Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ieteikt
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2
tostermaize
Vai jūs man nevarētu ieteikt kādu labu spēli???
Taka
Lines? tongue.gif
zenofex
Tetri, tetri paspeelee. Perfekta speele.
tostermaize
TĀS ABAS ESMU ATSSPĒLĒJIES UZ vecā kompja kuram vispārīgā atmiņa... kauns teikt

es e domāju spēles anime veidā
Dzonis
ieskaties ieksh sadaljas games.tur ir mineetas speeles kas vairak vai mazaak attiecas uz sho teemu
Seven_of_zero
Tiesi anime tipa speles.... Labi:

True Love
Power dolls (mecha)
Front mission 3 (Ps1 emulators vajadzigs)
Breath Of Fire 4 (ir Pc variants, bet vieglak ir atrast PS1 variantu)
Septerra Core
deleted-ray
Veel par kaut kaadu Grandia2 esmu dzirdeejis - rpg laikam
tostermaize
paldies šodien pameklēšu
Smogs
Xentar Knights ! utt 1337!
MitSuki
Klau driz iznaks Fullmetal alchemist uz ps2 taa spele bus uuuuuuu smile.gif)))) es saku ta spele buss vieno no labakajam smile.gif (ja tev ir ps2 tad priecajies, ja nav nu tad siekalojies) smile.gif
tostermaize
man tikai pc ar 3 peitium
Kikyou
QUOTE (JaYzZ @ Sep 12 2004, 12:15 AM)
Klau driz iznaks Fullmetal alchemist uz ps2 taa spele bus uuuuuuu smile.gif)))) es saku ta spele buss vieno no labakajam smile.gif (ja tev ir ps2 tad priecajies, ja nav nu tad siekalojies) smile.gif

Man nav PS2! T____T Kad tu taa pateici man peekshnji sagribeejaas vienu =D
Crash
QUOTE (Kikyou @ Sep 13 2004, 01:05 PM)
QUOTE (JaYzZ @ Sep 12 2004, 12:15 AM)
Klau driz iznaks Fullmetal alchemist uz ps2 taa spele bus uuuuuuu smile.gif)))) es saku ta spele buss vieno no labakajam smile.gif (ja tev ir ps2 tad priecajies, ja nav nu tad siekalojies) smile.gif

Man nav PS2! T____T Kad tu taa pateici man peekshnji sagribeejaas vienu =D

Novelc ps2 emulatoru un speelee laimiiga cool.gif
deleted-ray
QUOTE (Crash @ Sep 13 2004, 06:22 PM)
Novelc ps2 emulatoru un speelee laimiiga cool.gif

NU speeleet jau tur varees (peec pieredzes saku), bet diezko laimiigi tad nav dry.gif
Gljuki dazaadi
Dzonis
dry.gif vai tad ir jau uztaisiits ps2 emulators kursh speej speeli palaist vairak par menu logu?hm...shaubos
tostermaize
Crash kur var novilkt emolatorus neesmu manijis
Dzonis
normaali stradaajoshu emulatoru nav!
tostermaize
bet kur var vispārīgi viņus novilkt lai kādā stāvoklī viņi buutu
Crash
QUOTE (tostermaize @ Sep 13 2004, 11:00 PM)
bet kur var vispārīgi viņus novilkt lai kādā stāvoklī viņi buutu

Use user posted image and user posted image
Dzonis
eh...izlemiet pashi.realaakais (kaa parasti, tas ir tikai mans ne visai objektiivais viedoklis)ps2 emulators un to savienojamiiba:sheit
p.s.iekatieties arii forumaa
NOLF
QUOTE(Ray @ Sep 10 2004, 14:53)
Veel par kaut kaadu Grandia2 esmu dzirdeejis - rpg laikam
*




Grandia II pirms pāris nedēļām parādījās uz Hongfire trackera. 2 diski, diezgan vienkāršs RPG, bet traki aizraujošs un tādā, kā 'anime stilā' veidots bija. Iesaku.
Rob_X
Grandia 2 rulz foreva ! Vot ta ir superiga spele ! Neko labaku lidz shim ne uz ps ne uz pc neesu spelejis ! ph34r.gif
Dzonis
QUOTE(Robik @ Nov 6 2004, 00:49)
Grandia 2 rulz foreva ! Vot ta ir superiga spele ! Neko labaku lidz shim ne uz ps ne uz pc neesu spelejis !  ph34r.gif
*


??
tad jau tu neesi speeleejis nevienu no Final Fantasy..pameedjini kaut vai 7..vismaz buus liidziibas (cilveecinji smile.gif)
p.s.nepavisam negribu iestaastiit ka FF ir speele no kuras buutu jaavadaas citam..taas vienkaarshi populaaraakaas un ne jau taas sliktaakaas
Seto
nu nezinu kaa luus bet es speeleeju peedeejaa laikaa GBA romus un peedeejo ko briivaa laikaa spaidu ir yu-gi-ho -dark duel storyes un jaunaakas versijas dazhas - prieksh lielaakaam speeleem nepietiek laika
X_Kamui
smile.gif Breath of Fire 1,2,3,4 labas speles, ph34r.gif bet vari nokačat no PSone emulatoru un Chrono Cros speli, šis speles PS versijas diski veikalos Latvija nav (ka es zinu) .
Ar eMule var nokačat.
Patiešam laba spele viņa iznaca vienlaikus ar Final Fantasy 9 no Squaresoft un kluva par patiesu hitu................................................... rolleyes.gif
Zaxion
Iesaku:
Final Fantasy 8 (miiljaakaa speele) smile.gif
FF7 un FF9
Vai vienkaarschi FF Online smile.gif
Hikaru
Chrono Cross ir super interesanta spēle final fantasy stilā. Tur ir labāks un interesantāks Battle System nekā final fantasy spēlēs.
Seven_of_zero
QUOTE(Inujasha @ Nov 6 2004, 03:12)
nu nezinu kaa luus bet es speeleeju peedeejaa laikaa GBA romus un peedeejo ko briivaa laikaa spaidu ir yu-gi-ho -dark duel storyes un jaunaakas versijas dazhas - prieksh lielaakaam speeleem nepietiek laika
*


Vispar ir gan. Gan PS1 Un pat PC variants 4. Nu bet PS1 variantu vareja dabut centraltirgu.
X_Kamui
Manam PC ir aiznemti 37.2gb ar dažadam spelem (ļoti daudz no GBA) smile.gif
Bet man nav Final Fantasy Online ..................help plz!!!
smile.gif Un ludzu pasakiet cik diskus ta aiznem? smile.gif
Ghoul
Grandia2 nav slikta bet paraak vienkaarsha, anime stilaa, aizraujosha bet ar laiku piegrizas jo visa speele sastaav no vieniem kautinjiem( kautinju sisteema ir vienkaarsi SUPER bet tikuntaa ar laiku ljoti apniik) ja vajag varu iedot( kaadaa sanaaksmee( ja tikshu))!!! smile.gif
Tador
QUOTE(Seven_of_zero @ Sep 10 2004, 12:46)
Tiesi anime tipa speles....  Labi:

True Love
Power dolls (mecha)
Front mission 3  (Ps1 emulators vajadzigs)
Breath Of Fire 4 (ir Pc variants, bet vieglak ir atrast PS1 variantu)
Septerra Core
*


haha
man bof4 ir pc
Biida!
un neko nezini, kur dabuut BOF5 un narutorific...man liekas...
abas uz PS2...?
Shinobi-sama
QUOTE(Tador @ Nov 23 2004, 13:23)
haha
man bof4 ir pc
Biida!
un neko nezini, kur dabuut BOF5 un narutorific...man liekas...
abas uz PS2...?
*


mosh vari bof4 atstiept uz sanaaksmi es maajaas nokoopeeshu un tad disku atgrieziishu ? unsure.gif
Zaxion
Hehe no schiim speeleem varu iedot ORGJINAALOS smile.gif BoF4, FF7, FF8, FF9 un Beyblade smile.gif
bypass
mad.gif , besī man tie gudrīši, kas redzējuši kādam šārē feiku ps2 emu vai arī tādu, kas, tiekot līdz spēles menjū, nokaras, bļaustās un svēti tic, ka tāds PS2 emu pastāv.
Ps2 ir 128bitu arhitektūra un pavisam savādāka uzbūve. Īsi un skaidri - nabuhs tev PS2 uz PC vēl labu laiku. Skat, ja pat PS1 emu ir diezgan nestabīls (vietām grafiskie gļuki + vietām žļorgājas skaņa smile.gif). Spēlēt kaut vai to pašu PS uz PC ir neērti un vizuāli atbaidoši. Bez geimpada un kābeļa uz TV normāli spēlēt nevar, IMO.
Tador
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 23 2004, 14:59)
mosh vari bof4 atstiept uz sanaaksmi es maajaas nokoopeeshu un tad disku atgrieziishu ? unsure.gif
*


maagjinaashu atrast.
Seto
QUOTE(bypass @ Nov 23 2004, 22:57)
mad.gif , besī man tie gudrīši, kas redzējuši kādam šārē feiku ps2 emu vai arī tādu, kas, tiekot līdz spēles menjū, nokaras, bļaustās un svēti tic, ka tāds PS2 emu pastāv.
Ps2 ir 128bitu arhitektūra un pavisam savādāka uzbūve. Īsi un skaidri - nabuhs tev PS2 uz PC vēl labu laiku. Skat, ja pat PS1 emu ir diezgan nestabīls (vietām grafiskie gļuki + vietām žļorgājas skaņa smile.gif). Spēlēt kaut vai to pašu PS uz PC ir neērti un vizuāli atbaidoši. Bez geimpada un kābeļa uz TV normāli spēlēt nevar, IMO.
*


pilniigi piekriitu - nebulu pameegginaaju - tikai katra 5 speele iet - un daudzas pogas piekonfigureet nevar - nestraadaa uz klavas - patesteeju veel dazhas emu - bet arii nekas pozitiivs - bija tur labaaki - bet tie vispaar uz klavas neiet - reguleeju tur pus dienu -vairaak par startu un menu netieku
Shinobi-sama
nu ko tur zhnjaugties.... sadzen 100 ls un nopeerc iisto ps2
Seven_of_zero
Ka jau es teicu viena lidziga topika. Ps1 emulatori strada diezgan labi. ph34r.gif
Un par grafiku, nu nu, vari nokonfiguret kadu gribi.
Ps2 Emulatori pirms vairakiem menesiem nestradaja gandriz nemaz, bet tagad progres tomer ir bijis!
Ghoul
AAA biju aizmirsis speeli ONI. Taa ir ljoti interesanta ( fighting action anime stilaa( vinjai itkaa ir arii manga))un stiliiga un gruuta un vienmulja!!! smile.gif
Rob_X
un kur vinju dabuut ? es dc++ neredzeeju un torrentos kaut kaa arii nav sad.gif
Ghoul
Ja par speeli tad man ir.... smile.gif
Jaladin
QUOTE(Zaxion @ Nov 23 2004, 22:21)
Hehe no schiim speeleem varu iedot ORGJINAALOS smile.gif BoF4, FF7, FF8, FF9 un Beyblade smile.gif
*


Hey negribi atnest FF7 izgaaju 8 un 9, bet 7 nedabuuju...
Aaa un po, ka taa nav anime speeles, bet visiem taas OBLIGAATI jaapameegjina DOOM3 un Half-life 2 (nu to, ka kompis tik labs nav tik daudziem...)
Rob_X
domaaju, ka te visi (kuriem kompis velk) ir jau doom3 atspeelejushies un kas vel nav paspejis noteikti shedulee pirmo iestuukeejis hl2 smile.gif
X_Kamui
smile.gif Visi mani draugi saka ka hl2 ir vispar nereala forša spele ar nerealu grafiku u t.t. .......... bet es tik muvikus redzeju sad.gif un viss mde
Jaladin
Galvenais nav grafikas skaistums, bet FIZIKA. Tur viss ir perfekti...
Shinobi-sama
*apnjirdz DOOM3* suuds ne geims iznjemot grafiku tur vispaar nekaa nav... jaagaida kad izlaidisi quake4 hi hi
Jaladin
Nu rupjsh es negribu buut... bet DOOM 3(kaut hl2 ir daauudz labaaks) ir da game. Tas iisteniibaa ir kaut kas starp standarta fps un horror .
Hikaru
Doom 3 man nepatīk. Tur ne tikai nekā nav, bet arī grafiku nevar redzēt. Visu laiku tumsa. Ar ieslēgtu lukturīti visu laiku jāstaigā. Un neko ar to tur saredzēt nevar.
Rob_X
Tapec jau tas ir horror. Atceros, kad speleju, kad bija par tumshu sturitis un jocigas skanjas, es gaju granatai no aizmugures smile.gif
Ar to speliti tiesham var bikses pielikt vaajnerviigie it iipashi ja speelee pa nakti wink.gif
X_Kamui
smile.gif He no horror spelem man vislabak patik Silent Hill serijas uuuuuuu ph34r.gif ta nu gan ir baisa spele............
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.