Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TricksterOnline
Anime forum > Anime > Games
Lust
www.tricksteronline.com

Forsha speele , kuraa tu vari buut 1 no 8 piedaavaamajiem personaazhiem. Visi personaazhi speelee izskataas chibi un kawaii smile.gif. Katram personaazham ir 2. profesija kura aakas no 50lvl un peectam vel 3 profesija, kura driizumaa tiks izlaista.

Speele ir bezmaksas tomeer ar lietaam, kuras var nopirkt maksaajot, bet bez vinjaam arii ir labi.

Speelee iekljauta Drill System, tas noziimee, ka tu vari rakt zemi un dabuut daudzas forshas lietas.

Ir Guilds un ir Guild Wars kaa arii PvP. Ir dazhaadi Bossi nu visumaa jauka speele.

Ja kaads ieintreseejaas varat uzdot man jautaajumus irc.lv kanaalaa #trickster , es seezhu zem nicka Lust`

Vel speelee ir ievesta PartySystem , un ja party sastav no 6 cilveekiem un visi ir vai nu viena dzimuma vai sava tipa ( ir chetri tipi : power , magic , sense , charm ) tad dabuutais EXP ir 2.5 reizes lielaaks !

Rakstat man prieksh info !
Rusell the carrotstork
Izskatās forši.
Viņā ir plašas un daudz lokācijas? Un spēlētāju ir daudz?
Lust
Jā daudz smile.gif , ir 2 serveri, kur daudz un, kur nedaudz. Čars paliek uz abiem. Pearl ir, kur ļoti daudz cilvēku. Ieej pilsētā un tur vis pilnībā spēlētāju veikalos.
smelly.bean
Esmu speeleejis ar to jenotu onkuli. spele norm. vina ir taa kaa maple story un ragnarok krustojums
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.