Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Arsenals 2004
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
zenofex
Nu, ko, Arsenaals apdaliijis muus un anime neraadiis, bet vinjsh raadiis sho to no Japaanas kinomaakslas, un, konkrēti:
Zatoichi Takeši Kitano, Japāna, 2003, 115 min
Bright Future Kijoši Kurosava, Japāna, 2003, 92 min
Vibrator Rjuiči Hiroki, Japāna, 2003, 95 min

Neesmu gan neko pagaidaam izlasiijis pa shiim filmaam, un redzeejis arii neko no taa neesmu.

deleted-ray
Man taa Zatoichi tiiri gaaja pie sirds taa kaa esmu visaadu austrumu ciinju piekriteejs ")
deBUGa
Silti iesaku noskatiities "Zatoichi", ja ir taada izdeviiba. Vispaar savdabiiga un interesanta filma. Samuraju ciinjas, labais muzikaalais pavadiijums ar savu humora piedevu un vispaar daudzaas epizodees var labi pasmieties (piem. epizodee, kad paraada Zatoichi uzkraasotaas acis), kautgan pats staasts nebuut nav no tiem smiekliigaakajiem. Visvairaak man iepatikaas pats Takeshi Kitano galvenajaa lomaa. Nu ljoti labi noteelojis "aklo un mazbishkji diivaino" Zatoichi.

P.S. Izraadaas shajaa forumaa jau ir piemineeta: Zatoichi, bet UZMANIIBU SPOILERI!!!
Yume
Ess, a kas ir tie peedeejie divi? Es par taadiem vispaar neesmu dzirdeejusi...
Taka
QUOTE (zenofex @ Aug 26 2004, 08:56 AM)
Nu, ko, Arsenaals apdaliijis muus un anime neraadiis

Dižie Rietumu distributori ir apdalījuši Arsenālu (tirgus mums esot par mazu), bet Japānas vēstniecībai pofig... mad.gif

Labi, ka vismaz kaut ko parādīs.
kaarleens
Vibrator ir pieejams netaa novilkshu tuvaakajaa laikaa izskataas labs
reliizes nosaukums Vibrator.2003.DVDRip.XviD-WRD
Taka
QUOTE (kaarleens @ Sep 7 2004, 11:28 AM)
Vibrator ir pieejams netaa novilkshu tuvaakajaa laikaa izskataas labs
reliizes nosaukums Vibrator.2003.DVDRip.XviD-WRD

Par ko ir šis gabals? rolleyes.gif
Spriežot pēc nosaukuma - skarbais hentai laugh.gif
kaarleens
te ir shaada taada infa http://www.imdb.com/title/tt0379576/
Taka
Spriežot pēc apraksta, laba filma, tikai nosaukums vedina domāt ko citu tongue.gif
Taka
Kā man pačukstēja zinoši cilvēki, Arsenāls rīkos arī Fantasy film festivālu, kur, iespējams, tiks rādīta arī anime. Ja izdosies to dabūt.
Problēma tā pati - distributoriem uz mums ir pofig - tirgus par mazu sad.gif
kaarleens
speeciigaa filma vinjaa ir osama skarba afganistanas realitaate tur ir paradiita ehh var saprast pa ko ciinaas feministes noskatoties to filmu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.