Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AMV
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
whirlpoof
Visi, kam interesē making AMV`s, vai jau ar to nodarbojas piesakieties http://www.youtube.com/group/IllusionProLatvia

Veidosim AMV grupu no latvijas!
Miyu2011
Šis tas Jums labs sanāk, atradu vienu, kas man pat patīk (esmu tikai anti Lucky Star) laugh.gif

Tas ir Just Dance no prowild:



Tikai deja, un tas arī attēlots ar pozitīvām emocijām, skaties un priecājies...

Tie pārējie tā so so, esmu garīgi aprobežots un nesaskatu to gudro domu, vai arī īsti neaizrauj mūzika.
Cepuri nost par kvalitāti, dažreizi kāds aizmirst subtitrus, lieto sliktas kvalitātes video - taču Jums cepumus par cenšanos šajā jomā.

Kaut jau būšu nolupījis iekš www.youtube.com 17,604 video, tomēr šis "Just Dance" ir labs :3

Bet taču kā tagad ir modē...

IPB Image



Laikam dvēselē esmu mazs amerikānis, taču tos es labāk saprotu...

Bet, ja man kāds no Jums malačiem uztasīs ar skanīgu AMV ar Vampire Princess Miyu, ko ielikt signatūrē, tad es savas domas mainīšu un ieteikšu Jūsu AMV skatīt arī citiem :3
Kā nekā esmu liels fans...

Zvērs Miyu:

IPB Image

Citādi visu laiku internetā pārbaudu, vai kāds nepieskarsies vēsturei un neuztaisīs arī viņa kādu AMV, bet nekā - labākais ko esu atradis, bet īsti neapmierina, lai liktu iekšs signature, pārāk samākslots un pa daudz sviestu klāt kā Opning, Ending ar 100-tiem 1000-šie titru:



Ā un es teicu, ka neprotu veidot AMV's un nevarēšu būt biedrs? Yehh piemirsās...

Taču veiksmi tālāk un ik pa laikam uzmetīšu aci - kā Jums veicas (ir taču Subscriptions):3
Tigra2


Man atkal šitais patikās. Vispār, apskatījos vairākus un jāatzīst, man patika.
Patīk tas, ka dinamiski, arī tas ar toradora bija ļoti sirsnīgs.

Tā tik turēt. :3

P.S.Diemžēl man arī nav bijusi luste viņus taisīt, tāpec nevarēšu pievienoties, bet vērošu kā tev sokas. wink.gif
prowild
pilnigi mani video ari kadam patiik tongue.gif anyway ty biggrin.gif
whirlpoof
Es aizslēdzu grupu ;D
Neviens nepiesakas T_T
[Aijš kāda atšķirība]
edg
Ja tu gribētu būvēt kosmosa kuģus, arī būtu grūti palīgus atrast. Turpretī, ir cilvēki, kas jau to dara, - tur var gan skillu uzkačāt, gan nākotnes potenciālos palīgus atrast.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.