Help - Search - Members - Calendar
Full Version: banzai
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
xikes
Nesen man kaads pazina atnesa sameeraa jaunu "Speelu Pasaule" zurnaalu.. Man par paarsteigumu ieraudziiju sadalu "Banzai" smile.gif Nu tas jau laikam tulkots no zurnaala "Gameworld" bet nu tomeer, prieks, ka kaut viens zurnaals saacis raxtiit par anime .. biggrin.gif ceru, ka rubrika nepazudiis un tiks ievietota arii naakoshajaa zurnaalaa.. smile.gif
user posted image
user posted image

btw. izlasot shito apraxtu, kaut kaa loti sagribeejaas noskatiities arii sho seriaalu..
Kaadam(i) nav uz dvd vai cd? tongue.gif
Yume
blink.gif Kuper's raksta Banzai rubrikas? Ui... heh, laikam viņš ir atgriezies pie darba. cool.gif
Njā, un par šito te anime seriālu man vakar draudzene prasīja, hmm.. laikam tiešām ir jāsameklē un jānoskatās.
zenofex
Nja, "Marazms kljuva arvien speeciigaaks, koki liecaas" blink.gif Kas tas par murgu? Gadiijumaa nav neveikls tulkojums no krievu valodas?

Buutu jau labu ja Speelju pasaules izdeveej pashi kaut ko uzrakstiitu nevis tulkotu no sveshvalodaam jau gatavus rakstus.

Par Gunslinger Girl jau rakstiiju - http://otaku.lv/index.php?showtopic=188
Visumaa zhurnaalaa uzrakstiitais ir tas, par ko arii anime ir.
Yume
Heh, neveikls tulkojums, nu ja Kupers pēkšņi nav iemācījies rakstīt latviski...par ko es ui kā šaubos.. laugh.gif
Es aizsūtīju vieņiem e-mailu tieši par so tēmu. Redzēsim ko atbildēs.
Rob_X
Opaaa! SP ari sakusi raxtiit tongue.gif Tik zhel ka tik veelu. Krievu versija jau ka 2 gadus (palabojiet ja nepareizi) katra numura (2x menesi) druka nelielas zinjas par jaunajiem dvd krievijaa un 1 lielu apraxtu vienai no relizem. Kad man neta nav es peerku biggrin.gif Starp citu vinjiem ari konkursinji ir ar diezgan veesiem jautajumiem. Piedalas ne tikai no krievijas wink.gif
kaarleens
QUOTE(zenofex @ Oct 10 2004, 12:13)
Nja, "Marazms kljuva arvien speeciigaaks, koki liecaas"  blink.gif  Kas tas par murgu? Gadiijumaa nav neveikls tulkojums no krievu valodas?

Buutu jau labu ja Speelju pasaules izdeveej pashi kaut ko uzrakstiitu nevis tulkotu no sveshvalodaam jau gatavus rakstus.

Par Gunslinger Girl jau rakstiiju - http://otaku.lv/index.php?showtopic=188
Visumaa zhurnaalaa uzrakstiitais ir tas, par ko arii anime ir.
*


autors ir no krievijas rakstus vienkaarshi paartulko no rus uz lv taakaa nu latviski vinsh domaaju nekaadaa zinjaa nemaak rakstiit
Shinobi-sama
Latvieshi vispaar reti kad ko speejushi sakariigu uzbliezt, paarsvaraa kopee no sveshaam kultuuuraam. Un tie kas tieshaam fano par anime aka "otaku" to iipashi nereklamee.
Kaa vienaa GTO epizodeem bija raadiits ka meitene "Umari Kanzaku" ar IQ 200, runaa piecaas valodaas, nespeej saprast par ko runaa triis otaku. Un ja mees te latvijaa piemeram kaadaa no populaarajiem zhurnaaliem saaktu veidot rubriku par anime, un to raxtiitu otaku, tad to driiz vien arii aizliegtu, jo mirstiigie praati nespeej saprast to jeegu ko mees tur saprotam. Es gribeetu redzeet kaada reakcija izraisiitos peec NGE maarketinga piemeeeram laikrakstaa "Diena". Protams mammuchi iegaadaasies saviem chiikstoshajiem beerneljiem sho seriaalu. Bet peec tam tuuliit sekos assa kritika, ka mazo beernu praatinjus kropljo shii vardarbiiba, un es shaubos vai vidusmeera skatiitaajs taa arii jebkad iebrauks tanii jeegaa. Filma "Fightclub" tam ir piemeers. Citur kur shii filma ir kulta statusaa, Latvijaa shii filma ir kulta muuviks tikkai pagriidee. Latvieshi vispaar ir kaut kaada pastulba tautinja, iedomaajas no seviim sazin ko, lecaas ar visiem peec kaartas. Spilgtaakais piemeers tam ir kaa latvijaa tiek taisiiti onlineRPG - speelju serveri. Da neviens, absoluuti neviens, nav bijis objektiivi uztureets, un no kurienes tas aizguuts nav taalu jaameklee(krievijaa)... aj offtopiks biggrin.gif
ShinChan
QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 12 2004, 09:57)
Filma "Fightclub" tam ir piemērs. Citur kur šī filma ir kulta statusā, Latvijā šī filma ir kulta mūviks tikkai pagrīdē. Latvieši vispār ir kaut kāda pastulba tautiņa, iedomājas no sevīm sazin ko, lecās ar visiem pēc kārtas.
*


Nu gan sjerpi paņēmi... Viena, ļoti būtiska lieta ko man māte iemācīja un kam es tālāk dzīvē ar mainīgām sekmēm arī esmu mēģinājis sekot ir aptuveni sekojošais: 'Dēls, dzīvē neko nedrīkst vispārināt". Un cilvēki, kas kaut ko jēdz no vēstures sapratīs cik bīstami ir kaut ko attiecināt uz visiem (kādu tautu, kādu ģimeni, politiķiem utt). Un tas ir tiesji tas ko tu pasjlaik dari piedēvē stulbumu visai tautai. Nava glīti.
Kas attiecas uz Fight club, tad:
1. Grāmata ir krietnu strēķi labāka par filmu
2. Filma ir laba, taču pārāk spiests uz action, nevis uz galvenā varoņa sjizoidālajām, paranoidālajām pašrefleksijām (bet Nortons labs).
3. Filma savā būtībā ir destruktīva un nepiedāvā nekādu risinājumu, arī anarhistiem, vai ziniet, ir savs redzējums par pasaules kārtību, taču filmā tas neparādās.
4. Kulta statuss (jebkam) savā ziņā ir ekskluzīva lieta un tas, ka visur pasaulē par Fight club fano, tikai pierāda, ka tā ir krietni vien pārslavēta filma.
tostermaize
nu man pa to latvieshu leciibu ir jaapiekriit jo kas mees esam uz paareejaas pasaules fona???
Yume
Nunu, maz ka offtopic's, tad arī visi spriedelē par to ka " ko tad mēs, mēs jau no mazas tautas..." paklau, mazā tauta, ja mēs ta domāsim, tad protams ka neko neizdomāsim. Protams ka mes esam mai uz pasaules fona, bet nu teiksim Luxenburg'a ir vēl mazāka, bet paklau viņu zi visos galos. Un kapēc? nu nejau tāpēc ka viņi saka.. " a mēs tāpat neko nevar,mēs tādi mazi, tad neko arī nedarīsim.." Kur ir jūsu pašpārliecinātība? dry.gif
Būuuu.. kaun spar jums.
Un runājot par to rakstīšānu žurnāliem.. nu tā gluži nav, ka cilvēki nesapratīs. Es rakstīju, neko daudz, bet pāris gadus atpakaļ "Laba'i" un GrandDragon, un īstenībā lielu problēmu tas nesagādāja. Tie bija tikai kādi 4 raksti, bet tomēr neviens par nesaprašanu nesūdzējās.
ShinChan
Yume, kā naglai uz galvas. Sjie mazvērtības, nevarības kompleksi, kā arī nelepošanās ar savas tautas un valsts vēsturi un gaisjajiem pratiem, kādi neapsjaubāmi mums ir bijuši, man nav izprotama. Cik atminos, Šinobi-sama, jau slavinosji izteicās par kosmopolītisma idejām. Interesanti, kas notiktu ar mūsu sabiedrību un valsti kopumā, ja vairums nejustu cieņu un piesaisti Latvijai? Kam mēs un muusu valsts vispār būtu vajadzīgi un derīgi? Daudzi safanojusjies par Japānu, tad lūdzams papētiet, kas un kā notiek tajā valstī. Kaa Japaanas iedziivotaaji izturaas pret sabiedriibu un valsti? Kaa var riebties tauta kurai tu esi piederiigs un kuras kultuuras produkts tu esi, saprotu, ka var nepatikt atseviški cilvēki vai sociālas parādības, bet jibio, neba jau nu tāpēc viss ir slikti.
Inc
QUOTE(tostermaize @ Oct 12 2004, 13:04)
nu man pa to latvieshu leciibu ir jaapiekriit jo kas mees esam uz paareejaas pasaules fona???
*



Olimpiskaas speeles neskatiijies?
tostermaize
QUOTE(Inc @ Nov 23 2004, 21:12)
QUOTE(tostermaize @ Oct 12 2004, 13:04)
nu man pa to latvieshu leciibu ir jaapiekriit jo kas mees esam uz paareejaas pasaules fona???
*



Olimpiskaas speeles neskatiijies?
*


neskatijos a kas???? p.s teikumu nepareizi noformulēju skatos
Leonheart
QUOTE(xikes @ Oct 10 2004, 09:20)
Nesen man kaads pazina atnesa sameeraa jaunu "Speelu Pasaule" zurnaalu.. Man par paarsteigumu ieraudziiju sadalu "Banzai" smile.gif Nu tas jau laikam tulkots no zurnaala "Gameworld" bet nu tomeer, prieks, ka kaut viens zurnaals saacis raxtiit par anime ..

Kaac gameworld smile.gif Tas ir tulkojums no krievu "Strana igr" zhurnala. Tapat ka viss cits materiaals ieksh "speelju pasaules"
Ui, jau bija piemineets.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.