaz ir ko dariit
SheWr
hehe.... nejua taadus bonusus ka nedeeljas laikaa uztreneejas... tikai taadus mazliet lielaakus nekaa parasti....
Kikyou
QUOTE(SheWr @ Mar 12 2005, 16:22)
hehe.... nejua taadus bonusus ka nedeeljas laikaa uztreneejas... tikai taadus mazliet lielaakus nekaa parasti....
*



Hmm bija viens ðitâds serveris (rates, ja nemaldos, bija 5/5/5 vai kautkas tamlîdzîgs), tikai man liekâs, ka viòð nosprâdzis tagad. =/
A tad kad ðamais bûs atpakaï, ziòoðu. laugh.gif

Man nav nekas pretî spçlçt ne ar zemiem, ne ar augstiem reitiem :3 Ar parastajiem reitiem pie kâdiem 30-tajiem lîmeòiem sâk rasties besis, jo ðausmîgi lçni nâk lîmeòi (it seviðíî, ja nav neviens, ar ko laiku pa laikam parunât laugh.gif). Bet ar augstiem ir tas, ko jau teicât - âtri apnîk... biggrin.gif
baseboalbatboy
unsure.gif Helppppp pllzzzzzzzzzzz kur var dabût ragnarok setupu sad.gif
CloudX
biggrin.gif paaaameeeekkleeeee goooogggleeee!vai pameigini nokachaat dc++ !
SheWr
ai, es tur dabuuju pa pilno visaadus servers, bet tad nonaacu pie secinaajuma - aniRO vislabaakais.....


Mazs jautaajums - kur juus iesakat man treneet Job lvl (man tagad ir 8, bet gribu dabuut 10 un iestaaties pei swordsmanjiem...). Kur var aatraak uztreneet?
Kikyou
Hmm... Ant Hell (kautkur tuksneða vidû tâ vieta ir) mçìinâji tos Ant Egg dauzît?
SheWr
Nu es ar vienu savienojos partijaa, tad sitaam pa mezhu visaadus kukainjus...tad viens augstaaka liimenja speeleetaajs pateica ka tuksnesii vajag iet, taa arii mees tur devaamies, bet kautkur tuksnesha saakumaa, izsleedzaas aniRO serveris un es tagad netieku iekshaa... dry.gif
CloudX
smile.gif hehe ja iesi uz tuksnesi satiksi mani es dziivojos morrocaa pagaidaam ,ja tev ir paari 15 base lvl tad vareetu pameiginaat doties uz payona dungeon.
SheWr
es ar 12 base lvl nevaru pat Creamy nosist.... Tagad treneeju Job Lvl (vaig veel 1 liimeni...) un tad ieshu pieteikties par swordsman...

Rekur sveiciens no mana chara!



image



Mmmmm.... kaads man reiz teica ka Mr. Smile var paardot par 4000 Zeny, tagad kad uztaisu un gribu paardot, redzu ka vinji maksaa 30 Zeny... kaa juus pelnat naudu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.