Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Turnīrs
Anime forum > Anime > Games > GO
lastguru
Ja te vēl kāds spēlē Go, būtu jauki ja tie pieteiktos turnīram kura pirmā kārta notiks šosestdien, 3. martā, Rīgā, 11.00. Obligāti pieteikties šeit vai sūtot PM man vai Hikaru, norādot vārdu, uzvārdu un aptuveno spēles līmeni (ja tas ir zināms), līdz piektdienas 17.00. Cilvēkiem kas pieteiksies vēlāk var atteikt dalību nepaskaidrojot iemeslu, jo vieta nav no gumijas un vajag saplānot gan telpas, gan aprīkojumu, gan laikus. Ja jūs varar atnest savu aprīkojumu (go dēļus, akmeņus, pulksteņus (nav obligāti visu vienlaicīgi)), būtu jauki par to arī paziņot.

Ar šo gribēju arī paziņot ka beidzot Go Federācija ir oficiāli piereģistrēta, un visi kas grib stāties par biedriem, sazinieties ar mani vai Hikaru ar PM palīdzību - centīsimies izstrādāt iestāšanas noteikumus līdz sestdienai (tie vēl nav pabeigti, tāpēc varbūt uzreiz neatbildēsim uz jūsu pieteikumiem - neuztraucaties, shonedēļ visu uzzināsiet)
metaphor
hmmm... kas tas taads par turniiru ir? un kaadus deljus un akmenus veel ir jaanes? biggrin.gif ir kautkaada informaacija kaadam kaa speelee GO? unsure.gif
Sigfa
sho sestdien es diemzheel netieku...
Tigra2
Es labprāt piedalītos, bet netieku, laiki galīgi nepiemēroti, pie tam par turnīru būtu vēlams paziņot laicīgi, vismaz 2 nedēļas iepriekš, lai cilvēki paspēj saplānot laiku. sleep.gif
nu bet nekāds dižais zaudējums jau nebūs, jo kiseido-chanā, es pakāšu 70% gadījumu. biggrin.gif 20% gadījumu otrs spēlētājs ir vienkārši noobiigaaks pa mani(aka - esteieliidujonebijkodariitunwthisGO?). 10% gadījumu es uzvaru, jo otrs speeleetaajs aiztinas. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.