Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Parasite Eve 2
Anime forum > Anime > Games
enigmo
Nu čiki briki, superīga adventure/action/horror anime spēle! smile.gif žēl tikai, kad spēle ir tikai uz PSOne... sad.gif
Tipa taisa ar cilvēku šūnām experimentus un notika nelaimes gadījums, galvenais organisms kļuva patstāvīgs un kontrolē citus experimentus... , tā nu sanāca kad galvenā varone (Aya Brea,detektīve) saskārās ar daudziem mutantiem un sāka savu ceļu... wink.gif


By the way, taisam kārtējo aptauju, starp tiem kas zin šamējo spēli! cool.gif

IPB Image

--------------------------------------------------

Favorite Character :

Cleared :

Best Rank :

Max Score :

Max Damage :

Favorite Enemy :

Favorite Boss :

Favorite Weapon :

Favorite Parasite Energy :

--------------------------------------------------

Gadījumā ja nezinat neko varu jūs iepazīstināt! wink.gif

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

--------------------------------------------------

IPB Image

--------------------------------------------------

Favorite Character : Aya Brea

Cleared : ~15

Best Rank : S

Max Score : ~600,000 pts

Max Damage : ~4867

Favorite Enemy : G.O.L.E.M. Soldiers

Favorite Boss : Burner Boss

Favorite Weapon : Mangust (Magnum)

Favorite Parasite Energy : Pyrokinesis

--------------------------------------------------

Starpcitu tā starp geimeriem runājot, kāds ir atradis to black card un ticis iekšā šeltera armory? Es nevarējo, jo amn disks gļukoja! mad.gif ph34r.gif
enigmo
Un vispār man ir šādas tādas pārdomas attiecībā uz šo forumu...
Jūs saucat sevi pa baigajiem otaku, jautājums vai jūs vispār ziniet ko nozīmē šis vārds?Otaku tie nav tikai tie cilvēki, kuri skatās kkaādas anime Tv epizodes un filmas, tie ir cilvēki kas lielāko daļu sava laika velta anime. Paskaidrošu ko es domāju zem vārda anime... anime tas nav tikai seriāli vai filmas, tās ir arī spēles (to jums vajadzētu zināt), šajā gadījumā ne tikai mūsdienu jaunās spēles. Īstiem anime fanātiem IR jāzin tādu klasiku kā manis izliktās spēles... jo tie savlaik bija īsti šedvri, varbūt grafika nebija tādā levelā kā mūsdienās, taču sižeta jomā, tās pārspēja un turpina pārspēt lielu daļu tagadējo spēļu! ph34r.gif

p.s. šitas nav spams!!!
Mani tracina jūsu attieksme pret cilvēkiem, šajā gadījumā mani, tikai tāpēc kad es izsaku kritiku! mad.gif
Rusell the carrotstork
Esmu izgājis tikai pirmo daļu. Otro mazliet esmu redzējis kā spēlē mans draugs, bet viņš spēlēja japāniski un ne sūda nevarēja saprast no sižeta! biggrin.gif Bet Aja izskatījās resnāka.
Pirmā daļa man patika.

Piekrītu enigmo par spēlēm. Lielākā daļa šeit caurām dienām lūr multenes un uzskata sevi par otaku. Man spēles un animes ir 1 : 1 un neuzskatu sevi par otaku. (izklausās stulbi, bet nevarēju savādāk izdomāt)
Shumins
QUOTE(enigmo @ May 25 2007, 21:15) *

p.s. šitas nav spams!!!
Mani tracina jūsu attieksme pret cilvēkiem, šajā gadījumā mani, tikai tāpēc kad es izsaku kritiku! mad.gif


Ne vienmēr ir labi pārģērbties par nēģeri (Afro amerikāni) un ierasties "kuk-kluk klana" ballītē, deklarējot - ka mori tomēr arī ir cilvēki. Tikpat skaisti un gudri kā mēs, kas te sapulcējušies... :3
Un tad jau vienalga vai tev ir taisnība - dabūsi pa ausīm vienalga dry.gif
Roze
QUOTE(enigmo @ May 25 2007, 22:15) *
Un vispār man ir šādas tādas attiecībā uz šo forumu...
Proti?

QUOTE
Jūs saucat sevi pa baigajiem otaku, jautājums vai jūs vispār ziniet ko nozīmē šis vārds?Otaku tie nav tikai tie cilvēki, kuri skatās kkaādas anime Tv epizodes un filmas, tie ir cilvēki kas lielāko daļu sava laika velta anime.
Diemžēl izskatās ka arī tu tā īsti nezini ko nozīme un izsaka termins "otaku" .. Visādā ziņā tas nav nekas pozitīvs un neviens sevi īpaši tā nesaukā jo vārds "velta" ir jāaistāj ar apsēstība smile.gif

QUOTE
Paskaidrošu ko es domāju zem vārda anime... anime tas nav tikai seriāli vai filmas, tās ir arī spēles (to jums vajadzētu zināt),
Anime ir animācijas.. Protams ir spēles / filmas, kas satur animes un tās elementus, taču šaubos vai vēl kāds ar to saprot "anime"

QUOTE
Mani tracina jūsu attieksme pret cilvēkiem, šajā gadījumā mani, tikai tāpēc kad es izsaku kritiku! mad.gif
Nu komunikācija un indivīdi ir dažādi.. Naids vai mīlestība galvenais lai nav vienaldzība smile.gif
Arts
Eh,atkal spams. dry.gif Vai varētu lūdzu runāt par spēli.
PE neesu spēlējis,bet sakot ka labs gabals.Spēle it kā skaitās survival horror ar RPG elementiem?
Kāds sižets?Izpildījums?Geimplejs?
enigmo
Nu vnk ZB!!! mad.gif viss ko es komentēju ir spams, is this some kind of sick joke? biggrin.gif
Art, iemācies lasīt sākumā tas ir rakxtīts!Varu nocitēt : '' ... adventure/action/horror anime spēle! žēl tikai, kad spēle ir tikai uz PSOne... Tipa taisa ar cilvēku šūnām experimentus un notika nelaimes gadījums, galvenais organisms kļuva patstāvīgs un kontrolē citus experimentus... , tā nu sanāca kad galvenā varone (Aya Brea,detektīve) saskārās ar daudziem mutantiem un sāka savu ceļu... ''! Nu spēles izpildījums ir labs, ir laba atmosfēra un interesanti pretinieki, kas visu padara interesantu, nav kā ka tikai ir skriešana un šaušana, bet ir vide kuru var izmantot savā labā, piemērām sašaut visādus slēdžus... un to pašu dara pretinieki... ir laba mūzika, vietām baisa... un ļoti liels equpment klāsts, sākot no gps,hunter goggles beidzot ar M249,M4A1,MM1 stroķiem, liels klāsts ar medicine un armor... pati spēle ir 3 grūtības pakāpēs:

1-replay (varētu teikt, easy, tas lai saprastu sižetu)
2-bountly (medium, viss sižets ir vērsts uz $ un score)
3-scavenger (grūtāks par grūtu, gandrīz neiespējami iziet, tas priekš Jedai biggrin.gif )

Ā un jā, spēlē ir daudz RPG elementu... tas arī lai labāk pasniegtu sižetu! wink.gif

Par cik tagad taisa no visām vecajām spēlēm filmas, labprāt gribētu lai uztasia filmu par PE2! cool.gif ph34r.gif
Rusell the carrotstork
enigmo, es dabūjis ganbleidu?
enigmo
QUOTE(Rusell the carrotstork @ May 26 2007, 16:40) *

enigmo, es dabūjis ganbleidu?


Nu ja godīgi es izgāju spēli uz visiem rankiem, un yup es dabūju gun bladu! wink.gif ph34r.gif
A tu? smile.gif
Rusell the carrotstork
Tāpat kā Artsam vajag palasīt ko tu saki, tev vajag palasīt ko es teicu.
enigmo
QUOTE(Rusell the carrotstork @ May 26 2007, 18:01) *

Tāpat kā Artsam vajag palasīt ko tu saki, tev vajag palasīt ko es teicu.


Sorry forgot, skleroze! biggrin.gif ph34r.gif vecums tak! biggrin.gif
Starp citu kā tev pirmā daļa? smile.gif Crystal tower izgāji?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.