Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nitro+
Anime forum > Anime > Games
Karamele
Nitroplus/nitro+ veido vizuālās noveles/spēles. Un vēl arī Nitro+Chiral, kas galvenokārt fokusējas uz BL spēlēm. Manuprāt viņi izceļas tieši ar aizrojošo sižeta līniju un artwork'u.

Vieni no viņu populārākajiem gabaliem: Gekkou no carnevale; Saya no uta; Togainu no chi; Demonbane; Chaos;Head.

Pagaidām pati vēlarvien izklaidēju savu prātu ar Chaos;Head un ceru uz Saya no uta tulkoto versiju. Praktiski tikko iznācis Nitro+Chiral Sweet Pool, looks good to me *__* Saya no Uta OST's arī bija īpaši baudāms, manām ausīm. Plus vēl liekas, ka viņu noveļu opening dziesmas, vairākas ir by Kanako Ito <3

Kādi jums iespaidi par viņiem? Mīļākās noveles?

info: Oriģinālā lapa ; wiki
Ginta
Praktiski esmu spēlējusi tikai Nitro+Chiral ( rolleyes.gif ) Bet tās, kā liekas, starp šāda tipa spēlēm ir stipri virs viduvēja. (Petiešām patīk, ka gan vizuālais, gan arī audio izpildijums ir salīdzinoši augstas klases.)
Šobrīd joprojām noņemos ar Lamento, kura man ir kļuvusi par vienu no mīļākajām BL spēlēm.
Pie Togainu no Chi nav sanācis vēl tik daudz laika pavadīt (tikai quick sneak priew), bet likās gana labs, lai kādreiz pie tā atgrieztos un pamēģinātu vairāk.
Un, protams, nevaru vien sagaidīt to mirkli, kad tikšu klāt Sweet Pool. looks good to me, too~ happy.gif
Arta
*neko nesaprot, grib uzzināt vairāk, bet nezin, ar ko sākt jautāt* o.o
Karamele
Ginta, jā, Lamento izskatas labs, bet līdz šim man nav bijusi iespēja tikt tam gabalam klāt :/ Sweet Pool CG ir īpaši awesome. Ehh, kārdinājums... varētu jau, bet man negribas ar AGTH/AtlasSuite ķēpāties, lai tulkotu. Labāk pagaidīšu. Aarinfantasy Sweet Pool jau pieejams. Visdrīzāk pati nenoturēšos un sākšu spēlēt, kad AGTH pārinstalēšu.

Art'a, google is your friend! Bet, ja kas man patīk atbildēt uz jautājumiem.
Ginta
QUOTE(Karamele @ Jan 1 2009, 21:51) *
Aarinfantasy Sweet Pool jau pieejams. Visdrīzāk pati nenoturēšos un sākšu spēlēt, kad AGTH pārinstalēšu.

A! Paldies, Kara-chan~ (Nu ja - nezinu vai labi vai slikti, bet pusi no šodienas pavadīju pie sweet pool. laugh.gif)
It really is enjoyable. happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.