Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final Fantasy XI
Anime forum > Anime > Games
HIM
Es jau gadu kā spēlēju uz Xbox360 un uzskatu, ka tā ir labākā spēle, jo gadu spēlēt un neapnikt tas jau ir kkas, neskatoties uz to, ka menesī jāmaksā ap 12Ls. Cik zinu viņa uz PC nav pieejama Latvijā, tapēc es draugam nopirku ebay`ā FFXI priekš PC un viņš jau 3 mēneši spēlē un nedomā nemaz par citām spēlēm.
Gribētu zināt vai ir vel kāds Latvijā, kurš spēlē šo spēli?
Sērfijs
QUOTE(HIM @ Nov 15 2007, 17:11) *

Es jau gadu kā spēlēju uz Xbox360 un uzskatu, ka tā ir labākā spēle, jo gadu spēlēt un neapnikt tas jau ir kkas, neskatoties uz to, ka menesī jāmaksā ap 12Ls. Cik zinu viņa uz PC nav pieejama Latvijā, tapēc es draugam nopirku ebay`ā FFXI priekš PC un viņš jau 3 mēneši spēlē un nedomā nemaz par citām spēlēm.
Gribētu zināt vai ir vel kāds Latvijā, kurš spēlē šo spēli?

Ir pieejama arī Latvijā, pats reiz to nopirku kādā no Elkor veikaliem, taču par interesantumu gribētu nepiekrist.
Kvesti ir vienveidīgi, spēles pasaule garlaicīga, cīņu sistēma pretīga un lēna, es īsti neatceros pēdējo reizi, kad man būdamam 20 lvl mūkam vajadzētu sist aitu, kas ir, kā tur bija, easy prey (?), 5 nolāpītas minūtes.
Katrā ziņā, FF XI ir spēle, ko labāk nespēlēt. Sāc labāk spēlēt WoW'u, ja reiz naudu nav kur likt.
Hikaru
FF XI neesmu mēģinājis, bet gribētos zināt, kāda tā ir salīdzinājumā ar Lineage 2? LA2 pagaidām labākā MMORPG spēle, ko nācies spēlēt... kuru atkal atsāku spēlēt.
anti
GIEF ADENAS PLOX
Tigra2
Ja patīk FFXI, tad neesi spēlējis FFXII :3 Lai gan kas to lai zin, gaumes lieta.
Man gan liekas, ka FFXI ir viens no tiem gabaliem, kas Enixam nav diez ko labi izdevies. Sāku to spēlēt, bet drīz vien sapratu, ka nespēju spēlēt neko tik (nezinu pat kā īsti nosaukt - cacisku moš? ).
HIM
FFXII nav MMORPG
Niks
Taisnība, taču gan FFXI, gan FFXII balstās uz oriģināli priekš FFX izstrādātās spēles mehānikas, kuru PS2 jaunības gados atzina par tehniski pārāk sarežģītu, lai iekļautu pašā FFX.
apogs
Kautkad speeleeju, peec dazhiem meeneshiem sapratu, ka man paaraadaas paaraakaa atkariiba - kaa ir briivs briidis, taa nagi niez ielogoties. Panjeemu un izdzeesu. Pamoociijos peec tam kaadu meenesi, vienreiz pat saaku veelreiz speeleet, bet izdevaas tomeer "atmest" biggrin.gif
Damn you addictive personality!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.