Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final Fantasy
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Vairaaks reizes esmu centies iegaadaaties ff geimus uz ps2 bet orgginaalam nepietiek naudas(saapiigi sskkirties no 25 Ls sad.gif )

varbuut kaads kam arii ir ps2 vareetu apmainiities ar speeleem vai nu uz visu laiku vai uz kaadu periodu passlaik man itkaa nekaa taada iipassa nav varbuut tikai silen hils 3 ssaada taada sporta speele un veel ssis tas vaardu sakot buutu pateiciigs ja kaads vareetu samainiities ar ps2 rpg speeleem.Nvaru pats nekaa normaala atrast.

Ja nevarat samainiities tad varbuut vismaz pasakat labaako rpg speellu nosaukumus lai zinu ko pirkt
Saiko
diemžēl apmainīties vai aizdot nebūs iespējams jo nedzīvoju Rīgā bet kaut ko ieteikt jau kaulus nelauž smile.gif

RPG Dreamers
.. pašam ir:ja vari dabūt tad iesaku Disgaea: Hour of Darkness, Kingdom Hearts un Xenosaga Episode I tas ir protams bez FFX un FFX-2 kas ir must have wink.gif
vispār ja esi uz mDSL un ir pieejams DVD burners tad es varu mēģināt kaut ko backupot ja nav citu variantu...
Jaffa
Pats es ar nedziivoju riigaa, nu skaidrs par taam ff versijaam ne jav par velti jaagaida 2005 gads ar 12 dallu. Praktiski visas taas speeles ko tu ieteici man staav uz telefoona pierakstiitas bet pagruuti atrast. Man diemzzeel nav dvd rakstiitaaja un neta maajaas arii pieeja jav itkaa ir bet tam ccaliitim arii nav rakstiitaaja.

Kur pats vispaar dabon speeles(ps2) Un klaa ir ar hiitu dabuussanu(RPG) Man jav uz pirmaa ps bij pagruuti sad.gif
Saiko
.. ir sava tā saucamā 'točka' kur tad arī tiek pasūtītas attiecīgās spēles bet tā kā tagad sāk parādīties rusifikācijas un vispār 'līki' ierakstītas matricas tad mokos ar torrentiem...
Jaffa
sobriid nav laika pastaastiit bet esmu dabuujis ff x savus pirmos iespaidus un emoociijas pastaastiissu veelaak smile.gif
Saiko
Final Fantasy X - main reason i bought PS2 smile.gif
Jaffa
Taatad viss notika no riita ap pulkstens 10 varbuut 10.20 nu kautkur ap to laiku.ES ar dazziem draugiem izeju caur tuneli kas ved no stacijas uz tirgu un nogriezzos pa kreisi kur eju liidz nonaaku pie peedeejaas buudinnas smile.gif (kuraa paardod ps2 diskus) nu es eju iekssaa un vaicaaju: "vai jums nav ps2 disku" biggrin.gif . Uz ko paardeveejs nostostaas un saka ka neesot blink.gif .Es protams juutos paarsteigts jo zinmu taccu ka jaabuut un vaicaau "vai tiessaam ohmy.gif ???" Vinnss atbild "jaa" un es leenaam saak sliideet prom sad.gif . Taccu paardeveejs peekssnni man saka: "kaadu disku tu gribeeji?" Mana sirds uzrteiz sakutaas un es protams saku ff-x vai ff-x2 uz ko paardeveejs reaggee ar telefonzvanu "ssas praverim" (krieviski) vinnss atbild

after 5 min(Mana seja nepaartraukti ir diivaini savilkusies biggrin.gif )

paardeveejs atgriezzaas ar melnu maisinnu kuraa atroodaas ff-x dvd nu ko es prieciigs samakssaaju tos 5Ls un braucu maajaas.(pa cellam apluukodams diskau)

(Passam man nav ps2 man ir tikai dators taapeec sarunaaju ar draugu ka speeleessu ar vinna ps2 bet vinnss pa to laiku var palaust manu datoru)

atgriezzos maajaas un sakaartoju visas izejas un ieejas no televizoora un gaidu draugu kuram tuuliit jau jaabuut nepacietiiba ir un satraukums arii jo tas tak ir ff-x

rolleyes.gif draugs kaveejaas

Peec kaadas stundas kaveessanaas mad.gif tas kkeems atvelkaas un mees sasleedzam ps2.Atveraas cd un es ielieku disku..................... blink.gif blink.gif blink.gif

................es redzu ka mans tizlais televizors raada melnbalti,bllaaviens melnbalti,pie velna kaadaa sakaraa vinnss raadaas melnbalti mad.gif .Redz izraadaas ka tas tizlenis ne kaa nesaprot no kautkaadas pal sisteemas sad.gif .Un galvenais jav ka tiessi ff pal sisteema vinnam nepatiik sad.gif

Bet tas mani neattureeja visu nakti pavadiit pie ff.Grafiks ir tiiri taa neko.Saakumaaa nedaudz sassutu par liimennu nomainnu pret kautkaadiem skil pointiem vai kautko taadu, bet visai driiz jau pie taa pieradu un likaas pat labi.Filminnas un sizzets(melnbalti) izskataas diezgan pievilciigi.Patiik ciinnas veids varonnu nomainnas veids un visi mazie siikuminni.Vieniigais pie kaa neesmu pieradis 29 h laikaa ir tas, ka biju pieradis pats briivi klejot pa ff pasauleem ieprieksseejaas speelees taccu ssobriid man tas veel nav iespeejams.Speele mani jav ir lloti aizraavusi es tikai ceru ka paspeessu vinnu pa vienu ar pus nedeellu iziet jo peetstam vairs nebuus laika. sad.gif

Starp citu cik ilgi viinnu ir jaaiet ja es tagd esmu ticis liidz summoneres liigzvainna noslakteessanai un ssobriid eju uz all badi(ja nemaldos piraatu) pilseetu jo Sins muus izmeta uz kautkaadas salas.
Saiko
nja... nu gadās smile.gif ja pareizi atceros tad FFX pabeidzu ~56 h tas arī apmēram skaitās average gameplay time ( ~50 h ) bet vispār tas ir dziļi atkarīgs no tevis paša...
dark ruin
Ljoti saprotu tavas emocijas...
Es ati tagad domaju nopirkt PS2,un ka tu staigos pa pilsetai,lai kaut kas atrost smile.gif
Bet nu negribu maksat 5Ls par DVD,kadam USSR cena 1.5 - 3 USD!!!
Jau atrodu DVD par 3.8 Ls,bet ari neesmu apmierinats ar so cenai un izveles nav.


Leonheart
Viss prieksh PS2 var atrast internetaa (ticiet man :), vieniigais par ko vajag parliecinaaties ir par juusu PS2 matricu atskanjoshanas iespeeju.
Taka
SuprNovā ir arī PS2 DVD images dabonamas...
SuprNova
un ne tikai PS2 bet arī GameCube, SNES utml
Kariina
es dziivoju siguldaa...nezinaat kur var nopirkt(ja kaads vispaar arii dziivo te???)
Dzonis
varu pateikt vienu, ka nopirkt ir gandriiz neiespeejami, ja neskaita FF X un X-2, kas ir uz 2aas sonjas (varbuut taas ari vaig? huh.gif ).pats savu 8 dabuju kaut kaa nejaushi un ar krievu/anglju valodaa kur grafika no4akareeta, kaa arii pie 7aa tiku tikai caur kautkaadiem forumiem, kur atradu vienu kas dziivo manaa pilseetaa (protams, ka tika samainiijaamies - es FF8 <=> FF7 vinjsh..)..
un ja runa ir par FF X, tad shaubos vai aarpus riigas ir iespeejams vinju kur jedziigi dabuut...buus vien jaabrauc uz galvaspilssetu
Kariina
zzeel..zzeel gan....sad.gif , es dazzreiz Final Fantasy visu dalju seerijas paskatos i-netaa....nju bet ko...tad gan jua buus jaabrauc uz Riigu..
X_Kamui
Man 10 final fantasy nepatik, bet manas miļakas rpg speles ir (mans viedoklis)
Final Fantasy 9
Final Fantesy 8
Breath of Fire 4
Breath of Fire 3
Un neaizmirstoša spele The Legend of Dragoon (Legenda par Draguniem tongue.gif )
.......................
.......................labaka no tam (man liekas) Parasite Eve 2,1
Speles ir uz pirmas PS smile.gif
Zaxion
Eh buutu man PS2... A man tikai tas nozjeelojamais dators sad.gif
Labpraat izspeeleetu FF-X un FF-X2, bet tagad tikai jaarubii FF-Online sad.gif
Peec manaam domaam labaakaa FF ir 8, forsch sizjets bija smile.gif (Personiigi kaadas reizes 20 esmu izgaajis ar taadiem prichiem kaa Lionheart 1CD utt. Ja kaadam vajag ULTIMATE save(bez cheats) tad tikai PM man)
X_Kamui
rolleyes.gif Jaa 8 finals reala spele tur ir forshi eidoloni and Squal is the best!!!
Ta ir pirma rpg spele kuru es speleju. rolleyes.gif
ONIX
Man arii astotaa dalja dzili iespiedusies sirdi.
Hikaru
Es pirmo biju spēlējis FF7 un man tā visvairāk patika. FF7 bija vislabākā mūzika.
Bet nu grafika tur tāda ir kāda ir... dry.gif
X_Kamui
For PSone normala grafika, diemžel es FF7 neesmu spelejis sad.gif
Bet no visa ko es dzirdeju par FF7 man tur patik Sephirot`s rolleyes.gif
Dzonis
QUOTE(-Kai- @ Nov 18 2004, 11:47)
Man 10 final fantasy nepatik, bet manas miļakas rpg speles ir (mans viedoklis)
*


blink.gif ..nepatiik FFX ??es pat teiku labaakaa no daljaam!!bet ok..gaumes lieta
un runaajot par FF7 tad vinja liekas interesantaakaa no FF kas pieejams uz kompja (taatad saliidzinot ar FF8).kvesti interesantaaki un taa grafika ar nav tik traka (kaa tad smile.gif)
heh..pashlaik rambaaju FF2 un FF1..neslikta izklaide
X_Kamui
smile.gif Man vel ir FF3,4,5,6 nu un protams 1,2 - primitivas bet foršas. laugh.gif
Dzonis
hm..,-Kai-,kaads tilpums ir 3,4 un 5 versijai?
X_Kamui
smile.gif 3 aiznem 513kb nes file, 4 man ir 2 faili viens 1537kb bet otrs 8kb(nezinu kam vajadzigs otrs) un 5 -2049kb Japaņu versija bet mans bralis kautkur krievu vai angļu val. patču atrada. smile.gif
4 un 5 ir uz sNes smile.gif
Manuprat šo visu var atrast kautkur šeit. smile.gif
Dzonis
hm..nez kapeec man liekas ka shie FF3,4,5,6 ne ar ko neatshtjiras no FF2 dry.gif
kaut kaa liekas ka tie virs FF2 ir vienkaarshi kautkadi uzlabojumi...eh..zjeel
X_Kamui
smile.gif Nu ta var teikt tur ir labaka grafika, ciņas izskatas labak un pati spele kļuva intersantak, nu es daudz tos nespeleju 3 mazliet, 4,5 - vispar iesledzu lidz pirmam ciniņam un vis. smile.gif
wink.gif 6 daļa vispar ļoti laba, jo tur ir labs sižets un galvenais "sliktais puisis" -
vienkarši superigs rolleyes.gif (Kefka viņu sauc)!!!

Es tagad (ne šaja bridi) speleju FF9 gribu to atkal iziet no jauna, tapec man nav laika spelet FF 3,4,5,6. Izišu devito tad ķeršos pie parejam smile.gif biggrin.gif laugh.gif !!!
Jaladin
FF 8 forever FF 9 ir paaraak beernishkjiigs(taapeec vinji taisiija "The spirits within")
FF7 neesmu rukaajis, bet visi saka, ka baigi labais FF10 ar neesmu ruklaajis, bet visi arii saka, ka baigi labais. A un es speeleeju Legeng of Dragon demo liekas, ka tev Kai ir... vari iedot? plz aa un kaa jau raxtiiju FF8 the best (un es esmu super munchin monstrs tai speelee) cool.gif
X_Kamui
QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 23 2004, 11:03)
FF 8 forever FF 9 ir paaraak beernishkjiigs(taapeec vinji taisiija "The spirits within")
FF7 neesmu rukaajis, bet visi saka, ka baigi labais FF10 ar neesmu ruklaajis, bet visi arii saka, ka baigi labais. A un es speeleeju Legeng of Dragon demo liekas, ka tev Kai ir... vari iedot? plz aa un kaa jau raxtiiju FF8 the best (un es esmu super munchin monstrs tai speelee) cool.gif
*


Sorry, bet man draugs deva uz PSone jau sen tagat man tas nav sad.gif
(Es to gribu nopirkt, bet nekur nevaru atrast sad.gif )

Patišam forsa spele, 4cd aizņem mdee..... 10ls maksa neoriginalais sad.gif
es nevareju iziet tur vienu vietu 3cd beigas
(bija jau visi Draguni, Драгуны, Dragoon`s- izņemot pedejo infinity dragoon........... mde sad.gif
Dzonis
nez.man kaut kaa FF7 labaak patika nekaa FF8.bija interesantaaks, lai gan baigi viegls..paaraa kaatri izgaaju sad.gif
tagad jatjeras klaat FF8.pirms gada apstajos pie 3diska beigaam, bet jaasaak no saakuma.savaadaa jautriibas buus par maz
Jaladin
Well, ja kaadas probleemas, vai vajag padomus munchinoshanaa , tad I'm the man
Zaxion
Mjaa ja kaadam vaig orgjinaalo FF8, FF7 vai FF9 tad tik saka varu pamainiities smile.gif
X_Kamui
laugh.gif Ha-ha atcerejos vel vienu superigu speli no Squaresoft ha Vagrant Story.............. tongue.gif ari RPG
(es šobrid klausos no tas nmelodijas eeeeeee)
neeeeeee sad.gif tur mans miļakais charasters mirst (neee sakuma viņš bija sliktais puisis sad.gif )
image
image
image
image
image
Dzonis
QUOTE(Zaxion @ Nov 23 2004, 21:19)
Mjaa ja kaadam vaig orgjinaalo FF8, FF7 vai FF9 tad tik saka varu pamainiities smile.gif
*


neateikots no FF9, bet ar to pamainishanu gan taa shvakaak.pieljauju ka tu no Riigas, be man liidz riigai gabals neslikts..
Zaxion
Mjaa esmu gan no Riigas sad.gif
Bet gan jau kaut kaa smile.gif
Zaxion
Mjaa veel dazhas lietas smile.gif
Hehe FF8 vislabaakais ir Squall, bet nu stilinjsch man patiik Seifer'am...
No FF7 labaakais viennoziimiigi ir Sephiroth'z, nju taadu batju ilgi jaameklee smile.gif
FF9 rullee Dragon Knighti smile.gif
Un no FFX labaakais ir Tidius smile.gif
Dzonis
QUOTE(Zaxion @ Nov 26 2004, 00:02)
Mjaa esmu gan no Riigas sad.gif
Bet gan jau kaut kaa smile.gif
*


ja.varbuut ar..kaadaa no pasaakumiem
p.s.tiek taisiits FFXII..ir jau ekraanshavinji (patiik shis vaards biggrin.gif ), BET paradzeets laimiigajiem, kuriem ir PS2
Jaffa
Nu veel klaat varu piemest speeli legend of legaia. Speele ar diezgan labu sizzetu. Un ciinnas arii bij diezgan labi paardomaatas.
silent1
QUOTE
p.s.tiek taisiits FFXII..ir jau ekraanshavinji (patiik shis vaards biggrin.gif ), BET paradzeets laimiigajiem, kuriem ir PS2


Lucky me. tongue.gif Laikam uz 2005 Q2 paradzēts bija ne? Cik agrāk lasiju, esot kā MMORPG priekš viena spēlētāja. Koncepcija izklausās interesanta.

Cik atceros, tad Legend of Legaia tieši cīņās bija tas sāls. Dīvaini ka neiznāca vairāk spēles ar šādu kaujas sistēmu (piem FF rolleyes.gif ), jo tā bija viena no labākajām kādu biju redzējis, IMHO protams.
silent1
Saiko, tavs piedāvājums par backupošanu joprojām ir spēkā?

Lieta tāda ka beidzot, pēc divu nedēļu mocīšanās, ar emuli atvilku xenosagu, un, izskatās, ka image ir bijis bojāts (lai gan bija sararots), jo mūzika/skaņa iet pa priekšu filmām, filmas raustās un ir atsevišķās cutscenes, uz kurām vienkārši nokarās, un viena ir tāda, kuru nevar noskipot. mad.gif Nodomāju, ka varbūt slikti ierakstijies, un ierakstiju vēlreiz, atslēdzot visus liekos softus un 2x ātrumu - un tieši tādi paši simptomi, tajās pašās vietās = 2vas izniekotas, dārgas matricas. mad.gif Un tagad mocīties vēl 2vas nedēļas velkot citu versiju...

P.S. Ir gan jauns DVD raxtīklis (NEC ND 3500-AG, ja kādu tas interesē), gan mdsl.
Saiko
QUOTE(silent1 @ Jan 2 2005, 12:26)
QUOTE
p.s.tiek taisiits FFXII..ir jau ekraanshavinji (patiik shis vaards biggrin.gif ), BET paradzeets laimiigajiem, kuriem ir PS2


Lucky me. tongue.gif Laikam uz 2005 Q2 paradzēts bija ne? Cik agrāk lasiju, esot kā MMORPG priekš viena spēlētāja. Koncepcija izklausās interesanta.
*


.hack - pamēģini ja vēl nav sanācis .. man tiesa ne īpaši bet concept's ir pareizais smile.gif
Saiko
QUOTE(silent1 @ Jan 6 2005, 12:09)
Saiko, tavs piedāvājums par backupošanu joprojām ir spēkā?

Lieta tāda ka beidzot, pēc divu nedēļu mocīšanās, ar emuli atvilku xenosagu, un, izskatās, ka image ir bijis bojāts (lai gan bija sararots), jo mūzika/skaņa iet pa priekšu filmām, filmas raustās un ir atsevišķās cutscenes, uz kurām vienkārši nokarās, un viena ir tāda, kuru nevar noskipot. mad.gif Nodomāju, ka varbūt slikti ierakstijies, un ierakstiju vēlreiz, atslēdzot visus liekos softus un 2x ātrumu - un tieši tādi paši simptomi, tajās pašās vietās = 2vas izniekotas, dārgas matricas. mad.gif Un tagad mocīties vēl 2vas nedēļas velkot citu versiju...

P.S. Ir gan jauns DVD raxtīklis (NEC ND 3500-AG, ja kādu tas interesē), gan mdsl.
*


Xenosaga by default ir uz DVD9 matricas tāpēc daļēji .. vispār jau vistiešākajā nozīmē tas ir RIPs - ar visām no tā izrietošajām sekām...
lai nu kā izklausās ka tev ir gadījusies PAL versija kas tīri praktiski nav iespējams - jo tādas vienkārši nav smile.gif saku es tāpēc tā ka man ir nosacīta PAL / NTSC versija .. PAL man gļuko tieši tāpat kā tev bet ar NTSC nav nekādu problēmu tāpēc domāju ka arī tev vajadzētu būt NTSC reģionam jo savādāk nebūtu loģiski .. btw kādas scēnas relīze tev ir ? ja KALISTO tad sākumā vajadzētu varēt izvēlēties starp PAL & NTSC nospiežot SELECT

.. domāju ka varēšu kaut ko no backup'ot .. pasaki tikai ko vēlies un es apskatīšos ko varu darīt lietas labā wink.gif
silent1
Uhhhh tik tiešām KALISTO relīze.
I bow to you and kiss your feet - liels paldies.
Kas to būtu domājis, ka tas loaderis kaut ko arī maina...

Hmm un ja jau reiz... varbūt varētu sarunāt disgaea, ja tā ir kaut cik līdzīga la pucelle?

Edit: un tomēr uzkarās uz tās vienas cutscenas... :/ Tā ka ja tev tādas problēmas nav bijušas, tad gribētos dabūt tavu backup img, ja tas ir iespējams.
Saiko
Xenosaga Episode 1 ir izieta tāpēc domāt ka nekādu problēmu nebija...
vajadzētu sarunāt par to kur mēs varētu satikties - PM ?
Wiper
QUOTE(silent1 @ Jan 6 2005, 19:02)
Hmm un ja jau reiz... varbūt varētu sarunāt disgaea, ja tā ir kaut cik līdzīga la pucelle?


Man no visas trijotnes (La Pucelle, Disgaea, Phantom Brave) tieshi Disgaea patika vislabaak.
}|{erar
Vai kadam ir FFX?
Kyoushu
eu par FF X-2. Var kaut kur anglisko versiju dabuut ar emulatoru prieksh PC? Sakat, sakat =)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.