Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gonzo Linkin Park - Breaking the Habit
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
Roze
Izrādās, ka Gonzo radītais Linkin Park - Breaking the Habit klips vinnējis MTV music awards un galvenais, ka "Viewer's choice" kategorijā:
http://www.mtv.com/onair/vma/2004/nominees...jhtml?catID=528
Sanya
Hmmm.. tas ir tas anime klips?! .. Iisti LP stilaa. Nav slikti.
Kikumi
A klips man patika, tikai tā nedaudz trīsēja... Līnijas nekārtīgi uzvilktas, bet tā vispar nevaru sūdzēties! smile.gif
MitSuki
Klips jau forss, tikai jokaini ir tas ka Linkin Park izdomajusi ar Animes stilu savu klipu taisit(no vienas puses labi,no otras puses ne..).
Kikumi
Jau agrāk viņu klipos ir paspīdējuši anime elementi. Hm, ja jau viņi aizraujas ar šīm lietām, tad nevar to aizliegt. smile.gif
Leonheart
Varbuut tas ir Gonzo, bet stils ir tiiri I.G. no Kill Billa. Un redzeeju making of.., tajaa nebija pateikts.
Kikumi, da prosto vinjiem ir japoshka grupaa un proms vinjsh zin par anime biggrin.gif
Tur pirma klipa no meteoras bija Gundmachiki biggrin.gif
Dzonis
taa klipa ziimeeshanas stils nedaudz atgaadina vienu no animatrix daljaam
Kikumi
QUOTE(Leonheart @ Oct 27 2004, 14:43)
Varbuut tas ir Gonzo, bet stils ir tiiri I.G. no Kill Billa. Un redzeeju making of.., tajaa nebija pateikts.
Kikumi, da prosto vinjiem ir japoshka grupaa un proms vinjsh zin par anime biggrin.gif
Tur pirma klipa no meteoras bija Gundmachiki biggrin.gif
*




Daaa, Mike Shinoda, vai ne? huh.gif
Rob_X
Tas ir gonzo! Zhurnala Strana Igr kura tur numura teikts ka tas ir gonzo un amerikanjiem inzaca dvd ar making of, interviju utt.
Leonheart
Kikumi, tieshi taa.
Robik nezinu, Speelju Pasaule (un pretiigais A.Kuper) vinji var kljudiities, es to making of redzeeju pa tv smile.gif
Rob_X
Cik nu es zinu vini njem zinjas no japanju sponsoriem ta sakot viniem ir oficialas zinjas (turbo ex super short bla bla man nobesija tas nosaukums pec pirma acu uzmetiena) laugh.gif
Leonheart
Nau svariigi :D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.